April 27 2024 00:03:23
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Korálové moře - ostrá akce
1stCL_Fucida
falkon napsal:
1stCL_Fucida napsal:
Co jsem zpětně kontroloval, tak přístup do vlákna neměli Jofe a Pagy. U ostatních bylo vše v pořádku, jen za ty měsíce neorganizace a neaktivity nevěděli, kde to vlákno mají hledat. Jediné, co jsem udělal bylo, že jsem tam dal přístup i sobě a vlákno "zvýraznil" přidáním příspěvku. Jinak jste tam do jednoho měli přístup i předtím Úsměv

No jo no, ked sa sice 100x napise 'skontrolujte si, ci mate pristup do vlakna', ale uz nikto presne neuvedie, ktore vlakna to su (definovanie umiestnenia). :-\


Tak mi přijde logické se zeptat ještě před zahájením akce..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
AH_Kraken
Stale nic. Já to snad už ani nepotřebuju. Namaluju si to pře akcí.
 
falkon
1stCL_Fucida napsal:
falkon napsal:
1stCL_Fucida napsal:
Co jsem zpětně kontroloval, tak přístup do vlákna neměli Jofe a Pagy. U ostatních bylo vše v pořádku, jen za ty měsíce neorganizace a neaktivity nevěděli, kde to vlákno mají hledat. Jediné, co jsem udělal bylo, že jsem tam dal přístup i sobě a vlákno "zvýraznil" přidáním příspěvku. Jinak jste tam do jednoho měli přístup i předtím Úsměv

No jo no, ked sa sice 100x napise 'skontrolujte si, ci mate pristup do vlakna', ale uz nikto presne neuvedie, ktore vlakna to su (definovanie umiestnenia). :-\


Tak mi přijde logické se zeptat ještě před zahájením akce..

No mne zas pride logicke, ked uz sa uvadzaju informacie, tak ich uviest kompletne. Pre pisatela nie je az takou prebytocnou namahou za vetu "Skontrolujte si, ci mate pristup do skryteho vlakna" dopisat " (Diskusne forum -> IL-2 Sturmovik (letovy bojovy simulator z druhe svetove valky) -> Korálové moře - IJN (resp. Korálové moře - USN) )". Tato praobycajna zmienka by usetrila cas nielen tebe (riesenim 'falosnych poplachov' ), ale aj ostatnym, ktori sa musia stale dotazovat a podobne. Mrknutí
 
falkon
AH_Cutora napsal:
16.10.2007 20:30 - TS AH Special - ostrá akce kolo 1
17.10.2007 20:30 - TS AH Special - ostrá akce kolo 2


Tak co, platia tieto terminy? Ak ano, preco sa zakladala anketa? Pokial nie, kedy budu 'zverejnene' vysledky ankety? Na kedy s tym mam zhruba pocitat a urobit si cas?
 
1stCL_Fucida
Falkone, kdyby sis dal jen trochu času a zkusil to najít, tak ses ptát nemusel. Mně to trvalo asi 3 minuty. To vlákno máš aktivní několik měsíců a zpočátku bylo na první stránce..a že jsi za tu dobu zapomněl, kde to vlákno je? Takže příště se prosímtě aspoň ty tři minuty snaž, než mi začneš psát PM a ubírat tak můj drahocenný volný čas. To se netýká jen tebe.

Krakene, teď už bys to měl najít.

LesniHU, ty nemáš možnost dát někoho do uživatelské skupiny?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
LesniHU
Ne, ja mam jen ankety
 
AH_Cutora
Tak jsem zase po vikendove vode zpet u kompu.

Ad anketa, mno tak to teda preplanujeme na vikendy. Bude to znamenat ale novy roster, protoze se zmenou terminu se zase rozjedou kalendare lidi. Jednoznacne ale plati, v tydnu 14.10 az 21.10 akce nebude, budeme muset vse preplanovat Smutný

Vice viz v tydnu...
 
j4ck41
kua wejkendy .... kua, kua, kua ... tak ted jenom doufat, ze mi do toho neco nevlitne

btw. pokud se sectou hlasy tak wejkendy nevyhrali:

nedele-ctvrtek + oboje kdykoliv = 15 lidi

wejkendy = 14 lidi
 
Hiltos
u me to vypada, ze vyhrava patek-sobota
ale pokud nepoleti ti, co hlasovali nedele az ctvrtek, tak to je stejne jen 22 lidi
Upravil/a Hiltos dne 16-10-2007 10:41
 
Hoper
VGR_j4ck41 napsal:
kua wejkendy .... kua, kua, kua ... tak ted jenom doufat, ze mi do toho neco nevlitne

btw. pokud se sectou hlasy tak wejkendy nevyhrali:

nedele-ctvrtek + oboje kdykoliv = 15 lidi

wejkendy = 14 lidi


statistiky jsou tak úžasné... :D

výsledek by šel prezentovat i jinak, že ? ;)
(a v rámci korektního zveřejnění výsledků by také měl...)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
AH_Cutora
Spíš bych to rozdělil pátek, sobota na jedné straně, neděle-čtvrtek na druhé. Kdykoli se prostě máčknou kamkoli potom, ti nemají problém. Mě osobně by také trochu víc seděl týden, ale vmáčknu se kamkoli...

Pokud nás bude těch 22, tak je to jakš takš v pohodě...

Dále LesníHU přišel s návrhem modifikovat pravidla průzkumného kola, ať letíme něco jiného než už jsme letěli. V kostce: bude změna bojového prostoru - tím pádem změna strategie, povolené bomby v průzkumu, přitvrdí flak... Přesná pravidla zveřejní LesníHU zde a pak je šoupnu na začátek tohoto vlákna ...
 
Kurtis
AH_Cutora napsal:
Dále LesníHU přišel s návrhem modifikovat pravidla průzkumného kola, ať letíme něco jiného než už jsme letěli. V kostce: bude změna bojového prostoru - tím pádem změna strategie, povolené bomby v průzkumu, přitvrdí flak... Přesná pravidla zveřejní LesníHU zde a pak je šoupnu na začátek tohoto vlákna ...

Díky kucí, nová krev, to je ono.
K tomu víkendu, když se to dá vědět dostatečně dopředu - aspoň tři neděle - snad bych si uvolnil i víkend.
 
1stCL_Fucida
Bomby? V tom případě už ale jeden obránce nemá šanci.. jakmile objeví loď a všichni se tam slétnou, tak vše skončí Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
3BAP_Cassius Chaerea
1stCL_Fucida napsal:
Bomby? V tom případě už ale jeden obránce nemá šanci.. jakmile objeví loď a všichni se tam slétnou, tak vše skončí Úsměv
Myslím že bych se toho nebál, jen blázen by sám útočil s Valem na letadlovou loď. A už vidím jak se tam u ní průzkumní Valy šikují aby na ni mohli zaútočit.
 
AH_Cutora
1stCL_Fucida napsal:
Bomby? V tom případě už ale jeden obránce nemá šanci.. jakmile objeví loď a všichni se tam slétnou, tak vše skončí Úsměv

Vzpomeň si jak musí letět průzkum roztaženě, aby něco propátral. Takže to sletění se by vyžadovalo jak velkej čas, tak velkou přesnost v navigaci. Plus kempování u lodě, která bude flakově potentní a občas se teďko trefí, takže není radno nad ní hodinu vyset...
 
LesniHU
ZMENA HRACIHO PLANU A PRAVIDEL PRUZKUMNEHO KOLA:

Hraci plan ma nyni rozmery 500*400km.
obrazek se zvyraznemyni sektory

Pravidla pro plavbu lode:
* Lodi nastavte neměnnou rychlost pro celou dobu akce.
* Rychlost lodi smíte nastavit mezi 25 a 50km/h v kroku 5km/h. To znamená rychlosti 25, 30, 35, 40, 45, nebo 50 km/h.
* USN letadlovka musi vylej z nejjiznejsiho pasu 10km sirokeho, IJN letadlovka z nejsevernejsiho 10km sirokeho.
* Nejpozději za 4 hodiny herního času musíte dojet do vyznačené středové oblasti, tj. BT az CM, 51 az 70
* V té střední oblasti musíte setrvat do 16:00 herního času
* Počet otočných bodů není omezen, pouze nesmíte změnit kurz prvních 5 hodin (tedy od 05:00 do 10:00), jinak není šance se najít a zaútočit...
* Trasu lodi naplanujte alespon do 18:00

Pridana/zmenena pravidla:
-pocet stihacek a bombarderu ci jejich pomer neni pro pruzkumne kolo specialne omezen (pocty letadel na lodi samozrejme plati)
-stihaci si naviguji sami, solo piloti bombarderu take
-bombardovaci letadla mohou nest bombu i v pruzkumnem kole
-protiletadlovy skill lodi byl zvysen, aby se nam to nerozpadlo v solo utoky pruzkumniku s bombami


Od nove geometrie planu a dalsich zmen si slibujeme nekolik vyhod:
-plocha k pruzkumu je priblizne stejna, ale neni na delku, ale je na sirku, takze trasy nebudou trivialni tam a zpet, kdy se dve chyby vzajemne vyrusi
-ma smysl letet i relativne kratky pruzkum (pod 3 hodiny). Z taktickeho hlediska to ma vyhody moznosti rychlejsiho letu a take vyuziti lidi, co musi jit brzo spat.
-na predesle mape byl urcitym zpusobem zajisten prubeh mise (pokud nekdo neudelal chybu, cil byl stoprocentne nalezen). Ted uz to neplati, dani za to je, ze se nemusime najit v prvnim kole vubec (ve druhem pak budeme dost blizko sebe, aby se to vyrovnalo).
-zmena zavre pusu brblarum, co tvrdi, ze uz neco podobneho leteli nekolikrat :-)

---------------

Par poznamek pod carou:
-za 4 hodiny musi lod dojet do stredove casti, ale kurs musi drzet 5 hodin. To jen aby se neprehledlo, ze nesmi zatocit hned po dosazeni stredove zony.
-uvazovalo se i o pravidlu, ze letadla s bombami by nemohla startovat driv, nez je nalezena lod nepritele. Pak z toho seslo, zda se nam pravdepodobne, ze zvyseny skill protiletadlovcu udela z nejakeho soloutoku takovou akci, ze ktere uz navrat domu nehrozi. Vyloucit to samozrejme nemuzeme, je na admiralovi, jestli nasadit vic obrannych stihacek.
-sololetci si naviguji sami, ale to neznamena, ze nesmi letet spolu s jinym letadlem, ktere bude oba navigovat. Jakmile se vsak rozdeli, je na to sam, muze se maximalne dozvedet posledni znamou polohu pred rozdelenim.
 
AH_Cutora
Tak je asi na čase uzavřít anketu, co vy na to?

Jak tak jen na počty počítám, tak potenciální lidé:
Neděle až čtvrtek: 8+7 = 15 lidí
Pátek a sobota: 17+7 = 24 lidí.

Tak mi jasně vychází, že víkendy. Moc se mi to sice nehodí, ale holt se přizpůsobím. Já za sebe říkám, že nemůžu 3.-4.11. a hned po tom 10.-11.11. také ne. Jinak můžu. Nejklíčovějšími osobami jsou LesníHU a já jako organizátoři + Fuči a Pagy jako admirálové. Mezi náma musíme mít 100% termin.
 
1stCL_Fucida
nemůžu 10.11, jinak víceméně ano
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
LesniHU
Ja muzu vicemene kdykoliv, jen 8-9.12 to nemam jisty.
 
3BAP_Cassius Chaerea
Pěvně stanovte datum na nějaký víkend minimálně tři týdny dopředu a snad budu moct.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,767,136 návštěv