April 18 2024 21:03:36
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
606_Druindin

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - editace misí DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
Probouzení lodí
BP_Tyrl
Dotaz. V nastavení lodního flaku existují tři položky Nečinost, zkušenost, kadence. Zkušenost a kadenci jsem zvládl. Ale ptřebuji, aby mi lodi začali střílet v rozmezí jedné až dvou hodin po začátku mise. Pokus napsat 1:30, aby začala střílet za hodinu a půl nevyšel, pálí všechny vesele kdy se jim zachce. Pokud tedy začne mise v 8:00 mám napsat 9:00? Nebo má oleg ještě jinou vychytávku? U pozemního flaku stačí do položky čekat napsat 1:30 a on si poslušně hodinu a půl ani neškrtne.Zamračený
 
WT_Pedropan
To bude nejaky bugec. Melo by to fungovat stejne...Vyděšený
 
http://www.wtigers.org/
BP_Tyrl
Tho jsem sebál. Laborování v tomto případě je celkem žrout času.Naštvaný
 
Hoper
mám za to (snad to Edison potvrdí), že lodi mají zpoždění od prvního kontaktu s nepřítelem - něco sme spolu zkoušeli a lodě měla pálit deset minut "po"
začaly pálit až při našem druhém letu, což mohlo být právě těch deset minut od prvního spatření
při prvním letu jsem šli z letadlovky a než se tam doplahočili, bylo určitě deset minut pryč
pak sme ještě sedali a přezbrojovali na jiném letišti...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
BP_Tyrl
No mě začali pálit hned. Ještě trochu jinak se chovají při testování na domácím serveru a jinak na dedikáči. ještě mě napadlo, zda americký vydavatel neprosadil americký čas. Tzn. Akce začíná v 6:00 lodím nastavím 7:00 a začnou o hodinu později. Ovšem pokud akce začíná ve 12:00 tak musím napsat 1:00. Protože na amíky je 13:00 moc kompliké.
 
313_OTU_Remidek
Vím že to sem nepatří,ale existuje ňáký způspb jak vytvořit mapu?Myslím tím úplně novou třeba kanál La Manche,to protože chci udělat bitvu o Británii.Píši to sem,ptrotože žádný topic sem nenašel na tyto otázky a zakládat nový jenom abych se zeptal na tuto věc se mi něchtělo.
 
1stCL_SaBot
Clone mas tady praci Úsměv
 
doktorkop
Ne
To (zatím)nejdeVyděšený
Je snadné být přečíslen,když je někdo nula.
Že?
 
alfik
Remidek: Čoveče, sám jsem chtěl nějaké jiné území, ale asi (jak jsem zjistil) to nejde... Smůla. Chtěli jsme s klukama udělat takové věci jako SNP, nálety na Ploešti a Swinefurth, op. Bulge, a spoustu jiných, ale... fňuk. Úplný editor není.
 
clone9cz
ono to zas tak jednoznacne nebude, obzvlast pak s tim SNP

http://www.letka1...&start=945

... nekdo umi, nekdo ma kontakty a nekdo ma oboji a jeste k tomu cas.


 
http://www.wwii-illusion.net
313_OTU_Remidek
Úsměv Tak toj e to co jsem nechtěl zjistit.
 
j4ck41
na co se chci optat ja sice neni o probouzeni lodi, ale proc kvuli tomu delat novy vlakno:

potreboval bych aby mi AI letadla od zacatku mise sedela na VPD a vzlitla az po nejaky dobe .... jde to vubec?

kdyz jim jako prvni waypoint (take off) nastavim treba pul hodiny po zacatku tak na plose nejsou, takze pocitam s tim, ze se narodej po ty pul hodine a hned pujdou do vzduchu

taky jsem zkousel jim udelat casovy rozdil mezi 1. a 2. waypointem, ale Sturm to nesezere a casy na waypointu upravuje podle prvniho

nevi nahodou nekdo o nejakym figlu?
 
Hoper
musel bys je donutit pojíždět po pojížděčce a vzlítnout ne jako takeoff ale prostě: jeď po dráze, kde na začátku máš výšku 0 a rychlost 20 a na konci výšku 50 a rychlost 160
možná ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
j4ck41
to taky nejde ... nejmensi rychlost jakou Sturm zkousne je 180 km/h ... coz je na pojizdeni po zemi prece jenom docela hodne Smutný
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,717,781 návštěv