September 28 2024 02:27:58
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 24

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Air Domination War
mha
Zdravím,

nevíte někdo jak je to s ADW? Dnes jsem registroval letku a narazil jsem na dvě ADW, první :



vypadá mrtvě, tedy podle data uváděného na webu by měla začít, ale nemohu ve výpisu letek nižádnou najít...

A pak druhá :



evidentně aktivní, neb jsem ve výpisu letek našel plno kolegů...

Díky... Úsměv
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
Hiltos
Aktualni je alkar. Adwwar.com by mel brzy vypnout
 
czs_scharck
Před pár dny opět začala nová >>Air Domination War<<.

Dnes je 5. červenec 1941. Mrknutí

Pro ty, kteří ještě neznají:
registrace možná pro 4 a více pilotů ve skupině/letce.

=Pravidla=
=FAQ=

P.S: nejde o klasický slot coop z Hyperlobby.

Připojení je běžné např. z X-fire.

P.S 2: v4.08m.
Upravil/a czs_scharck dne 05-06-2009 14:23
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
LEON_CZ
CZS_Scharck napsal:
Před pár dny opět začala nová >>Air Domination War<<.

Dnes je 5. červenec 1941. Mrknutí

Pro ty, kteří ještě neznají:
registrace možná pro 4 a více pilotů ve skupině/letce.

=Pravidla=
=FAQ=

P.S: nejde o klasický slot coop z Hyperlobby.

Připojení je běžné např. z X-fire.

P.S 2: v4.08m.


Hoj, rád bych se účastnil virtuálních válek v ADW, ale nějak se mi nedaří to rozchoditSmutný
Na stránkách ADW jsem registroval svoji letku, své piloty, potvrdil jsem svoji IP adresu. Po spuštění hry a přihlášení na 195.248.176.110:21002 mi to sice napíše na sekundu úspešně připojeno, potom se to ale rozpojí a objeví se connection closed. Nedostanu se dál, abych zadal logon Smutný Připojuji se s čistou verzí 4.08m bez modů, conf.ini mám nastavený tak, že mě to pustí na IL-2 WAR i Air Force War. Zkoušel jsem se připojit na ADW i z X-Fire, ale se stejným výsledkem.
Co dělám špatně?
Díky
 
http://www.virtualnipilot.cz/
3IAP_Sasa
1) musíš mít čistou 4.08 bez modů
2) tvůj lítací nick musí být vyplněný ve sloupečku callsign (volací znak)
3) zkontroluj, jestli nemáš za tím nickem mezeru (prostě se klikni za jméno a umaž to backspacem) - toto bývá nejčastější problém.
4) zkontroluj datum do kdy máš potvrzenou IP adresu na stránkách (doporučuju tam dát XY roku 2010)
 
LEON_CZ
3IAP_Sasa napsal:
1) musíš mít čistou 4.08 bez modů
2) tvůj lítací nick musí být vyplněný ve sloupečku callsign (volací znak)
3) zkontroluj, jestli nemáš za tím nickem mezeru (prostě se klikni za jméno a umaž to backspacem) - toto bývá nejčastější problém.
4) zkontroluj datum do kdy máš potvrzenou IP adresu na stránkách (doporučuju tam dát XY roku 2010)


Chlape Ty jsi génius, ona tam byla asi vážně mezera za volacím znakem Cool

Díky moc, máš u mě flašku ! Mrknutí
 
http://www.virtualnipilot.cz/
3IAP_Sasa

Chlape Ty jsi génius, ona tam byla asi vážně mezera za volacím znakem Cool

Díky moc, máš u mě flašku ! Mrknutí


Nemáš zač, ale je to spíš tím, že už tam mám pár turnusů odlítaných a taky se mi to stalo. Šklebící se
 
CSL1_Vonty
Neni zadna prdel litat na ADW , chtelo by to nakou sirsi kooperaci i s bombrama , neni tu par lidi ktery by chteli bombardovat za modryVyděšený ?
 
http://www.czletka.zde.cz/
mkubani
ADW som lietal rad. Odporucam.
 
3IAP_Sasa
CZS_Vonty napsal:
Neni zadna prdel litat na ADW , chtelo by to nakou sirsi kooperaci i s bombrama , neni tu par lidi ktery by chteli bombardovat za modryVyděšený ?


Ona ADW je výborná válka. Bohužel jen pro stíhačky. Problém je, jako na všech válkách ila, že cíle v ADW na frontě co ovlivňují tatktickou situaci a posunují mapu jsou třeba pro modrý poměrně nedosažitelné (tanky atd). Nad těmito cíly na frontě je vždycky největší vřava a vždycky se někdo najde, kdo tě sestřelí. Proto modrej bombr je skoro vždycky odkázaný na strategické útoky na sklady, což je při soustavným oblítání docela pak už rutina a nuda. Štuky jsou nepoužitelný a absence bitevníků je strašně cítit. Na druhou stranu JU88 dokáže ve výšce i se slabým coverem operovat poměrně úspěšně. U VVS je zas velká výhoda v přítomnosti Ila (s vylítanou kvalifikací můžeš vozit i rakety). Útoky na kolony na frontě jsou i tak sebevražda, ale ke zničení nepřítele to stačí. Zase až na pár letek, co jdou cestou A20 a nejdou pešky jsou VVS na tom mnohem hůř co se týče strategickýho bombardování. Prostě chybí nosnost a výdrž letadel a navíc má protivník velice silně vyzbrojené letadla v porovnání se standarty VVS.

Shrnuto podtrženo. ADW je výborná pro svoji nezávislost a taky pro to, že většinou zde působí celé letky, které lítají pospolu. Navíc ti zkušení piloti co tam lítají fakt patří ke špičce co sem viděl. Kooperace většího počtu lidí je možná, ale zase to hapruje na domluvě a času lidí. Holt i když náše divize měla zaregistrovaných asi 10 stihačů a 8 bombrů, tak se nás asi jen 1x sešlo víc jak 4. Rozhodně je to ale supr škola pro stíhače. Teda pokud chceš hrát na přežívání a ne na něco sundám a pak třeba neumřu v chumlu Cool
 
1stCL_pbarry
CZS_Vonty napsal:
Neni zadna prdel litat na ADW , chtelo by to nakou sirsi kooperaci i s bombrama , neni tu par lidi ktery by chteli bombardovat za modryVyděšený ?


Naši kluci tam ted litaj bombardovat dost casto. Ale spis po jednotlivych strojich. Stavalo se nam totiz, ze kdyz sme postavili treba 4 bombry a leteli "dost oklikou", jedna ruska letka nas vzdycky nasla Úsměv

Parkrat jsem si zalit s D5 stukou (ta neni tak spatna na bitevniceni) a Ju88 na tankovy kolony na fronte a koncil s 6-10ti lavockiny za prdeli Cool Jak pise sasa no.
Upravil/a 1stCL_pbarry dne 05-08-2009 09:42
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Hoper
holt se nesmíš rozhlížet po střelištích, pak tě (nejen) Rusáci nenajdou ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
3IAP_Sasa
Hoper napsal:
holt se nesmíš rozhlížet po střelištích, pak tě (nejen) Rusáci nenajdou Mrknutí


Dokonce nějaký taliáni za to dostali banán. Ti to dělali ale důmyslněj. Měli jednoho hráče co seděl na letišti a nahrával track. Na noťasu si pustil vždycky úryvek toho tracku a naváděl svoje spoluletce přesně na bombry. Dostali banán, protože je usvědčila i statistika a tracky dalších lidí. Byl tam borec co měl z 32 sestřelů 29 pešek Úsměv,

Log reading je sviňa. Bohužel se to dělá i na AFW například u recon letů. Ještě se mi tam nestalo, že bych jako recon nebyl napadenej. Zatímco nepřátelskýho recona jsem potkal jen párkrát a to docela náhodně. Holt chce to číty. Úsměv
Upravil/a 3IAP_Sasa dne 05-08-2009 11:50
 
Panek
To s tím trackem jde dělat právě na ADW, na AFW to moc dobře nejde.

Ale co běží na AFW jako hit: Já odstartuji a za pár vteřin po startu mi někteří modří hlásí, kde červení startují. Prostě si přečetli log.
Tohle se mi stávalo i za červené. Nejhorší je, že to poškozuje mne jako HOSTA, protože si soupeř myslí, že já jsem se podíval do souboru, ještě než jsem to pustil. Smutný
 
LEON_CZ
mkubani napsal:
ADW som lietal rad. Odporucam.

Opravdu není na stránkách ADW možnost editace jména CO nebo zkratky letky? Případně možnost smazání celého profilu na ADW a vytvoření znova?
 
http://www.virtualnipilot.cz/
3IAP_Sasa
LC_LEON_CZ napsal:
mkubani napsal:
ADW som lietal rad. Odporucam.

Opravdu není na stránkách ADW možnost editace jména CO nebo zkratky letky? Případně možnost smazání celého profilu na ADW a vytvoření znova?


Je, ale dá se to jen při vytvoření letky. Jinak změna CO není možná. Je to automaticky ten, kdo to zakládá. XO se dá měnit jakkoliv. Celý profil smazat nejde. On se smaže automaticky myslím po 14 dnech, když letka nevykoná let. Zkratka letky se taky zadává nastálo při vytváření squadrony. Jinak těch letek si můžeš udělat kolik chceš. Jsi jen omezenej počtem emailů (platný potřebuješ jen 1 a to u velitele).
 
LEON_CZ
CZS_Vonty napsal:
Neni zadna prdel litat na ADW , chtelo by to nakou sirsi kooperaci i s bombrama , neni tu par lidi ktery by chteli bombardovat za modryVyděšený ?

Také se mi líbí ta myšlenka širší spolupráce - není tu někdo, kdo by tam chtěl vytvořit jakési ,,Sdružení CZ/SK Nezávislých Stíhačů", pseudoletku pouze pro ADW, kterou by spojovala pouze národnost, chuť hromadně spolupracovat a TS kanál? Pff Resp. 2x - modří a červení Mrknutí Hromadně se tam sbírají points na lepší planeset určitě snadněji, než mnoha jednotlivcům...
 
http://www.virtualnipilot.cz/
313_OTTO
1stCL_pbarry napsal:


Naši kluci tam ted litaj bombardovat dost casto. Ale spis po jednotlivych strojich. Stavalo se nam totiz, ze kdyz sme postavili treba 4 bombry a leteli "dost oklikou", jedna ruska letka nas vzdycky nasla Úsměv


Nedávno jsem se bavil s klukama od 302. Skupina 4 si řekla, že si dá turnus ve štukách za modrý. Nevim jak je to ve statech (nekoukal jsem na to), ale prej vypilovali taktiku na takovou úroveň že nezhebávaj a útočníky solidně sestřelujou, bombení pak jde samo Šklebící se
Můžou kecat, ale za jeden let prej sundali bez doprovodu 6 útočníků. což je slušný.

Kluci z 57 taky můžou napovědět jak lítat nahánět body a zároveň posouvat frontu (docela jim to jde).

Jako v každý válce i zde nejde jen o kooperaci, ale hlavně o volbu taktiky a strategie. Ale co vám zkušenejm harcovníkům budu povídat.

Strategický útoky jsou provádět i s ilem (pokud má doprovod) a to celkem slušně.

Nevim jak za modrý, ale za červený se v bomb sq dá vylétat planeset na Jaboakce.

No a v poslední řadě, lítá se tam poměrně dobře historicky podložený planeset.¨

Mrknutí
 
606_Temp
škoda že není něco podobného i se západní frontou :-(
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Safrik
313_OTTO napsal:
1stCL_pbarry napsal:


Naši kluci tam ted litaj bombardovat dost casto. Ale spis po jednotlivych strojich. Stavalo se nam totiz, ze kdyz sme postavili treba 4 bombry a leteli "dost oklikou", jedna ruska letka nas vzdycky nasla Úsměv


....
No a v poslední řadě, lítá se tam poměrně dobře historicky podložený planeset.¨

Mrknutí


Šklebící seMrknutí
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,682,482 návštěv