May 03 2024 07:31:50
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Poznej ty fotky..
Ajvn
Tak tohle vím náhodou uplně přesně. To je prototyp německého elektrického popravčího křesla. Později od vývoje ustoupili a popravovali jinak.Šklebící se
 
310_cibule
A létalo?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Ajvn
Jo taky zkušebně. Při zastřelení zadního střelce v boji měl býti teto ještě ve vzduchu zpopelněn, pro usporu času.Šklebící se
 
Hoper
pánové, cítím se poměrně dost méněcenný...
víte vše z hlavy nebo musíte (alespoň občas) hledat i na netu??
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
LesniHU
Je to sedadlo s autopilotem (ale bez vyrezu na knipl :-)).
Hopere, citit menecenny se nemusis, ja bych vsechny nedal bez hledani ani zdaleka. U vetsiny bych asi miril pomerne presne s odhady, coz ale moc nerika, protoze vybiram z oboru a temat, jake me v minulosti zaujaly.

Skutecnost nebo film?
farm6.static.flickr.com/5161/5339434355_c80a3122f5_z.jpg
 
Ajvn
Opovrhuji vyhledáváním na netu, abych: "poznal ty fotky". Buďto v hlavě nebo nic. A nebo nic v hlavě.Úsměv


Člověče podle toho klofáka který tak blbě čouhá z té díry nahoře bych řekl, že skutečnost.
A taky ještě blbější "bezpečné" nastupování pasažérů po té lávce...
 
magot
To může bejt Empire state, ale taky nemusí. Tyhle dokovací portály byly dost podobné. Skutečnost nebo film těžko říct i film by to mohl být. Každopádně je to reálné. Úsměv
Dokovat (dveře v čumáku) uměli Britské R100, R101 a ty dvě americké - námořní třídy Akron. Hindenburg taky myslím uměl takhle zadokovat, ale jak z toho lidi lezli to netuším ..
i.imgur.com/dqMBr2C.jpg
 
Ajvn
Vypadá to dost fantasktně. Nebýt toho chlápka na vrchu tak bych řekl film.

Mám dojem, že Hindemburg zadokoval u věže a pak ho nějak sešoupli dolů a mravenečci nastupovali ze země.
 
Timofejic
Hoper napsal:víte vše z hlavy nebo musíte (alespoň občas) hledat i na netu??
Když nic v hlavě, hledám na netu, když najdu, nic sem samozřejmě nepíšu.
Občas to hledání přináší zajímavý výsledky, zejména když sednu někomu na křeslo, že jo, Ajvn?Šklebící se
 
Ajvn
Tos trefil. Když hledám, tak většinou najdu něco ouplně jiného než co jsem chtěl původně najít.Šklebící se
Prdel je, že fakt většinu věcí které tady lesní víla dává jsem přelouskal elkáčku. Byl bych schpopen a ochoten a rád se v těch časákách klidně prohrabat, ale v žumpě mě to nějak nebere.
 
LesniHU
Skutecnost, je to Cardington, britska R101 a prave na ni nastupuji desitky britskych MP, coz se zda pri pohledu zpet odvazne, protoze havarovala pri prvnim letu :-). Ten let s peerama byl zrusen kvuli pocasi.

Skutecnost nebo film nebo neco jineho?
i.redd.it/vdmh8dz29nw31.png
 
magot
LesniHU napsal:
coz se zda pri pohledu zpet odvazne

Myslím, že v horizontální ose se ten nástupní můstek nedal zafixovat, tzn. když zafoukal bočák vzducholodi do ocasu, muselo se to otáčet i s lidma. To muselo být teprve vzrůšo Šklebící se
 
LesniHU
No tak vitr neotaci vzducholodi zase tam rychle, diky jeji delce. Ale dovede si nekdo predstavit hromadnou vypravu nasich dnesnich politiku na nevyzkouseny prototyp po mustku desitky metru nad zemi?
 
Ajvn
No zažil jsem období růžového tanku T-34. Ale tohle?
 
veikso
Nebyly takhle zbarveny výškové fotoprůzkumné verze?
 
jirik
veikso napsal:

Nebyly takhle zbarveny výškové fotoprůzkumné verze?


Taky si myslím, že jde o průzkumák. S foťákem ? Úsměv
 
ringlett
LesniHU napsal:
Skutecnost nebo film nebo neco jineho?
i.redd.it/vdmh8dz29nw31.png


Průzkumný Spitfire Mk.XI v kamufláži pro malé a střední výšky. Jinak fotka je moderní, z některého airshow.
Akorát je z doby kdy nebyl k dispozici originální čelní štítek a použili normální z Mk.IX. Myslím, že v současnosti už má své oblé čelní sklo.
Bylo to založené na faktu, že v okrajích mraků se často láme světlo.
Ale tahle barva je moc sytá, v originálním provedení byla daleko světlejší a s šedým nádechem.
Nelétám, občas se plazím ...
 
alfik
Kdyby to byla ponorka, byl by to film, ale natočený podle skut. událostí, které se staly třem různým Am. ponorkám od Filipín až po Pearl Harbour Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
Tak těhlech ponorek bylo v 41 v kanálu dost a plavaly úplně u dna Šklebící se
 
Ajvn
Který mamlas to vymyslel.Úsměv Ve velkych výšnkách není vidět žádná barva. Ani kdybys měl to letadlo od hoven.Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,806,955 návštěv