May 04 2024 12:26:30
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
Leroy

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Problém s pedály Saitek
310_cibule
Včerejší SPECIÁLKA - LEVEL-HIGH 2 měla zvláštní kouzlo.

Nejen že jsem nepotkal po dvou hodinách letu žádného nepřítele a poté na pokyn řídících skákal v osmi tisíc a strašný kose, protože speciálka resp. její první kolo skončilo... ;-)

... ale hlavně: do druhého kola jsem se narodil v ploché vývrtce (rodilo se ve vzduchu). Normálně ji bravurně zvládám v jakékoliv výšce výskokem na padáku, tentokrát mne ale okolnosti zaskočily svojí nebývalou virtuální realitou.

Letadlo se řítilo v pravé vývrtce dolů a ve stejném okamžiku se zasekly pedály v plném pravém vykopnutí a nešlo s nimi hnout.

"Paráda," říkal jsem si, "Zablokováné řízení, to má Oleg fakt zmáklý." Nicméně trochu to asi přehnal. Pedály jsou v této poloze zablokovány do teď, po restartování i vytažení USB. A nehnou se ani o milimetr. Už mne ta hyperrealita trochu štvě.

Any help?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
BP_Tyrl
No to se mi taky stalo. Nicméně mi to uznali jako reklamaci a pedály vyservisovali. Takže pokud je máš v záruce, jsi za vodou.
 
AH_Enty
Woe, to nesmíš na to tak dupat. Šklebící seŠklebící se Hezky jemně jako se ženskou. Šklebící seŠklebící se
 
310_cibule
Díky, Tyrle, toho jsme se obával. Jdu hledat záručák.

Enty, co Ty víš, jak se chovám v těchle situacích?

Jsem strašněj drsňák, nadsamec Cool
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
WT_Horrido
Houby, nadsamci si nekupuji Saitek Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
310_cibule
Svědectví starého unaveného aviatika budoucím generacím:

Psal jsem Saiteku, co ty jejich pedály všechno uměj.

Evidentně jsem nebyl první, vůbec je to nepřekvapilo.

A teď se držte:

posílají mi poštou čtyři součástky, které po namontování problém odstraní (je nutné celý werk rozšroubovat a vlézt do střev).

Byl jsem tak konsternován, že jsem se ani nezeptal, proč je tam nemontují rovnou při výrobě.

Není náhodou Saitek japonská firma?

Takhle nějak si představuji, že fungovala zera, Hopře ;-)

Pro pobavení (poučení, kdyby se Vám něco podobného stalo) jsem hodil návod na výrobcem doporučené dodělání jeho pedálů eftýpko http://web.iol.cz...dlemod.pdf
Upravil/a 310_cibule dne 12-05-2008 20:39
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
WT_Horrido
Obavam se ze jsi prave smrtelne urazil japonskou preciznost a ruzni firemni samurajove jsou jiz na ceste aby prohnali svuj mec tvym telem.

Saitek je zabozroutsky bordel Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hoper
hele, Cibule, proč si myslím, že jsi ještě míň zručnější než já ?
zvládneš do pátka sehnat nějakého "montéra" ?

co žena ? co by ponorkářka by měla umět dost věcí, ne ? alespoň nějakého montéra by tedy mohla znát ;)

(s tím Zerem si to teda pos........)
:)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_cibule
Hopere, co víš o mý ženě a montérovi? Já sám to zjistil teprve včera.

Znáš tenhle fór?

Baví se dva chlápci a jeden povídá: "Hele, mám pocit, že mne ta moje podvádí se zahradníkem."

"Jaks na to přišel?" diví se ten druhý.

"Onehdá jsem přišel domu, mrknu do postele a tam okvětní plátky z růže," opáčí kolega.

Ten druhý se zarazí a za moment vyhrkne: "Ježíšmarjá, teď jak to říkáš.... ta moje mne asi podvádí s ajznboňákem!"

"Proč myslíš?"

"No, onehdá jsem přišel domu, mrknu do postele a tam... ajznboňák."


Blbý, co? Tak si nech ty keci Mrknutí (fór, ne abys mi zase psal omluvný mejly Úsměv

"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Jo, a do pátku musí dorazit z Británie ty náhradní díly, ne montér.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hoper
:PP

já si jen vzpomněl na Nebeské jezdce, tam přeci na konci psali, že "ponorkář, ten musí vědět všechno..." (že má Prcek naftu v plicích a že umře ...)

a sehnals teda toho montéra ??

dyžtak poletím místo tebe....
a ty za mne půjdeš do Il-10 ;)
v ní stejnak dlouho nevydržíš :D
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
LesniHU
310_cibule napsal:
Jo, a do pátku musí dorazit z Británie ty náhradní díly, ne montér.
Podle toho pdfka staci provest body 1-4, aby se to odblokovalo a opet to fungovalo. Ty trojuhelnicky tam jsou jen proto, aby to vydrzelo vetsi drcani a kopani, aniz by to znova vyskocilo. Takze hlavni bude ten monter :-).

Ted me jen napada - jakmile to rozsroubujes, prijdes o zaruku, ze?
 
310_cibule
Je to tak, Hu. V obou bodech. Co nadělám (v obou bodech)...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
ppp2006
ahoj, nevíte někdo prosím jak odstranit u pedálů Saitek takové to "zasekávání" při přechodu přes střed? (teď jsem postnul přispěvek do recenze na pedály, je to tam popsané)
Díky moc
Upravil/a ppp2006 dne 12-06-2008 12:53
 
BP_Tyrl
Snížit odpor tím velkým kolečkem uprostřed? Nebo vyndat pružinu z pedálů.
 
Tomik
Jestli se ti jedná o nepřesnost míření apod, tak mě pomohla úprava průběhu křivky pomocí IL2-JoyControl http://mission4to...ls&id=1021

Pokud jde o to lupnutí při přechodu, tak je to prý normální viz. http://vwings.net...rowstart=0
 
ppp2006
Tomik napsal:Pokud jde o to lupnutí při přechodu, tak je to prý normální viz. http://vwings.net...rowstart=0


No když to tvrdí Saitek... Úsměv
PS: Opravdu to normální není (nemyslím zvuk, ale ten násilný přechod + drhnutí kolem nuly), přechod má být plynulý bez trhání. Jak to tak vidím, tak holt inženýři vod Saiteku někde udělali chybu...
Záruka, nezáruka, budu muset ty pedály otevřít a mrknout proč to drhne.
 
1stCL_Fucida
ppp2006 napsal:
No když to tvrdí Saitek... Úsměv
PS: Opravdu to normální není (nemyslím zvuk, ale ten násilný přechod + drhnutí kolem nuly), přechod má být plynulý bez trhání. Jak to tak vidím, tak holt inženýři vod Saiteku někde udělali chybu...
Záruka, nezáruka, budu muset ty pedály otevřít a mrknout proč to drhne.


Neotvírat..
Ozvi se tady chlapíkovi jménem 310_Cibule. Ten má s tímhle problémem zkušenosti a určitě ti poradí. On už problémy okolo pedálů právě konzultoval s lidmi okolo Saiteku, tak bude vědět.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
BP_Tyrl
Jestli tam to zadrhnutí nebude proto, aby člověk poznal, kdy je má v nulové poloze.Mrknutí
Vzhledem k tomu, že už mi pedály reklamačním řízením prošli, tak v okamžiku, kdy se mi opět zasekly nastoupil ke slovu šroubovák a oprava trvala cca pět minut i s opětovným sešroubováním.
Jak mi v servisu tvrdili, že tam bylo něco ulomenýho, tak pěkně kecali. Byly jen vyskočený z drážky. Ani Cibuleho slavné trojúhelníky jsem tam nenašel.
 
Rufu
Potvrzuji Tyrlova slova .Ještě stačil při opravě komunikovat přes TSMrknutí
Upravil/a Rufu dne 12-06-2008 18:50
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,813,684 návštěv