May 02 2024 02:47:45
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
SPECIÁLKA - LEVEL-HIGH!
1stCL_BlueL
mno, vubec bych nebyl proti, kdyby se ten planeset vice "znormalnil"Úsměv
 
CR_PETRAS
Lekku nesmutni kua !!!

To musíme dát repete a to doslova.Sice splašit znovu takovou bandu "bláznů na křídlech" nebude asi jednoduchý ,ale mazec v 10K by musel bejt slušnej.Asi by modří prohráli jako v reálu ,ale o to nejde.

Takže zdarec příště no Mrknutí
 
http://avionika.webpark.cz
j4ck41
VGR_Lekk napsal:
Jinak kdo seděl v té neohrožené B25 co šla hezky nahoru do 7km tak jak měla. pochvala..bylo to super jak ti začli psát motory...popravdě..tolik kondenzaček jsem už dlouho neviděl...troufám si říct, že by i modří ukrupli jak to vypadalo impozantně. Mustangy super formace jako víno..levá pravá ...thundry super předvoj bez ztráty skupiny.

jediné co mě kapku rozhodilo bylo to, že na kursu 300 po startu nebylo žádné ero...takže jsem zuřivě hledal a čekal..bombři s jugama na severu..mustangové prozměnu na západ.

Jinak se chci optat na názory na system startů a pravidel pro tento druh specky.


no co vim tak vsichni bombry - snad s vyjimkou jednoho, dvou - sli po narozeni na 300 a pak jsme se vratili z5 nad letiste

jinak ten system startu neni vubec spatnej
 
Lekk
Oki...stačí říct..ale je potřeba tedy zajistit server...nemáte někdo jeden navíc?Šklebící se...nastavení pls pro real df, ale bez respawnu cílů.
 
XXX_Dazz
VGR_Lekk napsal:
Jinak kdo seděl v té neohrožené B25 co šla hezky nahoru do 7km tak jak měla. pochvala..bylo to super jak ti začli psát motory...popravdě..tolik kondenzaček jsem už dlouho neviděl...troufám si říct, že by i modří ukrupli jak to vypadalo impozantně. Mustangy super formace jako víno..levá pravá ...thundry super předvoj bez ztráty skupiny.


Tak to já jsem byl asi celou dobu na jiném serveru, a tam byl jen chaos Vyděšený
 
Jp-
V mustangách sme to udělali, jednoduše první sem se narodil já rosvítil a ostatní se pak řadili za mě. Noodbočku na západ sme dělali neb me šli na jednu otočk , aby měli opozdilci čas nás dohnat, do 1 min sme kromě dvou lag odpadlíků byli ve skupině takže vcelku bez problemo.
 
1stCL_Fucida
Lekku, možná by spíš pomohlo, kdybys příště zajistil nahrání mise mnohem déle dopředu, aby se to zvládlo dát dohromady.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_Podrs
B25 se víceméně všechny po startu vydaly kurzem 300 a držely výšku kolem 1700m aby se svaz složil dohromady(chyběly nám akorát dva stroje,Poti a Upír které to kicklo ze začátku a připojovali se znovu),neviděl jsi nás možná proto že jsem tím kurzem 300 letěli hodnou chvíli a až poté co velitel nahodil kurz kontra, začali se všichni dávat do kupy jak kolem nich prolétával zbytek stále se zvětšující formace. Po přeletu míst startu jsme zamířili kurz 180 po okraji mapy, pak jsme trochu lítli směrem na východ a dostali se nad mapu, ale flak nás na to upozornil včas Šklebící se Akorát by mě zajímalo kdo neposlechl ten rozkaz jít do 6500 metrů(kde to kondenzačky ještě nedělá)...B25 totiž nad tuto hranici na level stabilizeru drží horko těžko výšku(a to i s kombat klapkama)takže výška útoku byla předem daná... Zamračený Ale zopakoval bych to rád...byl to pěknej pohled jak nad námi dělali ti kosmonauti v thunderech a mustafách ty kondenzačky... Cool
 
http://www.310raf.com
Lekk
1stCL_Fucida napsal:
Lekku, možná by spíš pomohlo, kdybys příště zajistil nahrání mise mnohem déle dopředu, aby se to zvládlo dát dohromady.


no nevím...posílal jsem ji 7 dní dopředu...sice s dovětkem nahrát co nejpozději..ale nečekal jsem nějaký konflikt se serverem...otestování na něm není v mých silách.Smutný
 
Lekk
Nebojte..ta B25 po cca 30 vteřinách sklesala zbaběle dolů :-)..a lag to nebyl..
 
XXX_Dazz
VGR_Lekk napsal:
1stCL_Fucida napsal:
Lekku, možná by spíš pomohlo, kdybys příště zajistil nahrání mise mnohem déle dopředu, aby se to zvládlo dát dohromady.


no nevím...posílal jsem ji 7 dní dopředu...sice s dovětkem nahrát co nejpozději..ale nečekal jsem nějaký konflikt se serverem...otestování na něm není v mých silách.Smutný


Otázkou je kde vznikl problém, ale na jednom železe běží klasický AH + speciálkový AH + min. 2 servery TS. Možná že i tohle je na jedno železo nebo jedno připojení moc.
 
Lekk
Lidi..klid...já vím že ste to zaletěli hezky...já se narodil jako poslední z puvodních startu ..čekám mega chumel strojůůa okolo me prázdno...tak sem se vyděsil kapku no Cool..pak se to začlo sbírat a už bylo fajn.
 
AH_Cutora
Zdar

tak jsem se sem koukl....

Máme sice jedno železo, ale je to 2Core, 4GB ram. Tady bych problém neviděl. Bohužel jsem nebyl online když se to letělo, takže jsem server sledovat nemohl.

Druhá věc: Lekku, vše se dá na serveru přece nastavit i z úrovně zakladatele mapy. Kdo ti to nahrával? Asi jsi mu nespecifikoval jak to chceš mít na tu specku nastavené.

Jinak pracuju na tom, abych rozchodil i COOP server. Do budoucna bude na AH možné pořádat i COOP akce.
 
3BAP_Cassius Chaerea
Čutoro blíží se konec prázdin už by si mohl zase rozhejbat Korálové moře, tahle specka mě fascinovala a bylo by škoda kdyby upadla do zapomenutíMrknutí.
 
Lekk
Čutoro ale já sám nevím jak to mít nastavené na serveru..nikdy jsem na něm nedělal a moje pokusy se stavbou mapy jsou pouze na urovni Il2 FMB...kde se pohybuju v rovině defaultních nastavení. Osobně se mi nezdá, že by server lehnul díky lidem na AH dedik. Protože to bylo najednou a všem...takže se muselo něco na serveru jako takovém stát (nevím třeba změna/generace mapy na AH-dedik). Od začátku specky jsem nezaregistroval ni jeden lag (krom nahrávání lidí do mapy). Rovněž jsme nebyli se svazem v boji, nebombardovali jsme a ani jsme nebyli nad flakem.

Nahrával to Enty..a popravdě asi také něvěděl jak je nastaven server. Psal že má nějaké potíže se spuštěním mise..takže jestli tam vzniknul nějaký konflikt při opravě..mohlo to celé zastavit server sám od sebe. A ohledně mé specifikace..tak to už je na mě moooc španelská vesnice...s bídou vím že tam muže běhat nějakej démon:-) takže sry....Zamračený

EDIT: češtin
Upravil/a Lekk dne 27-08-2007 16:43
 
clone9cz
podle me je jedno jestli je to deseti core nebo padesati core

pokud prijde pozadavek na odeslani paketu ze 2 dedikacu il2 a ze 2 TS v jeden jediny okamzik, tak je to zatracenej rozdil oproti tomu kdyz tam bezi jen il2, ted do toho keca jeste 20 lidi smerem k serveru v naprosto nahodnou dobu a problem je na svete

co bych tedy doporucil, zkontrolovat v dobe padu specialkovyho serveru log z klasickeho AH, jestli byl/nebyl nejak ovlivnen, a pak teprve vyvozovat nejake zavery (pokdu vim, tak TS slapal bez problemu)


nerad bych to svadel na nekoho s pomalym pocitacem nebo nestabilnim pripojenim, ale myslim si, ze nebudu daleko od pravdy
 
http://www.wwii-illusion.net
1stCL_Piscot
Nevyslo to,ale stejne dik za snahu.Priste to klapne!Mrknutí
 
606_hayes
no pripoijm par slov aj ja, bolo to v pohode a na moje prekvapenie ma to kicko len raz(moda smrt) potom to slapalo uplne v pohode, startoval som ako cislo jeden nahodili sme kurz 300 len to malo tu nevyhodu ze pokial sa narodili cisla dva tak jednotky boli uz v prdeli daleko vet ta P-47D nie je zase tak pomala....ale ak sa bude dat rad si to zopaknu
 
http://606.klikej.org/news.php
Holt
Byl to dobrej nápad Lekku, příště se to povede...MrknutíMrknutí
 
AMP
clone9cz napsal:
nerad bych to svadel na nekoho s pomalym pocitacem nebo nestabilnim pripojenim, ale myslim si, ze nebudu daleko od pravdy


definuj pls "pomalý počítač". Mrknutí
 
http://311raf.com/cs_wing_hangar.php
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,798,966 návštěv