May 17 2024 05:03:08
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 14

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Tohle nevypadá špatně
57MH_Zvire
rudidlo napsal:
Ano - tak jsem to myslel. To video, které vypadá jako ze hry je hnusné až hrůza. A ten útok na bombardéry - je tam snad jediný záběr, na kterém by bylo poznat, že je ze hry?


No jestli to nebude tím, že každé video je v jiné kvalitě. Ale ten nálet bombrů je ingame animace.
 
airspace.cz
rudidlo
57MH_Zvire napsal:
Ale ten nálet bombrů je ingame animace.
A jak jsi to zjistil?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
57MH_Zvire
Výrobní tajemství? Šklebící se

Dejme tomu že poznám ingame animaci a render. :sm27: Trošku jsem se v tom pohyboval.
Upravil/a 57MH_Zvire dne 16-12-2005 12:44
 
airspace.cz
rudidlo
57MH_Zvire napsal:
Výrobní tajemství? Šklebící se

Dejme tomu že poznám ingame animaci a render. :sm27: Trošku jsem se v tom pohyboval.
Lepší by bylo, kdyby jsi napsal co jsi ještě nedělal - bylo by to kratší.
[EDIT2]Mohl by jsi nás obohatit o nějaké fígle jak to poznat?[/EDIT2]

btw: Není tvé druhé jméno "Fučida"? [EDIT]Šklebící se[/EDIT]
Upravil/a rudidlo dne 16-12-2005 15:59
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
GC3_Messik
rudidlo napsal:
57MH_Zvire napsal:
Výrobní tajemství? Šklebící se

Dejme tomu že poznám ingame animaci a render. :sm27: Trošku jsem se v tom pohyboval.
Lepší by bylo, kdyby jsi napsal co jsi ještě nedělal - bylo by to kratší.

btw: Není tvé druhé jméno "Fučida"?


Rudidlo prosím važ slova, lidé jsou různí a mohlo by dojít k špatnému pochopení výše napsaného. Dík
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
rudidlo
Messik napsal:
Rudidlo prosím važ slova, lidé jsou různí a mohlo by dojít k špatnému pochopení výše napsaného. Dík

Už je tam smajlík.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
57MH_Zvire
rudidlo napsal:
57MH_Zvire napsal:
Výrobní tajemství? Šklebící se

Dejme tomu že poznám ingame animaci a render. :sm27: Trošku jsem se v tom pohyboval.
Lepší by bylo, kdyby jsi napsal co jsi ještě nedělal - bylo by to kratší.
[EDIT2]Mohl by jsi nás obohatit o nějaké fígle jak to poznat?[/EDIT2]

btw: Není tvé druhé jméno "Fučida"? [EDIT]Šklebící se[/EDIT]


VY mě ještě neznáte! Ale až mě poznáte! Utíkat budete! :sm6:

PS: Ne, Fučida teda fakt ne. Šklebící se
 
airspace.cz
57MH_Zvire
rudidlo napsal:
57MH_Zvire napsal:
Výrobní tajemství? Šklebící se

Dejme tomu že poznám ingame animaci a render. :sm27: Trošku jsem se v tom pohyboval.
Lepší by bylo, kdyby jsi napsal co jsi ještě nedělal - bylo by to kratší.
[EDIT2]Mohl by jsi nás obohatit o nějaké fígle jak to poznat?[/EDIT2]

btw: Není tvé druhé jméno "Fučida"? [EDIT]Šklebící se[/EDIT]


Nooo tak ještě jsem teda jako neřídil opravdický letadlo, nejedl olivy (ble), neskákal padákem, nepotápěl se s automatikou, nestal jsem se členem Seal (myšlena vojenská jednotka, ne spěvák), nedělal jsem origami, nedělal jsem angličtinu.... a když tak o tom mluvím tak žádný jiný jazyk ( včetně češtiny :sm6: ), vědomě jsem nikoho nepodtrhl, nedělal jsem rozhodčího ve fotbale, .................. a dál už mě čoveče nic nenapadá. Úsměv
 
airspace.cz
rudidlo
57MH_Zvire napsal:
Nooo tak ještě jsem teda jako neřídil opravdický letadlo, nejedl olivy (ble), neskákal padákem, nepotápěl se s automatikou, nestal jsem se členem Seal (myšlena vojenská jednotka, ne spěvák), nedělal jsem origami, nedělal jsem angličtinu.... a když tak o tom mluvím tak žádný jiný jazyk ( včetně češtiny :sm6: ), vědomě jsem nikoho nepodtrhl, nedělal jsem rozhodčího ve fotbale, .................. a dál už mě čoveče nic nenapadá. Úsměv


No a poradíš nám teda jak to máme poznat, že se jedná o ingame video?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
57MH_Zvire
To máš jednoduchý. Ingame animace je tvořená stejným engine, jako celá hra. Takže srovnej to, co vidíš v tom navnaďovacím videu a srovnej to s tím herním videem. Sice je to hnus, ale když máš dobrou grafiku, tak uvidíš, že je to to samý, jenom v tom herním videu je to takový "míň našlapaný".
Druhá strana věci je, že tyhlety mašinky už jsou tak našlapaný, že nemusíš používat renderovaný filměčky, když to zvládne konzole přímo v realtime. Viz předvádění Unreal 3 engine na novém teplejstejšnu. To co skousne to nový Sony v realtime výpočtu neuvidíš u žádně PC hry jako rendering.

Vždyť si proboha chlape snad někdy viděl intro ve Šturmovi ne? Tak to musíš poznat.
 
airspace.cz
rudidlo
57MH_Zvire napsal:
To máš jednoduchý. Ingame animace je tvořená stejným engine, jako celá hra. Takže srovnej to, co vidíš v tom navnaďovacím videu a srovnej to s tím herním videem.

57MH_Zvire napsal:
Sice je to hnus, ale když máš dobrou grafiku, tak uvidíš, že je to to samý, jenom v tom herním videu je to takový "míň našlapaný".

A právě proto si nemyslím, že to je in-game.
jakou dobrou grafiku? WMV už je sám o sobě dost nekvalitní formát, aby ty čtverečky vypadaly všude stejně.
57MH_Zvire napsal:
Druhá strana věci je, že tyhlety mašinky už jsou tak našlapaný, že nemusíš používat renderovaný filměčky, když to zvládne konzole přímo v realtime. Viz předvádění Unreal 3 engine na novém teplejstejšnu. To co skousne to nový Sony v realtime výpočtu neuvidíš u žádně PC hry jako rendering.
Až to uvidím, pak uvěřím.
57MH_Zvire napsal:
Vždyť si proboha chlape snad někdy viděl intro ve Šturmovi ne? Tak to musíš poznat.

No právě že v tom intru s bombardérem bulo tolik rychlých a superkrátkých sekvencí, že na tom nejde poznat ani prd.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
AH_Ronsoc
Ako rozbehat joy a pedale na TARGETWARE!!!!!!(X52)
Dikes!!!!
 
310_cibule
Jo, a MS Sidewinder 2 FF? Taky mi v tom nefunguje.
 
AH_Ronsoc
ked si odpojim pedale (volant) tak to bezi !!!
Len ja chcem nech to bezi aj s pedalom
 
310_cibule
Mně MS Sw FF 2 nefunguje v Targetware vůbec.
 
313_OTU_oblak
OK nevim co mate špatně Smutný ale mrkněte na forum.virtualfighters.net anebo kontaktujte letecz má s tím větší zkušenosti než já. na VF foru jsem postnul obsah svého konfigu na saitek 3d rumble a letec tam postnul svůj. Můj ještě nemám úplně přizpůsobený - budu přemapovávat klapky a propeller pitch....taky tam je návod co a jak nastavit. cibule, mrkni na to snad ti to pomůže.
 
313_OTU_oblak
jinak postup při startu...(target tobruk) - nezapomenout nastavit vrtulu, locknout ostruhu a pomalu přidávat plyn....jinak se letadlo změní v kozu..
v případě tomahawku otevřít chladič naplno a dávat pozor bo nejde mít plný knedlík pořád, bo motor de do kytek...
 
LesniHU
57MH_Zvire napsal:
rudidlo napsal:
Ano - tak jsem to myslel. To video, které vypadá jako ze hry je hnusné až hrůza. A ten útok na bombardéry - je tam snad jediný záběr, na kterém by bylo poznat, že je ze hry?


No jestli to nebude tím, že každé video je v jiné kvalitě. Ale ten nálet bombrů je ingame animace.

Verim, ze je to z enginu cele s vyjimkou uvodni sceny - pohledu na noseart. Ta textura je podle me prilis detailni, nez aby byla z enginu. Ostatne, jednu aferu s 'dodatecnym vylepsovanim' grafiky xboxu jsme tu uz meli.

EDIT:
Vitman napsal:
No modulovat prý Xbox 360 nemá jít vůbec. Microsoft se chvástá že se jednotlivé komponenty navzájem hlídají už na HW úrovni. Ovšem jedna firma už stihla modulovat krabici, prodává je tuším přes eBay. Ale uvidíme kdy se objeví první čip na pálenky a co na to Bill:sm6:

Tohle jsem zrovna tou modularitou nemyslel. Spis 'udelame datadisk - vetsi mapy, par dalsich letadel, funkci na delani hezkych screenshotu vody a uzivatele si k tomu to dalsi pulgigo pameti dokoupi'. U PC dokoupi, u konzole nedokoupi Úsměv.
Upravil/a LesniHU dne 17-12-2005 13:30
 
Vitman
LesniHU napsal:
EDIT:
Vitman napsal:
No modulovat prý Xbox 360 nemá jít vůbec. Microsoft se chvástá že se jednotlivé komponenty navzájem hlídají už na HW úrovni. Ovšem jedna firma už stihla modulovat krabici, prodává je tuším přes eBay. Ale uvidíme kdy se objeví první čip na pálenky a co na to Bill:sm6:

Tohle jsem zrovna tou modularitou nemyslel. Spis 'udelame datadisk - vetsi mapy, par dalsich letadel, funkci na delani hezkych screenshotu vody a uzivatele si k tomu to dalsi pulgigo pameti dokoupi'. U PC dokoupi, u konzole nedokoupi Úsměv.


Tohle je ale upgrade. Modulování chápu jako něco co si do "herního zařízení" dodělám sám nebo použiju výrobek "třetí" strany. Jinak u XBoxu 360 by měl jít vyměnit akorát HDD, možná DVD a dokoupit nějaké ovladače. Na upgradovatelnost a modulovatelnost stavebnicového PC to nikdy mít nebude a ani to tak nebylo zamýšleno. Což většině lidí ale vůbec nevadí.Šklebící se
Spíš jde o to jak dlouho bude trvat než se kvalita programování her dostane na úroveň kdy využije bezezbytku možnosti XBoxu a přidá ještě něco navíc. První hry na XBox a PS2 byly využívaly možnosti obou konzolí sotva z poloviny. Počkáme a necháme se překvapit.
 
rudidlo
LesniHU napsal:
57MH_Zvire napsal:
rudidlo napsal:
Ano - tak jsem to myslel. To video, které vypadá jako ze hry je hnusné až hrůza. A ten útok na bombardéry - je tam snad jediný záběr, na kterém by bylo poznat, že je ze hry?


No jestli to nebude tím, že každé video je v jiné kvalitě. Ale ten nálet bombrů je ingame animace.

Verim, ze je to z enginu cele s vyjimkou uvodni sceny - pohledu na noseart. Ta textura je podle me prilis detailni, nez aby byla z enginu. Ostatne, jednu aferu s 'dodatecnym vylepsovanim' grafiky xboxu jsme tu uz meli.
No takhle nějak jsem to myslel.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,347 návštěv