May 04 2024 16:08:17
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
1.SVĚTOVÁ NA BP
ZVP_CARLOS
Ahoj kdo má zájem tak zítra 17.7 ve 20:00 na ts BP koná se polet s tematikou 1.světová. CR-42 vs GLADIATOR doplněno U-2 , skiny jsou ke stažení zde http://z.v.p.sweb.cz/stazeni.html komu učarovala bílá vlající šála je vítán Na TS se dohodnou pravidla letu zdar Carlos
 
3IAP_David
To se mě moc líbííí ...... A budou zákopy , balony ,střílející pěšáci a jiný skopičiny ???

A vůbec nejvíc bych to ocenil na mapě slovenska ..... to už by byl sen Mrknutí
 
BP_Tyrl
Je to na no name online mapě, aby to nelagovalo.
 
Permon
CoolJaká je IP adresa TS?
 
BP_Tyrl
Adresa serveru: blackpanthers.cz ( comphelp.cz )
Heslo: panteri
Počet pilotů: 48
 
FK_Rychtyg
Asi se zastavímÚsměv
 
1stCL_PETRAS
KUA...borci...sekněte sem někdo nějaké obrázky.Byl to moc dobrej polet.Akorát jsem byl stále držkou v hlíně.Ty malý dvouplošníky hrozně koušou

Šklebící se Šklebící se Šklebící se Šklebící se
 
310_Runner
Bylo to supr docela jsem se nasmál kydž se na 1km/3 točilo 20dvouplošníků a všechny střílely, mam nějaký vida a tak z toho něco vytáhnu
 
BP_Tyrl
Natočený to mám taky, jen je škoda, že jen pár lidí používalo skiny z I.sv.v.
 
BP_Tyrl
Speciálka I.svv. Na BP_dedicated

Vše je nachystáno, mapa poladěna, takže úterý - 23.09.08. Od 20 00?

Velká organosace se nekoná. Strany se mění pravidelně buď po hodině, nebo po otočení mapy. Kdo nemá rád vlající bílé šály, případně si bez drilu neumí představit život, nebo je líný si postahovat skiny na J8A, Cr-42, U-2, ať zůstane doma.

Všichni ostatní jsou srdečně zváni.
Upravil/a BP_Tyrl dne 17-09-2008 16:35
 
j4ck41
pisu si ... utery 23.09 v 17:00 zapnout pocitac, pustit Aces High, vstrebavat atmosferu a ve 20:00 do hadraplanu Mrknutí
 
Tajpan
doprč*č, zase nevhodný termín Smutný
 
alfik
Sááákryš, to budu mít nejspíš odpolední... Ale kdyby náhodou - kde jsou ty skiny?
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Lala
http://z.v.p.sweb...azeni.html
 
BP_Tyrl
Nebo také: http://www.flying...downloads/ registrce nutná.

Kdo nebude na TS bude chránit cíle, kdo na TS bude, bude koordinovaně útočit na nepřátelské cíle. Prostě jako obvykle.Šklebící se
 
ZVP_ALEX
No superCool ale hlavně si nezapomeňte stáhnout skiny a Tyrle doufám, že tentokrát bude možné používa Glady a Fiaty na obou stranách současně a ne, že jedna bude mít Glady a druhá Fiaty a pak se to vymění. Prosím, prosím , .....Vyděšený
Upravil/a ZVP_ALEX dne 18-09-2008 13:30
 
3BAP_Rohlos
Alex napsal:
No superCool ale hlavně si nezapomeňte stáhnout skiny a Tyrle doufám, že tentokrát bude možné používa Glady a Fiaty na obou stranách současně a ne, že jedna bude mít Glady a druhá Fiaty a pak se to vymění. Prosím, prosím , .....Vyděšený


No tak to vypadá, že na fiátkách nikdo asi lítat nebude...Úsměv
 
Glad69
Bude mozne pouzivat nove glady, ktere jsou pres SM, nebo jen J8A?
 
http://www.cockneyrejects.net
BP_Tyrl
Speciálka I.svv na BP

Skiny pro první světovou ke stažení zde : http://z.v.p.sweb...azeni.html

Do cca dvou dnů by měli být ke stažení i defoultní skiny na CR-42 a J8A (pro uživatele SM). Takže na compu uvidíte v prvoválečném skinu i lempla který si nic nestáhl. A uvidíte ho líp. :wink:

Na mapě budou J8A, CR-42, U-2VS.
J8A red
CR-42 blue
U-2VS na obou stranách.

O shodných letadlecj na obou stranách budeme uvažovat nejdříve po čtvrté specce, až budou mít minimálně dvě třetiny zúčastněných postahovány skiny. Posledně to byla slabá třetina.

Glady budou až na příští mapě.

 
BP_Tyrl
Myslí, že včerejší Tematický večer pro milovníky vlajících bílých šál (nebudu trapně psát Speciálka ) se vydařil. Návštěvníků hojnost, cílů přehršle a i nějaké úspěchy se dostavili. Tímto děkuji Mungovi za prima (byť trochu rozlehlou ) mapu, Filipovi - Guruovi za nahození setu a všem zúčastněným za účast. Kdo se nedostavil, ten prohloupil. :-)
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,814,639 návštěv