May 02 2024 13:42:25
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 2
LesniHU, Hans-Assi

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Plynulost misí
rudidlo
3IAP_Noram napsal:
neobjevují se hlášky v chatu ,neustále se někdo nepřipojuje/odpojuje atd
Hlášky v chatu tam jsou, navíc při pokusu o připojení server kontroluje, jestli se připojuje registrovaný pilot se správným nickem ze správné IP adresy. Na server je potřeba se po přihlášení zalogovat, po vzletu a přistání server téměř okamžitě počítá se spotřebou letadel, paliva a munice. A piloti se připojují/odpojují stejně jako na ostatních serverech.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Heinrich
rudidlo napsal:
Heinrich napsal:
Tenhle projekt se mi dost zamlouva, ale mam problem s pripojenim. Normalne jsem si zaregistroval squadronu a sebe jako pilota. Jde o to,ze na strance osobniho uctu pilot mi to vypisuje jinou IP, nez mam u nastaveni k pripojeni k mistni siti. Mam wifi. Diky za radu
Pokud máš neveřejnou IP, tak se není čemu divit. Ale jestli jsem se díval správně do rules, tak lze zaregistrovat letku se4-mi a více piloty. Nebo jsem se spletl?

EDIT: Trochu jsme se odchýlili od tématu - jak je možné, že na tak velkých mapách, navíc generovaných s velkým počtem objektů s piloty 30+
a se stahováním skinů to necuká?


A to znamená, že si s neveřejnou IP tady nezalítám?

Holt ty další piloty si prozatím nějaký vymyslíš. Cool
 
rudidlo
Heinrich napsal:
A to znamená, že si s neveřejnou IP tady nezalítám?

Zalítáš.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Heinrich
rudidlo napsal:
Heinrich napsal:
A to znamená, že si s neveřejnou IP tady nezalítám?

Zalítáš.


Je to tady sice trochu offtopic, ale nemohl by jsi to nějak rozvést? Popsat nějak postup, jak se tam připojit.
 
rudidlo
Heinrich napsal:
rudidlo napsal:
Heinrich napsal:
A to znamená, že si s neveřejnou IP tady nezalítám?

Zalítáš.


Je to tady sice trochu offtopic, ale nemohl by jsi to nějak rozvést? Popsat nějak postup, jak se tam připojit.
Je to sice pos8no v readme, ale:
- přihlásíš se na www do profilu pilota.
- nadefinuješ IP adresu, ze které se budeš připojovat (to je ta, co se ti zobrazí v červeném nebo zeleném políčku) - napíšeš ji do pole allowed IP
- nastavíš datum do kterého bude tato IP pro tebe platná
- nastavíš si v IL2 v profilu pilota nick, pod kterým jsi zaregistrován
- připojíš se k serveru.
- napíšeš do chatového řádku <logon<HESLO, kde heslo je tvé heslo pilota. a toto pošleš na kanál s názvem Server
- Server by ti měl napsat password accepted a jsi přihlášený, vybereš si letadlo, které vybral CO squadrony a letíš.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Heinrich
To jsem si taky přeložil a přesně to podle toho udělal, ale bohužel to nefunguje.Zkoušel jsem to asi 2 hodiny, všechny možný varianty. Problém bude určitě někde v tý IP. Na kartě Protokol sítě... mám IP 10.6.117.2 , ale na stránce profilu pilota mi to pořád hlásí IP 212.65.215.6 (stejně jako na nějakým serveru ke zjištění IP). Ačkoliv v tom zeleném políčku IP přepíšu na 10.6.117.2, tak se nepřipojím. Ale díky za snahu.
 
rudidlo
Heinrich napsal:
To jsem si taky přeložil a přesně to podle toho udělal, ale bohužel to nefunguje.Zkoušel jsem to asi 2 hodiny, všechny možný varianty. Problém bude určitě někde v tý IP. Na kartě Protokol sítě... mám IP 10.6.117.2 , ale na stránce profilu pilota mi to pořád hlásí IP 212.65.215.6 (stejně jako na nějakým serveru ke zjištění IP). Ačkoliv v tom zeleném políčku IP přepíšu na 10.6.117.2, tak se nepřipojím. Ale díky za snahu.

Tak tam prosím nech tu IP, co se ti nabízí.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
MK_Paja
Heinrich napsal:
To jsem si taky přeložil a přesně to podle toho udělal, ale bohužel to nefunguje.Zkoušel jsem to asi 2 hodiny, všechny možný varianty. Problém bude určitě někde v tý IP. Na kartě Protokol sítě... mám IP 10.6.117.2 , ale na stránce profilu pilota mi to pořád hlásí IP 212.65.215.6 (stejně jako na nějakým serveru ke zjištění IP). Ačkoliv v tom zeleném políčku IP přepíšu na 10.6.117.2, tak se nepřipojím. Ale díky za snahu.


Rozhodně tam nechej tuhle IP 212.65.215.6 !
 
Heinrich
Kdepak, taky nefunguje...:sigh:
 
rudidlo
Heinrich napsal:
Kdepak, taky nefunguje...:sigh:
zahoď otřepanou frázi "je to pokažený" a napiš ve kterém okamžiku ti to zhavaruje.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
WT_Horrido
Jestli jsem to dobre pochopil v pravidlech je uvedeno, ze je mozno pouzit jednu z metod. Bud <logon<pass ve hre nebo se zalogovat pres web.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
rudidlo
WT_Horrido napsal:
Jestli jsem to dobre pochopil v pravidlech je uvedeno, ze je mozno pouzit jednu z metod. Bud <logon<pass ve hre nebo se zalogovat pres web.
Ono je to špatně formulovaný. Před vstupem na server musíš povolit vstup na tvůj účet z tvojí IP.
Upravil/a rudidlo dne 23-11-2005 08:25
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Heinrich
Prostě se nepřipojím na server. V il2 dám Hra po síti => Připojit na server, zadám adresu serveru, a pak jen connection to remote host failed (nebo jak přesně to tam je). Nick mám samozřejmě stejný jako v registraci.
 
MK_Paja
Heinrich napsal:
Prostě se nepřipojím na server. V il2 dám Hra po síti => Připojit na server, zadám adresu serveru, a pak jen connection to remote host failed (nebo jak přesně to tam je). Nick mám samozřejmě stejný jako v registraci.

-zaloguj se korektně na webu
-potvrď "OK" svoji IP
-pak zkus do hry ale ještě zkontroluj jestli zadáváš správně IP serveru a máš v ilovi přesně stejný nick jako při registraci Letky, malá velká písmena atd.
 
MK_KaiN
Mě to jednou nechtělo pustit na už nevím jakej sevr přímo ze hry,protože jsem svůj nick měl napsanej v první kolonce v profilu pilota, bylo nutný ho napsat do prostřední,třeba je to tím.
Upravil/a MK_KaiN dne 23-11-2005 17:25
 
Opitze
Heinrich napsal:
Prostě se nepřipojím na server. V il2 dám Hra po síti => Připojit na server, zadám adresu serveru, a pak jen connection to remote host failed (nebo jak přesně to tam je). Nick mám samozřejmě stejný jako v registraci.


tohle rozhodne neni kvuli spatne vyplnene IP adrese na jejich webu. podle me mas spatne napsanou tu adresu. nemas tam treba na zacatku mezeru? nebo na konci?
me to zase kickovalo hned po pripojeni, dlouho jsem nevedel proc, ale nejak jsem se tim protrapil a pak uz to bylo v pohode...
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
rudidlo
CZ_Klokan napsal:
Mě to jednou nechtělo pustit na už nevím jakej sevr přímo ze hry,protože jsem svůj nick měl napsanej v první kolonce v profilu pilota, bylo nutný ho napsat do prostřední,třeba je to tím.

Někdy když něco někam vpisuju je dobré podívat se na záhlaví sloupce, co je tam napsáno.
Heinrich napsal:
Prostě se nepřipojím na server. V il2 dám Hra po síti => Připojit na server, zadám adresu serveru, a pak jen connection to remote host failed (nebo jak přesně to tam je). Nick mám samozřejmě stejný jako v registraci.

nick musí být stejný včetně názvu letky. Na jiné servery se připojíš?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Heinrich
Nick je v pořádku, na jiné servery se připojuji přes HL, pokud jsem letěl nějakou speciálku tak ze hry a naprosto bez problému. Udělám nějaký screenshoty toho mýho nastavení a dám je sem.
 
MK_Paja
Heinrich napsal:
Nick je v pořádku, na jiné servery se připojuji přes HL, pokud jsem letěl nějakou speciálku tak ze hry a naprosto bez problému. Udělám nějaký screenshoty toho mýho nastavení a dám je sem.


A ostatní z tvé letky se připojují bez problémů ?
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,801,859 návštěv