hoj poletuchy. tuhle nedeli, tj. 01.06.2008 si VGR a 310/311 Sq. dava takovej decentni polet nad Novou Guineou. jedna se o 2 za sebou jdouci coop mise a mame tam ted 5 volnejch mist do americkych stihacu:
2x P-40E
3x P-400
takze pokud by nekdo mel chut a zajem je vitan.
jenom upozorneni: diky rozdilnym poctum v obou misich muze pouze 1. prihlasenej letet obe mise jako stihac, zbyvajici 4 poleti jako stihaci jen prvni misi, ve druhy jsou volny mista pouze v Bettynach za kulometama
EDIT: to byl fofr, vitezem stihacky pro obe mise se stava pan Permon, takze pripadni dalsi zajemci jako stihaci do 1. mise a, pokud budou chtit, strelci do 2. mise
Upravil/a j4ck41 dne 30-05-2008 15:00
Ahoj, jak bych si s vámi mohl zalétat? Kdy, kde a jak?
Létal jsem BOS solo a ted si na TAW trosku osvojil i engine mgmt a navigaci jen podle mapy. Sám ale nemám šanci. Létám za spojence.
Ahoj,
Po půlce života jsem si vzpoměl na svoje létání. Bohužel si pamatuji už jen starý Il-2 1946. Co se tedy teď létá poraďte mi kde bych objevil staré veterány.
IL-2 Sturmovik™, Cliffs of Dover™, Pacific Fighters™ are trademarks or registered trademarks of 1C EUROPE, 1C-Multimedia, 1C ONLINE GAMES.
Other marks used herein are those of their respective owners.