May 02 2024 04:53:09
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Black Shark preview
Vilik
Hele mně už je to fakt putna.
Sem přesně tušil, že se tu bude rozebírat to co sem napsal o autech. I když sem to myslel s nadsázkou.
To dokazuje, že si tu každej bude mlýt svou a nebude vnímat, co píšou a jak to písou ostatní.
Flankera a celou serii která na něm profituje už dávno nemám ani na DVD natož v počítači. Tenhle simulátor už je pro mě pase.
Jen sem se chtěl podělit o svůj názor. To že se pak na mě sesypali lidi jako Apo už je jen pro pláč.
Mimochodem DCS sem měl kdysi nainstalovanej ani ne tejden. Projel sem si pár misí a hrál si s editorem. Tak vim o čem mluvim, když řeknu že je to lomac s vrtulníkem.
 
1stCL_Fucida
Já myslím, že Vilík na SVK krásně zapadl Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Joe Hallenbeck
Ty koky, sem tu hodil odkaz a behem par dni je z toho skoro 10 stranek Zamračený Šklebící se Cool
Wau
313_FlyBoy
RY-C
 
Apo
Vilik napsal:
Mimochodem DCS sem měl kdysi nainstalovanej ani ne tejden. Projel sem si pár misí a hrál si s editorem. Tak vim o čem mluvim, když řeknu že je to lomac s vrtulníkem.


V nastavení máš 2 možnosti - pro lamy a pro normální lidi.... zkus to ještě jednou Úsměv Jinak týden - už chápu tvoji agresi vůči DCS. Jsi zářný příklad všech (a že jich není málo), kteří sypou špínu na DCS kvůli tomu, že nebyli schopní sami ani nastarovat.... Týden by u toho odpovídal Šklebící se Na to je i Mája krátká co?
 
Vilik
Win + Home
Pamatuju si to správně?Šklebící se
 
Merten
Vilíku ne.To je pro ty lamy Mrknutí
 
Rapier
Uplne nahodou jsem si po roce precetl tuto diskuzi. Uz ani nevim proc me zaujala ale asi to bude tim ze jsem to sveho casu letal online v letce SVK.
S odstupem casu, kdyz jsem povesil virtualni letani na hrebik (veskere), TIR4 dal do skrine (at se na nej neprasi co kdybych ho zase vytahl), hotas prodal (zabiral moc mista) me desne tato diskuze pobavila.
Pri slove hardcore simulator (v tomto terminu mam osobne zarazeno: Falcon 4.0 all version, Flanker, Lock ON, nejaky ten KA-52 od tvurcu LO, Sturmovik all version, Janes F-15/F-18 atd....) ktere tady na foru casto pada se musim fakt zasmat.

Prominte vazeni ale i letani na Blaniku v realu bylo tezsi, nez pristat v LOFC s nalozenou SU-33 na letadlovce. Priblizne pred 2 lety jsem znamemu ukazoval po temer rocni pauze ono pristani na letadlo a sakra vyslo to napoprve.
No, zkratim to.
Ztratil jsem veskere iluze o Hardcore simulatorech (mozna tak avionika je mirne hardcore u urcitych titulu) a predevsim o propracovanych letovych modelech, vcetne toho novyho kamova. Jako je to slusne FM, to jo. Ale na Blanika to fakt nema. Sorry.

PS: pamatuji si jak jsem cetl kdysi hodne davno v gamestaru specialni prirucku od Lukase Cordera o letani v Flanker 2.0 a jednom KA-52 Alligator heli simu (pozdeji jsem ho mel). Psal tam neco o tom jak je to FM uzasne promakane.
Tak nevim no, po tydnu zkouseni jsem umel natankovat ve vzduchu i poslepu, vcetne pristani na letadlovce. Jo to jsou ty uzasne realisticke FM. Skutecny pilot to urcite zvladne taky po tydnu ze? Nebo ze by ne? Hm asi je nekde v hardcore simech chyba.Mrknutí
Upravil/a Rapier dne 16-03-2010 23:06
 
1stCL_Fucida
Rapier, proč myslíš, že by elektronikou napěchovaný Flanker měl být výrazně komplikovanější na pilotáž, než L-13? Není snad cílem konstruktéra, aby to letadlo postavil jako hodné? Úsměv

Nejsi náhodou zastáncem teorie, že co se řídí obtížně, to je reálné, že ne? Mrknutí
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_SaBot
No s tim Blanikem...
Dovolil bych si rict, ze by s nim byl schopnem pristat kazdej trosku dobrej virtualni pilot tak, aby pristal bezpecne (bez mista urceni Úsměv ) a to bez nejakej predeslej velkej prupravy.
To, aby pristal tam, kam chce (spravnej rozpocet a brzdy a kdovi co jeste)...no na to uz je potreba vycvik (=nekolik pokurvenych pristani) Mrknutí.
 
Vilik
Při lítání s blaníkem, a obecně všema větroněma a ull poletuchama, člověk musí zapojit všechny svoje smysly, um, a intuici. U stihaček, vrtulníků, airbusů a dalších promakanejch potvor se stačí naučit manuál, a vědět kdy co má zmáčknout na autopilotovi. Pak to lítá a přistává skoro uplně samo.
 
caba
1stCL_SaBot napsal:
No s tim Blanikem...
Dovolil bych si rict, ze by s nim byl schopnem pristat kazdej trosku dobrej virtualni pilot tak, aby pristal bezpecne (bez mista urceni Úsměv ) a to bez nejakej predeslej velkej prupravy.
To, aby pristal tam, kam chce (spravnej rozpocet a brzdy a kdovi co jeste)...no na to uz je potreba vycvik (=nekolik pokurvenych pristani) Mrknutí.



Sabote, říkal by si tohle i před elementárkou?Cool
 
WT_Horrido
Zajímalo by mě jak moc složitý by měl vlastně být takový hardkchóre simulátor? Když to všechno vidíme přes několikapalcový tunel, bez, nebo jen s velmi omezenou zpětnou vazbou a věci které pilot vyřeší sklopením očí či mávnutí rukou se dějí přes ctrl+shift+alt+e...
Upravil/a WT_Horrido dne 17-03-2010 12:10
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Vilik
Na opravdovej HC simulátor by jsme potřebovali interface jako v minority report. Nebo ještě líp jako v johny mnemonicovi, kdy si ho rovnou strčíme do hlavy.
 
AH_Cutora
Teda Vilíku, gratuluju, dokážeš mě bavit už několikátej den. Opitz by z tebe měl radost že jsi tak skvěle převzal jeho štafetu. Akorát že Opitz to dělal pro tu srandu, kdežto ty tomu co říkáš věříš ;-)

Upřímně řečeno Rapiere, lítání s Eurostárem mi připadá jednodušší než lítání s mnoha mrchama v IL2. Jenže o tom to není, přesně jak napsal Horrido, jsou věci které prostě nasimulovat nikdy nepůjdou a ani sebelepší sim nebude nikdy 100% reálný.

Flanker a LockON (ať mluvím jen o simech které osobně znám) považuju na PC za jedny z nejlepších leteckých bojových simulátorů co znám. Ale takto složitá záležitost jako je moderní bojový letoun vyžaduje skoro profesionální přístup a drtivá většina lidí to nezkousne (včetně mě, neměl jsem sílu se nadrtit všechny ty údaje o zbraních, avionice, ... abych s tím byl schopen nějak rozumně bojově lítat) a jako hru nekoupí. Trh je tak malej, že od vývojářů je to spíš prodělečné fandovství Smutný

Náš IL2 je výborný mix hry a simu. Fyzika tam je také velmi obstojná a mašiny nejsou tak složité a dá se s tím blbnout jako se hrou. A i tak je to už natolik složité a okrajové, že to tolik lidí netáhne a sotva si to na sebe vydělá - zisky se rozhodně nedají srovnávat s hrama typy CoD, WarCraft, Mafia, Sims...

V oblasti letecké války je asi nejlepší WWI, kde ty letadla byla tak jednoduchá, že to jako hra je asi nejsnadnější adaptovat. Jenže aby to byla hra, tak jsou tam potřeba takové ty věcičky jako kampaně a dostatečně zajímavé a akční mise, vyznamenání, ... v tomhle byl RedBaron fakt špičkovej a jinak skvělej WWI simulátor RoF mu z herního hlediska evidentně nesahá po kotníky.
 
Vilik
to AH_Cutora
To co píšeš o flankeru, lomacu a obecně letecký simulaci, je přesně to jak jsem to myslel.
Kdybych opravdu chtěl řešit každou blbost co mi kdo naservíroval a bral jí opravdu vážně, nedával bych si nick Vilik.Mrknutí
 
Hoper
Rapier napsal:
Uplne nahodou jsem si po roce precetl tuto diskuzi. Uz ani nevim proc me zaujala ale asi to bude tim ze jsem to sveho casu letal online v letce SVK.
S odstupem casu, kdyz jsem povesil virtualni letani na hrebik (veskere), TIR4 dal do skrine (at se na nej neprasi co kdybych ho zase vytahl), hotas prodal (zabiral moc mista) me desne tato diskuze pobavila.
Pri slove hardcore simulator (v tomto terminu mam osobne zarazeno: Falcon 4.0 all version, Flanker, Lock ON, nejaky ten KA-52 od tvurcu LO, Sturmovik all version, Janes F-15/F-18 atd....) ktere tady na foru casto pada se musim fakt zasmat.

Prominte vazeni ale i letani na Blaniku v realu bylo tezsi, nez pristat v LOFC s nalozenou SU-33 na letadlovce. Priblizne pred 2 lety jsem znamemu ukazoval po temer rocni pauze ono pristani na letadlo a sakra vyslo to napoprve.
No, zkratim to.
Ztratil jsem veskere iluze o Hardcore simulatorech (mozna tak avionika je mirne hardcore u urcitych titulu) a predevsim o propracovanych letovych modelech, vcetne toho novyho kamova. Jako je to slusne FM, to jo. Ale na Blanika to fakt nema. Sorry.

PS: pamatuji si jak jsem cetl kdysi hodne davno v gamestaru specialni prirucku od Lukase Cordera o letani v Flanker 2.0 a jednom KA-52 Alligator heli simu (pozdeji jsem ho mel). Psal tam neco o tom jak je to FM uzasne promakane.
Tak nevim no, po tydnu zkouseni jsem umel natankovat ve vzduchu i poslepu, vcetne pristani na letadlovce. Jo to jsou ty uzasne realisticke FM. Skutecny pilot to urcite zvladne taky po tydnu ze? Nebo ze by ne? Hm asi je nekde v hardcore simech chyba.Mrknutí

tak si sedni s prázdným Su-25
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
tak já myslim, že todle už posouvá simulaci (doma) docela daleko...
http://www.youtub...r_embedded
:))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
1stCL_Novotny
Rapiere máš pravdu nikdy to nebude jako létat reál, ale proto se to jmenuje SIMULÁTOR.
A je fakt že to nemá žádnou úroven, natož náročnost na to se to naučitMrknutí, ostatně tvá IL kariera je toho krásným a vekmi krátkým příkladem. Nevím zda tě to jen nebavilo, nebos to nedokázal dostat do ruky a proto tě to nechytlo.Úsměv
Je fakt že sem obdivoval tvé schopnosti nadrtit se veškerá příkazové zkrtky a podobný věci v LOFC a podobných,ale co jsem si vyzkoušel je fakt že tam si extra polotáž nepotřeboval.
Ale jak říkáš není to reál tak to bude asi tím. Úsměv
 
LesniHU
Hoper napsal:
OK, relativně ucházející les tam je Úsměv

teď jak nad ním funguje aerodynamika ? (vzpomínám na "vyprávění" bývalých pilotů, kdy psali, jak měli v Mi-24 problém nad Šumavou, když nízko nad lesem honili imperialistické narušitele v lehčí helikoptéře. Ta jim tam dokázala zmizet a uletět a oni v její výšce měli problém udržet vrtulník ve vzduchu...
V BS les jako by nebyl, da se dokonce proletet skrz.

Tyhle tvoje rozhovory s kdekym ti zacinam zavidet :-). V tomhle pripade bych spis predpokladal, ze pri operacich ve vetsich vyskach a clenitem terenu se projevila podmotorovanost dvacetctyrky.

Vilik napsal:
Mimochodem DCS sem měl kdysi nainstalovanej ani ne tejden. Projel sem si pár misí a hrál si s editorem. Tak vim o čem mluvim, když řeknu že je to lomac s vrtulníkem.
Vilik napsal:
Při lítání s blaníkem, a obecně všema větroněma a ull poletuchama, člověk musí zapojit všechny svoje smysly, um, a intuici. U stihaček, vrtulníků, airbusů a dalších promakanejch potvor se stačí naučit manuál, a vědět kdy co má zmáčknout na autopilotovi. Pak to lítá a přistává skoro uplně samo.
No, to je videt, ze jsi toho se simulatory vrtulniku fakt nalital mnoho.
A vubec, arma prece byla preskinovany flashpoint plus noveho veskrze nic, tak proc od tebe ta chvala BI studia?

Rapier napsal:
PS: pamatuji si jak jsem cetl kdysi hodne davno v gamestaru specialni prirucku od Lukase Cordera o letani v Flanker 2.0 a jednom KA-52 Alligator heli simu (pozdeji jsem ho mel). Psal tam neco o tom jak je to FM uzasne promakane.
Tak nevim no, po tydnu zkouseni jsem umel natankovat ve vzduchu i poslepu, vcetne pristani na letadlovce. Jo to jsou ty uzasne realisticke FM. Skutecny pilot to urcite zvladne taky po tydnu ze? Nebo ze by ne? Hm asi je nekde v hardcore simech chyba.Mrknutí
Mam kamarada, co dela v obrannym prumyslu. Podotykam, ze to neni zadny fanda jako lidi tady, pocitacovy simulatory nehraje. Vypravel, jak si na jednom veletrhu po vecerech hral se simulatorem Gripenu, co tam tehdy privezli, no a po par vecerech se pta, jak moc je to realisticky, treba prave pristavani. Odpoved byla, ze po tech par dnech se simem se da cekat, ze mu to pujde i v realu. Takze o FBW letadlech asi tak.
 
Vilik
to LesniHU
Musím tě zklamat. Ale to co jsi hrál a považoval to za Armu, byl mod ČSLA. Kliknul jsi na špatnej odkaz na rapidu.Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,799,552 návštěv