May 04 2024 09:12:18
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Oznámen IL-2 Sturmovik: Birds of Prey
WT_Horrido
1C poradala prezentaci v Prase:

Druhou přítomnou konzolovkou byla letecká simulace IL-2 Sturmovik: Birds of Prey, respektive její ruský build, který na pohled vypadal hodně pěkně. Bohužel už z podstaty akce samotné nebyl prostor k tomu, abych hru na několik hodin obsadil a otestoval. Takže jsem jen na malou chvíli ukradl ovladač a vyzkoušel, že rozhodně nepůjde o hloupou arkádu, ale solidní kompromis mezi skutečnou a akční simulací. Krajina pode mnou vypadala z velké výšky nádherně a na solidní úrovni se držela i při průletu nad střechami baráčků v malé vesničce. Škoda, že jsem nemohl vyzkoušet kupříkladu start z letiště nebo pokročilé manévry. Menu předváděného buildu bylo kompletně v azbuce, takže výběr jiné mise byl nemožný a vlastně si nejsem jistý, jestli to vůbec šlo. Spokojil jsem se tudíž s krátkou přestřelkou s nepřátelským letounem a předal ovladač dalším zájemcům ve frontě. Potěšen tím, co jsem viděl a zažil, si IL-2 Sturmovik: Birds of Prey do budoucna rozhodně ohlídám. Bez přehánění to byla vedle NecroVision nejslibnější hra ze všech předváděných.

http://www.hrej.c...skych-her/
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
310_cibule
Dobrý horri. díky.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hoper
mnó.... jen jsem zběžně shlédnul, co ten pán psal za články - o čem
zná on šturma ?
zná letecké simy ?

ale třebas to opravdu nebude tak zlé ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_cibule
Jo, ale to video vůbec nevypadá špatně. Mňam, mňam...

Běžím si koupit nový komp. Nebo že bych ještě čtrnáct dní počkal...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
XXX_Dazz
Konzoli !!! .... Cibule konzoli !!! to je něco jiného než PC (personal computer) Šklebící se Šklebící se Šklebící se
 
310_cibule
Aha, no jo, vlastně. Vona je to konzole. No, ale o to líp bude vypadat skutečná BoB, ne? Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
313_Ffajtl
A bude vůbec? A budou v BoBu i sila pro Cibula? Cool
 
http://www.313.cz/
WT_Horrido
PC je mrtve, at zije X-BOX 360! Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
313_Ffajtl
Horrido... je nás tady na foru dost, tak nám je sežeň pro všechny a pak směle řeknu, PC IS DEATH....Vyděšený
 
http://www.313.cz/
310_Gringo
PC je mrtve


To tvrdili už s nástupem playstation 1 Šklebící se
 
3BAP_Cassius Chaerea
Řekněme si to upřímě, s PC člověk může aspoň občas dělat že pracuje, ale s konzolí to jaksi nejdeŠklebící se.
 
3BAP_Bugs
to, to, s konzolov nenapáliš ani disketu natož DVD. Nehovoriac o skinoch a pod.CoolCoolCool
A ako sa na konzole robia mapy, špeciálky a pod?
Upravil/a 3BAP_Bugs dne 17-06-2008 10:16
 
http://3iap.org
Tajpan
310_cibule napsal:
Jo, ale to video vůbec nevypadá špatně. Mňam, mňam...

Běžím si koupit nový komp. Nebo že bych ještě čtrnáct dní počkal...


Hardwerove to ale nebude tak náročné, lebo hra vychádza pre všetky platformy - PC, XBOX360, PX3, PSP a NDS a to v priebehu roku 2009.
Nepanikár. Úsměv
 
311_Tank
3BAP_Bugs napsal:
to, to, s konzolov nenapáliš ani disketu natož DVD. Nehovoriac o skinoch a pod.CoolCoolCool
A ako sa na konzole robia mapy, špeciálky a pod?

Doby kdy konzole mely jen OS na romce a 32 MB flashky na savy jsou ta tam.
Treba do konzolovyho Mass efektu se stahujou dalsi epizody, takze stahovani nakejch skinu ...
 
3BAP_Cassius Chaerea
311_Tank napsal:
3BAP_Bugs napsal:
to, to, s konzolov nenapáliš ani disketu natož DVD. Nehovoriac o skinoch a pod.CoolCoolCool
A ako sa na konzole robia mapy, špeciálky a pod?

Doby kdy konzole mely jen OS na romce a 32 MB flashky na savy jsou ta tam.
Treba do konzolovyho Mass efektu se stahujou dalsi epizody, takze stahovani nakejch skinu ...
Stahovat xxx umí už sedmiletý děcka, ale udělat si na konzoli skin to hnedle někdo neumíMrknutí.
 
WT_Horrido
Skinama to zacina a soundmodem konci. Nic nebude! Vlozit DVD a hrat!

Uz vidim ty achievementy. Sestrel 20 sturmoviku dvaceti granaty raze 20 mm. Taranuj 5 Heinekenu pri peti letech po sobe. Znic Coventry ze 75% Zapal Hamburg pouze 10-ti zapalnyma pumama. Tref grand slamem Goringuv pupek... to bude konecne fun! Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
311_Tank
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
311_Tank napsal:
3BAP_Bugs napsal:
to, to, s konzolov nenapáliš ani disketu natož DVD. Nehovoriac o skinoch a pod.CoolCoolCool
A ako sa na konzole robia mapy, špeciálky a pod?

Doby kdy konzole mely jen OS na romce a 32 MB flashky na savy jsou ta tam.
Treba do konzolovyho Mass efektu se stahujou dalsi epizody, takze stahovani nakejch skinu ...
Stahovat xxx umí už sedmiletý děcka, ale udělat si na konzoli skin to hnedle někdo neumíMrknutí.


YellowDog linux na PS3 a pak treba GIMP ?
 
alfik
Horrido: Goringův? To je na "easy" nastavení... Na "hard" tam bude Goebbelsův Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
3BAP_Cassius Chaerea
311_Tank napsal:
YellowDog linux na PS3 a pak treba GIMP ?
Cože si všechno musím k té konzoli koupit?Vyděšený
 
Hoper
je nové video...
http://plnehry.se...sp?id=6280


ed:
pilot je tam vidět jen chvilku v tý A-36 (nebo co to je za předka Mustanga)
a vypadá skoro stejně blbě jako ve šturmu

ta země nevypadá špatně
ani ty vlny

ale nižádný pohled z kokpitu - je vůbec ? ;)

by mne zajímalo, jestli si s BoBkem budou "půjčovat" modely letadel - o té A-36 se totiž nikde neříkalo...
Upravil/a Hoper dne 17-06-2008 20:09
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,812,801 návštěv