May 03 2024 03:49:44
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Nastavení conf.ini aneb jak sobě rozvrtat IL-2
Paulus
Pro aalf

Ta letadla která měla dvě polohy - zasunuté a vysunuté na přistání - mají správně dvě. Týká se to např. Spita, Harryho...


MrknutíMyslel jsem si to. Ale zmátlo mne, když dám u Spita či Harryho "auto" před startem, tak se klapky vysunou jen částečně.
Upravil/a Paulus dne 23-08-2008 17:46
 
Tajpan
von Pavel , dobrá práca. S!
 
Paulus
aalf napsal:
Mno... to nevylučuju... já to nikdy nezkoušel Mrknutí
ale měl jsem klapky jednu dobu na osu, ale zas tak moc se mi to nelíbilo tak jsem to zase zakrátko zrušil Úsměv


Taky jsem si dal klapky na osu středového kolečka myši. Piloti v Huricanu si tak asi občas vypomáhali. Úsměv
 
alfik
Tak tu myš co sebou vozili bych teda fakt rád viděl Cool
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Paulus
HighGore=0
when at 1 changes display to show gore effects on a limited number of planes Can be 1 or 0
kdy 1 mění zobrazení efektu krve na omezeném počtu letadel, může být 1 nebo 0

This feature has been disabled in recent versions of the game
Tento rys byl vyřazený v posledních verzích hry.(?)

ZamračenýNeví někdo jak tam tento rys zase dostat. Který soubor změnit či cosi vložit a kam?

VyděšenýNe že bych byl krvelačnej, ale válečnej simulátor potřebuje krev.Šklebící se
Upravil/a Paulus dne 27-08-2008 16:35
 
310_Podrs
von Pavel napsal:
ZamračenýNeví někdo jak tam tento rys zase dostat. Který soubor změnit či cosi vložit a kam?

VyděšenýNe že bych byl krvelačnej, ale válečnej simulátor potřebuje krev.Šklebící se


No mě to na regulérní 4.08m bez SM a jinejch pitchovin funguje v poho...krev cáká, stříká a teče potokama Vyděšený
 
http://www.310raf.com
Paulus
No mě to na regulérní 4.08m bez SM a jinejch pitchovin funguje v poho...krev cáká, stříká a teče potokama Vyděšený[/quote]



Mám originál Sturma 1946 s verzí 4.09 a krev nikde. Měním HighGore=0 a 1 a nic
I s regulérní 4.08m taky nic.Naštvaný
 
310_Ikar
von Pavel napsal:

Mám originál Sturma 1946 s verzí 4.09 a krev nikde. Měním HighGore=0 a 1 a nic
I s regulérní 4.08m taky nic.Naštvaný


... no, kdyz on Podrs zapomel napsat ze ma velmi vazne sklony k sebeposkozovani! Šklebící se
 
www.310raf.com
310_Podrs
POZOR, funguje to jen u nekterych letadel...zkus si treba v QMB dat utok na He111...na tech to je videt docela pekne...nemecti nadlide sedici ve strelistich asi trpi hemofilii Šklebící se
 
http://www.310raf.com
Hoper
skoro si myslím, že to je první a poslední letadlo, kde todle fungovalo...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hans-Assi
Icon Settings: You can change your icon types and distances by typing these variables in console in game the command syntax is: mp_dotrange [FRIENDLY|FOE] [DEFAULT] [COLOR] [DOT ] [RANGE ] [TYPE ] [ID ] [NAME ]
Nastavení značek: Server hostující síťovou hru má nyní možnost nastavit vzdálenost, ve které budou značky viditelné. Syntax příkazu je: mp_dotrange [FRIENDLY|FOE] [DEFAULT] [COLOR] [DOT ] [RANGE ] [TYPE ] [ID ] [NAME ]

FRIENDLY or FOE keywords define which party the following parameters apply to the aircraft of the viewer's army, or the aircraft of the hostile armies.
Výrazy FRIENDLY (SPOJENEC) nebo FOE (NEPŘÍTEL)definují, která část následujících parametrů bude nastavena – letadla spojenecké armády nebo armády nepřítele.

The following keys define the distance at which the appropriate icon is enabled:
Následující výrazy definují vzdálenost, ve které se odpovídající značka zobrazí:

COLOR: The distance at which icons take the color of the inbound plane’s army. Icons farther away will be drawn in grey.
BARVA: vzdálenost ve které značky získají barvu dle příslušnosti k dané armádě. Značky ve větší vzdálenosti budou mít šedou barvu.

DOT: The distance at which the â€odotâ€? plane marker becomes visible.
BOD: vzdálenost ve které se u letounu objeví značky.

RANGE: The distance at which the distance measurement appears in the icon.
RADIUS: udává vzdálenost ve které se objeví ukazatel vzdálenosti.

TYPE: The distance at which the airplane model or model family becomes visible.
TYP: udává vzdálenost ve které se zobrazí typ letounu nebo typová řada letadla.

ID: The distance at which the tactical number is visible.
ID: vzdálenost ve které se zobrazí taktické číslo.

NAME: The distance at which the aircraft’s pilot name is visible (if it is driven by a human pilot).
JMÉNO: vzdálenost ve které se objeví jméno pilota (pokud je řízeno lidským pilotem).

mp_dotrange DEFAULT restores the Pacific Fighters predefined icon setup.
mp_dotrange DEFAULT obnoví původní nastavené parametry Pacific Fighters.

mp_dotrange run without parameters prints the current icon setup ranges (which may be issued by both client and server).
mp_dotrange bez zadaných parametrů, vypíše současné nastavení rozsahů značek (které může být vyžádáno jak klientem, tak serverem).

e.g mp_dotrange FRIENDLY COLOR 0.1 DOT 15 RANGE 5 TYPE 0.1 ID 0.1 NAME 2.5

This will give you friendly info at Aircraft dot at 15km range at 5km Pilot name 2.5km all other at 100metres
Například: přátelské letadlo viditelné od 15km, vzdálenost se objeví od 5km, jméno pilota od 2.5km, všechno další ve 100 metrech


Našel jsem vlákno staré cca 2 roky, kde se říká, že to funguje i offline. Jsou tam i odkazy na návod, bohužel, už nefunkční. Poradí někdo, kam to všechno napsat?Zamračený

 
Paulus
Hans-Assi napsal:

Našel jsem vlákno staré cca 2 roky, kde se říká, že to funguje i offline. Jsou tam i odkazy na návod, bohužel, už nefunkční. Poradí někdo, kam to všechno napsat?Zamračený



Naštvaný To jsem taky nepochopil a nenašel. Ví někdo kde to v IL2 je?
 
Hans-Assi
Jak jsem se ještě vrtal v konzoli, přestal mi fungovat online chat. Vysílat můžu, ale nic mi nepřijde - ani od kolegů, ani od serveru...Smutný
 
clone9cz
do konzole se lze prepnout i v offline, pokud je to tedy prikaz, ktery se zadava do konzole, a to asi je, tak by nemel byt problem si prednastavit aliasy a spoustet to z rcu souboru jak to uvadi na Creating Icon commands

EDIT: pocitejte s tim, ze na dedikacich to nepujde, tak se to nastavuje primo na serveru a ne na klientech
Upravil/a clone9cz dne 06-09-2008 03:37
 
http://www.wwii-illusion.net
Hoper
BP_Tyrl napsal:
Dobrá práce. Kdysi cosi podobného vytvořil Rudidlo. ( Ovšem, kde je mu a tomu konec, že?) Tenkrát jsem si to nestihl okopírovat, tak teď už to mám v relativním bezpečí na disku.;)

není ještě někde to Rudidlovo k nalezení ?
mám za to, že se tam rozebíralo i to grafické podmenu v il2setup.exe
a to bych právě potřeboval ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
AH_Poti
mám to možná doma vytisklé tak se odpoledne podívám
 
www.malovidy.cz
Hoper
děkuju
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
rudidlo
Já to zkusím najít doma v kompu, ten nebyl spuštěnej ani nepamatuju. Vyženu pavouky a zveřejním.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Hoper
no úžasný.... to by bylo úplně nejvíc nejlepší :))

(btw - ty žiješ ? ;) :)) )
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
clone9cz
jaký nastavení, všechno na max, aby to bylo fér, čítere jeden !Naštvaný
 
http://www.wwii-illusion.net
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,805,977 návštěv