April 25 2024 12:27:31
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
magot

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kooperační mise
 Vytisknout diskuzi
TARGET ROMA
Lekk
Orientačně bych navrhoval 17.10.2008-pátek nebo okolo tohoto víkendu..ale záleží na hostingu. ještě potvrdím.

Jinak jsou tam skutečně klíčové stroje, které jsem např. v našem SM balíčku na FTP neobjevil. Takže AAA mod prosím u všech jako podmínku zdaru operace. Aktivní pozemáky jsou minimalizovaný, takže by už nemělo nic bejt problem. Skin pack radši přenechám někomu zkušenějšímu - pokud se nevytvoří pak pojedeme na defaultu...což však při celomodrém nastavení znamená bez markingu na spojenecké straně...

nevíte nkdo jak udělat ero modré a přitom mu dát USAAF marking? myslím bez spec skinu a ve volbách FMB. Díkes.Mrknutí
 
Glad69
Lekku, patek 17. mam odpoledni, takze me smazni...
 
http://www.cockneyrejects.net
Lekk
Glade - škoda - takže potvrzen termín - 17.10.2008.
Upravil/a Lekk dne 05-10-2008 19:04
 
j4ck41
VGR_Lekk napsal:
nevíte nkdo jak udělat ero modré a přitom mu dát USAAF marking? myslím bez spec skinu a ve volbách FMB. Díkes.Mrknutí


existuje mod MoreNationsAndSquadrons jakej ti do vyberu prida strasny hafo vselijakejch narodnosti ... ale ty se chovaj jako NONE army takze nemaj marking (takhle litame Vysokou modrou zed za ceskoslovensko) ... ale nevim presne jak se to chova u army od Olega, takze je mozny ze by se USAAF mohlo prehodit na blue i s markingem ... hodim ti to na ftp. Ale je mozny ze by ten mod museli mit vsichni ... byla by potreba to vykouset, pokud s tim uz nema nekdo zkusenost?

jinak me tam nekam taky napis ... jedno kam
 
Lekk
Tak sem si vozkoušel ty G4 a je to zajimavý - schrage střílí jako zbran2-celej čumak střílí zbran 1..a má tam sakra laufy.

jinak ten schrage bez zaměřovače funguje dost dobře s tím okenkem, které tam má...pokud si dáte ero tak aby vam vyplnilo okenko..trefa je jistá...i to odpovídá vzdálenosti 80-50m pod erem...učinnost je strašlivá.Vyděšený
 
Holt
Je mi líto Lekku, ale 17.10. jsem taky v práci a k Il2 se nedostanu... Mrzí mě toSmutný
 
Hiltos
17.10 jsem mimo
odhlasit
 
WinteR
Lekku předběžně mě přihlaš k Permonovi do stěhováku.Učast tak 50/50.
 
310_Crowley
Osobně bych upřednostňoval jakýkoli den v týdnu s výjimkou pátku. V případě nutnosti si ovšem čas nějak udělám.Mrknutí
 
Jimik
Lekku, napiš mě jako jednu B17, ale někam dozadu. Musím to ještě docvičit a donastavit.
 
Ajvn
Prosil bych o pilota v Beaufighteru dík
 
Lekk
Tak Spojenci se nám úspěšně plní...ale na LW straně je to kapku bída..no kapku..totálně..a přitom máte vlastního návodčího a NJG a bombry...takže poměr je vyváženej co se týče možností úkolů i vlastní samosprávy. To jen abych nekazil váš polet a nebylo to moc jednostranné - no škoda toho nevyužít.
Zítra budou rozkazy..a jelikož je nemám kam poslat za LW nevim kam je tedy dát. Snad vám pomuže se rozhodnout malá nápověda - pokusíme se simulovat událost ze dne 3-4.3.1945, která by mohla vlít do žil LW kapku mužnosti.MrknutíVyděšený
 
1stCL_Fajlow
pokud vim, tak 17.10 má velká část Lionů letkovou vožíračku v Prachaticích, tak to je ten důvod asi ..
Upravil/a 1stCL_Fajlow dne 06-10-2008 21:21
 
Lekk
Aha tak už to chápu - ještě to mužeme posunout o týden - záleží na hostingu a taky na tom jestli by od vás někdo letěl. Kdyžtak se vyjádřete jestli ten posun o týden pomuže. Chlastu zdar.Mrknutí

Ale musíte uznat, že tuhle mapu nejde neletětCool

[img]http://www.virtualgrimreapers.net/users/Lekk/Mapafile.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a Lekk dne 06-10-2008 21:34
 
FK_Rychtyg
Eine Bf 110 für mich und für meinen operator Ogefr. Ziza bitteVyděšený
 
311_Tank
Moh by mi nekdo osvetlit co se stalo v ono datum ? Na googlu semtoho moc nenasel jen ze nakej Fricek sundal v jednu rano lancastera a B17 Zamračený
 
Glad69
Lekku, jestli to ted posunes, tak se fakt naseruCoolÚsměv.
 
http://www.cockneyrejects.net
FK_Rychtyg
311_Tank napsal:
Moh by mi nekdo osvetlit co se stalo v ono datum ? Na googlu semtoho moc nenasel jen ze nakej Fricek sundal v jednu rano lancastera a B17 Zamračený

Však to stačíÚsměv
 
Lekk
Glad no jelikož je šance na obsazení LW větší posunutím terminu kvuli Lionum...tak to klidně muže nastat..teda pokud projeví zájem...jaksi bez obsazení druhé strany by to bylo o ničem že.Smutný
 
Lekk
Vycházím teda z knižky Stihači ohnivých nocí..takže to datum třeba není uplně psrávný..ale pokud modří vědí..tak je to dobrý.Vyděšený
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,758,460 návštěv