May 17 2024 04:34:15
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
PhysX hardware z graficke karty.
606_Temp
WT_ Peci, klidně se domluv s adminama at sem dají anketu
Jaký CPU budete mít za dva roky:
1. jednojádro
2.vícejádro
pokud zvítězí jednojádro tak máš u mě flašku dle výběru.
Už tedˇvěřím tomu, že většina lidí co hraje nové hry má vícejádro, či o něm v nejbližší době uvažují. Navíc pokud už to jednojádro má, tak mu stejně nevyužije potenciál nejnovějších karet, pokud to co má není P4 3,5GHz+
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
alfik
Mno... v pátek přišly výpisy z účtů... řek bych že já budu mít za nejen dva roky furt jednojádro co mi vrní pod stolem už čtvrtý rok... Cool
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
WT_Peci
606_Tempik napsal:
WT_ Peci, klidně se domluv s adminama at sem dají anketu
Jaký CPU budete mít za dva roky:
1. jednojádro
2.vícejádro
pokud zvítězí jednojádro tak máš u mě flašku dle výběru.
Už tedˇvěřím tomu, že většina lidí co hraje nové hry má vícejádro, či o něm v nejbližší době uvažují. Navíc pokud už to jednojádro má, tak mu stejně nevyužije potenciál nejnovějších karet, pokud to co má není P4 3,5GHz+


Tempiku, ty máš asi problémy s chápáním psaného textu, ne? Které části věty

WT_Peci napsal:
Nedala by se sem vložit anketa, jestli si lidi na SVK častěji koupí novou grafárnu, nebo nový CPU? Úsměv


nerozumíš? To je opět klasické já ovoze ty o koze... Zamračený
 
WT_Horrido
Tempik by mel proste pouzit jedno flakajici se jadro na vypomoc chapani psaneho slova a vykaslat se na Havok. Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
606_Temp
No a někteří by si měli zasunout svuj physX do řitě, když taky nechápou co chci říct. Na mém a nejen mém PC se víc fláká procesor, ne grafická karta a přijde mi rozumnější využít na výpočet fyziky 3 jádra co kosoctverec delají a grafiku nechat počítat grafiku atd. Dal jsem vam sem dukaz, ze i havok bezvadně zvlada to co physX a je tu dele (tak jak se nam ted physX snazi vnutit nVidie) Porad cekam na nejaky test, kdy hra s physX jede rychleji, nez bez PhysX, ale asi se toho stejne nedockam, takze si muzete uzivat PhysX v ovladacich Šklebící se
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
clone9cz
nevite nekdo o seznamu her, ktery by obsahoval prave ty, ktere dokazi vyuzit vsechna jadra CPU ?

Pokud vim, tak se nejak herni prumysl neodhodlava k vyuziti Multi-core CPU, protoze se to predne musi umet naprogramovat ... tedy nejen naprogramovat, ale take zajistit synchronizaci, coz muze spusobit problem, ktery mel asi na mysli LesniHU, kdyz psal, ze to muze dopadnout s PhysX naruby
 
http://www.wwii-illusion.net
alfik
Ani jiných prg. není. Popravdě, kromě několika profi grafických prg. které pracují na jádech např. s vrstvami nejsou prakticky žádné které by výhodu několika jader využívaly.
Zatím tedy zůstává vícejádro výhodou jen pro systém, který může lépe distribuovat multitasking a multithreading je jen jaksi pro reklamu.
Ano, i já mám za to že LesníHU myslel tohle.
Navíc, je tu ještě jedna věc která ty grafické fíčury trošku shazuje: Pamatuju mraky různých her už od osmibitů (měl jsem už Sinclaira) a ty nejhratelnější a nejzábavnější nebyly pohříchu nejlepší graficky.
A co víc, různé "dvojky" a "trojky" dopadají jako u filmu - každý další je sice graficky a trikově lepší, ale... s***a.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
606_Temp
Říká vám něco Intela Larrabee? Jen ve zkratce - GPU založené na multijádru intel pentium. Dost možná to bude propadák a dost možná se budou muset programátoři konečně naučit programovat pro vícejádra. Ono už je prašt´jak umlat´jestli se budou muet naučit programovat pro instrukce PhysX, Havok, nebo pro vícevláknové CPU(GPU - mimochodem i DLI, či CF musí mít podporu)
Jinak Clone např všechny hry na unrealIII enginu Šklebící se
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
XXX_Dazz
Tady myslím nejde o to se naučit programovat, ale spíš o to, že vícevláknové programování je prostě složitější a proč něco dělat složitěji když to jde jednoduše. Vývojáři si vždy budou hladat cesty jak dojít nejjednodušeji k cíli.
Ono bude velmi důležité jak budou Havok a PhysX přívětivé pro vývojáře.

Larabee ... zatím jen negativní ohlasy Vyděšený
Je v podstatě jedno kolik x86 jader bude mít, všude na internetu najdeš info. o tom jak jsou x86 jádra neefektivní.
 
WT_Horrido
Jinak kdyby ses Tempiku obtezoval podivat se na ten clanek na extrahardware zjistil bys, ze vsechny testovane veci jsou pri pouziti hardwarove akcelerace fyziky rychlejsi nez kdyz jsou pocitany softwarove.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
311_Tank
Muslim ze her co umi vyuzit vice jader je pomerne hodne a neni stim takovej problem takovy veci jako AI se pocitaj ve vlastnich vlaknech a neni problem je presunout na druhy jadro. Stejne tak jako treba predcitani map.

Aspon sem to nekde cet.
 
606_Temp
XXX_Dazz

tak ono to ještě Larabee není venku, ohlasy zatím moc být ani nemůžou, max dohady jaké to vlastně bude

Horrido máš pravdu, ale musí ta hra (část hry) pro to být vyloženě napsána. Netvrdím že je PhysX nanic, jen že zatim je nevyužitelná mimo techdema. Ve sturmovi mi to ted stejně nepomůže a bůhví co bude za rok.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
311_Tank
Mozna je physx jen techdemo bouda nicmene je to tech demo bouda zadarmo a pokud naka gejma mi pobezi s Physx ja se branit nebudu.

Jinak jako FanATIk jses tu prezentoval vic nez dost.
 
606_Temp
jako fanATIk co mel vickrat v kompu nViidi Vyděšený
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
LesniHU
WT_Horrido napsal:
Jinak kdyby ses Tempiku obtezoval podivat se na ten clanek na extrahardware zjistil bys, ze vsechny testovane veci jsou pri pouziti hardwarove akcelerace fyziky rychlejsi nez kdyz jsou pocitany softwarove.
To mi pripomnelo ten vtip, co se povidal v dobe valky v zalivu:
Zvlastni komise Senatu provedla podrobne zkoumani a zjistila, ze americke tanky jsou odolne pouze americkym zbranim.
Ta sama komise pred casem v prubehu vysetrovani sestreleni F-117 Stealth v Jugoslavii zjistila, ze letouny Stealth jsou neviditelne pouze pro americke radary.
... a letos zjistil extrahardware.cz, ze hw physX je rychlejsi nez softwarove physX, coz vzhledem k puvodu tohodle api neni asi pro nikoho prekvapeni.
 
WT_Horrido
Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
VGR_cardas
311_Tank napsal:
Mozna je physx jen techdemo bouda nicmene je to tech demo bouda zadarmo a pokud naka gejma mi pobezi s Physx ja se branit nebudu.


amen Pff
 
AMP
http://www.svetha...DB634.html
 
http://311raf.com/cs_wing_hangar.php
clone9cz
hmm, odkaz dobrej, ale server kaput Úsměv

tak, uz to jede, hlavne to nikdo nectete, kdo ma v planu koupit ATI, clanek vyzniva negativne i pro AMD

Petr Štefek ... AMD/ATI stále přešlapují, jako by snad měli přehršel času s Intelem spekulovat nad tím, jak se vlastně k Havoku postaví. Pod značkou ATI je sice v současné době nejvýkonnější karta Radeon HD4870 X2 a rovněž povedená série Radeon HD4800, ale pro ATI je tento úspěch jen nadechnutím nad hladinou a rozhodně ne důvod k domněnkám, že do příchodu dalšího čipu není co řešit. Pokud hardwarová akcelerace fyziky pro ATI bude znamenat až další generaci grafických čipů, může jít AMD směle dražit tuto svou divizi na eBay.


vlastne si to prectete a hlidejte si eBay
Upravil/a clone9cz dne 20-08-2008 01:26
 
http://www.wwii-illusion.net
XXX_Dazz
Pan Petr Štefek řádně přehání. Stačí se mrknout za jak dlouho implementovala nVidia PhysX do CUDY. Nevím to přesně, ale je to tak 4-6 měsíců což je z pohledu vývoje her zanedbatelná doba.
Navíc celý systém PhysX (nevím jestli CUDA) nabídla nVidia, AMD k implementaci.
AMD myslím v klidu vyčkává, čas fyziky ještě nenadešel a kdoví co bude v příštích ovladačích Vyděšený
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,200 návštěv