March 29 2024 07:20:25
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
IL2 - hacks (uprava kodu, neoficialni addony)
Jirka
Hiltos napsal:
3BAP_Panek napsal:
Hiltos napsal:
Ale Fuci rikal v radiu, ze je to simulator ...

A Wulfová vedle něj vlhla. Teda jihla.

Tak to je asi jedina, co nemodrala ...


To je proto, že už byla celá zahleděná do Cibule.

Učil ji totiž před tím doma lítat ILa Mrknutí

Jinak by šla hnedle natuti k lájounům Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
clone9cz
resite tu uplny blbosti a pritom mate priklad po ruce

jak si dobre pamatuju, kdyz se zacal modovat Operation FlashPoint, legalne - byly k tomu nastroje, tak taky kazdej zajasal a stahoval kde co, jenze potom se ty mody zacaly tlouct mezi sebou, clovek musel pri pokusu hrat nejakou misi aktivne hledat, kde se takovy mod pack nachazi a jak se instaluje nez mohl hrat. IL2 je stejnej pripad, zatim vsichni jasaj a stahujou kdeco, ale uz tu nekdo upravil ucinnost munice, balistiku a dostrel kanonu spita viz. ammo hack (netvrdim, ze k tomu byl uzit sound mod), takze nas ceka zapnuti ochrany skoro na vsech serverech se soucasnym vytvoreni stranek s informacemi jaky mod musite a nebo nesmite mit, lidi budou mit 10 verzi sturmoviku a vecne patrat po tom, proc je server vykopne, ten totiz nenapise nikdy duvod ... nebudete teda vedet jestli jste zabananovany, jestli mate spatnou verzi, jestli mate spatnej mod

takova hra se proste nebude libit kazdymu, lidi zacne ubejvat, cheateri jsou ale odolna havet, ty mizet nebudou, naopak se zvysi jejich procentuelni podil, to bude mit za nasledek dalsi odliv uzivatelu - nemohl by se sakra udelat jeden server pro cheatery, aspon by od nich byl pokoj a my mohli litat v relativnim klidu a nevedomosti

PS: cibul bude mit jen jednu verzi, nema misto na disku, vsichni ostatni sou cheateri
 
http://www.wwii-illusion.net
1stCL_PETRAS
A Wulfová vedle něj vlhla.


Hele,nevlhla náhodooou Wolfová ??? Pavlínka ... hmm,taková hezká maličká holka to byla.Ale taky zestárne Mrknutí

[img]http://im.super.cz/img/photo/02/52/04-article_v.jpg[/img] is not a valid Image.

Vyděšený Vyděšený Vyděšený Vyděšený Vyděšený Vyděšený Vyděšený
 
GC3_Chroust
clone9cz napsal:
resite tu uplny blbosti a pritom mate priklad po ruce

jak si dobre pamatuju, kdyz se zacal modovat Operation FlashPoint, legalne - byly k tomu nastroje, tak taky kazdej zajasal a stahoval kde co, jenze potom se ty mody zacaly tlouct mezi sebou, clovek musel pri pokusu hrat nejakou misi aktivne hledat, kde se takovy mod pack nachazi a jak se instaluje nez mohl hrat. IL2 je stejnej pripad, zatim vsichni jasaj a stahujou kdeco, ale uz tu nekdo upravil ucinnost munice, balistiku a dostrel kanonu spita viz. ammo hack (netvrdim, ze k tomu byl uzit sound mod), takze nas ceka zapnuti ochrany skoro na vsech serverech se soucasnym vytvoreni stranek s informacemi jaky mod musite a nebo nesmite mit, lidi budou mit 10 verzi sturmoviku a vecne patrat po tom, proc je server vykopne, ten totiz nenapise nikdy duvod ... nebudete teda vedet jestli jste zabananovany, jestli mate spatnou verzi, jestli mate spatnej mod

takova hra se proste nebude libit kazdymu, lidi zacne ubejvat, cheateri jsou ale odolna havet, ty mizet nebudou, naopak se zvysi jejich procentuelni podil, to bude mit za nasledek dalsi odliv uzivatelu - nemohl by se sakra udelat jeden server pro cheatery, aspon by od nich byl pokoj a my mohli litat v relativnim klidu a nevedomosti

PS: cibul bude mit jen jednu verzi, nema misto na disku, vsichni ostatni sou cheateri


Fuci rikal ze takovyhle veci upravit nejdou tak abych se nebal a pak taky rikal ze takovyhle veci mu kdyztak vadit nebudou, kdyz to neva Fucimu tak to musi bejt v poho Mrknutí

Jinak souhlas, tohodle se taky bojim a stve me to, ale zase jsou tu lidi jako Dazz kterym to vyhovuje, takze kdo vi jak to ma byt...
 
1stCL_Fucida
Oficiální postoj tvůrců SoundMode jest, že se smí dělat letadla létatelnými, smí se provádět změny v texturách i 3D modelech (zde jsem nenašel žádné podrobnosti, zda jsou myšleny pouze změny přibližující Šturmovika více realitě). Tvůrci sami zasahují třeba do Quick Mission Builderu, aby zvýšili jeho možnosti.
Je zakázáno vytvářet zveřejňovat a i jen se domlouvat přes stránky SoundMode na čemkoliv, co by mohlo působit jako cheat (viz. níže).

Je zakázáno upravovat letové modely, damage modely a modely zbraní, jakož i upravovat samotné typy nesených zbraní. Koneckonců samotný SoundMod k těmto posledně jmenovaným zásahům ani nedává prostředky. Šance, že vás potká TurboRata létající Mach 2 je tedy zcela stejná jak u uživatele "standardní" verze, tak i "SoundMod". Tím chci říct, že ani jeden ze systémů to bez dalšího hacku neumožňuje.

Výhledově sem plánuji umístit menší článeček zabývající se souborem grafických oprav/úprav pro různá letadla ve Šturmovi.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Jirka
Oficiální postoj tvůrců SoundMode jest jedna věc a jak se k tomu kdo postaví, třeba pan nadlesní a jemu podobní, že, je věc druhá.

Tím nechci útočit proti LesnímuHU, ale mám tím na mysli spíše borce, co se dokážou podívat a povrtat v útrobách ILa stejně tak jako on. Ale kteří si to třeba nenechají pro sebe nerozdíl od něj. A věřím tomu, že se takoví najdou, pokud už tu nejsou.Mrknutí
Upravil/a Jirka dne 25-01-2008 17:42
 
Safrik
Jirka napsal:
Oficiální postoj tvůrců SoundMode jest jedna věc a jak se k tomu kdo postaví, třeba pan nadlesní a jemu podobní, že, je věc druhá.

Tím nechci útočit proti LesnímuHU, ale mám tím na mysli spíše borce, co se dokážou podívat a povrtat v útrobách ILa stejně tak jako on. Ale kteří si to třeba nenechají pro sebe nerozdíl od něj. A věřím tomu, že se takoví najdou, pokud už tu nejsou.Mrknutí


V takovém případě, je ale úplně jedno jestli máš SM, nebo ne, nemyslíš? A stejně kolik je takových hráčů Il-2, kteří by to dokázali 0,5%, 1% a kolik z těchto, podle mě velice schopných lidí, něco takového potřebuje dělat? Ne opravdu se nebojím, že potkám něco horšího než je Lerche, a i kdyby tak se z toho nepose*u a navíc je to jen hra, kterou mohu kdykoliv vypnout. A vůbec: "Zachovejte paniku, neboť je teoreticky možné, že existuje člověk, který nám hodlá zničit hračku, je to zlý a bezcitný netvor."
 
clone9cz
pokud je mi znamo, tak v online strileckach se pouzivaj vsechny mozny nastroje proti cheatovani, dokonce na to existuji aplikace, ktere chrani binarky pred podstrcenim cehosi modifikovaneho, proc tedy komunita okolo sturmoviku neprijima checkruntime jako nastroj ochrany, proc vsichni automaticky nepocitaj s tim, ze na kazdym serveru bude minimalne checkruntime=1 ?

... to sme takovy blazni, od olega sme preci dostali nastroj a kvuli nakymu sound modu ho prece nemuzeme povazovat za zlo nejvetsi !!!


vy se opravdu nebojite toho, ze nejaky fanda do spitu vylepsi jeho vlastnosti tak, aby to nebylo evidentni jako ammo hack a bude tento mod sirit jako opravu textury v nejakem velmi zadanem neletatelnem letadle ?
 
http://www.wwii-illusion.net
Joe Hallenbeck
BP_Tyrl napsal:
Já jen nechápu, proč věc, která hru přibližuje reálu ( 6DOF ) dělá ze hry arkádu a ze mě čítaře. Je to proto, že její odpůrci nechtějí, nebo nemůžou do toho vrazit ty nekřesťanský prachy?Zamračený


Sonar efekt, vzhledem k tomu ze jest chybou kterou zanesl do kodu hry autorsky team, se nazyva Bug (v prekladu neco jako chyba), nikoliv cheat.

Hrac cheatuje tehdy, kdyz se cilene naboura (at uz pomoci konzole, nebo jinak) do herniho kodu za ucelem vytvoreni "chyby" v kodu hry, ktere pak vyuziva.

Tyrle, kdyz litam Lock On proti lidem kteri pouzivaji 6DOF, neberu to jako cheat, hra byla na 6DOF programovana autorem. Na rozdil od Sturma, kde autor 6DOF nezakomponoval a musel se do hry nabourat hrac. To je ten rozdil!
313_FlyBoy
RY-C
 
alfik
Jenže (už jsem to asi tak 10X psal) cheat je něco co má JEDEN člověk (skupina - klan/letka) a zvýhodňuje ho to vůči všem ostatním a ne kdokoli kdo chce. Soundmod, 6DOF a pod. je snadno přístupný KOMUKOLI a není pochyb že na serverech které nemají nastaven checkr. na 1 je takových lidí co ho mají fůra. Většina.
Z toho důvodu si nejsem jist že jde o cheat, jakkoli je to úprava zcela zjevně překračující licenci, o tom není nejmenších pochyb.
Chcete-li pedály (klobouček/trackir/6DOF) můžete jej mít nechcete-li nemusíte. Server na kterém můžete lítat jedině bez určo najdeme, i na vočku...
Podle mě 6DOF přibližuje létání reálu. Nedělá nic co by znamenalo že ten co ho má bude mít lepší poměr sestřely/vlastní likvidace. Kdo je lepší simpajlot, zvítězí i bez něj. Základní podmínka čítovitosti, tedy zvýhodnění čítery, se tedy nekoná!
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Joe Hallenbeck
clone9cz napsal:
pokud je mi znamo, tak v online strileckach se pouzivaj vsechny mozny nastroje proti cheatovani, dokonce na to existuji aplikace, ktere chrani binarky pred podstrcenim cehosi modifikovaneho, proc tedy komunita okolo sturmoviku neprijima checkruntime jako nastroj ochrany, proc vsichni automaticky nepocitaj s tim, ze na kazdym serveru bude minimalne checkruntime=1 ?

... to sme takovy blazni, od olega sme preci dostali nastroj a kvuli nakymu sound modu ho prece nemuzeme povazovat za zlo nejvetsi !!!


vy se opravdu nebojite toho, ze nejaky fanda do spitu vylepsi jeho vlastnosti tak, aby to nebylo evidentni jako ammo hack a bude tento
mod sirit jako opravu textury v nejakem velmi zadanem neletatelnem letadle ?


Tak s timto souhlasim.
313_FlyBoy
RY-C
 
Joe Hallenbeck
Za sebe bych to uzavrel asi tim, ze by Fuciho cesta, kterou nastinil tady:
1stCL_Fucida napsal:
...
Psal jsem už jinde jinde: pro mě je ideální stav takový, aby vznikl nějaký tým, který dá dohromady "vhodné" addony, spojí to, zakryptuje a veřejně vydá třeba jako Šturmovik 2. A pevně věřím, že toto v budoucnu nastane..záleží myslím hlavně na BoBu.


je vcelku rozumna a prijatelna i pro me. S timto bych souhlasil. Je to v podobnem duchu jak FreeFalcon a Falcon4 Allied Force.
313_FlyBoy
RY-C
 
GC3_Messik
Joe Hallenbeck napsal:
Za sebe bych to uzavrel asi tim, ze by Fuciho cesta, kterou nastinil tady:
1stCL_Fucida napsal:
...
Psal jsem už jinde jinde: pro mě je ideální stav takový, aby vznikl nějaký tým, který dá dohromady "vhodné" addony, spojí to, zakryptuje a veřejně vydá třeba jako Šturmovik 2. A pevně věřím, že toto v budoucnu nastane..záleží myslím hlavně na BoBu.


je vcelku rozumna a prijatelna i pro me. S timto bych souhlasil. Je to v podobnem duchu jak FreeFalcon a Falcon4 Allied Force.


má to jen jednu malou chybku než se tak stane cca 30 Olego dní tak to bude kurvit hru pro lidi bez sound modu.

Nic proti módům, třeba u OFP ČSLA naprostá špica ale to je jiný příklad páč nebyl Hacknut jako IL a částečně (konzultace) prej i na tom spolupracovali s Bohemkou. Tohle je krádež a cheat ať se to hají jak chce a "zatím" slouží k dobrým účelům. Navíc pochybuju o budoucím posvěcení Olegem.

Asi je pro nějaké jedince čekání na Bobku moc dlouhé.
14 Olego dní už nestačí, nejlepší je mít každej den nějakou novinku či blbinku, hlavně něco se bude dělat, když na nás Oleg kašle soustředěním na bobku. Mě nějaká podpora AI letadel zrovna netankuje, stejnak si už takhle za rok nezalítám se vším co tam je ani kdybych se na hlavu stavěl. A jestli má spit gyro nebo ne mi je taky jedno. Hmm asi nejsem ten správnej IL2 zarytej fanda, kterej si konečně po několika HW upgradech může i vyšperkovat svého miláčka Ila a dopřát mu solidní důchod.VyděšenýVyděšenýVyděšenýVyděšený
Upravil/a GC3_Messik dne 25-01-2008 21:23
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
XXX_Dazz
GC3_Messik napsal:
Joe Hallenbeck napsal:
Za sebe bych to uzavrel asi tim, ze by Fuciho cesta, kterou nastinil tady:
1stCL_Fucida napsal:
...
Psal jsem už jinde jinde: pro mě je ideální stav takový, aby vznikl nějaký tým, který dá dohromady "vhodné" addony, spojí to, zakryptuje a veřejně vydá třeba jako Šturmovik 2. A pevně věřím, že toto v budoucnu nastane..záleží myslím hlavně na BoBu.


je vcelku rozumna a prijatelna i pro me. S timto bych souhlasil. Je to v podobnem duchu jak FreeFalcon a Falcon4 Allied Force.


má to jen jednu malou chybku než se tak stane cca 30 Olego dní tak to bude kurvit hru pro lidi bez sound modu.

Nic proti módům, třeba u OFP ČSLA naprostá špica ale to je jiný příklad páč nebyl Hacknut jako IL a částečně (konzultace) prej i na tom spolupracovali s Bohemkou. Tohle je krádež a cheat ať se to hají jak chce a "zatím" slouží k dobrým účelům. Navíc pochybuju o budoucím posvěcení Olegem.

Asi je pro nějaké jedince čekání na Bobku moc dlouhé.
14 Olego dní už nestačí, nejlepší je mít každej den nějakou novinku či blbinku, hlavně něco se bude dělat, když na nás Oleg kašle soustředěním na bobku. Mě nějaká podpora AI letadel zrovna netankuje, stejnak si už takhle za rok nezalítám se vším co tam je ani kdybych se na hlavu stavěl. A jestli má spit gyro nebo ne mi je taky jedno. Hmm asi nejsem ten správnej IL2 zarytej fanda, kterej si konečně po několika HW upgradech může i vyšperkovat svého miláčka Ila a dopřát mu solidní důchod.VyděšenýVyděšenýVyděšenýVyděšený


Copak neexistují servery se zapnutým checkruntime=2, stačí se na ně připojit Úsměv
Pořád to nechápu, ti co používají sound mod mají své servery a ti co je nepoužívají mají také své, kde je problém ??? Kdo komu takhle kazí hru ?
Nikdo nikoho nenutí sound mód používat ani chodit na servery kde je jeho používání povoleno !!!
Upravil/a XXX_Dazz dne 25-01-2008 21:47
 
clone9cz
aalf napsal:
Jenže (už jsem to asi tak 10X psal) cheat je něco co má JEDEN člověk (skupina - klan/letka) a zvýhodňuje ho to vůči všem ostatním a ne kdokoli kdo chce.



Jenže (už jsem to asi tak 10X psal) podvod je něco co má JEDEN člověk (skupina - klan/letka) a zvýhodňuje ho to vůči všem ostatním a ne kdokoli kdo chce.

takhle jsem si to nejak vysvetlil a stejne to nepochopil

aalf napsal:
Soundmod, 6DOF a pod. je snadno přístupný KOMUKOLI a není pochyb že na serverech které nemají nastaven checkr. na 1 je takových lidí co ho mají fůra. Většina.
Z toho důvodu si nejsem jist že jde o cheat, jakkoli je to úprava zcela zjevně překračující licenci, o tom není nejmenších pochyb.
Chcete-li pedály (klobouček/trackir/6DOF) můžete jej mít nechcete-li nemusíte. Server na kterém můžete lítat jedině bez určo najdeme, i na vočku...
Podle mě 6DOF přibližuje létání reálu. Nedělá nic co by znamenalo že ten co ho má bude mít lepší poměr sestřely/vlastní likvidace. Kdo je lepší simpajlot, zvítězí i bez něj. Základní podmínka čítovitosti, tedy zvýhodnění čítery, se tedy nekoná!


tomu cos napsal snad nemuzes verit ani ty, opravdu nas, co si ty mody nenainstalovali, chces prestedcit, ze je uprava sturmovika neco tak normalniho, ze my, s originalnima SFS souborama, by jsme si meli hledat servery, kde se necheatuje ?
nemelo by to byt naopak ?


... 6DOF muze priblizovat litani, ale pokud ja musim hejbat s erem, abych se podival za ram a nekdo jiny ne, tak je to cheat jako prase, protoze me to neustaly kvedlani snizuje maximalni rychlost
 
http://www.wwii-illusion.net
Lavo
vy se opravdu nebojite toho, ze nejaky fanda do spitu vylepsi jeho vlastnosti tak, aby to nebylo evidentni jako ammo hack a bude tento
mod sirit jako opravu textury v nejakem velmi zadanem neletatelnem letadle ?



Nie , obycajne sa nezapajam do takychto debat , ale tentoraz po precitani celeho vlakna mi neda....nie , nebojim sa a netrapi ma to .Preco? Clone ty si nikdy nevezmes G-50 a nepojdes bojovat proti Spitovi alebo A-20-tke .Sadnes si do G2 alebo A4 vyletis vysoko a budes cihat ( netvrdim , ze to je zle ) .Nepojdes do Rufe proti Cobre alebo v 110-tke sa bit so stvorkanonovym Spitom , alebo nepoletis s SBD 150 km k cielu kde ta cakaju A5 , ktore ta jedinym vystrelom znicia....Sound mi dal moznost citit sa v G-50 ako v lietadle a nie ako v utlmenej vani .Ked vystrelim s P-40 tky na frajera v G2 mam pocit ,ze palim zo ZBRANI a nie s tlmicom obaleneho Glocka.Ked natocim motory P38 alebo Emila mam pocit ,ze sedim v LIETADLE ...a je mi v pi*i ze nepocujem prilietavajuceho supera .Netrapi ma ,ze ma zostreli Rata na 500m( na to uz lietam Ila velmi dlho ) .To , ze mozem osahat aj take veci ako je napr.Emily umoznilo vznik novych a zaujimavych map a dava to hre novy rozmer ....na zaver dovol mi , aby som ti nieco pripomenul...My dvaja sa casto nestratevame tam hore na vyrtualnom nebi , ale uz sme sa stretli...raz v suboji ked si mal nalestenu G2 som ti znicil motor a nechal ta pristat a ked uz som bol asi 20 km od letiska na ktore si sadal si do chatu napisal , citujem si skurveny cheater... Clone ja nezabudam...



Pre tych co to nevedia tak IL bol hacknuty uz davno pred soundmodom rovnako ako SFS extractor bol pristupny davno pred SM .Takze vlastne o co tu ide???


2 Joe - v slovencine vyuzit a zneuzit ma kurwa odlisny vyznam....Mrknutí
 
Safrik
XXX_Dazz napsal:
GC3_Messik napsal:
Joe Hallenbeck napsal:
Za sebe bych to uzavrel asi tim, ze by Fuciho cesta, kterou nastinil tady:
1stCL_Fucida napsal:
...
Psal jsem už jinde jinde: pro mě je ideální stav takový, aby vznikl nějaký tým, který dá dohromady "vhodné" addony, spojí to, zakryptuje a veřejně vydá třeba jako Šturmovik 2. A pevně věřím, že toto v budoucnu nastane..záleží myslím hlavně na BoBu.


je vcelku rozumna a prijatelna i pro me. S timto bych souhlasil. Je to v podobnem duchu jak FreeFalcon a Falcon4 Allied Force.


má to jen jednu malou chybku než se tak stane cca 30 Olego dní tak to bude kurvit hru pro lidi bez sound modu.

Nic proti módům, třeba u OFP ČSLA naprostá špica ale to je jiný příklad páč nebyl Hacknut jako IL a částečně (konzultace) prej i na tom spolupracovali s Bohemkou. Tohle je krádež a cheat ať se to hají jak chce a "zatím" slouží k dobrým účelům. Navíc pochybuju o budoucím posvěcení Olegem.

Asi je pro nějaké jedince čekání na Bobku moc dlouhé.
14 Olego dní už nestačí, nejlepší je mít každej den nějakou novinku či blbinku, hlavně něco se bude dělat, když na nás Oleg kašle soustředěním na bobku. Mě nějaká podpora AI letadel zrovna netankuje, stejnak si už takhle za rok nezalítám se vším co tam je ani kdybych se na hlavu stavěl. A jestli má spit gyro nebo ne mi je taky jedno. Hmm asi nejsem ten správnej IL2 zarytej fanda, kterej si konečně po několika HW upgradech může i vyšperkovat svého miláčka Ila a dopřát mu solidní důchod.VyděšenýVyděšenýVyděšenýVyděšený


Copak neexistují servery se zapnutým checkruntime=2, stačí se na ně připojit Úsměv
Pořád to nechápu, ti co používají sound mod mají své servery a ti co je nepoužívají mají také své, kde je problém ??? Kdo komu takhle kazí hru ?
Nikdo nikoho nenutí sound mód používat ani chodit na servery kde je jeho používání povoleno !!!


Souhlas Mrknutí
 
XXX_Dazz
clone9cz napsal:
tomu cos napsal snad nemuzes verit ani ty, opravdu nas, co si ty mody nenainstalovali, chces prestedcit, ze je uprava sturmovika neco tak normalniho, ze my, s originalnima SFS souborama, by jsme si meli hledat servery, kde se necheatuje ?
nemelo by to byt naopak ?


Clone, clone už jsem to tady psal je to otázka nabídky a poptávky. Stačí mrknou do ankety, která tady byla nějaký čas zpátky ohledně používání sound modu, mohl by jsi tady opublikovat výsledky. Co ty na to ?

Co ti brání v tom přesvědčit admina tvého oblíbeného serveru admina, aby nastavil checkruntime=2. Měl by jsi po problému se svědomím Šklebící se
 
clone9cz
Safrik napsal:
XXX_Dazz napsal:
....
....
Copak neexistují servery se zapnutým checkruntime=2, stačí se na ně připojit Úsměv
Pořád to nechápu, ti co používají sound mod mají své servery a ti co je nepoužívají mají také své, kde je problém ??? Kdo komu takhle kazí hru ?
Nikdo nikoho nenutí sound mód používat ani chodit na servery kde je jeho používání povoleno !!!


Souhlas Mrknutí


tak mi vysvetlete, jak uhadnu jaky ma server checkruntime ?
vy to poznate moc dobre, s checkruntime=2 vas to vykopne, me to ze serveru s checkruntime=0 nevykopne

to je to co se tu snazim celou dobu vysvetlit
 
http://www.wwii-illusion.net
clone9cz
XXX_Dazz napsal:
clone9cz napsal:
tomu cos napsal snad nemuzes verit ani ty, opravdu nas, co si ty mody nenainstalovali, chces prestedcit, ze je uprava sturmovika neco tak normalniho, ze my, s originalnima SFS souborama, by jsme si meli hledat servery, kde se necheatuje ?
nemelo by to byt naopak ?


Clone, clone už jsem to tady psal je to otázka nabídky a poptávky.


nakonec tedy bude normalni krast, protoze nabidka je velka, alespon co jsem se dival na blizke placene parkoviste ... ted si to korunoval
 
http://www.wwii-illusion.net
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,600,491 návštěv