May 05 2024 17:37:39
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Poznej ty fotky..
310_cibule
Už jsem si říkal, kde jsi, kobliho ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hoper
já vždycky na pokec chodím děsně pozdě :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_cibule
To teda. V případě nás dvou už to bude pěkných pár let, počítám : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
LesniHU
Jj, je to A-12, a tu trojdilnou fotku jsem videl, ale ve znatelne horsi kvalite. Melo mi dojit, ze letadlo, ktere se fakt nepovedlo, nebude mit zadnou fotku z roll-outu nebo neco takoveho. Ma jen sve torzo na nakladaku a soudni procesy, ktere myslim jeste stale bezi. Svym zpusobem jsou si ta letadla az podivuhodne podobna, trojuhelnik, dva nasavaci otvory, kabina priplacla shora a snaha o nic navic.

Co je to za letadlo a proc je zvlastni?
airandspace.si.edu/sites/default/files/images/WEB10862-2008h.jpg
 
Hoper
sím sím, souško učitelko, já vím já vím :)
další z Blesků a k tomu bombardér amerického území, co se uměl ponořovat
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
1stCL_Novotny
Aiči M6A1 Seiran, rozkládací, v hangáru největší ponorky své doby, startrování z ponorky, jeden z posledních pokusů zastavit/přibrzdit spojence bombardováním vrat zdimadel Panamského průplavu.
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 03-12-2020 07:49
 
1stCL_Novotny
Plha se hlásí . . . . . Hoper, nedolejzej! Šklebící se Šklebící se Šklebící se
 
310_cibule
A vpravo je Ohka. Ovšem kdo pozná podle konce křídla to éro vlevo, je borec a má u mne bod ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
JM2
310_cibule napsal:

A vpravo je Ohka. Ovšem kdo pozná podle konce křídla to éro vlevo, je borec a má u mne bod ; )


Shiden?
 
310_cibule
Já nevím, podle mne se to poznat nedá : )))
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
JM2
Nedávno jsem ho stavěl a detaily mi připadají stejné.
 
magot
Je to Gekko (to Cibuleho křídlo) Úsměv
[img]https://c8.alamy.com/comp/F5JK34/nakajima-j1n1-gekko-irving-nakajima-j1n1-gekko-has-the-allied-F5JK34.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a magot dne 03-12-2020 00:31
 
JM2
A už tě máme, beránku...
https://abpic.co....ew/1272550
 
1stCL_Novotny
Jo jo mají pravdu je to N1K2 Shiden Kai. A vzadu za Ohka je torzo jediného Ki-45.
 
310_cibule
Tak tedy bod u mne máte všichni (i magot, aby mu to nebylo líto : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Novotny
magot napsal:

Je to Gekko (to Cibuleho křídlo) Úsměv
[img]https://c8.alamy.com/comp/F5JK34/nakajima-j1n1-gekko-irving-nakajima-j1n1-gekko-has-the-allied-F5JK34.jpg[/img] is not a valid Image.


Prozradím Ti jedno malinké tajemství. Ta Gekko má všechny plochy stejné, zelené barvy. Mrknutí Je to srašnej chyták. Mrknutí
 
310_cibule
Hele, kobliháři, tohle je hodně zajímavý (tedy mně to tak aspoň přijde).

https://www.nytim...tw-nytimes
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tyler Durden
Tohle není moc japonský příběh.

Pilot Hajime Fujii, nejdříve pěšák v Číne, potom letecký instruktor, který žádal o zařazení ke zvláštní útočné jednotce. Což mu nadřízení nechtěli povolit, protože to byl jednak skvělý instruktor a i kdyby mu to chtěli povolit tak nemohou protože má ženu a dvě malé děti. Dotyčný se ovšem trápil, že jeho žáci mohou položit život za Japonsko a on ne a navíc je jako velitel posílá samotné. Psal o tom své ženě a ta, jako žena samuraje, i když byla proti, nakonec pochopila, vzala děti a skočila z mostu. V dopise napsala že starost o ně mu brání splnit povinnost a tak jej předešla a budou na něj čekat.

Nakonec byl přidělen ke zvláštní útočné jednotce s Ki-45 a při útoku potopil torpédoborec.

To je cesta samuraje.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Tyler Durden
Tohle asi bude jednoduché:

3.bp.blogspot.com/-RLq6q3pj_gs/VwBOt9ynK-I/AAAAAAAAJNQ/ie0xMfDxmaIsHpi1JFVuqd_FxziuLdeRA/s1600/Fw190%2BV18%2BU1%2Bfront.JPG
Upravil/a Tyler Durden dne 03-12-2020 12:27
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
RH_Killer
FW-190 C ?
Já bych všechny ty internety a počítače zakázala. Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,820,842 návštěv