May 03 2024 11:05:16
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Jak dal s velkymi specialkami?
Ucho
To na Airforce war se s tím nepářou. Asi aby se nikdo nenudil, rovnou prohoděj planesety. Taky zajímavej nápad Vyděšený
 
Rufu
A nejzajímavější je že s bombry to umí 70% červených a asi tak 1% modrých(čestné vyjímky jsou Letka 13 a Hasič).

Opravdu by mohla být nějaká speciálka s obrácenými rolemi Modří do červenejch strojů a červení do modrejch v evropě-samozřejmě full real.

Mno on by vlastně neměl kdo letět za červené.Pff
Upravil/a Rufu dne 29-04-2008 14:42
 
BP_Tyrl
Jirka napsal:
Když bych se zase jednou. Tedy čistě hypoteticky. Přihlásil na nějakou tu speciálku a pak, kdybych přišel a někdo mě řekl - jdi do bomberu - , tak mu obratem odpovím - a ty jdi do pr.... - . Tenhle nápad není dobrej.


Základem návrhu bylo, aby autoři speciálky předem počítali s tím, že jim pár lidí nedorazí. Po těch letech specálkování by už nemělo být problém odpovídající procento určit předem. Je zajímavé, jak si lidi neomylně umějí zredukovat návrh jen na to co jim nevyhovuje.
 
310_Podrs
Ucho napsal:
To na Airforce war se s tím nepářou. Asi aby se nikdo nenudil, rovnou prohoděj planesety. Taky zajímavej nápad Vyděšený


Jo, konečně modrý poznaj jak voní dřevo a lepená překližka Úsměv Tuhle sem si tam tak letěl ve fokáči a ty březolety mi do toho zaměřovače lítaly úplně samy Šklebící se Němci asi byli oblbnutý výparama z toho lepidla CoolAsi pudu k modrejm, maj to o hodně lehčí... Vyděšený
 
http://www.310raf.com
BP_Tyrl
No nic. Klidně přispěji další hřivnou. podle mě největším problémem speciálek je utajení, co má dělat protistrana. Možná by se dala postavit mapa, která by se dala letět vícekrát. Cílů pro bombry by mohlo být například na každé straně šest, plus připravených letišť by také mohlo být povícero. Cílová náročnost by mohla být kompenzována minimalizací letištního vybavení pouze na flaky. Večer před poletem by autor mise odstranil základnová a cílová kolečka, která by se ten večer nepoužívala. Cíle mise, by prozradil velitelům stran ústně na brefingu před startem. Co jim řekne a kolik je už na jeho uvážení. Breptalovi přijde příště míň lidí. Na přiměřeně velké mapě by tím vzniklo požehnaně možností odkud a kam se má letět. A další specku by se letělo odjinud jinam. Tím by se dala slušně simulovat válečná situace jednou s stíhači neškrtnou, podruhé si prima zaloví, ale určitě nebude mít nikdo pocit, že byl jenom jako oběť.
 
1stCL_Fucida
Rufu napsal:
A nejzajímavější je že s bombry to umí 70% červených a asi tak 1% modrých(čestné vyjímky jsou Letka 13 a Hasič).


A co je ještě zajímavější, tak se stíhačkami to umí 70% modrých a jen 1% červených(čestnou výjimkou je Rufu, který neumí ani s jedním). Šklebící se Vyděšený
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Rufu
Tak,tak pravdu díš.Přeci jen musí být někdo nejlepší.Mrknutí
 
1stCL_Fucida
BP_Tyrl napsal:
Základem návrhu bylo, aby autoři speciálky předem počítali s tím, že jim pár lidí nedorazí. Po těch letech specálkování by už nemělo být problém odpovídající procento určit předem. Je zajímavé, jak si lidi neomylně umějí zredukovat návrh jen na to co jim nevyhovuje.


S tímhle se počítá snad už dlouhé roky. Na současný Kurland 44 taky očekávám, že dorazí místo 80ti jen 60 lidí. Problém je, že nikdy člověk neví, co přesně mu bude chybět - drobný přesun je možný vždy a účastníci obvykle nic nenamítají, ale větší přesuny jsou nemožné. Většina lidí se nehlásí jen do speciálky, ale na určitou pozici do speciálky.

311_BleskovejPodrs napsal:
Ucho napsal:
To na Airforce war se s tím nepářou. Asi aby se nikdo nenudil, rovnou prohoděj planesety. Taky zajímavej nápad Vyděšený


Jo, konečně modrý poznaj jak voní dřevo a lepená překližka Úsměv Tuhle sem si tam tak letěl ve fokáči a ty březolety mi do toho zaměřovače lítaly úplně samy Šklebící se Němci asi byli oblbnutý výparama z toho lepidla CoolAsi pudu k modrejm, maj to o hodně lehčí... Vyděšený


Off-Topic. Řešit jinde.
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 29-04-2008 15:08
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
BP_Tyrl
1stCL_Fucida napsal:

S tímhle se počítá snad už dlouhé roky.

No to máš říci hned, že plácám prázdnou slámu.Šklebící se
 
Jirka
BP_Tyrl napsal:
Jirka napsal:
Když bych se zase jednou. Tedy čistě hypoteticky. Přihlásil na nějakou tu speciálku a pak, kdybych přišel a někdo mě řekl - jdi do bomberu - , tak mu obratem odpovím - a ty jdi do pr.... - . Tenhle nápad není dobrej.


Základem návrhu bylo, aby autoři speciálky předem počítali s tím, že jim pár lidí nedorazí. Po těch letech specálkování by už nemělo být problém odpovídající procento určit předem. Je zajímavé, jak si lidi neomylně umějí zredukovat návrh jen na to co jim nevyhovuje.


Prdlajs strejdo. Nereaguju na základ toho nápadu, ale na jeho pozdější šílený vývoj. Mrknutí
 
Jirka
311_BleskovejPodrs napsal:
Ucho napsal:
To na Airforce war se s tím nepářou. Asi aby se nikdo nenudil, rovnou prohoděj planesety. Taky zajímavej nápad Vyděšený


Jo, konečně modrý poznaj jak voní dřevo a lepená překližka Úsměv Tuhle sem si tam tak letěl ve fokáči a ty březolety mi do toho zaměřovače lítaly úplně samy Šklebící se Němci asi byli oblbnutý výparama z toho lepidla CoolAsi pudu k modrejm, maj to o hodně lehčí... Vyděšený


Ha !!! Zas další poraženecký řeči někoho, kdo to neumí s svádí svoji nešikovnost na blbou barvu letadýlka. Šklebící se
 
1stCL_Fucida
Vogone, nepitvej mi tady ty OT. Jako notorický smolař na speciálky by mě spíš zajímalo, jaká by akce musela být, aby ses do ní přihlásil, resp. co ty konkrétně bys očekával?

BP_Tyrl napsal:
No nic. Klidně přispěji další hřivnou. podle mě největším problémem speciálek je utajení, co má dělat protistrana. Možná by se dala postavit mapa, která by se dala letět vícekrát. Cílů pro bombry by mohlo být například na každé straně šest, plus připravených letišť by také mohlo být povícero. Cílová náročnost by mohla být kompenzována minimalizací letištního vybavení pouze na flaky. Večer před poletem by autor mise odstranil základnová a cílová kolečka, která by se ten večer nepoužívala. Cíle mise, by prozradil velitelům stran ústně na brefingu před startem. Co jim řekne a kolik je už na jeho uvážení. Breptalovi přijde příště míň lidí. Na přiměřeně velké mapě by tím vzniklo požehnaně možností odkud a kam se má letět. A další specku by se letělo odjinud jinam. Tím by se dala slušně simulovat válečná situace jednou s stíhači neškrtnou, podruhé si prima zaloví, ale určitě nebude mít nikdo pocit, že byl jenom jako oběť.


Replaybilita takovýhle akcí by asi nebyla vysoká. Speciálky jsou do jisté míry originální záležitostí. Troufám si tvrdit, že více akcí na jedné mapě za podobných podmínek by nutně vedlo k postupnému "dogfightu" a ztrátě té "speciální" atmosféry.
O tom, co jednotlivým pilotům říct a co jim neříct, se vždy vede mezi organizátory diskuse. Zda se nabídne jeden cíl, zda více, co se řekne obráncům, jestli se jim dají větší podrobnosti, nebo menší, jestli dostanou nějaké dezinformace. Nelze to ale bagatelizovat, ke každé situaci se v každé speciálce, na které jsem pracoval, přistupovalo velmi individuálně. Domnívám se, že nejsilnějším způsobem speciálkování je Sado-Maso mise. Ta je z hlediska "hratelnosti" takřka bezchybná a jediným (ale zato podstatným) limitem jsou HW omezení.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
clone9cz
par dni tu nejsem a uz je vlakno v ... hopriku, zviratko, tahas za kratsi konec, zavidis nam lidi a ne stroje, naverbuj si k cervenejm ikara, treba mu i zaplat a uvidis, kdyz ho pustits na vsechny kanaly, ze budete taky hlasovat pro 2. "pokec s dobrýma kámošema a bezva akci"
 
http://www.wwii-illusion.net
Jirka
1stCL_Fucida napsal:
Vogone, nepitvej mi tady ty OT. Jako notorický smolař na speciálky by mě spíš zajímalo, jaká by akce musela být, aby ses do ní přihlásil, resp. co ty konkrétně bys očekával?


Ale vždyť jsem to napsal hned na začátku Mrknutí Strana 1. Plus to co napsali Ušák a Kain tamtéž. Mrknutí

Já mám pocit, že už se v té diskusi ňák ztrácíš , co ? Šklebící se
 
1stCL_Fucida
Jirka napsal:
Ale vždyť jsem to napsal hned na začátku Mrknutí Strana 1. Plus to co napsali Ušák a Kain tamtéž. Mrknutí

Já mám pocit, že už se v té diskusi ňák ztrácíš , co ? Šklebící se


Vida, tedy západní fronta a mise, ze které bude patrné, že si neužijí jen modří. Jak má taková mise vypadat krom toho, že bude ze západu?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hiltos
Rufu napsal:
A nejzajímavější je že s bombry to umí 70% červených a asi tak 1% modrých(čestné vyjímky jsou Letka 13 a Hasič).


Jo, to je nejzajimavejsi. A jak si na to prisel? To bude taky urcite zajimavy
 
Rufu
Hiltos napsal:
Rufu napsal:


Jo, to je nejzajimavejsi. A jak si na to prisel? To bude taky urcite zajimavy
Dej si záležet abys to na Kurlandu neroztočil na dráze.
 
3BAP_Cassius Chaerea
Myslím si že o Hiltoše mít strach nemusíš RufuMrknutí.
 
Jirka
1stCL_Fucida napsal:
Jirka napsal:
Ale vždyť jsem to napsal hned na začátku Mrknutí Strana 1. Plus to co napsali Ušák a Kain tamtéž. Mrknutí

Já mám pocit, že už se v té diskusi ňák ztrácíš , co ? Šklebící se


Vida, tedy západní fronta a mise, ze které bude patrné, že si neužijí jen modří. Jak má taková mise vypadat krom toho, že bude ze západu?


Mnó , nad tímhle přemýšlet je myslím úkol pro autora té speciálky, ne ? Úsměv
 
1stCL_Fucida
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Myslím si že o Hiltoše mít strach nemusíš RufuMrknutí.


No to je pravda..ale co my ostatní? Co když se Hiltoš roztočí na dráze? Vždyť jakožto modrý pilot, který se nejmenuje Hasič a nemá před nickem Letka13 nemůže vědět, jak s bombardérem, nebo ne?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,807,723 návštěv