May 17 2024 08:35:15
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
SPECIÁLKA - LEVEL-HIGH!
606_hayes
aha takze takto , dobre tak to je dobre
 
http://606.klikej.org/news.php
1stCL_Punkey
VGR_Lekk napsal:
jinak otevírám diskuzi k těm Bf109Z...mě se jako stroje líbej...ale pokud nelítaly..mužeme nahradit za G10. Bohužel tankový Me262 zustávaj.Šklebící se


Nic neměnit! S G-10 si může každej trouba zalítat kdykoliv a kdekoliv. Ale Zetko, to je jen pro tvrdý chlapy!Úsměv Nebo teda zatim jen pro mě........Pff
 
1stCL_Fucida
VGR_Lekk napsal:
jinak otevírám diskuzi k těm Bf109Z...mě se jako stroje líbej...ale pokud nelítaly..mužeme nahradit za G10. Bohužel tankový Me262 zustávaj.Šklebící se


Jeden prototyp tuším skutečně vzlétl..snad někdy v roce 1943? Kdo ví, musel bych to hledat. Každopádně bojovému nasazení se tahle ošklivá hříčka přírody ani nepřiblížila.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_BlueL
VGR_Lekk napsal:
jinak otevírám diskuzi k těm Bf109Z...mě se jako stroje líbej...ale pokud nelítaly..mužeme nahradit za G10. Bohužel tankový Me262 zustávaj.Šklebící se

a jako vopravdu tam ty me 262 s jednim dlouhym tykadlem musej bejt?, nemohli by tam bejt treba s dvema nebo ctrma kratkejma tykadlama?Úsměv
 
1stCL_pbarry
Ve 43 meli jeden prototyp slozenej ze dvou 109F. Ten jim hned rozbombardovali amici a dalsi uz nestaveli.. Mozna to doslova jednou letelo, ale taky o tom nevim Úsměv Ve sturmu je nejaka picovina s domyslenejma vykonama..
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
WT_Horrido
1stCL_BlueL napsal:
VGR_Lekk napsal:
jinak otevírám diskuzi k těm Bf109Z...mě se jako stroje líbej...ale pokud nelítaly..mužeme nahradit za G10. Bohužel tankový Me262 zustávaj.Šklebící se

a jako vopravdu tam ty me 262 s jednim dlouhym tykadlem musej bejt?, nemohli by tam bejt treba s dvema nebo ctrma kratkejma tykadlama?Úsměv


Zvlaste kdyz behem letu nebyl ten kanon schopen strelby Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
3BAP_Cassius Chaerea
Tyhle velkokanónový švalbiny fakt lítali?
 
1stCL_BlueL
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Tyhle velkokanónový švalbiny fakt lítali?

mam dojem ze se zkouselo jedno eroÚsměv
 
WT_Horrido
Zkusebni pilot se dokonce dostal 2x do palebne pozice, ale kdyz zmackl cudl nestalo se nic. Podal pry ihned velmi nepredpisove hlaseni do radia k moralni ujme radistek... Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Wulfi
zdar mě P 51 díkes
 
BP_Joe_de_Miro
Jednu divokou kobyluÚsměvthanks
 
VGR_cardas
tak pres nase forum prihlasovani nejede, was soll es scheisse sein? Šklebící se

prosim jednou B25 k sakalitovi a hura na reich, at se reichsmarschall meier pos***. Vyděšený
 
j4ck41
spravne Dome, pupkatej Meier se pose*e, vychrtlej Ada pukne, Fucida boys spadnou jeste driv nez nas uvidej bo nebudou mit benal, my vyhrajem valku a pudem dom Cool
 
Lekk
Aj kurna..to máš dome z toho, že quotneš velkej odstavec a sám napišeš tři slova...pak to mám najítŠklebící se
 
Lekk
Hmm šakalíto...doufat není prej zakázaný:Pff
 
1stCL_Punkey
E CL_Punkey napsal:
VGR_Lekk napsal:
jinak otevírám diskuzi k těm Bf109Z...mě se jako stroje líbej...ale pokud nelítaly..mužeme nahradit za G10. Bohužel tankový Me262 zustávaj.Šklebící se


Nic neměnit! S G-10 si může každej trouba zalítat kdykoliv a kdekoliv. Ale Zetko, to je jen pro tvrdý chlapy!Úsměv Nebo teda zatim jen pro mě........Pff


Anebo, jestliže má být coopka a klasické DF, tak bych navrhoval dát do coopky Zetka a na DF teda ty Géé desítky noooo..........Úsměv
 
Lekk
AH server neumí CoopSmutný
 
1stCL Pepan
1stCL_Fucida napsal:
VGR_Lekk napsal:
jinak otevírám diskuzi k těm Bf109Z...mě se jako stroje líbej...ale pokud nelítaly..mužeme nahradit za G10. Bohužel tankový Me262 zustávaj.Šklebící se


Jeden prototyp tuším skutečně vzlétl..snad někdy v roce 1943? Kdo ví, musel bych to hledat. Každopádně bojovému nasazení se tahle ošklivá hříčka přírody ani nepřiblížila.



Si představ jak by vyapadaly sprclý dva fokáče ty nádheroVyděšený
 
Lekk
nádhera na druhou? Pff
 
j4ck41
VGR_Lekk napsal:
Hmm šakalíto...doufat není prej zakázaný:Pff


no jeste aby bylo


ale Lekku uznej, ze z historickyho hlediska je moje prognoze takrka bez zavad Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,891,667 návštěv