May 04 2024 07:54:43
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
Kukuloo

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
Friendly kill,omluva!
1stCL_Pison
24.3.pozdě večer na mapě Itálie dotahuju dva Emily v těsné formaci s úmyslem se k nim přiřadit do formace a hop,byl sem v lagu,když sem se probral z lagu byl jsem těsně za nima a trhnul jojem.Buďto sem omylem vystřelil,nebo sem do nich vrazil a poslední co se mi vypsalo před ztrátou spojení se servrem bylo něco frindly kill letka13 ....jméno jsem nestihl přečíst.Moc se za tuto událost omlouvám,ale nebylo v mé moci té srážce nebo co to bylo zabránit.Ještě jednou sory chlapci.
Upravil/a 1stCL_Pison dne 25-03-2008 23:17
 
Lavo
Zostrelil si Jofeho , ten vybuchol a vybuch zobral aj mna......neviem ako je to mozne , ale strielal si...nevadi ja taketo veci pritahujem....Úsměv
 
BP_Tyrl
Nová dušička do kroužku Lavovo obdivovatelů.Šklebící se Lava jakmile alespoň jednou za večer nesundá vlastní, tak odchází spát s pocitem promarněného večera.Pff
 
GC3_Chroust
Lavo...to je ten co kdyz chytne stopu tak nepusti ani kdyz to do nej vali ze vsech laufu kobra na seste?? Mam vubec pocit ze byl myslim v sobotu celkem pekne nalamanej Šklebící seŠklebící se
 
Jp-
JJ kdo na BP nesundá aspoň jednou někoho vlastního z letky 13 jako by nebyl, nedávno sem ta vyhladil celou jejich formaci fiatů Šklebící se , ale nebyl sem sám po mě to zopakovali asi další dva borci njn asi špatná karma Cool
 
XXX_Dazz
Jestli to chápu dobře tak na BP serveru je nejdůležitější sundat všechny z letky 13. přitom vlastní, cizí se nerozlišuje ?
Šklebící se
 
Tajpan
čo je moc, to je moc, klub "Friendly kill Let13" sa neustále rozrastá. Šklebící seŠklebící seŠklebící se
http://www.letka1...f=2&t=4520
 
WT_Horrido
[img]http://www.rootsweb.ancestry.com/~instjose/cemeteries/mishawaka/lavo_clarence_jr.jpg[/img] is not a valid Image.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Srsnak
Pisone neletas nahodou "otevrenou" formaci???Vyděšený
 
1stCL_Pison
Uf to jsem rád že to berete takhle s humorem,sem si připadal jak ten osel co to narve do vlastního....původně sem myslel že se z toho lagu už neproberu a kopne mě to,ale najednou hop,tak sem chňap po klacku,no a to byla asi ta střelba....ale aby to bylo fér,tak ty dvě mrtvoly mají u mě panáka až se někde potkáme....Mrknutí
 
3BAP_Cassius Chaerea
Pison to je prd, proti tomu co já provedl Pospovi s Petrasem v Armě, ale to jsou lioni, tak si to vlastně nemusím ani vyčítat.Šklebící se
Upravil/a 3BAP_Cassius Chaerea dne 25-03-2008 15:14
 
ivanivanovic
Pison nie si prvy komu sa to stalo a ani posledny komu sa to stalo a ak sa ti to stalo prvykrat urcite nie naposledy. Mrknutí
 
jofe
Si tak piánko letím a ani som si neuvedomil čo sa stalo. Šklebící se Zbadal som len zopár stopoviek a tma. Zamračený Až Lavo mi to potom objasnil.

-> Pison Jedno pozitivum to malo, aspoň si zistil že pudová streľba Ti ide. Šklebící se
 
313_Sheddan
Friendly killy byly, sou a budou, dokonce i v reálu.

Husitovi od nás ze squadrony sme se posmívali, že si splet Bf-109 se Spitem a sundal vlastního. Pár dní na to letíme v Tempestech a vidíme Ju-88 - středoplošník, klasickej ocas, dva motory mírně pod křídlem, skleník vpředu. Pustim se do dajvu asi z půl pátý hodiny, ujišťuju se, že je to Junkers, střílim dávku tak na dvě sekundy a éro zapaluju, rozkládám na základní části a všechno co patří k povedenýmu killu. Z TSka se ozve: "Dobrý, Shedde! Paráda!" Ohlížim se po troskách, děsim se, iderntifikuju éro... a do chatu píšu "Sorry, Mossie".

Friendly fire je zkrátka běžnej jev, aspoň dle mýho názoru. Občas se to člověku povede, no Zamračený Tim rozhodně neříkám, že je dobrý mít 10% killů friendly, ale někdy je den blbec.

Jo, jednou sem teda vlastního sundal naschvál. Byla to nějaká mapa s Hawkama 75, asi Francie 1940, možná na BP. Letim v H-75 s francouzskym markingem, vidim Hawka s francouzskym markingem a červeno-žlutejma pruhama na ocase.. Vyděšený
 
http://www.letistechrudim.cz
1stCL Pepan
1stCL_Pison napsal:
Uf to jsem rád že to berete takhle s humorem,sem si připadal jak ten osel co to narve do vlastního....původně sem myslel že se z toho lagu už neproberu a kopne mě to,ale najednou hop,tak sem chňap po klacku,no a to byla asi ta střelba....ale aby to bylo fér,tak ty dvě mrtvoly mají u mě panáka až se někde potkáme....Mrknutí



Já to dneska narval s Emilem do Fajlowa když zrovna kosil nějakou rudou .....
Taky to vzal v pohoděÚsměv

EDIT překlep
Upravil/a 1stCL Pepan dne 25-03-2008 23:22
 
1stCL_Fajlow
1stCL Pepan napsal:
Já to dneska narval s Emilem do Fajlowa když zrovna kosil nějakou rudou .....
Taky to vzal v pohoděÚsměv

EDIT překlep


tak Pepane, pořád čekám na nějakou seriozní omluvu od tebe, to co jsi udělal nebylo pěkné a moje ego to neslo velice špatně Šklebící seŠklebící seŠklebící se
tuplák finský a možná bych na to zapomenu ...Šklebící se
Upravil/a 1stCL_Fajlow dne 26-03-2008 00:05
 
Vason
Pepi vy jste meli vseobecne nejakej divnej den ne? Ty jsi sejmul Fajlowa a Tebe sundal FarmarŠklebící se To vam dosly rudy nebo co???? Ze jste se zacali strilet mezi sebouŠklebící se
 
1stCL Pepan
1stCL_Fajlow napsal:
1stCL Pepan napsal:
Já to dneska narval s Emilem do Fajlowa když zrovna kosil nějakou rudou .....
Taky to vzal v pohoděÚsměv

EDIT překlep


tak Pepane, pořád čekám na nějakou seriozní omluvu od tebe, to co jsi udělal nebylo pěkné a moje ego to neslo velice špatně Šklebící seŠklebící seŠklebící se
tuplák finský a možná bych na to zapomenu ...Šklebící se



OK budu to tedy 4 prsty finskýho mlíkaÚsměv Celou noc jsem nemohl spát - víckrát už to neudělám...Smutný
 
1stCL Pepan
Vason napsal:
Pepi vy jste meli vseobecne nejakej divnej den ne? Ty jsi sejmul Fajlowa a Tebe sundal FarmarŠklebící se To vam dosly rudy nebo co???? Ze jste se zacali strilet mezi sebouŠklebící se





No právě - to na co útočil Fajlow byl poslední enemi - pak jsme se trošku začali škádlit s Farmářem mezi sebou (asi tak 1/2 hodiny) až jsme o sebe trošku škrtli - jinak den jako každej jinejŠklebící se
 
Hiltos
313_Sheddan napsal:Jo, jednou sem teda vlastního sundal naschvál.


Ja taky. Ale byl to Bretis, takze to se nepocita ;D
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,812,432 návštěv