May 04 2024 10:47:29
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
Pro náhodné návštěvníky
BP_Tyrl
Poslední dobou bývá u nás celkem plno. Vzhledem k tomu, že plno příležitostných návštěvníků si přineslo s sebou návyky z ostatních DfS, chtěl bych zde přiblížit zaměření našeho serveru, abychom omezili případné zkažené večery, nálady, flame atp.

Server v podobě jaké je stavěn by sa dal nazvat Coop-Dogfight. Pro bližší vysvětlení: Stálé osazenstvo a návštěvnictvo preferuje spíše kooperaci, než sestřel za každou cenu. Je pravda, že na našem serveru neplatí žádné zákazy a příkazy. Jak je taky vymáhat, když neexistuje žádný nástroj kromě kicku, což je zbraň více než dvousečná. Dalo by se říci, že od dob vzniku serveru se zde dodržují jakási nepsaná pravidla":

1: Kooperace - raději než šplhat do 5 km, poskytnu doprovod bombardérům. Cíle jsou rozmístěny tak a v takovém množství, že si každý dobře chráněný bombardér či bitevník přijde na své.

2: Vulching - je povolen. Občas, pokud se cíle nalézají na letišti, nebo jeho blízkém okolí je nezbyten. Ovšem gentleman nestřílí na těžce poškozené letadlo potácející se domů. Nasere tím pilota, jež by se podstatně raději rozmázl na dráze sám a někomu ukradne setřel. Navrch může právem očekávat, že doplazivší se pilot, který vás viděl jak odlétáte a necháváte jeho osudu, může vzplanout ušlechtilím předsevzetím a příště vás také nechá sednout. Koneckonců, roztřílet ho můžete hned jak se narodí.

3: Šplhání do 5km mimo mapu - no tam těch bombardérů moc nedoprovodíte.

4: Když setřelí spolubojovníka, je to horší, než když sestřelí mě.

5: TS - sám na svém domácím TS jsem k prdu.


Abych to moc nekomplikoval. Shrnu to do pěti slov: "Cíle mise, spolupráce, spolupráce, spolupráce. Pokud to budete dodržovat, pak pochopíte, proč moc nenavštěvujeme speciálky. Protože u nás je máme dvakrát týdně.

PS. : Toto povídání platí pouze pro dospělé muže(ženy) ovládající abecedu. Analfabeti, zamrzlí puberťáci a osoby léčící si komplexy, se těmito doporučeními nemusí řídit. Nicméně doufáme, že si časem najdou vhodný server, kde budou vítáni.

Takže jsem vám všem chtěl poděkovat za zvýšenou návštěvnost, a doufám ,že se Vám u Nás líbí.Šklebící se

Za BP_Dedicated BP_Tyrl
 
MK_Paja
Mrknutí
 
BP_Shark_7
......se mi u Vás líbí Úsměv, chci ,,VIP - vstupenku,, pro vstup
na plný server Šklebící se
 
XXX_Dazz
Včera jsem po delší době na BP server zavítal a dvakrát jsem byl promtně sundán, bohužel to bylo z velké části zaviněno lagy. Včera na mapě Normandie při cca 40 lidech jich alespoň u mě bylo více požehnaně Smutný
 
BP_Imelman
XXX_Dazz napsal:
Včera jsem po delší době na BP server zavítal a dvakrát jsem byl promtně sundán, bohužel to bylo z velké části zaviněno lagy. Včera na mapě Normandie při cca 40 lidech jich alespoň u mě bylo více požehnaně Smutný


Jo občas to polagovávalo nám všem co jsme byli na TS. Hlavně když se rodí 40 maníků tak je to lagfest, ale to je v této hře bohuželMrknutí stejné na všech serverech. Jinak jsem to taky zažil a musím říci, že máme omezenou rychlost pingu a když se někdo přihlásil nad 300 bylo to k nevydržení, než ho to koplo automaticky. IM
 
3BAP_Bugs
Včera sme si u vás výbore zalietali a musím povedať, že takmer bez lagov (aj bez LaGGov). Bolo tam v jednom čase asi cca 20-25 ľudí.
 
http://3iap.org
BP_Tyrl
Včera to bylo dobré. Bylo vidět, že se všichni snaží plnit cíle mise a spolupracovat. A vo tom to je.Úsměv
 
BP_Avalo
jj,poslední dobou už to nejsou jen výlety po okolí,ale tvrdý boj Mrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,813,286 návštěv