June 26 2024 20:43:39
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
magot

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Filmík Tarrawa attack
WinteR
Zdravím
Dovoluji si Vám představit své videjko.Vím že zde jsou zkušenější tvůrci IL2 filmu ale doufám že se vám bude líbit.JDe o ůtok na Tarrawu japonským námořnictvem.

Youtube: http://www.youtub...D5CdHr8uGc
plná verze: (cca.80mb ) http://606.klikej...attack.avi
Upravil/a WinteR dne 24-01-2008 07:35
 
XXX_Dazz
Neměl bych kritizovat jelikož jsem žáden filmeček neudělal, ale k tomuhle bych napsal jen hrůůůůza Smutný

EDIT: prostě do něčeho takového se nemá cenu pouštět Úsměv
Upravil/a XXX_Dazz dne 24-01-2008 07:53
 
ferat72
?????Cool
 
WT_Horrido
No i Ed Wood nejak zacinal... a kam to az dotahl. Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Rufu
Nechci to kritizovat ,ale není v názvu jedno "r" navíc?Tedy pokud jde o ostrov Tarawa
 
606_hayes
ja myslim ze az take zle to nebolo, nic vynimocne ani nic extremne zle,
keby sa troska popracovalo na tom este tak to skor dokumentarny nadych ako akcny...
 
http://606.klikej.org/news.php
Safrik
Nebylo to špatné, jen tak dál Mrknutí
 
AH_Cutora
Mno ja nejsem zrovna zastancem Wintera, ale tohle jako prvni pokus o filmik neni az tak strasne jak tu z nekterych vyznelo.

Byl to pokus o film a ne jen o klip akcnich scen beze smyslu, ale nakonec to jako klip akcnich scen dopadlo, i kdyz pri peclivem skouknuti je videt, ze jsi se nad tim zamyslel a o dej se snazil. Divak by mel chapat co se deje a k tomu samotne akcni sceny nestaci. Je potreba to doplnit i nejakym komentarem, at uz titulky nebo lepe ctenym projevem.

Je videt, ze jsi se dopredu zamyslel co chces vypravet, udelal jsi si zakladni sceny, natocil je, sestrihal a poskladal je po poradku, ale nedotahl jsi to tak aby to bylo dostatecne srozumitelne.

Divak musi byt do deje nejak kapku uveden. Klasicky linearni pribeh zacina vysvetlenim vychozi situace, pomalym najezdem akce a pak uz to muze litat.... V IL2 je velmi omezena moznost vypravet pribeh, ale na to je dobre pouzit sceny startovani letadel pri kterych bezi uvodni text... Se koukni treba na Ploiesti od DoktorKopa http://youtube.co...wpcHlDWHNU. Tam teda zacina scenou za letu, kdy se pomalu vynoruje cela formace a pres tento ne az tak prilis zajimavy zaber bezi vysvetlujici a uvodni titulky. Ploiesti je podle meho nazoru velmi dobre postaveny pribeh ktery z IL2 tezi temer maximum co jde, byt by podle me mely ty titulky bezet filmem prubezne a komentovat co se deje stale.

V tomto smyslu je dalsim velmi dobrym filmem Bacovo Night Reapers http://www.aholub...eapers.avi.

Koukni se na ty filmy z hlediska vypraveni pribehu.

Samozrejme je mozne vypravet pribeh i jinak, ale tohle linearni schema je zaklad do zacatku.

Video bez pribehu ... to neni obvykle nic - pokud to nema byt "technicky" nebo dokumentacni zaznam neceho.
 
1stCL_Fucida
I já viděl už mnohem horší videa, na prvotinu to zlé není.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Tajpan
na prvotinu to bolo dobré. wintere, niekedy "vela" je horšie ako "málo".
ak by si odstránil tie titulky a možno aj "kecanie" a nechal len hudbu , bolo by to lepšie.
a chcelo by to nejako dopracovať koncovku, pointu videa.
 
doktorkop
Pro začátek by to šlo.
Mě to nejvíc připadalo jako trailer na nějaký větší film.Tak trochu vytrhané kousky z většího celku.
To znamená,jak už psali přede mnou,že je dobré vypravovat nějaký(i krátký a jednoduchý)příběh.Při vypovídacích schopnostech ILa a omezené doby,kdy se něco děje,držet základní postup.
Úvod-zápletka-gradace-závěr
A ještě zvuk-ta hudba se mi docela líbila,ale další by byly myslím lepší komplet zvuky,nebo jen muzika.
Vím co to dá za práci nějaké videjko udělat a věřím,že další bude lepšíMrknutí
Je snadné být přečíslen,když je někdo nula.
Že?
 
313_Vity
Mě se to líbylo.. MrknutíMrknutíMrknutíMrknutí
 
3BAP_Rohlos
Každej dobrej filmař nějak začínal... Čím víc filmů zkusíš udělat, tím dřív se zdokonalíš. Uvidíš, že to bude lepší a lepší.
 
AH_Ronsoc
Ale ved to video je uz IL2: track ? nie? Zamračený iba bez muziky.
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

20-06-2024 20:57
Jsem nevěděl, že 5G bylo už v 70. letech urbanizace. Šklebící se

20-06-2024 20:55
Dneska jsem se dověděl, že za vymírání vrabců mohou 5G síťe. No můj kamarád a přední ornitolog Zdeněk Vermouzek má trochu jiný názor.

17-06-2024 15:06

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

35,105,554 návštěv