May 02 2024 04:56:20
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
SPECIÁLKA - LEVEL-HIGH!
1stCL_Punkey
Facka hanbovalaŠklebící se
 
Lekk
enty pls..nemužeš zrušit aspon ty ikony?
 
Noram
takže se to odloží a při repete vypnout na serveru ikony,respawn cílů a shodit DF server páč to děsně lagovalo
Upravil/a Noram dne 26-08-2007 21:45
 
http://noram.youaremighty.com/
Jp-
ehehehehehe 4 modří vs 1 červenej njn server to neustál Smutný
 
AH_Watson
21:44 jsem odešel kvůli 5 min. lagu. A už se bohužel nevrátím.
 
AH_Poti
Po delší době jsem se připojoval do formace B25 a pak modrá smrt, tak příště
 
www.malovidy.cz
j4ck41
dneska sem si udelal Lagrekord ... pres 2 minuty a radsi sem ho ukoncil restartem

tak holt nekdy priste
 
clone9cz
celej den si merim pero pres il2compare a nakonec dostanu za ukol bombardovat jazisovo bratrstvo, ktery ne a ne chcipnout, i kdyz mam teda video, tak ty tanciky tam jezdi dal a dal - delat mucedniky sem z nich teda nechtel
 
http://www.wwii-illusion.net
doktorkop
Byl jsem zamrznut takovým způsobem,že se mi rozhodilo i BIOSu a počítač se po restartu chtěl spustit jen z disketySmutný

Jo a převelice se omlouvám za totálně zpackané velení RED.Být velitelem mi fakt nesedí Smutný
Je snadné být přečíslen,když je někdo nula.
Že?
 
Kurtis
Nooo, moc pěkná akce. Tak pěkná, že bych si jí klidně někdy dal znovu Šklebící se

Nicméně díky LWolfovi, Piscotovi a Vontymu za jejich trpělivost, při neustálém hledání a čekání na lidi, které to koplo ...
 
clone9cz
tak Lekku, na todle musi navazovat naka dokonala akce bez lagu, co takhle hospoda, ja bych prines maslo a ty by sis ho mazal na hlavu Mrknutí
Upravil/a clone9cz dne 26-08-2007 22:46
 
http://www.wwii-illusion.net
1stCL_valhera
nahodou, diky tomu, ze to spadlo, se seslo docela dost lionu na AFW Úsměv
 
1stCL_Fucida
Kouikám, že té neúčasti nemusím zase tak moc litovat Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
CSL1_Vonty
ja si dal sestrel Úsměv
 
http://www.czletka.zde.cz/
1stCL_valhera
vonty napsal:
ja si dal sestrel Úsměv


a ja dva Úsměv
 
606_hayes
vonty zostrelil mnaCool
ked som sa tak "rozumne" rozbehol na celnak proti 30mm kanonom Ta-152Šklebící se
 
http://606.klikej.org/news.php
Lekk
Co na to říci...server lehnul...a duvody neznám...náš svaz se dohrabal do pulky mapy..a už sem se těšil na super akci na reichem...když to anjednou začlo lidi vyhazovat. Nedokážu to zduvodnit ani jinak omluvit..páč sotva mohu zasahovat do nastavení serveru. Docela mě překvapila zpráva že moje mise nejde na serveru spustit...a fakt nevim jak ji naplánovat jinak..páč full mission maker mě do nějakých fičůr nepustí.
Akce s máslem na hlavě se clone asi konat nebude..leda bys mi koupil pivo abych utišil žal z toho že 14 dní mojí práce vylítlo komínem během 5 minut.Smutný

Ale pokud se komunita přece jen obětuje a zaletíme to znovu..navrhuju zrušit pozemáky uplně a upravit palenset aby z toho byla skutečně level bombing specka...tj žádný pozemáky..žádný experimentální stroje..a opravdu surovej nepoměr pro RED.Šklebící se

bohužel ohledně nastavení serveru opravdu nemužu sloužit.Smutný

PS: a navrhuju taky ustanovit clonaka dozorcem na serveru....neboj clone másla máme dostŠklebící se
Upravil/a Lekk dne 27-08-2007 10:58
 
1stCL_Punkey
VGR_Lekk napsal:
žádný experimentální stroje..



Zed's dead!Smutný
 
Lekk
Jinak kdo seděl v té neohrožené B25 co šla hezky nahoru do 7km tak jak měla. pochvala..bylo to super jak ti začli psát motory...popravdě..tolik kondenzaček jsem už dlouho neviděl...troufám si říct, že by i modří ukrupli jak to vypadalo impozantně. Mustangy super formace jako víno..levá pravá ...thundry super předvoj bez ztráty skupiny.

jediné co mě kapku rozhodilo bylo to, že na kursu 300 po startu nebylo žádné ero...takže jsem zuřivě hledal a čekal..bombři s jugama na severu..mustangové prozměnu na západ.

Jinak se chci optat na názory na system startů a pravidel pro tento druh specky.
 
CSL1_Vonty
sem pro to zvopaaknout , planeset bych nechal
 
http://www.czletka.zde.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,799,567 návštěv