March 28 2024 22:23:24
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
IL2 - hacks (uprava kodu, neoficialni addony)
clone9cz
na zaklade zadosti jsem presunul cast obsahu z vlakna IL2 - Cheat (cheats)

jeste nevim jak rozhodim obsah mezi obe vlakna, ale zde bude nejspise kompletni a ve vlakne IL2 - Cheat (cheats) jen castecny, tedy ten, ktery se tyka podvadeni, presne jak jsem definoval tam

____________________________________________________________

uprava kodu (k uprave je nejprve potreba dekodovat SFS soubory a pak se v nich vyznat, pripadne si hrat s daty primo v pameti bez nutnosti dekodovani):
____________________________________________________________



1. v soucasne dobe se siri uprava kodu IL Sturmovik 1946 (v408) > Sound mod for il2 4.08 (ENG_Sound_mod_Version_09 9.2 a 9.3)
ktera zaroven umoznuje pridavat kokpity neletatelnym AI letadlum z jiz exististujicich

2. 6DOF mod (umoznuje vyklaneni do stran - teoreticky se lze vyklonit i mimo kabinu - pokud ale sturmovik neobsahuje kompletni 3D modely, vcetne krytu motoru a 3D sloupku, tedy dilu, ktere nejsou ze standardniho uhlu pozorovatelne, umozni to videt lepe nez beznemu uzivateli, ba dokonce lip, nez by bylo videt ze skutecneho letadla)

na nasledujicim videu je videt jeste mnohem vice, zajimave je napriklad zobrazeni zamerovaciho krize mimo pruhledovy zamerovac, az tedy bude oleg tvrdit, ze 6DOF ve sturmoviku ne, tak mu verteMrknutí
IL2 6dof-Ta183 version 4.08 (Youtube video)

3. IL 2 Infantry (Youtube video)

4. MOD ACTIVATOR (v408)
umoznuje menit kokpity bez toho, aniz by byl modifikovan zvuk
http://allaircraf...php?t=1753
viz. Sound Mod Sound mod for il2 4.08 (ENG_Sound_mod_Version_09 9.2 a 9.3)

5. LH mod v4.05 alfa
hlavni rysy:
letatelna B24
letatelna su26
Moznost zvolit nezavisle ruzne aspekty pocasi v misi
pridana kompresibilita - zatim plosne se stejnymi parametry u vsech letadel

Upravil/a clone9cz dne 13-01-2008 18:30
 
http://www.wwii-illusion.net
BP_Tyrl
6 DOF mod verze 1.2 už neumožňuje zdaleka viset na křídle a čučet pod ocas. Všechny pohyby, které byly doplněny, se dají používat v rozsahu člověka přikurtovaného k sedačce. Takže, podle mého názoru se chová, tak jak by se chovat měl a co člověk očekával, když do toho vrazil ty nekřesťanský prachy. Tudíž bych to neoznačoval za cheat, ale za Olegovo ofic. nedodělek. Podle mě je to jako označovat za cheat pedály, protože je taky nemá každý.Mrknutí
 
clone9cz
na to uz je pozde, ale dobre, ze si to zminil
Upravil/a clone9cz dne 20-07-2008 00:48
 
http://www.wwii-illusion.net
BP_Tyrl
clone9cz napsal:
Tyrle, jedno reseni bych ale mel, do cheatu dame vse do verze 1.1x 6DOF a sem od 1.2


Tak jo. Oni jsou zatím jen dvě verze. Verze 1.1 která už stejně není ke stažení. Tak jí klidně dej do cheatů a verze 1.2 a ta si zaslouží být v nadstandartním vybavení.Úsměv
 
WT_Horrido
No on Mat je mod, protoze v podstate "nasilne" prepisuje olegohnusmarking.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
clone9cz
nejak jsem v tudle minutu a vterinu nabyl pocitu, ze mam vsechno blbe

sound mod a aktivator mod bych mel tedy oznacovat za HACK a kokpit do B29 za ADDON vyzadujici instalaci HACKu

 
http://www.wwii-illusion.net
BP_Tyrl
Ještě by jsi to mohl rozdělovat na pozitivní a negativní Hacky. Pozitivní jsou ty co dolaďují Olegovo nedodělky a rozšiřují možnosti hry. A negativní jsou ty, co si nějaký hajzlík spíchne doma na koleni, aby mohl švindlovat.
 
czs_scharck
Helou Úsměv
BP_Tyrl napsal:
Ještě by jsi to mohl rozdělovat na pozitivní a negativní Hacky. Pozitivní jsou ty co dolaďují Olegovo nedodělky a rozšiřují možnosti hry. A negativní jsou ty, co si nějaký hajzlík spíchne doma na koleni, aby mohl švindlovat.

Jj, třeba reálnější zvuky který likvidujou "Oleg cheat" se sonarefektem + reálnější ( hezčí Úsměv ) REVI zaměřovač patří k těm "hodným". . . . dodělkům Mrknutí

MatManager mi přijde jako hack umožňující cheatovat - defaultně "svítící" marking upraví tak aby tolik nesvítil a buď tak uživatele lépe skryje v přízemním letu nebo nepřítele na 6 donutí se více přiblížit pro rozeznání markingu a uživateli dává větší šanci si toho na 6 všimnout + zareagovat. Např. na jedné z map na AH - němci proti rumunům - obě strany Bf-109 (G-2 x G-6 myslím), to lze zkusit.

Kdo ještě není "padouch" protože lítá různý války a servery s CRT=2 a chce zkusit MODy nebo 4.09bm Slovensko a nepřijít o "čistou" 4.08m verzi ten může toto: (nejprve zazálohovat: .exe,všechny .sfs,wrapper.dll,confi.ini - sichr je sichr)
sosnout:
soundmod 0.93 , new wrapper.dll, 4.09bm patch MOD version + switcher.

http://allaircraf...m.php?f=18

To je minimum pro to aby mohl kdokoliv posoudit zda-li je některý MOD/HACK "zvýhodňující" . . . nejlépe v tomhle pořadí.

Ten switcher pak umožňuje volit ze čtyřech typů vaší jedné instalace = 4.08m , 4.08m+MODy , 4.09bm , 4.09bm+MODy (4.09bm=Slovensko)
Sorry Tyrle že ti lezu do jetele ale taky se mi nelíbí že MatManager je "košer" ale např. zmiňovaný zvuky, REVI zaměřovač nebo ten britskej jsou zavrženíhodný HACKY.

Hacky to bezpochyby jsou ale bylo by dobré rozlišovat mezi dodělanými 1C nedodělky které nedávají žádnou výhodu a mezi vyxcánkovinami.
Mrknutí
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
WT_Horrido
Scharck napsal:

MatManager mi přijde jako hack umožňující cheatovat - defaultně "svítící" marking upraví tak aby tolik nesvítil a buď tak uživatele lépe skryje v přízemním letu nebo nepřítele na 6 donutí se více přiblížit pro rozeznání markingu a uživateli dává větší šanci si toho na 6 všimnout + zareagovat.


Úsměv "Nesvitici" marking vidi jen ten kdo ma Mat Manager nainstalovany. Ten kdo nema vidi stale olegohnus. Takze jak pise Tempik, uzivatel nacheatuje tak leda soupere co MM nemaji.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Safrik
Fuj jak se někomu můžou líbit Ty hnusné svítivé znaky od Olega, tak to je hnus velebnosti.Zamračený Il2 MM cheat tak to jsi mě teda dostal, zkus si občas zalétat na nějakém serveru s plnou obtížností, kde nejsou poblbané ikony. Ale jinak souhlasím, že AH_Bulharsko je dobrej chaos i s ikonama.Šklebící se
 
1stCL_pbarry
Scharck napsal:
MatManager mi přijde jako hack umožňující cheatovat - defaultně "svítící" marking upraví tak aby tolik nesvítil a buď tak uživatele lépe skryje v přízemním letu nebo nepřítele na 6 donutí se více přiblížit pro rozeznání markingu a uživateli dává větší šanci si toho na 6 všimnout + zareagovat. Např. na jedné z map na AH - němci proti rumunům - obě strany Bf-109 (G-2 x G-6 myslím), to lze zkusit.


Šklebící seŠklebící se Ještě že tady lidi vědí o čem mluví Cool
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
czs_scharck
WT_Horrido napsal:
No on Mat je mod, protoze v podstate "nasilne" prepisuje olegohnusmarking.

Možná jsem tedy udělal chybu že jsem o MM hledal info na cizích stránkách v englanderštině. [img]http://strongyweb.xf.cz/smile/update16-11/chinesesmilie.gif[/img] is not a valid Image.
S MM lze tedy vidět "nesvítící" pouze vlastní marking a ostatní . . . ať "s" nebo "bez" - svítí ?
V tom případě je to dobré tak akorát pro následné screenshoty pouze vlastního stroje a těm co se jich má momentální nevědomost dotkla . . . . . se upřímně soráčuju. Zamračený
Chystám se rozchodit Freetrack
http://www.free-t...-c-est.php
to pak budu používat hack, mod, cheat nebo nadstandard ???
Zamračený
Upravil/a czs_scharck dne 17-01-2008 11:22
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
BP_Tyrl
Scharck napsal:
S MM lze tedy vidět "nesvítící" pouze vlastní marking a ostatní . . . ať "s" nebo "bez" - svítí ?


Máš nainstalovaný MM - vydíš matný nelesklý marking na všech letadlech. Nemáš nainstalovaný MM vydíš lesklý jásavý Olegův marking. Z toho plyne, že uživatel MM je znevýhodněn, protože marking rozezná později a třeba zelené letadlo nad lesem stratí z dohledu podstatně pravděpodobněji, neboť jásavé zbarvení Olegových výsostných znaků je kolikrát jediné co lze nad lesem rozeznat.
Sám MM neužívám, ne protože bych se chtěl zvýhodňovat, ale protože mě při snaze o instalaci hravě porazil s rozdílem třídy.Smutný
 
czs_scharck
Děkuji BP.
Pokud si tedy nainstaluji MM tak mi "upraví" mého ila v tom že uvidím veškerý marking matněji . . . . . ale zato tedy historicky korektněji. Vlastně mi bere "výhodu" vidění default "svítících"markingů.
Samotný SoundMod - pokud pomineme těch pár kokpitů tedy dělá něco podobného - kdo jej má tomu vezme "výhodu" slyšení na dálku - sonarefekt - a je zřejmě tedy historicky korektnější.
. . . . . nebo zase ne ?? Zamračený Úsměv
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Joe Hallenbeck
BP_Tyrl napsal:
Takže abych to shrnul:
1: TrackIr bez 6Dof je nadstandartní výbava. Protože ho Oleg podporuje.
2: TrackIr s 6Dof je hack protože ho Oleg nepodporuje.

Z toho plyne, že : Freelock a Cam2Pam je Hack, protože ho Oleg nepodporuje, ačkoli Track Iru se nevyrovná.
CoolCoolCool


No nevim, Freelook simuluje pohyb mysi v rozmezi ktere v Simu je povoleno, cili 2D pohyb, nahoru, dolu, do prava, do leva aniz by jsi musel zasahnout do "kodu" hry.

6 DOF neni povolen, tedy bez zasahu do "kodu hry", cili bez soundmodu a "asi" dalsiho nejakyho hacku zasahujiciho do originalnich souboru hry. Krom toho je to "zasah" do hry, ktery zvyhodnuje toho hrace ktery tento "zasah" instaluje.

PS: to "asi" je tam proto, protoze soundmod nepouzivam a ani nevim co potrebuju na 6DOF ve Sturmovi.
313_FlyBoy
RY-C
 
BP_Tyrl
6DOF má výhodu, že víceméně odstraňuje mrtvé úhly za rámy kabiny. I dozadu je o trochu víc vidět. Pilot se při ohlížení trochu nahne do předu, čímž se zvýší úhel viděného v zadu. Nicméně ve verzi 1.2 už si člověk nevidí pod ocas. Drží se to víceméně reality. Nemožnost vycentrovat zaměřovač v Bf je kapku nevýhoda. Člověk se musí naklonit do leva, vycentrovat, vrátit se a pak už se moc nevrtět. Plynulé zoomování je jediné co mě na tom vyloženě vadí, protože to opravdu vyžaduje precizní nastavení os otáčení a naklánění, protože jinak se ti obraz dost škube.
 
Joe Hallenbeck
AH_Ronsoc napsal:
Neda jedina vec co je plus je zoom, inac len hore -dole:lavo-pravo .Ziadne vyhody v tom nevidim len to ze konecne si vychutnavam 109 pripadne P-39 kde tie ramy robia problem .Nepokladam za zneuzitie!! Pokladam to, ako ze sa to zacina podobat Simulatoru Mrknutí


Problem je vsak to, ze ti kteri pouzivaji nehacknutou hru ty ramy tam maji. Cili ti co pouzivaji 6DOF jsou zvyhodneni prave timto hackem a to se jiz nazvat cheatem da.
Ale to je jedno. Nechci flamovat.

Nicmene doufam ze to Olega prinuti rozchodit na BoBu ten 6DOF, kde to bude jiz soucasti hry a ne hacku. Mrknutí
313_FlyBoy
RY-C
 
clone9cz
Joe Hallenbeck napsal:
... ti co pouzivaji 6DOF jsou zvyhodneni prave timto hackem a to se jiz nazvat cheatem da.


já to neřek


docala by bylo zajimave zjistit, kolik uzivatelu uzivajicich 6DOF hack si mysli, ze jde o podvod a kolik uzivatelu nepouzivajici 6DOF si nemysli, ze je to podvod
 
http://www.wwii-illusion.net
BP_Tyrl
Joe Hallenbeck napsal:
Problem je vsak to, ze ti kteri pouzivaji nehacknutou hru ty ramy tam maji. Cili ti co pouzivaji 6DOF jsou zvyhodneni prave timto hackem a to se jiz nazvat cheatem da.


Mě se líbí, jak se vždycky najde někdo kdo jediným logickým kotrmelcem dostane debatu opět na začátek, jako, kdyby se nikdy nikde nic neprobíralo. Víš co, kup si TrackIr a nepoužívej dvě třetiny jeho funkcí, protože je Oleg nepodporuje. A pak budeš frajer.Mrknutí
 
GC3_Chroust
BP_Tyrl napsal:
Joe Hallenbeck napsal:
Problem je vsak to, ze ti kteri pouzivaji nehacknutou hru ty ramy tam maji. Cili ti co pouzivaji 6DOF jsou zvyhodneni prave timto hackem a to se jiz nazvat cheatem da.


Mě se líbí, jak se vždycky najde někdo kdo jediným logickým kotrmelcem dostane debatu opět na začátek, jako, kdyby se nikdy nikde nic neprobíralo. Víš co, kup si TrackIr a nepoužívej dvě třetiny jeho funkcí, protože je Oleg nepodporuje. A pak budeš frajer.Mrknutí


Me se zase libi jak vzdycky nakdo zamluvi to ze je cheater Mrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,598,633 návštěv