May 02 2024 13:21:15
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 1
606_Druindin

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Speciální mise - NO ALTERNATIVE
1stCL_Pospa
Nějaký fotečky

Odhoz nad vodou s následným omytím náběžek Úsměv

[img]http://img405.imageshack.us/img405/9962/e1tp4.jpg[/img] is not a valid Image.

Po vynoření ..fakt jsem netušil že A20 je ponorka Šklebící se

[img]http://img405.imageshack.us/img405/2590/e2ry0.jpg[/img] is not a valid Image.

Ale pro zasažení cíle to bylo asi nezbytné Šklebící se
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
j4ck41
no tak ja nebudu rikat, ze to byla supr specka ... bych jenom nosil drivi do lesa Mrknutí

ciste pro info, A-20ky v ramci Jizni podpurne skupiny provedli celkem 4 lety, pri kterych bylo potopeno 5 bitevnich lodi - holt nam chvilku trvalo nez jsme si vsimli ze na tyhle pobrezni smejdy staci jedno torpedo

doprovodne mustangy znicili nekolik dalsich svetlometnych podpurnych plavidel a dvojice Mha a Samklon dokonce zautocila a zasahla bitevni lod Bismarck pred pristavem

Bohuzel jsme take utrpeli jednu ztratu, kdy to Ampik pri prohlizeni hezky osvetlenejch budiku narval do zeme Smutný
 
Permon
Dík autorovi bylo to supr.
Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
310_Obluda
Díky organizátorům za supr specku. atmosféra byla perfektní. Myslím, že jsme se tam s klukama s BAP a 606 celkem snažili. startovali jsme celkem 4x a v postatě až na vyjímky co odhoz, to zásah, ale už první loď byl nějakej křižník a první nálet 1x torpédo (Bugs) + 4x500lb + 2x 1000lb(já+Kurtis) . Ji ani neodřel. Nakonec jsme se tam vystřídali snad úplně všichni. Když už hořela, kouřila. tak stejně ještě spolkla 2x1000+4x500. A takový jsme tam viděli 3. Já byl u toho když klesly 2 a dalších mrtě lodí bylo okolo. Takže nevím, jak nakonec ta cesta pro údernou skupinu vypadala, ale na nás toho tam bylo fakt hodně. O tom šetření municí o kterém se psalo v brífingu se nedalo ani přemýšlet. Navozili jsme tam vlak munice a za tu dobu, kterou jsme na to měli se to zvládnout nedalo. Z naší čtyřky nakonec 2 zařvali na lagování při útoku a mě dostal nějakej lucky boy na palubě asi na 1km tak, že mi jednim šrapnelem zastavil motor Naštvaný ale to už bylo stejně asi deset hodin a v podstatě po akci.

Díky klukům od BAP, 606 a lionům Kurtisovi, LWolfovi a holubovi Watsonovi za pěknou týmovou snahu. Jo, když se táhne za jeden provaz, tak se lítá nejlíp. Šklebící se
 
Hiltos
Uderna skupina p47, vyzbroj 6x4,5"

Po kvapne predletove priprave odstartovala nase utocna gruppe zhruba s petiminutovym zpozdenim. Cesta ubihala poklidne, motory pracovaly spolehlive. jedine, co nas rusilo, byla strelba flaku kdesi na jihovychode. Po otocce na vychod se kousek pred nami rozsvitila dve tykadla a nasledne zahajil palbu lehky flak, kteremu jsme se za privolavani hromu a blesku na podpurnou skupinu vyhli mensi objizdkou na sever. Podobne prekvapeni nas cekalo u vjezdu do pristavu, kde stala lod ne jedna, ale tri. Opet mensi zajizdka. Ale pak uz se vrhame na svetlomety, ktere se rozveceji pri nasem priletu.

CR_PETRAS napsal:
útočím do doku,plete se mi do cesty maják
[img]http://img209.imageshack.us/img209/1737/p2wt8.jpg[/img] is not a valid Image.


Ano, stejny majak se pripletl do cesty i me. Po zasahu dvojci raket, ktera zlikvidovala okolni flaky byl tento majak zasazen i mou rozjetou sedmitunkou.

Bylo to skvele, diky Edi.
 
mha
Edisone, bude nějaký debrífing? Jak byl nálet úspěšný...? Úsměv
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
Jirka
Ano, bylo to pěkné. Ničím nerušený vyhlídkový let ustupující zamračenou nocí jen občas prozářenou vějířem střelby a paprsky světlometů ze země. Kouzelná scenérie. Úsměv

A ta soutěska s majáky, světly a flaky - parádička. Úsměv

Světla jsme zhasli, flaky povětšinou umlčeli, Hiltoš zbořil majáka Punkey se kdesi rozplácnul. A my zbylí pozůstalí jsme se bezpečně vrátili domů. Úsměv I s děravým chladičem. Šklebící se

Díky moc. Po velmi dlouhé době jsem si konečně jednu speciálku vychutnal dosytosti. Úsměv

Jen jeden efekt mě tam oproti ostatním speciálkám co jsem předtím letěl chyběl. Fučidovo vzrušené šeptání na všechny kanály na TS. Šklebící seŠklebící seŠklebící se

 
1stCL_Fucida
Já ti zašeptám při nějaké akci..no..jak to definovat Úsměv. Prostě při nějaké AKCI Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Jirka
1stCL_Fucida napsal:
Já ti zašeptám při nějaké akci..no..jak to definovat Úsměv. Prostě při nějaké AKCI Úsměv


Blíží se Vánoce. Vánoční Wings. Teda jestli ho do té doby hygiena nezavře. Šklebící se Sraz u báru. Zašeptáme si. Jako loni ... Šklebící seŠklebící seŠklebící se

Když akce tak AKCE Mrknutí
Upravil/a Jirka dne 20-09-2007 13:06
 
Hoper
mno tak mně se podařilo asi třikrát zabloudit, utopit jednoho svého wingmana, o druhého jsem přišel nešťastnou shodou okolnísti (ff), netrefit cíl (ale doky to odnesly parádně... :D)
ale na konec alespoň úspěšně přistát :)

bylo to pěkné
především to, jak měl Edy akci naplánovanou a ono pak pár věcí bylo krapet jinak :))
holt autor míní, účastník mění :)

pěkný to bylo
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Rad
fakt pěkná specka, noc, efektní (ale naštěstí už ne tak efektivní) flak a světlomety...
podpůrná skupina jih, P51D, 2x1000lb, letím jako wingman Lekka
1.let, cca 30min, útok na lodě, Lekk - 1 potopená, já přehazuju, návrat, přezbrojení
2.let, opět cca 30min, útok na flakschify, Lekk - 1 potopená, já taky 1 potopená, krátký průzkum dalších cílů, návrat, přezbrojení
3.let, cca 40min, zase útok na flakschify, Lekk - 1 potopená, já rovněž, výlet nad hlavní cíl, útok kulomety na pozemní AAA (Lekk tuším sejmul 1flak), pak hlásí ztrátu křídla a končí v zemi. Pokračuji sám, postřeluji dvě flaklodičky (po zásazích mi to připisuje jeden zničenej AAA, což mě mírně překvapilo), cestou zpět nacházím osamocenou loď (typ "Bismarck), střílí jako o život, čistím zadní nástavbu a z kapitánovy osobní šalupy dělám sirky Úsměv bez munice se odpoutávám a letím zpět na základnu. Cestou potkávám Šakala v A20, přistáváme.

Shrnutí: VGR_Lekk, VGR_Rad - 5 lodí potopeno, dvě lehce poškozeny, 1 pozemní AAA zničen
 
313_Vity
Ja sem se vykoupal Úsměv no ale stejne to zato stalo jen to videt Úsměv a dobra skusenost! "Nikdy never vyskomeru" Šklebící se Jinak bezva!!!
 
1stCL_Novotny
Sry klucka že sem nedošel, ještě jednou se omlouvám!

Kua mne to sere že sem nebyl!!To si snad neumíte ani představit.Smutný
 
57thMH_Edison
310_Obluda napsal:
Díky organizátorům za supr specku. atmosféra byla perfektní. Myslím, že jsme se tam s klukama s BAP a 606 celkem snažili. startovali jsme celkem 4x a v postatě až na vyjímky co odhoz, to zásah, ale už první loď byl nějakej křižník a první nálet 1x torpédo (Bugs) + 4x500lb + 2x 1000lb(já+Kurtis) . Ji ani neodřel. Nakonec jsme se tam vystřídali snad úplně všichni. Když už hořela, kouřila. tak stejně ještě spolkla 2x1000+4x500. A takový jsme tam viděli 3. Já byl u toho když klesly 2 a dalších mrtě lodí bylo okolo. Takže nevím, jak nakonec ta cesta pro údernou skupinu vypadala, ale na nás toho tam bylo fakt hodně. O tom šetření municí o kterém se psalo v brífingu se nedalo ani přemýšlet. Navozili jsme tam vlak munice a za tu dobu, kterou jsme na to měli se to zvládnout nedalo. Z naší čtyřky nakonec 2 zařvali na lagování při útoku a mě dostal nějakej lucky boy na palubě asi na 1km tak, že mi jednim šrapnelem zastavil motor Naštvaný ale to už bylo stejně asi deset hodin a v podstatě po akci.

Díky klukům od BAP, 606 a lionům Kurtisovi, LWolfovi a holubovi Watsonovi za pěknou týmovou snahu. Jo, když se táhne za jeden provaz, tak se lítá nejlíp. Šklebící se


Jsem rád, že ty ACE Bismarcky z max. palebnou silou, které byly umístněny schválně mimo vytýčenou oblast pro podpůrnou skupinu odvedly svou práci. NAVIGACE JE ZÁKLADEM ÚSPĚŠNÉ MISE. Ale o tom jsou ty speciálky, že ne všichni budou ve správný čas na správném místě. Jinak jste měli v daném sektoru jak jižní tak severní skupina dva konvoje + třetí z Bismarckem těsně před cílem.

DĚKUJI VŠEM za účast na akci. BYE BYE Edison
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
Rufu
Taky děkuji za akci ,ale až teď jsem shlédl track.A mám několik drobností.
Když je to Itálie 44 kde se tam vzala sovětská A20?Mohlo být i v brífingu jestli skiny ano nebo ne, no možná jsem to minul.Stejně tak by asi mělo být v brífingu co znamená čištění pro útočnou skupinu.Jestli zničení flakových lodí nebo všech.
A chlapci z 606 již jistě budou časovat bomby na déle než 1.5 sec nebo alespoň neodhazovat v těsném závěsu co? Šklebící se
 
1stCL_Pospa
Když jsem koukal na track tak tam těch nedefaultních skinů bylo více. Prostě nechápu lidi kteří maj na první straně jasně autorem napsáno defaultní skiny a přesto si do italie vemou svůj a navíc ruskej skin Zamračený
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
CR_PETRAS
K tomu bych měl taky jednu věcnou !!

Na první straně vlákna je tučně napsáno : DEFAULT SKINY ...

Možná,že pro určitý typ lidí je potřeba to psát v ruštině,nebo tatarštině !!!

... pak nadáváte,že to laguje a nevim co ještě.Stahování skinů ma na tom taky podíl !!!

A všichni víme,jak je tomu s proklamovaným skinpackem.Někdo si ho nestáhne a pak je to naprd Mrknutí
 
http://avionika.webpark.cz
Hoper
VGR_Rad napsal:
...
Shrnutí: VGR_Lekk, VGR_Rad - 5 lodí potopeno, dvě lehce poškozeny, 1 pozemní AAA zničen

mno, velitelovi bys neměl zapomenout připsat i jeden sestřelnený bomber :))

je zajímavé, jaké vášnivé debaty se vedly o nesestřelitelnosti B-25 30mm kanonama, a Lekkovi se to podařilo jednou dávkou z mustafy ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
a drobná poznámka k organizaci - co psalu Rufu - on jaksi před misí nebyl žádný společný briefing, jelikož Edy napsal, že se maj lidi připojovat až v určité časy

což byla drobná chyba - měl být jeden sraz před osmou pro všechny a rozdat rozkazy
a pak se určití lidé mohli odpojit a přijít až v jim určený čas
nebo se mohli "narodit" a koukat, jak se vede jejich již letícím kolegům :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
a hoďte sem ty ntrk :))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,801,767 návštěv