April 20 2024 14:56:46
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
Leroy

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
ATI - nastavenia Catalyst , ATI-TOOL atd
XXX_Dazz
Tempe kolik máš v blackdeath příp. ještě v jiném .ntrk, prům. a min. fps ?
 
606_Temp
jak prijdu z prace, tak to zmerim.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Jirka
1stCL_Fucida napsal:
Vogone: tak minimálně já, Dazz, Tajpan Úsměv

Tempíku: no..asi 7500,- Kč Úsměv Nebyla úplně levná, ale říkal jsem si: Chci výkonnou nVidia se slušným poměrem ceny a výkonu. Kdybych si řekl, že chci neustálé problémy, jistě bych koupil něco od ATi Úsměv


A nvidiáři se vrhli na atičkáře ... Šklebící se Kdyby pes nesral, dál by doběhl. Neustálý problém. Šklebící se Fakt Fučoune, ty by si s tou svojí argumentací měl jít do politiky. A nebo do reklamy. Šklebící se To, jak tu vyřváva nvidia group je samozřejmě nesmysl. Kdyby firma ATI vyráběla karty takových kvalit, tak by už dávno zkrachovala.

Kdybyste se koukli i na jiná diskusní fóra ať už ILa nebo čehokoliv jinýho hracího, tak by ste zjistili, že nejde říct, kdo je méně bezproblémový. No a tady na SVK má nejlepší grafárnu ten, který dokáže ty druhé víc pomluvit a přeřvat. Mrknutí
 
Talbot
Ja mam tiez tyzden 4870,bezim na 8.9 a ziadne problemy,predtym som mal 2900 a tiez pohoda.Neviem co mate niekto stale proti Atine,nieje s nou ziadny problem-mozno bol problem pred par rokmi a nie teraz.A co sa tyka napr. 4870 tak pekne dala nvidii na prdel!
Upravil/a Talbot dne 30-09-2008 07:24
 
WT_Horrido
Jirka napsal:
Kdyby firma ATI vyráběla karty takových kvalit, tak by už dávno zkrachovala.


Kdyby ATI vyrabela karty takovych kvalit uz by davno mela vetsi podil. Úsměv

nv4_disp.dll 856,649 48.21 %
ati2dvag.dll 481,607 27.10 %
nvd3dum.dll 247,461 13.93 %
atiumdag.dll 59,154 3.33 %
ialmrnt5.dll 47,953 2.70 %
Other 84,218 4.74 %
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Jirka
Co je to za čísla ?
 
WT_Horrido
Valve Survey.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
XXX_Dazz
Jirka napsal:
1stCL_Fucida napsal:
Vogone: tak minimálně já, Dazz, Tajpan Úsměv

Tempíku: no..asi 7500,- Kč Úsměv Nebyla úplně levná, ale říkal jsem si: Chci výkonnou nVidia se slušným poměrem ceny a výkonu. Kdybych si řekl, že chci neustálé problémy, jistě bych koupil něco od ATi Úsměv


A nvidiáři se vrhli na atičkáře ... Šklebící se Kdyby pes nesral, dál by doběhl. Neustálý problém. Šklebící se Fakt Fučoune, ty by si s tou svojí argumentací měl jít do politiky. A nebo do reklamy. Šklebící se To, jak tu vyřváva nvidia group je samozřejmě nesmysl. Kdyby firma ATI vyráběla karty takových kvalit, tak by už dávno zkrachovala.

Kdybyste se koukli i na jiná diskusní fóra ať už ILa nebo čehokoliv jinýho hracího, tak by ste zjistili, že nejde říct, kdo je méně bezproblémový. No a tady na SVK má nejlepší grafárnu ten, který dokáže ty druhé víc pomluvit a přeřvat. Mrknutí


No, Vogone tak ještě jednou.
Byl jsem šťastným majitelem Nv7600GT, teď mám nové PC s lepším CPU, větší RAM a o dost lepším GPU ATI3850, podle všech recenzí by měl být výkon ATI3850 nesrovnatelný s Nv7600GT. Bohužel konkrétně v Ilovi to tak není a musím říct, že s ATI3850 se tak tak dohrabu na výkon Nv7600GT (navíc ještě přes AGP).
Vogone nevíš kde je chyba, rád se nechám poučit a ušetřím prachy za novou grafiku.


EDIT: pokud se nestane zázrak a ATI3850 se nějak neuzdraví, opublikuju brzy srovnání s Nv9600GT.
Upravil/a XXX_Dazz dne 30-09-2008 08:20
 
XXX_Dazz
Abych nevypadal jako zastánce Nv, tak bude oponovat Horrimu http://pctuning.t...mitstart=4 Vyděšený
 
Jirka
WT_Horrido napsal:
Valve Survey.


Jo to je ta, už jednou tady prodrbaná statistika, která řekla akorát to, že tamní návštěvníci mají víc nvidiií než atiček. Úsměv Šklebící se Něco lepšího nemáš ?
 
Jirka
XXX_Dazz napsal:
Abych nevypadal jako zastánce Nv, tak bude oponovat Horrimu http://pctuning.t...mitstart=4 Vyděšený


Šklebící se

Dovoluji si pár citátků :

Znám tři druhy lži. Velkou lež, malou lež a statistiku.
George Bernard Shaw

Stokrát opakovaná lež se stává pravdou.
Joseph Goebbels
 
Jirka
XXX_Dazz napsal:
Jirka napsal:
1stCL_Fucida napsal:
Vogone: tak minimálně já, Dazz, Tajpan Úsměv

Tempíku: no..asi 7500,- Kč Úsměv Nebyla úplně levná, ale říkal jsem si: Chci výkonnou nVidia se slušným poměrem ceny a výkonu. Kdybych si řekl, že chci neustálé problémy, jistě bych koupil něco od ATi Úsměv


A nvidiáři se vrhli na atičkáře ... Šklebící se Kdyby pes nesral, dál by doběhl. Neustálý problém. Šklebící se Fakt Fučoune, ty by si s tou svojí argumentací měl jít do politiky. A nebo do reklamy. Šklebící se To, jak tu vyřváva nvidia group je samozřejmě nesmysl. Kdyby firma ATI vyráběla karty takových kvalit, tak by už dávno zkrachovala.

Kdybyste se koukli i na jiná diskusní fóra ať už ILa nebo čehokoliv jinýho hracího, tak by ste zjistili, že nejde říct, kdo je méně bezproblémový. No a tady na SVK má nejlepší grafárnu ten, který dokáže ty druhé víc pomluvit a přeřvat. Mrknutí


No, Vogone tak ještě jednou.
Byl jsem šťastným majitelem Nv7600GT, teď mám nové PC s lepším CPU, větší RAM a o dost lepším GPU ATI3850, podle všech recenzí by měl být výkon ATI3850 nesrovnatelný s Nv7600GT. Bohužel konkrétně v Ilovi to tak není a musím říct, že s ATI3850 se tak tak dohrabu na výkon Nv7600GT (navíc ještě přes AGP).
Vogone nevíš kde je chyba, rád se nechám poučit a ušetřím prachy za novou grafiku.


EDIT: pokud se nestane zázrak a ATI3850 se nějak neuzdraví, opublikuju brzy srovnání s Nv9600GT.


A já jsem měl doma už čtyři atička a všecky fungovali tak dobře, že jsem o nich v podstatě ani nevěděl. Úsměv
 
Panek
Tajpane, přesně tohle se mi stávalo na "mé" ATi, ale né u Ila. Bylo to u SanAndreas.
Dokonce se to měnilo. Časem se takle rosekal obraz v celém horním pravém kvadrantu.
Zhoršovalo se to vždy s délkou hraní a vzrůstem teploty.
 
WT_Horrido
Jirka napsal:
XXX_Dazz napsal:
Abych nevypadal jako zastánce Nv, tak bude oponovat Horrimu http://pctuning.t...mitstart=4 Vyděšený


Šklebící se

Dovoluji si pár citátků :

Znám tři druhy lži. Velkou lež, malou lež a statistiku.
George Bernard Shaw

Stokrát opakovaná lež se stává pravdou.
Joseph Goebbels


75000 u nas prodanych karet versus patnact milionu uzivatelu Steamu a z nich vzorek 1777042 lidi ve Valve survey. Rekl bych, ze moje lez je statisticky presnejsi Úsměv

Nemluve o tom ze source engine byl vyvijen (a tlacen) ve spolupraci s ATI Úsměv
Upravil/a WT_Horrido dne 30-09-2008 08:59
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Jirka
WT_Horrido napsal:
Jirka napsal:
XXX_Dazz napsal:
Abych nevypadal jako zastánce Nv, tak bude oponovat Horrimu http://pctuning.t...mitstart=4 Vyděšený


Šklebící se

Dovoluji si pár citátků :

Znám tři druhy lži. Velkou lež, malou lež a statistiku.
George Bernard Shaw

Stokrát opakovaná lež se stává pravdou.
Joseph Goebbels


75000 u nas prodanych karet versus patnact milionu uzivatelu Steamu a z nich vzorek 1777042 lidi ve Valve survey. Rekl bych, ze moje lez je statisticky presnejsi Úsměv

Nemluve o tom ze source engine byl vyvijen (a tlacen) ve spolupraci s ATI Úsměv


No jo, ale je to pořád jenom statistika Úsměv
 
XXX_Dazz
WT_Horrido napsal:
Jirka napsal:
XXX_Dazz napsal:
Abych nevypadal jako zastánce Nv, tak bude oponovat Horrimu http://pctuning.t...mitstart=4 Vyděšený


Šklebící se

Dovoluji si pár citátků :

Znám tři druhy lži. Velkou lež, malou lež a statistiku.
George Bernard Shaw

Stokrát opakovaná lež se stává pravdou.
Joseph Goebbels


75000 u nas prodanych karet versus patnact milionu uzivatelu Steamu a z nich vzorek 1777042 lidi ve Valve survey. Rekl bych, ze moje lez je statisticky presnejsi Úsměv

Nemluve o tom ze source engine byl vyvijen (a tlacen) ve spolupraci s ATI Úsměv


Horri ono se to vůbec nedá srovnávat, jelikož STEAM hovoří o uživatelích karet a PCtuning o nově prodaných kartách. Já jen tak, že ATI roste a poroste i v budoucnu, pokud se NV nezmátoří.
 
WT_Horrido
Ty mas dojem ze nVidia matori? Co potom delala rok ATI kdyz nVidia prisla s 8800? Úsměv

Jinak at klidne roste, lidi at si je za ty uzasne ceny kupuji ve velkem a sepisuji na fora dotazy proc jim dobre nefunguji. Clovek se pobavi a snizuje to ceny nVidie. Ja vlastne ATI miluju, kdyz nad tim tak premyslim Šklebící se

A ted uz by mohl nejaky spokojeny majitel ATI sepsat jak to ma Tajpan nastavit ...
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
XXX_Dazz
Tajpan má vlastně na výběr, buď přestane hrát Ila, nebo vymění ATI za NV Šklebící se
 
Jirka
WT_Horrido napsal:
Ty mas dojem ze nVidia matori? Co potom delala rok ATI kdyz nVidia prisla s 8800? Úsměv

Jinak at klidne roste, lidi at si je za ty uzasne ceny kupuji ve velkem a sepisuji na fora dotazy proc jim dobre nefunguji. Clovek se pobavi a snizuje to ceny nVidie. Ja vlastne ATI miluju, kdyz nad tim tak premyslim Šklebící se

A ted uz by mohl nejaky spokojeny majitel ATI sepsat jak to ma Tajpan nastavit ...


To je mystifikace. Nvidiáři hojně sepisují taky. Mrknutí
 
VGR_cardas
Jirka napsal:
XXX_Dazz napsal:
Abych nevypadal jako zastánce Nv, tak bude oponovat Horrimu http://pctuning.t...mitstart=4 Vyděšený


Šklebící se

Dovoluji si pár citátků :

Znám tři druhy lži. Velkou lež, malou lež a statistiku.
George Bernard Shaw

Stokrát opakovaná lež se stává pravdou.
Joseph Goebbels


a muj oblibeny
Verim jen statistice, kterou si sam zfalsuji.
Winston Spencer Churchill

Proc si porad stezujou jen majitele ATI? Neni cosi shnileho ve state danskem? ...proc se s nimi sr** kdyz NVIDIA stoji skorem stejne a zadne problemy nikde nemam Šklebící se. jo, a navic ted ta fyzika zdarma ...

flejm, flejm, flejm
Upravil/a VGR_cardas dne 30-09-2008 10:24
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,730,701 návštěv