June 18 2024 15:14:37
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Faith, Hope & Charity
Jirka
Pro zájemce o filmy z Ila dávám odkaz na stránky mého kamaráda z EAF, Russella Boyda. Už nějakou dobu se spolu se skupinou dalších nadšenců zabývají tvorbou filmů z ILa. A právě nedávno vyhráli s filmem Faith, Hope & Charity první cenu na the Online Machinima Film Festival.

Tenhle filmík fakt stojí zato vidět. (bacha, má to hodinu)

http://weebitfilm...gspot.com/
 
1stCL_pbarry
Tenhle filmek mam na disku mozna rok, nekde tu uz odkaz probehl. Mas pravdu, koukat se na to da, sledovat dej ale vubec. Tak pateticky sceny, oslava tech tri gladiatoru, ktery na malte sice byly, ale to je tak vsechno co tam delaly. Hromady mrtvejch italu...zaverecny prilet hurricanu.. sorry, ale me to prislo smesny.

Po vizualni a ja nevim jaky strance samozrejme bez chyby.
Upravil/a 1stCL_pbarry dne 12-05-2008 13:59
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
1stCL_Fucida
Je zvláštní, že já na ten film taky četl spíš samou kritiku, jak je to nechutně "americké". Nicméně osobně se mi tam pár scén docela líbilo. Určitě to za shlédnutí stojí.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Jirka
Mě to napadlo sem dát, proto, že s tím ti hoši před tejdnem vyhráli a proběhla o tom u nás, EAF fórem, zpráva. Názor ať si samozřejmě každý vytvoří sám. Já jsem na to koukal jako na romantiku a nehledal každou historickou mouchu a moc se mě to líbilo. Jinak Russel je Skot jak poleno. Takže je to asi nechutně skotské Šklebící se
 
WinteR
Chlapi neda se to stahnout někde??že bych si to pustil na divku??mě se na to nechce čučet na počítači...
 
Jirka
606_WinteR napsal:
Chlapi neda se to stahnout někde??že bych si to pustil na divku??mě se na to nechce čučet na počítači...


http://www.wingme...movie.html
 
1stCL_pbarry
Jirka napsal:
Jinak Russel je Skot jak poleno. Takže je to asi nechutně skotské Šklebící se


V tom případě nejmíň jeho rodiče musej bejt přistěhovalci z ameriky Šklebící se
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
WinteR
Jirka napsal:
606_WinteR napsal:
Chlapi neda se to stahnout někde??že bych si to pustil na divku??mě se na to nechce čučet na počítači...


http://www.wingme...movie.html


Díky moc
 
doktorkop
Jsou to kluci šikovní.Všechna čestÚsměv
Je snadné být přečíslen,když je někdo nula.
Že?
 
WinteR
No líbí se mi jak je provedeno ten začátek a ty intermezza to všechna čest, ale jinak se mi to zda jako tuctový film...ty scény málo dinamické...třeba tři minuti se to točilo na jednu kameru...No vím že kritizovat je strašně lehké...ale tot muj nazor.
 
WT_Horrido
Neni to spatne. Trosinku roztahane a pomale. Coz nemusi byt na skodu, ale imho tady je. Ta scena s pronasledovanim a prichodem Hurrousu je vyborna.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Jimik
Film je to parádní a kdo jste ho neviděl, tak se nenechte odradit těma blábolama tady. Nedivím se, že vyhrál!
 
WT_Horrido
Dobre Jimik blaboli, nejlepsi film vubec Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
3BAP_Cassius Chaerea
Já nevím, ale na film kde děla hlavní postavu herec Gladiator, mě to vopravdu neláká. Ten má k hereckému umění daleko a ještě když to režíruje nějakej Scott.Vyděšený
 
WT_Horrido
Hlavne tu nepsat ze se ti neco nelibi nebo tak, to hned minimalne blabolis Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
311_Tank
Tak sem to zkouknul a na to kolik to delalo lidi a vcem tak obdivuhodnej vykon.

Co me ale totalne dorazilo bylo naprosto perfektne zpracovany vzpominani nad tou knihou, kresleny obrazky , dokonalej hlas fotky a atmosfera.

Takze naky chybicky muzu s prehledem odpustit.


Tenhle filmek mam na disku mozna rok, nekde tu uz odkaz probehl. Mas pravdu, koukat se na to da, sledovat dej ale vubec. Tak pateticky sceny, oslava tech tri gladiatoru, ktery na malte sice byly, ale to je tak vsechno co tam delaly. Hromady mrtvejch italu...zaverecny prilet hurricanu.. sorry, ale me to prislo smesny.


Dejiny pisou vitezove Mrknutí

Je zvláštní, že já na ten film taky četl spíš samou kritiku, jak je to nechutně "americké". Nicméně osobně se mi tam pár scén docela líbilo. Určitě to za shlédnutí stojí.


Priserne Americky to muze prijit snad jen Cechum...
 
Hiltos
Mno.
Atmosfera pekna, souboje sem si uzival, zaverecny titulky taky pekny. Ale to mezi tim ... nuda, nuda, nuda.

Zaver: moooooc dlouhy. Bill a John vyhrali mnohem zaslouzeneji. BON!
 
WinteR
Po druhém podívání a kdy mě nikdo neotravoval a mohl pozorně sledovat celý film musím trochu přehodnotit hodnocení...Ted již mužu říct že film je famozní prostě supr...
 
GC3_Messik
moc pěkný. Ty animace a hlášky tomu dost pomáhají vyprostit se z nemastno-neslaných filmečků co IL2 dovolí natočit. A té práce co to muselo dát, šílenciMrknutí
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Safrik
Je to výborný. MrknutíMrknutíMrknutí
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

17-06-2024 15:06

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

11-06-2024 10:36
Kdo se snaží poučit, musí umět především pochybovat, neboť pochybnosti ducha vedou k zjevení pravdy.

11-06-2024 10:33
Zvyk nalézati ve všem všudy jen směšnou stránku je nejspolehlivějším příznakem duše mělké - neboť směšné leží vždy na povrchu.

35,058,614 návštěv