May 04 2024 01:10:12
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kooperační mise
 Vytisknout diskuzi
NAVAL AIR EMBATTLED - SHOOTING STAR
j4ck41
Edi dneska se leti?

Jestliva jo tak prezivsi VINAS nastup, chcipnuvsi VINAS taky muzou - pudou zase do Lavin
Upravil/a j4ck41 dne 09-07-2008 09:18
 
AH_Poti
Já dorazím a v nejhorším to můžu zkusit zahostovat. Už mi to konečně funguje.
 
www.malovidy.cz
57thMH_Edison
Pokud se dohodnete klidně to někdo hostněte a zaleťte. Mám ted fofr a nestíhám. Budu noct až v sobotu 12.7.08 !!!! Kdo bude moct dejte vědět. Edi
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
j4ck41
v sobotu beze me ... poslu ti treti a ctvrtou misi, abyste meli pripadne co litat

btw. Edi mas mejla
Upravil/a j4ck41 dne 10-07-2008 10:41
 
57thMH_Edison
Aktualizovány stránky VINAS !!!! Dejte vědět kdo by si zalítal 3 a 4 misi ve Finsku tuto středu 16.7.08 !!!!! Edi
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
AH_Poti
velice rád budu tam
 
www.malovidy.cz
j4ck41
ja samozrejme takyyy
 
Lekk
Ja naturlich Šklebící se - pokud nebude výcvik nováčku.Šklebící se
Upravil/a Lekk dne 14-07-2008 17:38
 
Permon
No já bych letěl,nemám co dělat.
Vkolik a kde?
 
57thMH_Edison
Permon napsal:
No já bych letěl,nemám co dělat.
Vkolik a kde?

Lítá se od 21:00 sraz je na TS AH SPEC. Létají se coop mise. Jedni za VINAS(P-80 + sound_mod + wind_mod) a ostatní za protistranu.
Když budeš chtít tak se zastav. Edi
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
WinteR
Možná se dostavím po zkušenostech z posledních dnu s připojením v bpuřce radši nic neslibuji...
 
AH_Kraken
Tak pozor pozor Edisone! Já nejsem žádnej vojín já jsem čet. abs. vzÚsměv
 
57thMH_Edison
AH_Kraken napsal:
Tak pozor pozor Edisone! Já nejsem žádnej vojín já jsem čet. abs. vzÚsměv

K tomu se určitě postupem času také dopracuješ !!!!! CoolCoolCoolCoolCool
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
57thMH_Edison
Aktualizace WEBu !!!!! Statistika se začíná zajímavě plnit !!!!
Další letový den se bude konat 23.7.08 od 21:00 hod. Budou volná místa i pro nečleny, kdo by chtěl. Protistrana bude létat na Yak-15 (6 kusů). Sraz na TS AH SPEC !!!!

Edison
Upravil/a 57thMH_Edison dne 17-07-2008 21:10
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
WinteR
Edi jsem mrtvej nebo ne??
 
j4ck41
nejsi

a i kdyby jsi byl: kdyby nelitali mrtvoly tak se furt placame u 1. mise
 
57thMH_Edison
606_WinteR napsal:
Edi jsem mrtvej nebo ne??

Ne proč ??? Klidně se zastav. Edi
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
57thMH_Edison
Šklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící se

Na WEBu jsou ke stažení skiny pro Yak-15 !!!

Šklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící se

RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
j4ck41
jenom bych chtel upozornit na dve veci:

1- kdo poleti, tak si ty skiny na Jaky stahnete bo do nich budou obleceny;

2- VINAS ma k dispozici jeste 7 stroju, takze jsme zatim schopni pokryt i dosud nejvetsi navstevnost jaka byla u 1. mise
 
j4ck41
!!!!!POZOR VSEMU PERSONALU!!!!!!

V prubehu dnesni noci se SSSR podvolil tlaku velmoci - a doufejme ze jsme k tomu svoji troskou do mlyna prispeli i my - a zavazal se ze okamzite skonci s narusovanim finske hranice. Nase jednotka je tedy stazena zpet na domovskou zakladnu k doplneni stavu.


Behem 5. misi provedla skupina VINAS 22 bojovych startu s nasledujicimi vysledky:

Ztraceno bylo 9 stroju P-80 (2 sestreleny, 2x srazka ve vzduchu s letadly protivnika, zbyvajicich 5 pada na vrub startu a pristani na CVA) a 6 pilotu. Behem kampane bylo 19 nepratelskych stroju sestreleno jiste (12x La-7, 5x Jak-15, 1x A-20 a 1x Il-10), dalsich 10 stroju typu La-7 poskozeno a pravdepodobne donuceno k nouzovemu pristani na uzemi SSSR. VVS musi dale odepsat 4x La-7 ktere byli sestreleny PVO flotily a 2x La-7 ztracene z duvody srazky ve vzduchu. Celkove ztraty protivnika tedy cini 35 stroju. 16 sovetskych letcu bylo zajato a 12 bylo zabito. Zajatci a ostatky 9 letcu budou sovetske strane predany v nasledujicich dnech.


Prubeh kampane hodnotim vcelku pozitivne, zvlaste vzrustajici uspesnost pri pristani (Wind mod nahrazuje absenci haku vcelku spolehlive). Za nedostatecnou bych si dovolil oznacit dochazku clenu skupiny, ktera zapricinila zmenu pravidel ohledne zivych a mrtvych pilotu - kdy pouze 1. mise se zucastnilo vice pilotu nez bylo planovano, zbytek kampane pak byl prevazne odletan v sekci 4 letounu. Kritiku pak take zaslouzi Olegovo AI, jejiz chovani je nekdy vskutku nehorazne (3 sestrelene Jaky-15 v jedne minute bez jakychkoliv naznaku uhybnych manevru na zkusenosti ACE a VETERAN - to je skutecne smutne)
Upravil/a j4ck41 dne 24-07-2008 01:50
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,811,026 návštěv