May 02 2024 13:43:37
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
KURLAND 1944
310_Podrs
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
606_Hayes napsal:
Eh mozem sa opytat? bude vobec nejaka sanca ze si USAAF vystreli alebo sa tam budeme len tak poflakovat hore dole po mape?
Nechci mluvit za autory, ale myslím že už jen z toho že se letí KURLAND, je asi jasné jak podstatnou roli sehraje USA.Úsměv


To je jasný, Svaz B17 společně s Coverem proletí přes mapu v 8 km, zamává svým sovětským bratrům a ani nebude bombardovat protože cíl bude ještě o dalších 500km hlouběji v německém území...budeme takový roští, aby to na mapě žilo Šklebící se
 
http://www.310raf.com
-RFF-Cmeptb
1stCL_Fucida napsal:
....
Denních částí operace se zúčastní všechna letadla, nočních kompletně Luftwaffe. USAAF ne a za VVS pouze šturmy převlečené za Li-2 a Po-2.


Fuci...spravne chapu ze nedostanu jenom Li2?
 
http://squad-rff.ru/
WinteR
1stCL_Fucida napsal:
606_WinteR napsal:
Jednoho Mustanga pro mě-nebo pokud nebude tak lavočku...je to sice daleko, ale doufám že se dostavím...


No tak právě kvůli tomu je to daleko..aby sis mohl udělat volno.


No myslím, že bych volno mít měl takže má učast na takových 80 procent...
 
1stCL_Fucida
3BAP_Cmeptb napsal:
1stCL_Fucida napsal:
....
Denních částí operace se zúčastní všechna letadla, nočních kompletně Luftwaffe. USAAF ne a za VVS pouze šturmy převlečené za Li-2 a Po-2.


Fuci...spravne chapu ze nedostanu jenom Li2?


chápeš to správně Úsměv. Dostaneš IL-2 a LI-2 - šturma ve dne a lisunova v noci.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
313_Santy
Fuci, nejdříve nechceš zvážit jestli místo těch M nedáš Kačka. Aspoň má člověk pocit, že když něco trefí, tak to možná spadne, i když se asi ke střelbě ani nedostanem. Šklebící se
Jinak si tam napiš 313_Otto, 313_Hidde, 313_Heco, 313_Santy a jako náhradníka 313_Macher. Mrknutí
 
Hoper
předně - Fuči, doufám, že ač stále zatím nepřihlášen, nebudeš prskat, že sem píšu ;)


pokud šturmy poletí jak by letět měly (max 1000m) a B-17 také jak by měly (+7000m), tak chudáci Ivani - celá LW bude jejich :D (tedy ač je poměr stavěn ve prospěch reds, v konečném důsledku...)

aby amíci trošku pomohli Ivanům, musely by šturmy letět ve 3km, nad nima jejich cover, v nějakých 5500+m B-17 a nad nima pak jejich cover
to by snad LW mohlo donutit se zabývat i něčím jiným než jen VVS
možná ;)
(samozřejmě předpokládám, že i FW budou útočit na pozemní cíle...)
a navíc by se trasy obou letectev musely shodovat :D

a nebo by šturmy mohly letět v těch 6ti a B-17 ve 2tis... :DDD


budou nějaké "záložní" cíle pro B-17 ?
napadá mne jen jedna možnost, jak využít sílu B-17 pro odlehčení Ivanů
bohužel Oleg tuto možnost nějak opoměl a šturm ji moc nezvládá ... :((
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Rufu
311_BleskovejPodrs napsal:
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
[quote]606_Hayes napsal:


To je jasný, Svaz B17 společně s Coverem proletí přes mapu v 8 km, zamává svým sovětským bratrům a ani nebude bombardovat protože cíl bude ještě o dalších 500km hlouběji v německém území...budeme takový roští, aby to na mapě žilo Šklebící se

Že by se knečně jednou v klidu odbombardovalo?
 
606_hayes
jo asi to bude v cajchu a my to pri tom volnom case v mustangoch nafotime a posleme domov holkamCool
 
http://606.klikej.org/news.php
alfik
Poprosím o Il-10. Pokud nebude, Il-2. Možná zlanařím ještě jednoho, uvidíme.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
1stCL_Fucida
313_Santy napsal:
Fuci, nejdříve nechceš zvážit jestli místo těch M nedáš Kačka. Aspoň má člověk pocit, že když něco trefí, tak to možná spadne, i když se asi ke střelbě ani nedostanem. Šklebící se


No problema, dal jsem vám tedy Jak-9K. Já sám ale preferuju tu verzi M. Té se dá namontovat 37 mm kanon a to taky dokáže svoje. S Jakem-9K ale můžete ničit i tanky, to připouštím Úsměv

Hoper napsal:
předně - Fuči, doufám, že ač stále zatím nepřihlášen, nebudeš prskat, že sem píšu Mrknutí


Vidíte jak prská? A to ani neni přihlášenej! Úsměv

pokud šturmy poletí jak by letět měly (max 1000m) a B-17 také jak by měly (+7000m), tak chudáci Ivani - celá LW bude jejich Šklebící se (tedy ač je poměr stavěn ve prospěch reds, v konečném důsledku...)


Ano..

aby amíci trošku pomohli Ivanům, musely by šturmy letět ve 3km, nad nima jejich cover, v nějakých 5500+m B-17 a nad nima pak jejich cover
to by snad LW mohlo donutit se zabývat i něčím jiným než jen VVS
možná Mrknutí


Americké bombardéry jsou tam od bombardování, ne od pomáhání VVS. Činnost stíhaček je víceméně volná. Ale měly by primárně krýt bombardéry. To je v kompetenci amerického velitele.

(samozřejmě předpokládám, že i FW budou útočit na pozemní cíle...)
a navíc by se trasy obou letectev musely shodovat Šklebící se


Dle současného plánování má jednotka Fw 190 odletět dvě bitevní mise, Bf 109 jednu. Ale nerad bych dával jakékoliv další podrobnosti.

a nebo by šturmy mohly letět v těch 6ti a B-17 ve 2tis... Šklebící seDD


Tohle by mohl Cassius vzít vážně a nahoře nám zase sundat nějaký Befko s Jamim Úsměv. Asi dáme šturmům výškový strop 5000 m Úsměv

budou nějaké "záložní" cíle pro B-17 ?


O tomhle jsme zatím nepřemýšleli, ale ano, mohou mít řekněme jeden záložní cíl, pokud by hlavní byl třeba v mracích, nebo tam bylo moc rušno, nebo já nevím co..

napadá mne jen jedna možnost, jak využít sílu B-17 pro odlehčení Ivanů
bohužel Oleg tuto možnost nějak opoměl a šturm ji moc nezvládá ... Smutný(


Znovu opakuji: B17 tam nejsou od odlehčování Rusům.

Rufu napsal:
Že by se knečně jednou v klidu odbombardovalo?


No flaky budou určitě - ale jak už jsem naznačoval. Napadení amerických bombardérů bude do značné míry dílem náhody a plánování obou stran. Které bude víceméně zcela oddělené. Prostě bude dán úkol, že nějaká jednotka má "ráno" něco provést a "před polednem" zase něco. Jak si s tím velitelé jednotlivých formací poradí..to už je jejich věc.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Kurtis
Tak já bych se s dovolením přihlásil do He-111

Děkuji.
 
313_Santy
1stCL_Fucida napsal:
313_Santy napsal:
Fuci, nejdříve nechceš zvážit jestli místo těch M nedáš Kačka. Aspoň má člověk pocit, že když něco trefí, tak to možná spadne, i když se asi ke střelbě ani nedostanem. Šklebící se


No problema, dal jsem vám tedy Jak-9K. Já sám ale preferuju tu verzi M. Té se dá namontovat 37 mm kanon a to taky dokáže svoje. S Jakem-9K ale můžete ničit i tanky, to připouštím Úsměv


Jéé, no vidíš jsem to stejně zmotal a myslel T. To je tím, že ty Jaky moc nelítáme a nevím co může nosit. Úsměv My se teda spokojíme i s těma eMkama. Šklebící se Sorry.
 
3BAP_Cassius Chaerea
313_Santy napsal:
Fuci, nejdříve nechceš zvážit jestli místo těch M nedáš Kačka. Aspoň má člověk pocit, že když něco trefí, tak to možná spadne, i když se asi ke střelbě ani nedostanem. Šklebící se
Jinak si tam napiš 313_Otto, 313_Hidde, 313_Heco, 313_Santy a jako náhradníka 313_Macher. Mrknutí
Jenom bych chtěl připomenout, že všechny "velkokanónové" Yaky mají horší parametry než "dálkový" i "čistý" Yaky.
Yak-9K je například o 30km pomalejší než Yak-9M.
 
haluz paja
Jenom bych chtěl připomenout, že všechny "velkokanónové" Yaky mají horší parametry než "dálkový" i "čistý" Yaky.
Yak-9K je například o 30km pomalejší než Yak-9M.

Jeste bych dodal,ze Yak-9M ma oproti starsim devitkam stejnej motor jak Yak-3 tj. M-105PF2 Vyděšený
 
313_Gryzlov
haluz paja napsal:
Jenom bych chtěl připomenout, že všechny "velkokanónové" Yaky mají horší parametry než "dálkový" i "čistý" Yaky.
Yak-9K je například o 30km pomalejší než Yak-9M.

Jeste bych dodal,ze Yak-9M ma oproti starsim devitkam stejnej motor jak Yak-3 tj. M-105PF2 Vyděšený


Nechci Ti kazit radost, ale jak který ... do JAK-9M se montovaly PF i PF-2 a nedokážu říct, který motor je použitý ve hře.
 
Hoper
včera jsem trošku zkoušel a při 75% paliva s těma Befkama (G6 a G14-s podvěsama a 100% paliva) udržel krok
co by to tedy mohlo být za motor ? ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
313_Gryzlov
Hoper napsal:
včera jsem trošku zkoušel a při 75% paliva s těma Befkama (G6 a G14-s podvěsama a 100% paliva) udržel krok
co by to tedy mohlo být za motor ? Mrknutí


Je to divný ale hmotnost neovliňuje maximální rychlost horizontálního letu (přesněji: ovlivňuje ale naprosto nepozorovatelně) ... Rozdíl se projeví ve stoupavosti. Tím narážím na těch 75% paliva.

...

Neviděl jsem ale nikde tabulky, které by rozlišovaly verzi JAK-9M s PF a JAK-9M s PF2 ... šlo by to přepočítat (odhadnout) ale kdo ví ...

Nevím jak je to ve hře, ale běžné tabulky udávají nižší rychlosti letu pro JAK-9M než pro JAK-9T nebo JAK-9.

EDIT:
Celkově je to ale bezpředmětné Úsměv
Upravil/a 313_Gryzlov dne 24-04-2008 07:50
 
3BAP_Cassius Chaerea
No Compare pro Yaky udává následovné:
Yak-9:
Maximální rychlost 606Km/h ve výšce 4200m
Nejlepší zatáčka o 360° za 18,69s při rychlosti 338Km/h
Nejlepší stoupavost 17,15m/s při rychlosti 248Km/h
Maximální rychlost v divu 700Km/h

Yak-9D:
Maximální rychlost 597Km/h ve výšce 3800m
Nejlepší zatáčka o 360° za 21,2s při rychlosti 330Km/h
Nejlepší stoupavost 15,75m/s při rychlosti 266Km/h
Maximální rychlost v divu 700Km/h

Yak 9K:
Maximální rychlost 577Km/h ve výšce 3900m
Nejlepší zatáčka o 360° za 20,1s při rychlosti 320Km/h
Nejlepší stoupavost 16,68m/s při rychlosti 248Km/h
Maximální rychlost v divu 700Km/h

Yak-9M:
Maximální rychlost 606Km/h ve výšce 3900m
Nejlepší zatáčka o 360° za 20,34s při rychlosti 338Km/h
Nejlepší stoupavost 16,88m/s při rychlosti 266Km/h
Maximální rychlost v divu 700Km/h

Yak-9T:
Maximální rychlost 598Km/h ve výšce 3900m
Nejlepší zatáčka o 360° za 19,19s při rychlosti 334Km/h
Nejlepší stoupavost 17,19m/s při rychlosti 248Km/h
Maximální rychlost v divu 700Km/h
 
1stCL_Fucida
Herr Gryzlove - v Jaku-9M by Vám to wirklich slušelo Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
313_Gryzlov
Díky Cassi, předpokládal jsem to.

1stCL_Fucida napsal:
Herr Gryzlove - v Jaku-9M by Vám to wirklich slušelo Úsměv


To víš že mi cukly prsty a měl jsem červeno před očima Šklebící se Bohužel mé dlouhodobé plány mi to momentálně nedovolují Úsměv Aznáš mě ... já bych zase strašně držkoval Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,801,864 návštěv