March 29 2024 06:05:07
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
Filosofie AH
1stCL_Fucida
Diskuse převedena ODTUD. Možno z vesela pokračovat v dohadech, jestli je AH lepší, nebo horší, než býval a samozřejmě proč. Účast co možná největšího počtu veteránů i nováčků AH samozřejmě vítána.
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 21-02-2008 02:38
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Jirka
aalf napsal:
...
Chlapi - nenechte se (moc prosím) ovlivnit smečkou modrých stíhačů - těm se logicky budou líbit jen takové mapy kde si sestřelej co se jim zlíbí!
...


A je tu čtvrtek a už se nám to zlomilo. Tak že by jsme si to čekání na víkend ukrátili plodnou nejlépe ohnivou diskusí ?

Tak jsem prošel kdo jsou ti na "karavanu štěkající psi" a koukám, že víc je tam červených a oboubarevných. Šklebící se
 
313_123
Jirka napsal:
aalf napsal:
...
Chlapi - nenechte se (moc prosím) ovlivnit smečkou modrých stíhačů - těm se logicky budou líbit jen takové mapy kde si sestřelej co se jim zlíbí!
...


A je tu čtvrtek a už se nám to zlomilo. Tak že by jsme si to čekání na víkend ukrátili plodnou nejlépe ohnivou diskusí ?

Tak jsem prošel kdo jsou ti na "karavanu štěkající psi" a koukám, že víc je tam červených a oboubarevných. Šklebící se


nelítám tam
tak ti nepomůžu

a proti modrejm
kromě toho, že je podezřívám z nacismu, mrakoplaštví*,
a z dalších různých deviací většinou sexualního charakteru
vlastně vůbec nic nemám
tak ani v tomto směru nemůžu být nápomocen
vzniku plodné diskuse

ps:
abych zabránil vzniku zbytečného flejmu
prásknu to na sebe sám
ano
jsem
židobolševik

* Mrakoplaš (mrakoplaštví)

Mrakoplaš je postava z knih Terryho Pratchetta pojednávajících o Zeměploše. Jedná se o mága, který je ústřední postavou mnoha zeměplošských románů. Vyznačuje se nešikovností, neschopností (zejména k čarování) a odporem k práci. Je ale velmi nadaný na jazyky a vyloženě velký talent má ohledně útěku a přežití v podmínkách neslučitelných s životem, což vede k jeho opakovaným schůzkám se Smrtěm, aniž by ten ovšem mohl splnit své poslání. Zprvu proto mezi těmito dvěma postavami panovalo jisté napětí, které se však později urovnalo. Mrakoplaš je aktuálně nejspíše jediným obyvatelem Zeměplochy, u něhož Smrť nedokáže určit čas jeho skonu, a to ani přibližně. (Každý člověk má přesýpací hodiny, které určují kdy zemře. Ty Mrakoplašovi připomínají něco, co vytvořil sklář se škytavkou ve stroji času.)

Je oblíbencem bohyně Dámy, což je pravděpodobně důvodem jak pro to, kolik dobrodružství zažil, tak pro to, že je přežil.

Neschopnost při čarování ovšem neznamená, že by nikdy žádné kouzlo nepoužil. Během prvních dvou knih měl v hlavě jedno z osmi Velkých zaklínadel (i když tak trochu proti své vůli) a na konci ho seslal (nebo spíš nechal ho se seslat). V Magickém prazdroji zase byla koncentrace magie tak vysoká, že i jemu se dařilo čarovat.

Se svými schopnostmi nedokázal projít zkoušky, ale titul mága dostal za velký čin ve službách a ve prospěch magie. Přesněji, arcikancléř potřeboval poslat někoho, jehož popis se na Mrakoplaše překvapivě hodil, na téměř sebevražednou misi (viz Zajímavé časy), a proto využil tohoto ustanovení pravidla o získání titulu mága aby ho k cestě přinutil.

Po vyjasnění jeho statutu (a několika dobrodružstvích) zůstal na Neviditelné univerzitě a dokonce mu bylo uděleno sedm akademických titulů (mj. profesor Krutého a neobvyklého zeměpisu), o které nikdo jiný neměl zájem.

Má sbírku kamenů z cest a k jídlu miluje brambory na všechny způsoby. Také má rád nudu a v této souvislosti i hrášek.

Zajímavé je i Mrakoplašovo Zavazadlo (dar od Dvoukvítka).

Typické rčení: "Už tady nejsem!"

Následující typické rčení: "Čím jsem si zase vykoledoval tohle ?"

Umí škemrat o milost v několika jazycích plynně a v mnoha dalších alespoň částečně
Upravil/a 313_123 dne 21-02-2008 08:27
 
Panek
Mapy na AF

1. typ mapy - LW dominuje (G2 vs. Lagg 4.s, F4 vs HurriIICool
Sezbírat skupinu rudých pilotů (se značnou mírou masochyzmu) na vyrovnaný počet je apsolutně nemožný. Viz příklad Tobruk RED: Já, Válec, Cassius (1xHurriIIB +2 Tomíkvodhawků) vs 5xF4, 2xE4/B, 2xJu88, 3xJu87
Fuči si bere štuku

2. typ mapy - technika vyrovnána (G2 vs La5,...)Tady je to vždy docela vyrovnáno, jen hard DF piloti mění pozice podle konkrétního typu letadla na každé straně SpitIX = více rudých, G2 - více modrých.
Fuči si bere cokoliv od pana Tanka

3. typ - rudé stroje dominují (SpitIX vs. G6, La5 vs. G6, I-16 vs HurriI)
Modří jsou pryč, jen pár zatvrzelých příznivců hájí stranu zla Šklebící se. Dokonce někteří modří z IAP/BAP, 310, ... musí vyrovnávat počty na modré straně.
Cassius si bere P-47 - hajzlŠklebící se

4. typ mapy - EHZamračený (SpitIX25lbs vs. La7, lerche a roury)No, coment! Snad jen: Jakto, že Il-10 nemá 20mm kanón ve střelišti?

5. typ mapy - na AH serveru je Lucka
Tady je jedno, co je tam za stroje. Vždy je skoro plno. Všichni piloti se snažejj dokázat, že to ledadlo, ve kterém zrovna sedí, má koule. A stále si navzájem poměřujou svoje laufy. Šklebící se Občas se snaží přes chat být vtipní. Šklebící se
Nejmenovaný Vyděšený jedinec nahrává modrý kanál na TS. Šklebící se

Upravil/a Panek dne 21-02-2008 08:33
 
1stCL_Johann
V tom pripade by se mnelo Lucce platit za ucast na AH Šklebící se Taky jsem to parkrat pozoroval a nikomu ani nevadilo ze je to jeden velkej lagfestŠklebící seŠklebící se
 
310_Gringo
Na AH mě baví lítat,ani ne tak kvůli mapám (Proti nimž ani nic nenamítám) ale kvůli tomu,že se tam schází hodně Čehůnu a Slováků,tudíž je tam dobrá atmosféra a sem tam i pěkná P*delŠklebící se

A abych nebyl pozadu: Dejte pryč to polsko,to se nedá lítat protože..blablablaŠklebící seCool


Jo a AH je sedinej server na kterym jsem potkal ženu a to už kua něco znamená!!!
Upravil/a 310_Gringo dne 21-02-2008 08:44
 
3BAP_Cassius Chaerea
310_Gringo napsal:
Jo a AH je sedinej server na kterym jsem potkal ženu a to už kua něco znamená!!!
Ještě řekni že sis ji musel po pár mapách vzít.
 
mha
310_Gringo napsal:

A abych nebyl pozadu: Dejte pryč to polsko,to se nedá lítat protože..blablablaŠklebící seCool



Polsko nechat! Není nic lepšího nez vlézti do PZLP, naložit bombičky a hurá na modré letiště! Šklebící se
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
310_Gringo
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
310_Gringo napsal:
Jo a AH je sedinej server na kterym jsem potkal ženu a to už kua něco znamená!!!
Ještě řekni že sis ji musel po pár mapách vzít.



To víš že jo,a pak bych se sní doma pral o knipl.Ne ne
 
1stCL_Fucida
VGR_mha napsal:
310_Gringo napsal:

A abych nebyl pozadu: Dejte pryč to polsko,to se nedá lítat protože..blablablaŠklebící seCool



Polsko nechat! Není nic lepšího nez vlézti do PZLP, naložit bombičky a hurá na modré letiště! Šklebící se


Je to jediná mapa, ve které se cítím ve Stuce jako nesmrtelný Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
torr
tak jsem si vzpoměl na zbabělé,uřvané nářky červených na to že na AH mapách je moc Me-262,He-162,na mk108 atd.
 
3BAP_Cassius Chaerea
Ano Polsko je krásná mapa, štuka je tam skutečnej zabiják, a je to asi jediná mapa kde se může pilot befka totálně znemožnit, když se nechá sestřelit PZeLkem.
 
3BAP_Cassius Chaerea
torr napsal:
tak jsem si vzpoměl na zbabělé,uřvané nářky červených na to že na AH mapách je moc Me-262,He-162,na mk108 atd.
Na nářky šmoulů, že je v befku ten išak dotočí a jak se nedá v těch G6kách proti FNkům lítat.Šklebící se
 
Jirka
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
torr napsal:
tak jsem si vzpoměl na zbabělé,uřvané nářky červených na to že na AH mapách je moc Me-262,He-162,na mk108 atd.
Na nářky šmoulů, že je v befku ten išak dotočí a jak se nedá v těch G6kách proti FNkům lítat.Šklebící se


S Išakem může v Befku točit jenom pravý tvrďák, co neví o co jde a nebo ten co je mu jedno, že chcípne. Ti ostatní pak musí vejš a zoomovat, ale to pak indiáni řvou , že se šmoulové bojí a že lítají akorát vysoko.

A teď si vyber. Šklebící se

P.S. Jo a proti FN se dá lítat, ale taky jen nahoru a dolu a pěkně z vysoka. Úsměv
Upravil/a Jirka dne 21-02-2008 09:39
 
3BAP_Cassius Chaerea
Mě to neřikej já to vím, proto lítám s išakem vejš než modříŠklebící se.
 
Safrik
No já bych řekl, že Pacifik je všeobecně velkej vopruz, a spoustu lidí odradí od poletu na AH (to ani Lucka nespasí) , v podstatě nejlepší by bylo kdyby tam byly jenom mapy na nichž jsou Fokáčky proti čemukoliv!!! Šklebící se Jo a Ganža-Gól je snad ta úplně nejvíc nejhorší mapa co tam je, ani v poušti se letadla nehřejí tak, jako na této mapě a lítat s letadlama co letí 150Km/h max. na 40-50% plynu to je k zbláznění... Cool
 
Panek
Jirka napsal:
S Išakem může v Befku točit jenom pravý tvrďák, co neví o co jde a nebo ten co je mu jedno, že chcípne.

Tak jsem tvrďák, já s F4 proti I-16 normálně točím. Šklebící se
Stačí pilota išaku nervově vycukat, nebo naopak navnadit a vývrtka je upečena. Vyděšený
Samo na válce, či speciálce bych do držoval 500/500 = Do 500m od Išaka mít minimálně 500 na budíku. Šklebící se
Proč nezoomovat, když každé Bf s 20mm kanonem v čumáku je Olegem načítované o 1/3 munice navíc. Cool
Upravil/a Panek dne 21-02-2008 10:46
 
Jirka
3BAP_Panek napsal:
Jirka napsal:
S Išakem může v Befku točit jenom pravý tvrďák, co neví o co jde a nebo ten co je mu jedno, že chcípne.

Tak jsem tvrďák, já s F4 proti I-16 normálně točím. Šklebící se
Stačí pilota išaku nervově vycukat, nebo naopak navnadit a vývrtka je upečena. Vyděšený
Samo na válce, či speciálce bych do držoval 500/500 = Do 500m od Išaka mít minimálně 500 na budíku. Šklebící se
Proč nezoomovat, když každé Bf s 20mm kanonem v čumáku je Olegem načítované o 1/3 munice navíc. Cool


Šklebící se No jistě ! Každej ví, že země je placatá. A každej ví, že befko je načítovaný. Mrknutí
 
Panek
Jirka napsal:
3BAP_Panek napsal:
Jirka napsal:
S Išakem může v Befku točit jenom pravý tvrďák, co neví o co jde a nebo ten co je mu jedno, že chcípne.

Tak jsem tvrďák, já s F4 proti I-16 normálně točím. Šklebící se
Stačí pilota išaku nervově vycukat, nebo naopak navnadit a vývrtka je upečena. Vyděšený
Samo na válce, či speciálce bych do držoval 500/500 = Do 500m od Išaka mít minimálně 500 na budíku. Šklebící se
Proč nezoomovat, když každé Bf s 20mm kanonem v čumáku je Olegem načítované o 1/3 munice navíc. Cool


Šklebící se No jistě ! Každej ví, že země je placatá. A každej ví, že befko je načítovaný. Mrknutí

Flejmík? Najdi si kolik měli Bf-109 munice do 20mm kanonu.
Napovím ti 150 nábojů.
150/3=50 je 1/3
Befka v Ilovi maj o 50 nábojů víc než v reálu. Šklebící se Což je o 1/3 více. Šklebící se
Když se ten mongol seknul v tak zásadní věci, ktará je čitelná z mnoha tabulek, není možné, že se seknul i v jiné věci? Jako třeba manévrovatelnost? Vyděšený

EDIT: 150 nábojů
1 náboj 0,667%
200 nábojů = 133,334% = navýšení o 33,334% = 1/3 Šklebící se
Upravil/a Panek dne 21-02-2008 11:13
 
3BAP_Rohlos
3BAP_Panek napsal:
EDIT: 150 nábojů
1 náboj 0,667%
200 nábojů = 133,334% = navýšení o 33,334% = 1/3 Šklebící se


Ty voe Pánku neblbni, to už je vysoká matika...Zamračený
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,600,086 návštěv