April 18 2024 05:02:01
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
CSW_Eda

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Sestřelil jsem Saint-Exupéryho, přiznal pilot Luftwaffe
310_Gringo
Safrik napsal:
Diskuze na seznamu:

Proti P-51 Nemnělo ani jedno německé stihací letadlo jakékoliv verze šanci.P-51 bylo nejlepší stihací letadlo 2.svět.války.Sloužilo do r,1954 ještě v několika válečných konfliktech.Německé stíhačky,sloužili jako výcvikové,i u nás.To jen ve stručnosti

A čebrení furt brečí, nechápu proč? Šklebící se Cool



Však já nebrečím.Vzpomínám si na nádherný souboj s tebou na AH-spec,kdes mě zákeřně napadl s FW-190 z 2km převýšení.Myslím,že tam se ukázala kvalita mustangu.MrknutíI když jsem to nakonec po snad 10minutách dostal v 5km při čelňáku na motor.Naštvaný

To jsem jen tak trochu odbočil.Pardon
Upravil/a 310_Gringo dne 18-03-2008 12:29
 
Safrik
310_Gringo napsal:
Safrik napsal:
Diskuze na seznamu:

Proti P-51 Nemnělo ani jedno německé stihací letadlo jakékoliv verze šanci.P-51 bylo nejlepší stihací letadlo 2.svět.války.Sloužilo do r,1954 ještě v několika válečných konfliktech.Německé stíhačky,sloužili jako výcvikové,i u nás.To jen ve stručnosti

A čebrení furt brečí, nechápu proč? Šklebící se Cool



Však já nebrečím.Vzpomínám si na nádherný souboj s tebou na AH-spec,kdes mě zákeřně napadl s FW-190 z 2km převýšení.Myslím,že tam se ukázala kvalita mustangu.MrknutíI když jsem to nakonec po snad 10minutách dostal v 5km při čelňáku na motor.Naštvaný

To jsem jen tak trochu odbočil.Pardon


Přepadl, nepřepadl Šklebící se tenkráte mě zaskočilo, že jsem se Ti na ty headony stíhal otáčet i ve fokáčku, nicméně P-51 je opravdu krásné a výborné letadlo, ale musel jsem se pozastavit nad tím panem chytrým Mrknutí
 
310_Gringo
Safrik napsal:
310_Gringo napsal:
Safrik napsal:
Diskuze na seznamu:

Proti P-51 Nemnělo ani jedno německé stihací letadlo jakékoliv verze šanci.P-51 bylo nejlepší stihací letadlo 2.svět.války.Sloužilo do r,1954 ještě v několika válečných konfliktech.Německé stíhačky,sloužili jako výcvikové,i u nás.To jen ve stručnosti

A čebrení furt brečí, nechápu proč? Šklebící se Cool



Však já nebrečím.Vzpomínám si na nádherný souboj s tebou na AH-spec,kdes mě zákeřně napadl s FW-190 z 2km převýšení.Myslím,že tam se ukázala kvalita mustangu.MrknutíI když jsem to nakonec po snad 10minutách dostal v 5km při čelňáku na motor.Naštvaný

To jsem jen tak trochu odbočil.Pardon


Přepadl, nepřepadl Šklebící se tenkráte mě zaskočilo, že jsem se Ti na ty headony stíhal otáčet i ve fokáčku, nicméně P-51 je opravdu krásné a výborné letadlo, ale musel jsem se pozastavit nad tím panem chytrým Mrknutí


No já za to moc nebral páč jsem za tebou šplhal nahoru a tak jsem šetřil energii zuby nehty. Ale musim říct, že ses nakonec zachoval jako spráfná nemecká gentlemanMrknutíJinak pan chytrý asi spal v knihovněCool
Upravil/a 310_Gringo dne 18-03-2008 14:10
 
Hoper
k věci - todle mi teď poslal TC...


http://www.aero-r...eryf5b.htm
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
jofe
http://www.immadr.../index.htm
 
Rad
zajímavý příspěvek, který autor doufám časem doplní Vyděšený

http://www.revi.b...peryho.php
Upravil/a Rad dne 18-03-2008 18:45
 
alfik
No a co tam teda je???
Ne tedy že by mě to zas až tak vzrušovalo - jednak nemám rád Exuperyho tvorbu a z Malého prince se mi přímo dělaj jebáci, druhak ve válce jak známo se lidi střílej, a to ti hodní i ti lumpové, a třeťak pokud by ho někdo nesejmul tak by se stejně brzo zasebevraždil tak co.
Ale takový nedodělek mě zaujal Šklebící se a já bych se teda rád dověděl co v tom odposlechu stojí.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Rad
aalf napsal:
Ale takový nedodělek mě zaujal Šklebící se a já bych se teda rád dověděl co v tom odposlechu stojí.


jo, to já taky Mrknutí
 
Ucho
http://zahranicni...-dokumentu
 
Wutz
GC3_Kane napsal:


no, dle mého si stačí přečíst jeho poslední dopis, a pak se hnedle o kus lépe, z těchto možností vybírá Mrknutí


A tento je prosím k přečtení kde?
 
GC3_Kane
1stCL_Wutz napsal:
GC3_Kane napsal:


no, dle mého si stačí přečíst jeho poslední dopis, a pak se hnedle o kus lépe, z těchto možností vybírá Mrknutí


A tento je prosím k přečtení kde?


v jeho dopisech, vyšlo knižně...pokusím se dohledatMrknutí

edit: nejde mi to vygooglovatÚsměv otočím se v knihovně a dodámMrknutí
Upravil/a GC3_Kane dne 01-04-2008 18:46
 
http://3iap.org/forum/news.php
GC3_Kane
1stCL_Wutz napsal:
GC3_Kane napsal:


no, dle mého si stačí přečíst jeho poslední dopis, a pak se hnedle o kus lépe, z těchto možností vybírá Mrknutí


A tento je prosím k přečtení kde?


A.S.E. Válečné zápisy:

Dopis adresátu X 30. červenec 1944

….čtyřikrát jsem při letu málem zahynul. Ale je mi to strašně lhostejné.
Továrna na nenávist, na neúctu, které říkají obrození….., na to já kašlu. … Otravuji je, Jsem zcela vystaven nebezpečí boje, nasazuji svou kůži, jak je to možné. Mé úmysly jsou naprosto čestné. Onehdá mě překvapily stíhačky. Jen stěží jsem jim unikl. Připadalo mi to docela blahodárné. Ne z nějakého sportovního nebo válečného opojení. To nepociťuji. Ale protože nic nechápu, naprosto nic, chápu jen kvalitu podstaty. Jejich fráze se mi protivý. Ejich směšný patos mě otravuje. A jejich ctnosti vůbec nerozumím. ….
Ctností je uchránit duchovní dědictví Francie tím, že zůstaneme ředitelem knihovny v Carpentras. Ctností je létat v nechráněném letadle. Učit děti číst. Přijmout smrt jako prostý tesař. Oni představují svou zemi…. Já ne. Já k té zemi patřím.
Ubohá země! …..

Poštovní sektor 99027

Jak to přepisuji všiml jsem si že předchozí dopis matce je datován 30-31. července.
Nic méně na konci dopisu je toto:
„Budu-li sestřelen, nebudu litovat vůbec ničeho. Budoucí mraveniště mě děsí. A nenávidím ten jejich život robotů…….“

Nic méně je potřeba tu korespondenci přečíst celou, pokud si má člověk udělat názor.
Mrknutí
 
http://3iap.org/forum/news.php
WT_Horrido
Tak ted uz je uplne vsechno jasne. Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
GC3_Kane
WT_Horrido napsal:
Tak ted uz je uplne vsechno jasne. Šklebící se


hele čemu se šklebíš? Šklebící se nikde jsem netvrdil že ten dopis ukazuje jak to opravdu bylo, jen jsem řekl že se pak hned líp vybírá mezi možnostma.

S jeho zdravotním stavem, nechutí do života, atd., to samozřejmě neznamená že spáchál sebevraždu, v pravém slova smyslu. Ale ona sebevražda se dá spáchát i tak že neuděláš kroky které by zabránily smrti, vlastní samozřejmě.
Mrknutí
 
http://3iap.org/forum/news.php
Wardog

A.S.E. Válečné zápisy:

Dopis adresátu X 30. červenec 1944

….čtyřikrát jsem při letu málem zahynul. Ale je mi to strašně lhostejné.
Továrna na nenávist, na neúctu, které říkají obrození….., na to já kašlu. … Otravuji je, Jsem zcela vystaven nebezpečí boje, nasazuji svou kůži, jak je to možné. Mé úmysly jsou naprosto čestné. Onehdá mě překvapily stíhačky. Jen stěží jsem jim unikl. Připadalo mi to docela blahodárné. Ne z nějakého sportovního nebo válečného opojení. To nepociťuji. Ale protože nic nechápu, naprosto nic, chápu jen kvalitu podstaty. Jejich fráze se mi protivý. Ejich směšný patos mě otravuje. A jejich ctnosti vůbec nerozumím. ….
Ctností je uchránit duchovní dědictví Francie tím, že zůstaneme ředitelem knihovny v Carpentras. Ctností je létat v nechráněném letadle. Učit děti číst. Přijmout smrt jako prostý tesař. Oni představují svou zemi…. Já ne. Já k té zemi patřím.
Ubohá země! …..

Poštovní sektor 99027

Jak to přepisuji všiml jsem si že předchozí dopis matce je datován 30-31. července.
Nic méně na konci dopisu je toto:
„Budu-li sestřelen, nebudu litovat vůbec ničeho. Budoucí mraveniště mě děsí. A nenávidím ten jejich život robotů…….“

Nic méně je potřeba tu korespondenci přečíst celou, pokud si má člověk udělat názor.
Mrknutí


Možná by mu pomohlo kdyby míň hulil. Úsměv
 
606_hayes
mozno to bral tak ako je, vsetty knihy co som cital tam piloti spomenuli ze mali strach ale bojovali hrdinsky za svoju zem za slobodu a pocit strachu bol dany do uzadia. No on mal strach a nechapal vsetky tie keci okolo vojny, vedel len ze je to horsie ako peklo a uz ho nechcel viac letiet s pocitom ze to moze byt poslednykrat.....
 
http://606.klikej.org/news.php
GC3_Kane
606_Hayes napsal:
mozno to bral tak ako je, vsetty knihy co som cital tam piloti spomenuli ze mali strach ale bojovali hrdinsky za svoju zem za slobodu a pocit strachu bol dany do uzadia. No on mal strach a nechapal vsetky tie keci okolo vojny, vedel len ze je to horsie ako peklo a uz ho nechcel viac letiet s pocitom ze to moze byt poslednykrat.....


no muj pocit je opačný, strach je ze smrti, někdy víc z bolesti která ji mnohdy provází. Myslím že tohle se mu právě, vlivem prožitého trošku ztratilo Mrknutí
 
http://3iap.org/forum/news.php
AH_Cutora
GC3_Kane napsal:
606_Hayes napsal:
mozno to bral tak ako je, vsetty knihy co som cital tam piloti spomenuli ze mali strach ale bojovali hrdinsky za svoju zem za slobodu a pocit strachu bol dany do uzadia. No on mal strach a nechapal vsetky tie keci okolo vojny, vedel len ze je to horsie ako peklo a uz ho nechcel viac letiet s pocitom ze to moze byt poslednykrat.....


no muj pocit je opačný, strach je ze smrti, někdy víc z bolesti která ji mnohdy provází. Myslím že tohle se mu právě, vlivem prožitého trošku ztratilo Mrknutí


Trošku? Po přečtení té knihy si dodnes pamatuju, že jemu na vlastním životě, zdraví a bolesti VŮBEC nezáleželo. Naopak měl pocit, že MUSÍ TRPĚT, že jinak nedělá dost. To že to je pro svou vlast bych řekl, že bylo na druhé koleji. S takovouto vervou se evidentně choval již před válkou pro leteckou poštu, své přátele... A.S.E. byl nutkavě posedlý sloužit ze všech svých sil vyšší správné věci. Ale na rozdíl od svých arijských kolegů to ale myslel a cítil skutečně vážně a hodně o sobě a o světě okolo přemýšlel a tu "vyšší věc" vnímal jako duši člověka. Nebyl to týpek co by se chytil líbivých hesel a bez přemýšlení je následoval.
 
GC3_Kane
podepisuju Mrknutí to "trošku" byla ironie, ono to "trošku" nejde. Buď máš a nebo nemáš.
 
http://3iap.org/forum/news.php
alfik
Jj, takoví jsou nejhorší... Jak čovek nemá nadhled... buď ublíží sobě nebo někomu druhému, nebo, v nejhorším případě, všem...
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,714,180 návštěv