May 05 2024 05:29:52
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
WWII Battle tanks: T34 verz Tiger :tankový simulátor
Tajpan
http://games.iddk...n/?pg=gm39

a video:

http://www.gameku...o/8702301/
MrknutíMrknutíMrknutí

PS: viem že už sa o tomto sime tu už informovalo, ale vlákno som nenašiel. Mrknutí

BTW: fakt som zvedavý , ako to bude vyzerať na onnline bitke. ZamračenýMrknutí
 
MK_KaiN
No jestli tam bude jen T34 v Tiger, tak nevím. 1 člověk za němce, 35 za rusy. Teda aspoň podle toho videa Šklebící se
 
WT_Horrido
S Tigerem zaparkujes ve svahu a budes odpraskavat Tecka zoufale se snazici dostat blize... To bude fun Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Tajpan
MK_KaiN napsal:
No jestli tam bude jen T34 v Tiger, tak nevím. 1 člověk za němce, 35 za rusy. Teda aspoň podle toho videa Šklebící se

mýliš sa. Skôr to bude opačne. Mrknutí
35 ludí v Tigroch a jeden v T34. A potom ako si hrdinský
( skôr pomerov neznalý) ruský tankista pozrie zoznam hráčov,
disconetne sa.
Šklebící se
 
WT_Horrido
Tajpane to bude herni mod. Jeden Tiger versus dvacet tecek. Velitel posledniho prezivsiho Tecka dostane v dalsim kole Tiger Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
clone9cz
pokud tam nebude pechota, pruzkumny jednotky a dela, tak to bude obycejna strilecka, ktera za par tydnu omrzi, jedno jak jsou tanciky propracovane

vyjadreni
Playable, detailed 3D crew stations for commander, driver and gunner;

tomu napovida

nemci si z prvnich T34 udelali taky strilecku, jedno ze nemeli tank, ktery by jej ohrozil
http://cs.wikiped.../wiki/T-34
Upravil/a clone9cz dne 07-01-2008 18:55
 
http://www.wwii-illusion.net
WT_Horrido
V demu byly PaKy.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Tajpan
link?
 
WT_Horrido
Ne, link tam nebyl jen PaK. Úsměv


http://rapidshare.com/files/54089810/t34.part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/54095793/t34.part2.rar.html
http://rapidshare.com/files/54100932/t34.part3.rar.html

武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
313_Gryzlov
MK_KaiN napsal:
No jestli tam bude jen T34 v Tiger, tak nevím. 1 člověk za němce, 35 za rusy. Teda aspoň podle toho videa Šklebící se


Podle informací má být hratelná verze T-34/85, která se Tigeru v celku vyrovnala, ovšem záleží na tom, jaký byl zvolen model výpočtu průbojnosti a jaké projektily budou k dispozici.

Protože se ale většina tvůrců simulátorů a her opírá o knihu: World War II Ballistics: Armor & Gunnery od pana Birda, tak si nedělám moc iluze o tom, že by kanón T-34/85 i v tomto simulátoru dokázal probít čelo Tigera na větší vzdálenost než 500m.

P.S.
V tom videu jsou T-34/76.
Upravil/a 313_Gryzlov dne 08-01-2008 08:13
 
WT_Horrido
Budes to muset sepsat znovu a lepe a poslat Birda a Livingstna na smetiste dejin Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
313_Gryzlov
WT_Horrido napsal:
Budes to muset sepsat znovu a lepe a poslat Birda a Livingstna na smetiste dejin Šklebící se


No, byly to dlouhé debaty. Celkem patová situace. Došli jsme až tak daleko, že už by byly nutné skutečné dělostřelecké testy, které by rozsoudily, kdo je blíže realitě Úsměv

P.S.
Jsem také zvědavý na jízdní výkony.
 
1stCL_Fucida
Tak jsem to průbnul Úsměv. Budu potřebovat tak o 10 GHz a 10 GB lepší komp..ale ta grafika jak interiérů, tak i exteriérů je moooc fajn. Jestli nezmrví fyziku a podaří se jim implementovat AI, tak to bude fakt cool. No, jsem i zvědavej, jak si poradí s funkcí velitele tanku, resp. kooperací této osoby, tedy mě, se zbytkem posádky. Ať už endlich můžu odložit Panzer Elite k ledu Úsměv
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 08-01-2008 11:42
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Mungo
Bude tam aj oblubena herna vlozka "oprav svojho Tigrika"? Šklebící se
S doplnkovymi modmi "vymen vnutorne pojazdove koleso", "vytiahni vmrznute kamene z podvozka" a najma "zozen reichbenzin pod palbou"? Vyděšený

Gryzlov: Ak to nie je tajne, na aku vzdialenost to odhadujes u oboch hlavnych T-ciek, za predpokladu, ze nemali defektnu municiu? To prebitie celneho panciera Tigra?
 
1stCL_Fucida
Mungo napsal:
Bude tam aj oblubena herna vlozka "oprav svojho Tigrika"? Šklebící se
S doplnkovymi modmi "vymen vnutorne pojazdove koleso", "vytiahni vmrznute kamene z podvozka" a najma "zozen reichbenzin pod palbou"? Vyděšený


Zatímco Téčko se rozesralo a nikdo nevěděl proč. Když se někde rozesere 20 Tigerů ze sta, tak hned děsné haló, jak je ten tank nespolehlivý. Támhle se vykurví 200 Téček z 500, zbylých 300 s 98% ztrátami přejede 80 Tigerů a právě Tiger je ten nespolehlivý? Jsem toho o Téčkách tedy moc neviděl, ale rozhodně si jejich posádky myslím nikde nestěžovaly na nechutnou spolehlivost svých strojů Mrknutí

Gryzlov: Ak to nie je tajne, na aku vzdialenost to odhadujes u oboch hlavnych T-ciek, za predpokladu, ze nemali defektnu municiu? To prebitie celneho panciera Tigra?


Starší téčko čelní pancíř Tigera snad ani neprobije. U T-34/85 se myslím polemizuje v řádu hodnot mezi 500 - 1000 m?
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 08-01-2008 14:27
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
313_Ffajtl
Fuči, už jsi někdy, nebo někdo z vás v tanku vůbec jeli a zažili střelbu? Všichni se tady bavíte, jako by jste byli experti na všechno... Dejte s tím hypnotickým polemizováním pokoj.... Jsou to hry a tak to berte. Jestli od někud čerpají informace, nebo ne, na to jsme malí páni. Tímhle si to tak maximálně znechutíme....

Schválně se přiznejte, kdo se aspoň projel v nějakém "T-éčku" ?
T-34, T54-T55, T72 atd...?

Další věc... ikdyby jste měli Tigra a proti Tigrovi jen Pár Téček 32, tak vás ti malí zelení hajzlíci rozstřílí na sračky, pokud se nemáte jak hýbat. Pokud Tygr neměl šťávu, tak to bylo srovnatelné jako obyčejná polní houfnice.... Už to v té chvíli prostě přestal být tank...


Já na to seru.... Tady se budete bavit o tam tom, o tomhle a dohromady o hovně....

Zdar!
 
http://www.313.cz/
3BAP_Cassius Chaerea
313_Ffajtl napsal:
Fuči, už jsi někdy, nebo někdo z vás v tanku vůbec jeli a zažili střelbu? Všichni se tady bavíte, jako by jste byli experti na všechno...
A stejně je ten Tigr načítovanej.
 
Mungo
Fuci - thumb up
najma mi nemiesaj straty s prevadzkovou spolahlivostou. U T-ciek si minimalne nestazovali na problemovu opravitelnost.
Tigrikov vyprodukovali ~1700, T-ciek mrte. T-cka boli spotrebny material, Tigriky slachtena zver vratane osadok, materialu na vyrobu, dodavok municie ... .
(- 1)xT ako Tcko, nic sa nedeje, (-1)xT ako Tiger = problem Vyděšený

A co takto dalsia doplnkova medzihra pre pilotov T(igr)1, tentoraz pre priaznivcov Collina McRae - najdi most, co ta udrzi? Šklebící se

Nic v zlom, ja si rad pokecam. Fanatikom do sovietskych T-ciek vykladam o stiesnenej vezi zo do roku 44 a casto aj po nom a miereni cez lauf miesto optiky, zracom T-igrikov zas o zamrznutych pasoch, Typhoonoch a nasadeni v najprednejsej linii, sovietskych HE-kach do podvozku a naslednom veselom odtahovani spod palby.

Ffajtl: Ale ved tu samozrejme ide o h...o !!!!!!! Šklebící se Ale ruku na srdce - o com sa bavi lepsie?
 
WT_Horrido
"My zvitezime, my mame Tigery." Heinz Guderian Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
j4ck41
313_Ffajtl napsal:
Schválně se přiznejte, kdo se aspoň projel v nějakém "T-éčku" ?
T-34, T54-T55, T72 atd...?


ja ... T-72 ... ale jenom jako pasazer a asi na vzdalenost 300m Smutný

v BVP se mi stejne libilo vic Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,817,976 návštěv