April 19 2024 08:52:29
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
CSW_Rannisokol

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Sestřelil jsem Saint-Exupéryho, přiznal pilot Luftwaffe
310_cibule
http://aktualne.c...?id=524189
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Jp-
jo to já sem si vzpoměl, že sem sem jako malej jednou prostřelil plenky Cool no asi tak, předtim ho měl setřelit pilot 2./NAG 13 Heichele nebo jak se menoval, pak se měl zasebevraždit + mu eště došel benál a nakonec ho sundá tenhle .......
Upravil/a Jp- dne 17-03-2008 09:38
 
GC3_Kane
tak k tomuhle článku, je potřeba nutně přečíst i diskuzi pod ním Mrknutí
 
http://3iap.org/forum/news.php
WT_Horrido
Hehe, Saint-Exupery zakufroval, selhalo mu pretlakovani cockpitu, nechal se strelit, spachal sebevrazdu a jeste se najde pilot co ho sundal. Uzasne Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
FellA
http://www.youtub...WKK1RQoewM
 
GC3_Kane
WT_Horrido napsal:
Hehe, Saint-Exupery zakufroval, selhalo mu pretlakovani cockpitu, nechal se strelit, spachal sebevrazdu a jeste se najde pilot co ho sundal. Uzasne Úsměv


no, dle mého si stačí přečíst jeho poslední dopis, a pak se hnedle o kus lépe, z těchto možností vybírá Mrknutí
 
http://3iap.org/forum/news.php
3BAP_Cassius Chaerea
GC3_Kane napsal:
tak k tomuhle článku, je potřeba nutně přečíst i diskuzi pod ním Mrknutí...

...Například tenhle názor.Šklebící se

"Nezapomínejme, že Exupéry kázal vodu a pil víno! Psal o "hrdinovi" malém princi a rozséval smrt z letadla. Dopadl, jak si zasloužil! Ten Němec jen bránil svou zem. Kdyby mi vletělo letadlo na moje území s cílem bombardovat, sundám ho taky a klidně se s tím taky pochlubím"
 
Hoper
tak článek jsem ještě nečetl... ale byla tam zrovna reklama na úžasného Outlandera... ;) :)))


a ten něčí "názor", co sem postnul Cass, no ten je ještě lepší ...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
WT_Flan
Diskuse pod tutou zpravou na seznamu je opet naprosto uchvatna ! A co tam je ( mimojine ) odborniku na letadla z WW2 ! PffPffPff
 
606_Temp
tak to ja ani nebudu cist. Jsem taky blbej a navic vznetlivej a jeste bych se tam pustil do nejake debaty
Ale jako je fakt, ze byl ten Exupery svine. Tolik dusi co musel ukrast tim fotakem!!!!!!!!
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
WT_Flan
606_Tempik napsal:
tak to ja ani nebudu cist. Jsem taky blbej a navic vznetlivej a jeste bych se tam pustil do nejake debaty
Ale jako je fakt, ze byl ten Exupery svine. Tolik dusi co musel ukrast tim fotakem!!!!!!!!


Do jake debaty ? Myslis tu hromadu skreku ? Šklebící se
Na jakykoliv prispevek by se ti nejpozdeji ve treti reakci dostalo odpovedi "vilyzanej debyle", at uz by jsi tam postl cokoliv. Pff
Kdesi v hlubinach tech vykriku se jiz nyni skryva zdaleka nejvystiznejsi reakce na clanek ve zneni ( cituji ): "Žydle".
Nic víc nic míň. Pff
 
mha
WT_Flan napsal:
Diskuse pod tutou zpravou na seznamu je opet naprosto uchvatna ! A co tam je ( mimojine ) odborniku na letadla z WW2 ! PffPffPff


Lepší nečíst... Zamračený Bohužel jsem už četl... Smutný Člověk se akorát nasere... Naštvaný
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
j4ck41
VGR_mha napsal:
WT_Flan napsal:
Diskuse pod tutou zpravou na seznamu je opet naprosto uchvatna ! A co tam je ( mimojine ) odborniku na letadla z WW2 ! PffPffPff


Lepší nečíst... Zamračený Bohužel jsem už četl... Smutný Člověk se akorát nasere... Naštvaný


to je tim, ze jses zkostnatelej a bojis se novejch informaci ... a ze jich tam je pozehnane ... jenom namatkou: Exupery byl brit, v Evrope litala jenom jedna letka P-38 a nemci se jich ukrutne bali

holt seznam, najdu tam co neznam Šklebící se
 
313_Volume
ja jsem chtel reagovat, ale nastesti system pro pridavani reakci je tak slozitej (prihlaseni, registrace skz mobil atd. atd.), me to po trech kliknutich odradilo a tak jsem se jen cetbou vesele zabavil Šklebící se
 
Safrik
Diskuze na seznamu:

Proti P-51 Nemnělo ani jedno německé stihací letadlo jakékoliv verze šanci.P-51 bylo nejlepší stihací letadlo 2.svět.války.Sloužilo do r,1954 ještě v několika válečných konfliktech.Německé stíhačky,sloužili jako výcvikové,i u nás.To jen ve stručnosti

A čebrení furt brečí, nechápu proč? Šklebící se Cool
 
313_Santy
Protože to Oleg špatně namodeloval. Šklebící se
 
3BAP_Cassius Chaerea
A ještě ke všemu sou G-2 na cheatovanéŠklebící se
 
Safrik
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
A ještě ke všemu sou G-2 na cheatovanéŠklebící se


Jop a jak! Naštvaný Šklebící se
 
WT_Flan
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
A ještě ke všemu sou G-2 na cheatovanéŠklebící se


Na cheatované ? To je něco jako na dovolené, nebo na čekané ?Úsměv
 
FellA
"na" chatě psano rusky s anglickym dialektem
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,720,475 návštěv