May 02 2024 16:21:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
SPECIÁLKA - LEVEL-HIGH 2
Ucho
1stCL_PETRAS napsal:
....ale pár kometů jako pohotovostní start by se hodilo.Žádná hlídka v 9k ,ale ostrej start s bombardéry nad hlavou.Stíhači mohou lehce reagovat podle čáry za rourou a Me163 nemá tolik paliva,aby dělala ofuky kolem svazu.


No nevím, možná s 25 max50% paliva na dva průlety jen tak pro leknutí :-) Asi to bude lagovat a kupodivu to udělá pěknou paseku, pár bombardýrům to zkazí večer Šklebící se

Track ze single mission....
 
Hoper
1stCL_Fucida napsal:
Hoper napsal:
mno, já být váma, ještě si vydupám snížení maximální letové hladiny červených cca o 2-3km....


No tak se hned nečerti :). Vždyť nám je to úplně putna, kde si poletíte..tedy až na tu botu s letem mimo mapu, to je napřesdršku, ale jinak, dělejte si pro mě za mě co chcete :).

abych řekl pravdu, kde jsme vstoupili na mapu vám může být celkem jedno :)
a letět na jiný cíl, byli jsme ještě úplně někde jinde ;) :)))

v rámci počtu přihlášených lidí bych operativně před případnou další akcí jen stanovil, že bombery k cíli přiletí buď odkudkoliv nebo z "horní strany" mapy.

osobně si myslím, že pokud na osmičku bomberů se čtveřicí Mustangů zaútočí v jeden čas jedna až dvě dvojice, je to až až
pro rok 44/45 :)

takže z toho pak plyne, že můžete být kolem cíle "rozházení", abyste pokryli co největší prostor a "našli" nás.
v případě, že by útok mohl být veden pouze z jedné strany / půlky mapy, stálo by za to dořešit hlídkování modrých při okraji mapy a jejich následnou činost (jak tu nadhodil Hiltos)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
1stCL_Fucida
Hoper, dělej si to pro mě za mě jak chceš. Když chceš volnost, tak proč bych ti jí bral? Úsměv. My si to taky budeme dělat jak chceme - třeba si vás zamkneme hezky na letišti a budeme pořád dokola vulchovat s Mk.108 dokud nás to bude bavit. No a až nás to bavit nebude, tak se prostě odpojíme a pápalála..jé, to byla krásná akce Cool
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
311_Rampa
1stCL_Fucida napsal:
třeba si vás zamkneme hezky na letišti a budeme pořád dokola vulchovat s Mk.108 dokud nás to bude bavit. No a až nás to bavit nebude, tak se prostě odpojíme a pápalála..jé, to byla krásná akce Cool


to mi něco připomíná Cool
Upravil/a 311_Rampa dne 07-05-2008 11:48
 
Hiltos
Hoper napsal:
osobně si myslím, že pokud na osmičku bomberů se čtveřicí Mustangů zaútočí v jeden čas jedna až dvě dvojice, je to až až
pro rok 44/45 Úsměv


Skvely napad. Velmi realisticky. Pak tedy pocitame s tim, ze cerveni si odleti celou trasu (tak 400+ km mimo mapu), aby simulovali prilet z anglie (nebo odkud vlastne), start samozrejme ze zeme a ne ve 2500m. Mustangy pridavne nadrze (a let s bomberama).
Do toho si prijdou nemci, vedeni hlasnou sluzbou se seradi, jednou propadnou formaci bomberu a pujdou si zase sednou na letiste.
Cerveni se pak muzou vracet dalsich 400+ km domu.

Pocitam, ze z toho bude celodenni specialka (pro cervene - pro modre tak hodinka, max hodka a pul)

Uz se tesim
 
Hoper
Fuči, koukám, žes tu akci moc nestudoval - nevím, bys nám chtěl zamknout letiště, když jsme startovali ve vzduchu :D

a teď budu odpovídat i Hiltošovi - udělat útok na letiště by mohly naše Jugy s Tempama. Asi tak v počtu 40ks
Nějakých 30ks P-51 by mohlo hlídat nahoře

A pak svazy 1000vky bomberů (samo s početně odpovídajícím coverem) by si mohlo zaletět těch 400+ km z "Anglie" proti nějakým 200ks LW, odbombardovat a zase 400+ km letět domů

to beru
udělej to (Hiltoši), já si takovou akci rád zaletím
už se těším ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
1stCL_Fucida napsal:
Hoper, dělej si to pro mě za mě jak chceš. Když chceš volnost, tak proč bych ti jí bral? :). My si to taky budeme dělat jak chceme - třeba si vás zamkneme hezky na letišti a budeme pořád dokola vulchovat s Mk.108 dokud nás to bude bavit. No a až nás to bavit nebude, tak se prostě odpojíme a pápalála..jé, to byla krásná akce B)


jinak "budeme pořád dokola vulchovat s Mk.108" a "No a až nás to bavit nebude, tak se prostě odpojíme a pápalála" ukazuje hezký přístup ke speciálkám - dokud budeme mít výhodu, bude nás to bavit, pokud výhodu mít nebudeme - "pápalála"...

je tohle názor všech modrých ? nebo 1stCL ? nebo jen tvůj ?

nehodilo by se to postnout do patřičného vlákna ?
;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
Hiltos napsal:
...start samozrejme ze zeme a ne ve 2500m. Mustangy pridavne nadrze (a let s bomberama).
Do toho si prijdou nemci, vedeni hlasnou sluzbou se seradi, jednou propadnou formaci bomberu a pujdou si zase sednou na letiste.
Cerveni se pak muzou vracet dalsich 400+ km domu.

Pocitam, ze z toho bude celodenni specialka (pro cervene - pro modre tak hodinka, max hodka a pul)

Uz se tesim

abych ti řekl pravdu, tak bez nahazování motorů a pojíždění to není ono
a Mustangům ty baky myslím taky neva ;)
když modří jednou proletí a půjdou domů, já coby bomber budu jedině rád :DD

a nevím jak u modrých, ale červení (především "velcí hoši") jsou zvyklí na dlouhé akce
modrým vyhovuje jen rychlovka - šup sem, šup tam a hned domů ?
jinak je to přestane bavit a pápalála ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
606_Sleeper
Hiltos napsal:
606_Sleeper napsal:
Ja tusil, ze jak nebudou mit modraskove era s vyssi dostupnosti letove hladiny, nebude plane set v poradkuŠklebící se


Cajka ma tusim dostupnost kolem 15 km a cerveni maji mustangy vcelku bezne, takze tvuj argument je stupidni. Ale tusil sem, ze jakmile se ozvu s tim, ze by mise mohla byt trosku vyladena, tak se nejakej radoby chytrak ozve.


A co to s tim ma spolecnyho??? Ses mi pro vysmech a takovejhleŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící se Jen hlupak nerozumi vtipku a zacne se hned chovat jak neandrtalec. Ono to bude asi tim, ze se na nic jinyho nezmuzesŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící se

Ja vim, ze se te to dotklo, ona pravda nekdy boli, ale to neomlouva tve chovani!

Edit: Jo a nezapomente se hned do me vsichni navazetMrknutí
Upravil/a 606_Sleeper dne 07-05-2008 13:14
 
http://606.klikej.org/news.php
Hiltos
606_Sleeper napsal:
Hiltos napsal:
606_Sleeper napsal:
Ja tusil, ze jak nebudou mit modraskove era s vyssi dostupnosti letove hladiny, nebude plane set v poradkuŠklebící se


Cajka ma tusim dostupnost kolem 15 km a cerveni maji mustangy vcelku bezne, takze tvuj argument je stupidni. Ale tusil sem, ze jakmile se ozvu s tim, ze by mise mohla byt trosku vyladena, tak se nejakej radoby chytrak ozve.


A co to s tim ma spolecnyho??? Ses mi pro vysmech a takovejhleŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící se Jen hlupak nerozumi vtipku a zacne se hned chovat jak neandrtalec. Ono to bude asi tim, ze se na nic jinyho nezmuzesŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící se

Ja vim, ze se te to dotklo, ona pravda nekdy boli, ale to neomlouva tve chovani!

Edit: Jo a nezapomente se hned do me vsichni navazetMrknutí


Ja jsem vypsal, co se mi na misi libilo a nelibilo a co pripadne vylepsit, i s argumenty. Ty jsi reagoval radoby vtipne a uplne mimo. Ale chapu, ze kdyz nekdo reaguje snahou o diskuzi, tak je ti pro vysmech.
A ted mi rekni, kdo se na co nezmuze?
 
Hiltos
Hoper napsal:...


Hopere, s podobnou misi se obtezovat nebudu, protoze na osmihodinovy let v kuse se ti tady vsichni vyserou. Reagoval jsem na tvoje "jedna, maximalne dve dvojice utoci na osmu fortresu s cover ctyrky mustangu", coz je sice temer realne, ale hratelnost minimalni z duvodu, ktere jsem uvedl vyse.

Jinak je tvuj text samozrejme pekna analyza, co by se dalo delat, kdyby Sturm zvladal masivni multiplay a litalo ho celkove tak desetkrat vic lidi.
 
Jirka
606_Sleeper napsal:
Hiltos napsal:
606_Sleeper napsal:
Ja tusil, ze jak nebudou mit modraskove era s vyssi dostupnosti letove hladiny, nebude plane set v poradkuŠklebící se


Cajka ma tusim dostupnost kolem 15 km a cerveni maji mustangy vcelku bezne, takze tvuj argument je stupidni. Ale tusil sem, ze jakmile se ozvu s tim, ze by mise mohla byt trosku vyladena, tak se nejakej radoby chytrak ozve.


A co to s tim ma spolecnyho??? Ses mi pro vysmech a takovejhleŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící se Jen hlupak nerozumi vtipku a zacne se hned chovat jak neandrtalec. Ono to bude asi tim, ze se na nic jinyho nezmuzesŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící se

Ja vim, ze se te to dotklo, ona pravda nekdy boli, ale to neomlouva tve chovani!

Edit: Jo a nezapomente se hned do me vsichni navazetMrknutí


Tak on ti Hilťák napíše zcela ve tvém duchu a ty mu za to kontruješ tím, že to vygraduješ na hlupáka a neandrtálce a ještě se oháníš chováním ?

Inu fakt nevím kdo je na tom hůř. Mrknutí

BTW. Pochopil jsem to stejně špatně jako Hiltoš. Šklebící se
 
1stCL_Fucida
Hoper napsal:
jinak "budeme pořád dokola vulchovat s Mk.108" a "No a až nás to bavit nebude, tak se prostě odpojíme a pápalála" ukazuje hezký přístup ke speciálkám - dokud budeme mít výhodu, bude nás to bavit, pokud výhodu mít nebudeme - "pápalála"...


Když jedna strana využívá do krajnosti možností, které jí tento v mnoha směrech nedokonalý simulátor nabízí, tak proč by je nevyužila i druhá. Proč nesejmout B17 na přistání, po vzletu..někde, kde to sice není historicky vůbec korektní, ale je to zdaleka nejsnadnější? Tři věci, které se mi na této akci zpětně nelíbí, jsou historicky zcela nekorektní a které do značné míry využívají nedokonalostí.

1) absence radaru. Pokud se má "nějakým způsobem alespoň trochu simulovat" nálet bombardérů, pak jednoduše LW musí vědět, kde ty bombardéry jsou. Pokud to má alespoň trochu vypadat jako zásah stíhačů LW, pak si musejí nastoupat předem do jasné pozice. Výkon letadel Luftwaffe ve výškách byl špatný, je tomu tak i v ILovi (poměrně korektně namodelované). Absolutně není možné se pokoušet svaz dohnat, nebo přestoupat, viz. bod 2.

2) výška a rychlost letu. Reálné svazy samozřejmě znaly možnosti Luftwaffe. Pro ně čím výše, tím lépe. Jenže zatížený svaz B17 se byl schopný vyšplhat na nějakých 28000 ft, tedy asi do 8500 m. Zatížené B24 se do takové výšky snad ani nedostaly. Reálný svaz se ploužil rychlostí snad jen okolo 370 km/h (= 230 MPH TAS). Víc prostě neutáhl. V ILovi se v obou letadlech dostanete hravě nad 9000 m (koneckonců B24 i B17 tam mají identické letové modely), rychlost netuším. Jenže pro LW je každý metr právě nad těch nějakých 8500 skutečně problém. Do 6000 vystoupá Fw 190 za nějakých 10 minut. Jenže aby se dostal 10 km, tak to zabere třeba dalších 15..a pak už to jde jen a jen hůř. V těhle výškách Fw 190 A nemá výkon, aby začal jakkoliv budovat pozici. Bf 109 je na tom o něco málo lépe, ale to je zase nahoře z nepochopitelných důvodů neovladatelné.

3) let mimo mapu. Těžko k tomu něco dodávat. Mimo mapu je svaz v podstatě nezachytitelný a když ho zbloudilý stíhač chytne, stejně nemůže ostatním udat polohu. Do teď jsem žil v představě, že let mimo mapu je v ILvoi věc zapovězená a měl jsem i za to, že kdokoliv, kdo se mimo ni dostane, se snaží zase vrátit. Stavět taktiku na tom, že se k cíli poletí "nejkratší cestou mimo mapu" mi přijde prostě tak trochu "mimo".
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
j4ck41
uz se hadaj? hadaj, velebnosti

jako ale jinak docela nechapu proc se resi ze sme leteli mimo mapu a ze se mimo mapu nemelo utocit ... dyt prece tohle bylo uz na 1. pokusu o LH (navic tady jsme to meli "ztizeny" tim, ze jsme meli dane sektory kde muzeme mapu opustit)
 
Jirka
1stCL_Fucida napsal:
Hoper napsal:
jinak "budeme pořád dokola vulchovat s Mk.108" a "No a až nás to bavit nebude, tak se prostě odpojíme a pápalála" ukazuje hezký přístup ke speciálkám - dokud budeme mít výhodu, bude nás to bavit, pokud výhodu mít nebudeme - "pápalála"...


Když jedna strana využívá do krajnosti možností, které jí tento v mnoha směrech nedokonalý simulátor nabízí, tak proč by je nevyužila i druhá. Proč nesejmout B17 na přistání, po vzletu..někde, kde to sice není historicky vůbec korektní, ale je to zdaleka nejsnadnější? Tři věci, které se mi na této akci zpětně nelíbí, jsou historicky zcela nekorektní a které do značné míry využívají nedokonalostí.

1) absence radaru. Pokud se má "nějakým způsobem alespoň trochu simulovat" nálet bombardérů, pak jednoduše LW musí vědět, kde ty bombardéry jsou. Pokud to má alespoň trochu vypadat jako zásah stíhačů LW, pak si musejí nastoupat předem do jasné pozice. Výkon letadel Luftwaffe ve výškách byl špatný, je tomu tak i v ILovi (poměrně korektně namodelované). Absolutně není možné se pokoušet svaz dohnat, nebo přestoupat, viz. bod 2.

2) výška a rychlost letu. Reálné svazy samozřejmě znaly možnosti Luftwaffe. Pro ně čím výše, tím lépe. Jenže zatížený svaz B17 se byl schopný vyšplhat na nějakých 28000 ft, tedy asi do 8500 m. Zatížené B24 se do takové výšky snad ani nedostaly. Reálný svaz se ploužil rychlostí snad jen okolo 370 km/h (= 230 MPH TAS). Víc prostě neutáhl. V ILovi se v obou letadlech dostanete hravě nad 9000 m (koneckonců B24 i B17 tam mají identické letové modely), rychlost netuším. Jenže pro LW je každý metr právě nad těch nějakých 8500 skutečně problém. Do 6000 vystoupá Fw 190 za nějakých 10 minut. Jenže aby se dostal 10 km, tak to zabere třeba dalších 15..a pak už to jde jen a jen hůř. V těhle výškách Fw 190 A nemá výkon, aby začal jakkoliv budovat pozici. Bf 109 je na tom o něco málo lépe, ale to je zase nahoře z nepochopitelných důvodů neovladatelné.

3) let mimo mapu. Těžko k tomu něco dodávat. Mimo mapu je svaz v podstatě nezachytitelný a když ho zbloudilý stíhač chytne, stejně nemůže ostatním udat polohu. Do teď jsem žil v představě, že let mimo mapu je v ILvoi věc zapovězená a měl jsem i za to, že kdokoliv, kdo se mimo ni dostane, se snaží zase vrátit. Stavět taktiku na tom, že se k cíli poletí "nejkratší cestou mimo mapu" mi přijde prostě tak trochu "mimo".


Je to smutná pravda. A opět z toho jasně plyne, že ten kdo v souvislosti z ILem použije slovo realita a historie je ňákej divnej. Mrknutí
 
1stCL_Fucida
Jirka napsal:
Je to smutná pravda. A opět z toho jasně plyne, že ten kdo v souvislosti z ILem použije slovo realita a historie je ňákej divnej. Mrknutí


Tak proč ne. V mnoha směrech se IL prezentuje velmi rozumně a umožňuje relativně pěkně simulovat celou řadu taktických postupů..atd. Ale černých děr má taky dost a je otázka, jestli je chceme - a tuplem ve speciálkách - využívat, nebo ne.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Jirka
1stCL_Fucida napsal:
Jirka napsal:
Je to smutná pravda. A opět z toho jasně plyne, že ten kdo v souvislosti z ILem použije slovo realita a historie je ňákej divnej. Mrknutí


Tak proč ne. V mnoha směrech se IL prezentuje velmi rozumně a umožňuje relativně pěkně simulovat celou řadu taktických postupů..atd. Ale černých děr má taky dost a je otázka, jestli je chceme - a tuplem ve speciálkách - využívat, nebo ne.


Toť správně položená otázka. Mrknutí

Budeme to lítat s tím, že bude nutné dodržovat pravidla typu "nemůžu takhle vysoko, nemůžu takhle rychle, atp." ? A nebo to budeme lítat s tím, že hranice nám dává ta hra ?

Hiltoš i ty jste ve svých poznámkách, ale jasně naznačili, že to nebude tak jednoduché.
 
310_Gringo
No pokud si chcem zaletět speciálku tohoto typu,jiná možnost než nastoupat mimo mapu není.To musíte uznat.Je pravda, že Luftwafe měla o svazu správu dříve než se dostal do jejich operačního prostoru.Takže nečekaný vpád do mapy prakticky z jakéhokoli směru korektní není to uznávám.

Že to USAAF tam nahoře líp šlape s tím se holt nedá nic dělat.Tak to bylo a tak to jeŠklebící se


Jo modří dostali na LEVEL HIGH2 na kokos.Jednak kvůli jejich plečkám který tam nahoře neletějPff ale taky kvůli tomu že bylo pro ně prakticky nemožné sladit útok všeho co měli do jednoho masivního útoku.(Díky absenci informcí o poloze svazu.) Ne proto, že by byli tak špatní piloti.

Ale pokud se někdy poletí něco podobného znovu a tu informaci Luftwafe mít bude,stejně to nedopadne o moc jinakŠklebící se

Jinak co se týče nedokonalosti Ila.Nedávno jsme taky letěli Bitvu o Británii s Hurricama z roku 1938.Spit Mk1 jaksi chybí.No a taky to bylo trošku o hubu proti BF-109E.Trošku víc.CoolNicméně jsme se s tím poprali a nikdo nic neřešil.
Upravil/a 310_Gringo dne 07-05-2008 17:33
 
606_Sleeper
Dobra tedy, vysvetlim, at v tom mame jasno. Co mam s vama delat...Úsměv

Tak Hiltosi, vubec jsem nereagoval konktretne jen na tvuj prispevek. Bavil jsem se pouze nad tim, jak si "temna strana" stezuje na plane set. Konktretne jaky era litala v roce 44 a ze by uvitala T-acka, Me262 apod.

To, ze cajka lita v 15K je sice pekna Olegovina, ale nam zapadnim spojencum je to totalne na pykacu. Takze tento argument neberuÚsměv A i tak cajku prosti Fw109 z r.v. 1944??? Jinac P51 je dobry ero (rad s nim litam), ale da se to diky Olegovskych browningu rict bohuzel jen o verzi D, takze bych B a C nebral jako vyhodu (uvadim dalsi verzi, pze si rikal: " ve vetsine pripadu"Mrknutí...

Neco podobneho vzniklo uz ve foru Level High vol.1, to ze modri meli na bombry zbrane typu Bf109Z bylo tenkrat naprosto fer. Tak se na me nezlobte, ze se smeju, kdyz tu ctu od modre strany neco o plane setu a to tentokrat v naprosto korektni misi.
 
http://606.klikej.org/news.php
LesniHU
1stCL_Fucida napsal:
1) absence radaru. Pokud se má "nějakým způsobem alespoň trochu simulovat" nálet bombardérů, pak jednoduše LW musí vědět, kde ty bombardéry jsou. Pokud to má alespoň trochu vypadat jako zásah stíhačů LW, pak si musejí nastoupat předem do jasné pozice. Výkon letadel Luftwaffe ve výškách byl špatný, je tomu tak i v ILovi (poměrně korektně namodelované). Absolutně není možné se pokoušet svaz dohnat, nebo přestoupat, viz. bod 2.
Mozna ne uplne nutne, pri naletu na Berlin v breznu 44 se tretine nemeckych stihacu nepodarilo bombardery vubec najit, natoz se dostat do jasne pozice.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,802,441 návštěv