May 03 2024 08:36:54
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 1
Hot_Dog

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Vibrující židle místo zpětné vazby, i to se prodává
pete
No nesmějte se,co takhle místo vibrujících a kopajících joystiků sestavit zařízení ,něco na způsob krabičky,která by se připevnila na spodní stranu židle a přenášela na sedák vibrace a otřesy,co normálně produkují motorky v joysticích.Někdo dával odkaz na "kopání do ehm zadní části těla",tak mne to napadlo,že by to nemuselo být špatné.V nějakém vláknu o FF jsem četl,že se letadlo vnímá zadkem,tak by to mohlo být blíže realitě,než kopání joye.Když to budete cítit a přitom v pohodě mířit a střílet,myslím,že by to mohlo fungovat.
Co na to skuteční piloti,jak je to ve skutečnosti ?
A co virtuální,bylo by to lepší?

Pozor ale,nesměli byste na tu židli pouštět přítelkyně a manželky,jinak byste neměli při létáni na čem sedět ! Cool


PS:Enty promiň,ale ještě jsem to musel napsat.Už se zase jdu věnovat chvilku "krabičce" Úsměv
 
clone9cz
jeste jednou se podivej na ten odkaz na "nakopavac do prdele" co posilal horrido, prosim

http://www.thebut..._home.html
 
http://www.wwii-illusion.net
pete
Nějak jsem nepochopil clone,co jsi tím chtěl řícti.Napiš to prosím "normálně"
 
FK_Rychtyg
pete napsal:
No nesmějte se,co takhle místo vibrujících a kopajících joystiků sestavit zařízení ,něco na způsob krabičky,která by se připevnila na spodní stranu židle a přenášela na sedák vibrace a otřesy,co normálně produkují motorky v joysticích.Někdo dával odkaz na "kopání do ehm zadní části těla",tak mne to napadlo,že by to nemuselo být špatné.V nějakém vláknu o FF jsem četl,že se letadlo vnímá zadkem,tak by to mohlo být blíže realitě,než kopání joye.Když to budete cítit a přitom v pohodě mířit a střílet,myslím,že by to mohlo fungovat.
Co na to skuteční piloti,jak je to ve skutečnosti ?
A co virtuální,bylo by to lepší?

Pozor ale,nesměli byste na tu židli pouštět přítelkyně a manželky,jinak byste neměli při létáni na čem sedět ! Cool


PS:Enty promiň,ale ještě jsem to musel napsat.Už se zase jdu věnovat chvilku "krabičce" Úsměv

Ona dokonce nějaká taková židle je, před nějakou dobou jsem to viděl na foru o X-Planes což je něco jako MSFS, ale ted nevím jak je to s kompabilitou IL2, na to X planes to funguje na 100% viděl jsem i video, je to nějak spojené s joyem a jakmile přitahneš tak se ti židle začne naklánět do zadu, jakmile potlačíš tak dopředu a tak, je to docela pěkně promakany, ale na druhou stranu si myslim že už je lepší si zaplatit PPL nebo ULL výcvik a začít letat normalně:-)) přeci jen ten pravý pocit z letu to stejně nedá a cpát do toho ty prachySmutný
 
pete
Nemyslím "nakláněcí židli" ale "židli se zpětnou odezvou".Nebylo by to zas tak složité.Jde o to,že vibrace v joysticku způsobuje motor s vyoseným rotorem.Pokud by se něco takového připevnilo k židli,vibrace by se přenášeli na ni a osoba na ní sedící by je cítila.Tak byste třeba cítili turbulenci,zásah letadla,střelbu,ale místo z joystiku byste to cítili ze sedačky,jako v letadle.IL-2 s tím nemá problémy a toto vše podporuje.Úsměv
 
VGR_Terp
Lekk se zminoval od nejakém ruosví ktery mel pod zidlí pridelany elektromagnet a melo se to trast pri zásahu do era.
 
http://www.virtualgrimreapers.cz/
clone9cz
pete napsal:
Nějak jsem nepochopil clone,co jsi tím chtěl řícti.Napiš to prosím "normálně"



zarizeni ButtKicker Gamer, dela firma vyrabejici subwoofery, butkicker neni tedy nic jineho, nez zarizeni, ktere se pomici udelatoru pripevni na zidli kterou pak vibruje, signal to nebere z motoru nejakeho feedbacku, ale primo ze zvukovky, klikni tedy na odkaz, co neni mym podpisem, a prohlidni si obrazky
 
http://www.wwii-illusion.net
rudidlo
FK_Rychtyg napsal:

Nestačí to jednou?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
pete
No myslím clone,že se bez toho 100 Watového výkonu obejdu a udělám to jednodušeji raději s jedním-dvěma vibračními motorky Úsměv
 
FK_Rychtyg
rudidlo napsal:
FK_Rychtyg napsal:

Nestačí to jednou?

Chtěl jsem být zajímavý, aby si toho každý všimlVyděšený
Sry nějak jsem to nepostřehl, psal jsem to v praci ,tak jsem to asi odeslal omylem dvakrát jak jsem byl ve stresu, aby mě někdo nepřistihl že dělám co nemámCool
Upravil/a FK_Rychtyg dne 26-07-2007 18:55
 
Padak_CZ
Nojo, ale kdyz budes mit ten butkicker, tak je nebezpeci, ze nekdo zachrchla na teamspeaku a tobe to roztrhne prdel.
 
FK_Rychtyg
Padak_CZ napsal:
Nojo, ale kdyz budes mit ten butkicker, tak je nebezpeci, ze nekdo zachrchla na teamspeaku a tobe to roztrhne prdel.

Šklebící seŠklebící seŠklebící se tak takhle jsem se už dlouho nezasmálŠklebící se Ale máš pravduMrknutí
 
mha
VGR_Terp napsal:
Lekk se zminoval od nejakém ruosví ktery mel pod zidlí pridelany elektromagnet a melo se to trast pri zásahu do era.


Terpe to je přesně ono, viz. odkaz výše, co jsme s Lekkem viděli minulý rok v Budapešti u toho rusa... Mrknutí
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
Panek
Vybrace v oblasti stydkých partií spůsobují u mužů sterilitu, úbytek spermatu a snížení sexuální aktivity.

Do té židle nejdu, leda by jste do mne nestříleli. Šklebící se

 
310_Gringo
Tak schválně u koho poprvé na teamspeaku uslyšíme podivné vzdychání.Šklebící seCool
 
Lucka
3BAP_Panek napsal:
Vybrace v oblasti stydkých partií spůsobují u mužů sterilitu, úbytek spermatu a snížení sexuální aktivity.

Ještě že nechodím s virtuálním pilotem. Pff
Aby mi po večerch řval do mikrofonu "Bacha Chrouste, máš za prdelí Vlka", šlapal do pedálů, byl ozdobený kšiltovkou s tykadly a ještě ke všemu se natřásal na poskakující židli, to už by bylo silný kafe i na mě. Šklebící se
 
alfik
Technicky: Viděl jsem (asi) něco takového kdysi u známého. Měl přišroubovaný subwoofer s centimetrovým zdvihem zespodu na židli, a do něj pouštěl zvuk ze zvukovky přes dolní filtr, tak, aby propouštěl pouze zvuky pod cca 20 Hz. Tím vyloučil "přehnané" vibrace, a zůstaly v podstatě jen ty při startu motorů, při střelbě, před pádem do vývrtky, a HLAVNĚ při nešetrném přistání a při zásahu. Pustil mě na to na chvíli, zkusil jsem (tehdy) Janes WWII a Falcona 4, a můžu vám říct, že se s tím člověk opravdu rád naučí přistávat bez "tač tač tač and ještě jednou tač a pak teprve gou", a zásah raketou způsobí že člověk řve, vylejvá kafe a horečně shání tlačítko na opuštění letounu... Nebýt takový lenoch, asi bych si to už i sám pořídil.
 
alfik
Mch - ještě že nechodím s virtuální pilotkou - hádali bychom se o počál Vyděšený
 
pete
Pánku,žádný strach,můžeš to umístit na opěradlo,pak ti to bude masírovat zádové svalstvo a ještě ušetříš za masážní křeslo. Šklebící se
Samozřejmě,že tam půjde nastavit intenzita vibrací.

Pro Lucku bych ale doporučoval pod sedák.Třeba by nás pak tak často nesestřelovala a jen by startovala a přistávala.Už slyším ty hlášky na TS:
"Viděli jste dnes Lucku? Sotva vzlétla,už jde zase na přistání! A to už po několikáté za sebou. Tak tomu vážně nerozumím."Šklebící se




PS: Doufám Lucko,že jsem tě tím neurazil.Pokud ano,napiš,smažu to.To víš,stejně jsme všichni blázni a sranda musí být,i kdyby na chleba nebylo.Cool
Upravil/a pete dne 27-07-2007 11:28
 
Lucka
pete napsal:
Pánku,žádný strach,můžeš to umístit na opěradlo,pak ti to bude masírovat zádové svalstvo a ještě ušetříš za masážní křeslo. Šklebící se
Samozřejmě,že tam půjde nastavit intenzita vibrací.

Pro Lucku bych ale doporučoval pod sedák.Třeba by nás pak tak často nesestřelovala a jen by startovala a přistávala.Už slyším ty hlášky na TS:
"Viděli jste dnes Lucku? Sotva vzlétla,už jde zase na přistání! A to už po několikáté za sebou. Tak tomu vážně nerozumím."Šklebící se




PS: Doufám Lucko,že jsem tě tím neurazil.Pokud ano,napiš,smažu to.To víš,stejně jsme všichni blázni a sranda musí být,i kdyby na chleba nebylo.Cool


Určitě ne pete.Úsměv Právě špekuluju nad tím, co by se mnou ten "VIBROMAX" si tak udělal. Asi strašný věci! Šklebící se

Edit: Jak já bych startovala a přistávala! Jenomže pořád ještě nemám vyreklamovanou tu grafárnu. Už je to 25 dnů a pořád nic...Smutný
Upravil/a Lucka dne 27-07-2007 11:59
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,807,185 návštěv