April 18 2024 05:32:44
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Battle of Britain 2: Wings of Victory
Pipo785
Jaké máte zkušenosti s tímto simem? Já si ho pořídil, nainstaloval poslední patche a nezdá se mi tak špatný. Grafika i zvuky jsou skvělé a hlavně co se týče zvuků je to bomba! Spit má báječný merlin. Il2 se může jít hodit. To mě u Ilu nejvíc vadí. Přeci nelítám se šicím strojem! Je docela obtížné sestřelit nepřítele. Líbí se mi, že 109 uteče před spitem piké dolů a než spit přebere svůj plovákový karboš, tak je fuč, ale při vyšší rychlosti je 109 těžká na výškovky. Grafika terénu je taky obstojná. Nemá to multiplayer, takže tím to hodně ztrácí. Jen mě mrzí, že v žádném pořádném simu není offline kampaň jako byla např. v Red Baron 2. Snad v BOB bude.
 
3BAP_Cassius Chaerea
Pipo785 napsal:
1)Líbí se mi, že 109 uteče před spitem piké dolů a než spit přebere svůj plovákový karboš, tak je fuč, ale při vyšší rychlosti je 109 těžká na výškovky. Grafika terénu je taky obstojná. Nemá to multiplayer, takže tím to hodně ztrácí. 2)Jen mě mrzí, že v žádném pořádném simu není offline kampaň jako byla např. v Red Baron 2. Snad v BOB bude.
1)No v ilovi si vystačíme s išakem a befko nemusí ani pikovat aby uteklo.
2)Offline, kde sem to slovo jen slyšel. Už si nevzpomínám.Šklebící se
 
1stCL_Pospa
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Pipo785 napsal:
1)Líbí se mi, že 109 uteče před spitem piké dolů a než spit přebere svůj plovákový karboš, tak je fuč, ale při vyšší rychlosti je 109 těžká na výškovky. Grafika terénu je taky obstojná. Nemá to multiplayer, takže tím to hodně ztrácí. 2)Jen mě mrzí, že v žádném pořádném simu není offline kampaň jako byla např. v Red Baron 2. Snad v BOB bude.
1)No v ilovi si vystačíme s išakem a befko nemusí ani pikovat aby uteklo.
2)Offline, kde sem to slovo jen slyšel. Už si nevzpomínám.Šklebící se


Šklebící se asi tak
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
WT_Horrido
Grafika je uchazejici, ma to skvele AI (proti sturmu OPRAVDU DOKONALE), letovy model neni spatny, Kampan je bohuzel stejna jako v puvodnim BoB od Rowanu, technicky sucha bez jakekoliv atmosfery.

Ve srovnani se sturmem mi tam ale stale neco chybelo. I pres to jak to predelali je to porad ten stary BoB. Ale stoji urcite za vyzkouseni.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Panek
Hm taky to podporuje 6DOF
 
Pipo785
No s ilem se to nedá srovnávat. Nevím proč ale Oleg nenajal někoho schopnějšího pro samplování zvůků. Když si pustím video letu 109 a pak vlezu v ilovi do kabiny 109, tak se to nedá srovnávat a to myslím dokresluje atmosféru.
No nebyla by to paráda?
http://www.youtub...vw7q60OWTI
http://www.youtub...ISJ2NlLIug
Upravil/a Pipo785 dne 22-08-2007 10:19
 
rudidlo
Asi byla, ale zatím se musíme spokojit s ILem.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
3BAP_Rohlos


Jo tohle je žrasoo. No zvuk dělá hrozně moc, alespoň pro mě. Dodává to aspoň třetinu atmosféry lítání a tyhle edity zvuků jsou nádherný.
 
3BAP_Rohlos
Pipo785 napsal:
Jen mě mrzí, že v žádném pořádném simu není offline kampaň jako byla např. v Red Baron 2.


Tohle mě taky mrzí. To byla nejlíp udělaná kampaň co jsem kdy hrál. Detailně vymakaný. Nejlepší bylo, jak se tvůj virtuální život prolínal s historicky skutečnějma událostma...Smutný skápla mě slza...
 
Panek
3BAP_Rohlos napsal:
Pipo785 napsal:
Jen mě mrzí, že v žádném pořádném simu není offline kampaň jako byla např. v Red Baron 2.


Tohle mě taky mrzí. To byla nejlíp udělaná kampaň co jsem kdy hrál. Detailně vymakaný. Nejlepší bylo, jak se tvůj virtuální život prolínal s historicky skutečnějma událostma...Smutný skápla mě slza...

V RB2 se nic do průběhu války nepromítalo. Válka měla svůj děj a během něj probíhalo náhodné generování misí. Když člověk zabil Manfreda, tak si létak klidně dál a zemřel až ten den, kdy to měl v životopise. Zabít eso šlo v RB1.
 
1stCL_Fucida
K těm motorům v ILovi: mně docela pomohlo 5 + 1 a pořádně vyhulit basy. Ty motory pak zní mnohem lépe, než třeba na dvou klasických repros, nebo nedejbože ve sluchátkách. Problém je, že pak není na TS moc dobře rozumnět hlasům Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
WT_Horrido
3BAP_Panek napsal:
3BAP_Rohlos napsal:
Pipo785 napsal:
Jen mě mrzí, že v žádném pořádném simu není offline kampaň jako byla např. v Red Baron 2.


Tohle mě taky mrzí. To byla nejlíp udělaná kampaň co jsem kdy hrál. Detailně vymakaný. Nejlepší bylo, jak se tvůj virtuální život prolínal s historicky skutečnějma událostma...Smutný skápla mě slza...

V RB2 se nic do průběhu války nepromítalo. Válka měla svůj děj a během něj probíhalo náhodné generování misí. Když člověk zabil Manfreda, tak si létak klidně dál a zemřel až ten den, kdy to měl v životopise. Zabít eso šlo v RB1.


Ze eso umelo vstat z mrtvych byl otazka patche a to primo od Dynamixu. Pokud jsi pak nejake eso zabil, zustal dotycny spolehlive mrtvy. To ze ubohy stihac nemel jiny vliv na prubeh valky povazuju za klad. Úsměv
Upravil/a WT_Horrido dne 22-08-2007 12:07
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Pipo785
Když člověk zabil Manfreda, tak si létak klidně dál a zemřel až ten den, kdy to měl v životopise
.
Tak s tím si moc jistý nejsem. Vím, že to tak bylo u Aces over Europe. Tam jsi sejmul eso a pak jsi ho potkal dál. Spíš šlo o tu atmosféru. Vybereš jednotku, lítáš mise, povyšujou, vyznamenávají. Čím vyšší hodnost máš, tím máš víc pravomocí (vybírat piloty, misy, upravovat waypointy atd.). Můžou tě přeložit nebo ty sám zažádáš o přeložení. Kampaň se prolíná skutečným dějem (např. novinové články kde se co událo) nebo narazíš na misi, kterou ta jednotka skutečně provedla. Prostě děj. To mi chybí. A pokud by se to dalo zkombinovat s onlinem, tak bych se od poče neodlepil. Představa, že vytvoříš takovou virtuální jednotku se vším všudy je super. Snad to přijde.
 
Panek
V jedničce, když jsem sundal Manfréda, tak následoval novinový článek. A Manfréd zkončil. Zatímco ve dvojce si každé historické eso odbude svůj životopis, takže předčasná smrt ho nečeká.
V RB2 mne bavilo piplat si nějakého pilota z naší letky a udělat z něj eso. Na to sem ale potřeboval hodnost, abych mohl měnit mise, protože ty AI se nechali zabít zadním střelcem. Multiplayer mi nefungoval. Smutný
 
1stCL_Fucida
Pipo785 napsal:
Představa, že vytvoříš takovou virtuální jednotku se vším všudy je super. Snad to přijde.


Tohle přece můžeš udělat v jakémkoliv online simu, ne? Prostě jen nabereš lidi a zorganizuješ je Úsměv Je to v podstatě docela jednoduché Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
3BAP_Cassius Chaerea
1stCL_Fucida napsal:
Tohle přece můžeš udělat v jakémkoliv online simu, ne? Prostě jen nabereš lidi a zorganizuješ je Úsměv Je to v podstatě docela jednoduché Úsměv
Jen bys je v případě neuposlechnutí rozkazu, nemohl zastřelit, což je výrazný nedostatek u sovětských letekSmutnýŠklebící se.
 
Pipo785
1stCL_Fucida napsal:
Pipo785 napsal:
Představa, že vytvoříš takovou virtuální jednotku se vším všudy je super. Snad to přijde.


Tohle přece můžeš udělat v jakémkoliv online simu, ne? Prostě jen nabereš lidi a zorganizuješ je Úsměv Je to v podstatě docela jednoduché Úsměv


Jasné, já rozumím. Tak to funguje u jiných, ale neprolíná se přímo s dějem hry a to mi vadí.
 
Panek
Pipo785 napsal:
1stCL_Fucida napsal:
Pipo785 napsal:
Představa, že vytvoříš takovou virtuální jednotku se vším všudy je super. Snad to přijde.


Tohle přece můžeš udělat v jakémkoliv online simu, ne? Prostě jen nabereš lidi a zorganizuješ je Úsměv Je to v podstatě docela jednoduché Úsměv


Jasné, já rozumím. Tak to funguje u jiných, ale neprolíná se přímo s dějem hry a to mi vadí.

Je vidět, že si nelétal virtuální válku Il2 WAR, LiW, AFW, ...Mrknutí
 
WT_Horrido
Online nenahradi nikdy offline kampan. Nevim o mnoha lidech kteri by byli ochotni po zabiti prestat letat a virtualne zemrit. Myslim ze styl DiD dokonce primo odporuje online rvackam. Úsměv

V RB2 se stejne tak napise novinova zprava o uspechu a pokud byl souper zabit, (coz ne vzdy byl) uz 100% neozil. Nevim proc by to v RB2 nemelo fungovat.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
1stCL_Fucida
3BAP_Panek napsal:
Pipo785 napsal:
1stCL_Fucida napsal:
Pipo785 napsal:
Představa, že vytvoříš takovou virtuální jednotku se vším všudy je super. Snad to přijde.


Tohle přece můžeš udělat v jakémkoliv online simu, ne? Prostě jen nabereš lidi a zorganizuješ je Úsměv Je to v podstatě docela jednoduché Úsměv


Jasné, já rozumím. Tak to funguje u jiných, ale neprolíná se přímo s dějem hry a to mi vadí.

Je vidět, že si nelétal virtuální válku Il2 WAR, LiW, AFW, ...Mrknutí


Přesně. Žádná offline kampaň nemůže nahradit nasazení živých lidí v nelineární online kampani. Nehledě na to, že s živými lidmi je přeci jen větší legrace, ale i starosti..prostě to žije.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,714,298 návštěv