May 03 2024 14:53:48
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
ATA_Paul

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Fallout 3
Drevokocur
těším se (a dělám hw upgrade) vlastně jen na tři hry - BOB, BIOSHOCK (od tvůrců SShocku) a FALLOUT3, ostatní pětisté klony diabla a tisícpáté klony Duny 2 bez špetky invence mě už fakt neberou, ať mají grafický engine jak chcou dobrej.

Od Bethesdy si představuji F3 jako Oblivion v "post-apo" světě, něco jako svého času byl Outcast

A souhlas s Horridem oba System Shocky byly fenomenální hry s atmosférou která by se dala krájet. Prostě "must play" . Mrknutí
Upravil/a Drevokocur dne 09-06-2007 15:25
 
http://traumazero.euweb.cz/fotogalerie/
313_OTU_oblak
Fallout...lepší RPG jsem nehrál. Zrovinka teď pomalým tempem dohrávám dvojku....mimojiné škoda že nevyšel Van Buren, na Madbrahmíně je ke stažení leaknuté alfa demo bývalé trojky.

mno....pokud tam bude leveling příšer jako v zblivilionu tak jsem skeptik...izometrie je nepřekonatelná, 3D nebude nikdy tak krásně prokreslené Smutný
 
Ace
Pohledu z první osoby se obávám hodně. Když vyšly Taktiky, tak jsem si liboval. Atmosféru se jim podařilo skoro zachovat, jen ten příběh pokulhával (mno, plazil se kanálama, aby nebyl odhalen). Čekal jsem, že do fungujícího prostředí jen zakomponují příběh schopný unést srovnání s I. a II. Odpadlo loudování, když na konci boje připaťchal zmutovaný kamarád a kvůi jedné kryse s jedním životem udělal marmeládu ze všech v širokém okolí.
Ve FPS nejpíš odpadnou "rozhovory" kámošů (budou li nějací) typu: Ať na mě Sulík furt nečumí... a vůbec roztomilé půtky ve skupině...
A co teprvá motorová vozidla, to z toho udělajou mutaci GTA?

Jen když si vzpomenu na 2 měsíční zákys na tom, že jsem přehlídl jeden komp ve vaultu 15 Úsměv

A jaká to byla pecka, když člověk moc trápil počítač v atomový elektrárně?

Ach ach, že já se vůbec dožil tak vysokého věku...
Upravil/a Ace dne 11-06-2007 10:09
 
http://www.bitevnici.wz.cz/news.php
WT_Horrido
Je pekne jak vsichni maji jasnou predstavu kterak to Bethesda posere. Šklebící se Na forech se dokonce vytahuje legendarni Arena a jeji zabugovanost, nadava se na Oblivion a Morrowind to taky schytava. Na uverejnenem teaseru uz nezustala nit sucha, od grafiky po ztvarneni bobana na konci.
Byt zamestancem Bethesdy uz pomalu sleduju tahy kanadskych lednich medvedu protoze fanboys je stejne sezerou tak jako tak. Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Jp-
WT_Horrido napsal:
Je pekne jak vsichni maji jasnou predstavu kterak to Bethesda posere. Šklebící se Na forech se dokonce vytahuje legendarni Arena a jeji zabugovanost, nadava se na Oblivion a Morrowind to taky schytava. Na uverejnenem teaseru uz nezustala nit sucha, od grafiky po ztvarneni bobana na konci.
Byt zamestancem Bethesdy uz pomalu sleduju tahy kanadskych lednich medvedu protoze fanboys je stejne sezerou tak jako tak. Šklebící se


Copak Bethseda dostanou vod fanboys na prdel no tak vydaj pár patchů a stejně sem tam ňákej ten miliónek kopii prodaj. Pak si koupěj všici novýho poršáka, teda jestli už ho nemaj a pudou se trápit na pláž s nářkama nespokojenejch oveček tomu řikám strašná představa Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
VGR_Spawn
Tady je už nějaký pokec + obrázky ze hry
http://games.tisc.../index.asp
 
1stCL_Piscot
Fallout=Kultovka(nutno vlastnit)
 
Rigor Mortis
Nějak jsem z těch skrýnů nepoznal, jestli to bude z izometrického pohledu jako předchozí díly nebo jestli z toho udělali 1st person jebku.Naštvaný To by mě nasr...
 
Hanss
1st person jebka s moznosti 3th person jebky...
 
1stCL_Bumik
Tohle jsem chvilku myslel, ze je Fallout - The Movie

 
WT_Horrido
Bude to textovka. Staticke obrazky a pod tim textovy popis co hrac vidi dokola. Prikazy se budou zadavat z klavesnice.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hanss
mírnému pokroku v mezích zákona se nebráním Úsměv
 
VGR_Spawn
Mno pokud to hošanům vyjde tak se můžete těšit na starý Fallout
http://www.towero...m/news.php
 
VGR_Spawn
Konečně in game video
http://www.gamevi...o/id/19915
 
606_Temp
Ano, neni to klasicky Fallout takze se najde spousta rblalu, ale me se to presto libi a tesim se az to vyjde. jen doufam, ze to nevyjde za "14 dni"
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
311_Tank
Kdo videl hern demo co predvadel sefproducent bedsedy vi ze je zadelano na velkej pruser. Ve zkratce receno F3 je primarne konzolova rezba zalozena na tom jak se nepitel rozprskne kdyz ho trefite nez na cemkoliv jinym.
video zde
http://cdr.cz/a/2...
 
WT_Horrido
Zvlastni co se da vsechno poznat z jednoho videa Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
1stCL_BlueL
nevim co resite pokud vim F3 pouziva prekopanej engine z Oblivionu, tak rozhodne nemam strach ze by to mela byt "bezducha" FPS, na to je imho Bethseda prilis zkusenej team, smraja dyt ma za s sebou perfektni RPG ktera byla prevazne o hrani z vlastniho pohledu...

navic si myslim ze tahovej system je do znacne miry v techto hrach prekonanej...
 
MK_KaiN
Doufám a moc si přeju aby to byla stejně modifikovatelná hra jako Oblivion. To by bylo žůžó Úsměv
 
311_Tank
Pouzitej engine je vcelku nedulezitej pro konecnej vysledekZamračený
Jo bedseda ma zasebou perfektni RPG ktery ale byli prvne vyvynuty pro PC az pak se dostalo portu na konzole. Taky nido asi v ty dobe neprohlasoval PC is dead jako sme se dockali ted od sef producenta Bethsedy ?

Z toho videa se da vycit opravdu hodne veci, to ze to bude FPS like me tak nedesi jako ze to bude konzolova FPS.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,808,609 návštěv