March 29 2024 08:17:31
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Freetrack = Open Source 6DOF
BIVOY
No a ještě k té kamerce , je nutná pouze ta Obludova nebo jsou i jiné které mají i lepší FPS ..... .
 
310_Obluda
Na stránkách freetracku je výčet kamer a kompaktibilita.
http://www.free-t...65d9fd7fd6

VX-1000 šlape dobře. Jedu na 30FPS, obraz mám v rozlišení 640x480 a je to naprosto plynulý.

kolega Gringo koupil kdysi narychlo naslepo něco jinýho a pak to musel vyhodit, ale třebas budeš mít větší štěstí
Mrknutí
 
ZVP_Hekite
Mohu se dotázat zda li se dá Freetrack rozchodit na Vistě ?
 
http://zvp.wz.cz/
Apo
ZVP_Hekite napsal:
Mohu se dotázat zda li se dá Freetrack rozchodit na Vistě ?


Mě běhal jak na Vistě, tak v současnosti na Win7 (oboje 64bit)
Upravil/a Apo dne 22-12-2009 15:06
 
ZVP_Hekite
Takže problém bude v 32 bitové verzi ? Zamračený
 
http://zvp.wz.cz/
Apo
ZVP_Hekite napsal:
Takže problém bude v 32 bitové verzi ? Zamračený


A co ti na něm "nejde"? Nainstalovat? Spustit? Nebo "používat"?
 
ZVP_Hekite
nainstaluji spustím ale hodí to hlášku že " aplikace nemohla být spuštěna , protože součást d3dx9_33dll nelze najít potíže zřejmě odstraníte opětovnou instalací aplikace
Upravil/a ZVP_Hekite dne 22-12-2009 18:03
 
http://zvp.wz.cz/
Apo
Aaaaa, no vidíš to, a jsme u problému - nainstaluj nejnovější directx - toto mi to dělalo, když jsem horlivě po čisté instalaci systému ládoval jeden program za druhým a mezi nimi i FreeTrack - bez toho, aniž bych nainstaloval directX 9.0c Úsměv Zkus to Úsměv

edit: nezapomeň resetnout pc
Upravil/a Apo dne 22-12-2009 18:09
 
ZVP_Hekite
OK Díky moc Mrknutí bylo lepší se zeptat tady než v rychlovce Šklebící se
 
http://zvp.wz.cz/
Batadanek
Zdravím, zrovna jsem se tu u vás zaregistroval. Uměl by mi někdo poradit, jak rozchodit 6DOF v IL2 přes Freetrack? Mám nainstalován UI 1.1, ve freetracku mi hlava lítá pěkně všemi směry, ale když spustím přes version switcher 6DOF verzi, tak mi pracuje jen Yaw, Pitch a Roll. Už jsem toho na fórech prohledal dost, ale zatím bez výsledku.
 
310_Obluda
Zkusíme nejdřiv přes triviální chybky a pak zkusíme dál. V kabině máš přes SHIFT+F1 2 pohedy. 6DOF funguje jen v tom jednom. zkoušel jsi oba?
 
Batadanek
Jo shift+f1 jsem zkoušel. Ten mod se zdá být aktivován, když zmáčknu * na numerické, tak se objeví to menu, ale ať dělám co dělám tak hlava se nechce přesunout na jinej bod. V conf.ini mám trackIRuse=1. Jinak používám Visty, ale myslím, že tím to nebude.
 
310_Obluda
hmmm, zajimavy. v UI jsem všeobecně problém neměl. U UP a HSFX to jede podle aktivovanejch modů. většinou když to jde ve freetracku, jde to i ve hře... hmmm divný. Jsi si jistej kvalitou instalace UI? neinstaloval jsi nějakou vadnou verzi? Nejde to ani v 4.08 6DOF ani 4.09 6DOF? Jinak člověče nevim, co by to mohlo bejt
 
Batadanek
Kvalitou instalace UI si moc jist nejsem. Když si ve Switcheru vyberu jakoukoli verzi hry, tak to hodí error (označení verze a hlášku not found). Pak se ale všechno normáně spustí, tak jsem to zatím neřešil. Má se při loudovací obrazovce s názvem verze v rohu zobrazit něco jako 4.09m1b 6DOF? Protože jestli ano, tak to tam není Úsměv Mám tam jen samotné 4.09m1b, bez ohledu na to jestli spustím s 6DOF nebo bez. Přeinstalovávat se mi to moc nechce, mám tam už docela dost módů. Kdyby to jen šlo nějak jednoduše spravit.
 
310_Obluda
Hmm, jestli ti to hlásí error, tak to nic dobrýho nevěstí. Při spouštění to 6DOF nehlásí, takže tam to neni. Z vlastních zkušeností doporučuju vlastnit záložní kopie instalace čisté verze 4,08 nebo 4,09 pro případné modovací eskapády. UI1,1 je proti HSFX4,1 nebo UP2,0 celkem o hovně. Takže jestli ti někdo neporadí nějakou instantní radu na tvůj problém, tak ti doporučuju přemodovat tak jako tak timhle směrem. Zabiješ dvě mouchy jednou ranou a budeš mít o něco lepší zážitky ze hry
 
Batadanek
Zvážím to. Každopádně díky za pomoc.
 
L382_Conan
Pollee napsal:
Jo shift+f1 jsem zkoušel. Ten mod se zdá být aktivován, když zmáčknu * na numerické, tak se objeví to menu, ale ať dělám co dělám tak hlava se nechce přesunout na jinej bod. V conf.ini mám trackIRuse=1. Jinak používám Visty, ale myslím, že tím to nebude.


Ještě upřesnění:
-jaké provedení Freetracku? (2.1, 2.2)?
-kolik diod?
-pohybuje se ti hlava i mimo frontálního náhledu? (Vpřed, vzad, do stran)?
-nastavení citlivostí v jednotl. osách?
 
Batadanek
Používám verzi 2.2, kšiltovku se třema diodama. V nastavení citlivosti problém nebude, ve freetracku hlava jasně mění pozici na všech osách, v IL2 to ale nejde, můžu hlavou jen otáčet.
Chtěl jsem to jen jako zpestření, nebo se to určitě dobře hodí na průzkum oblohy. Nejdůležitější je stejně jen Yaw a Pitch, což mi funguje dobře.
Upravil/a Batadanek dne 26-12-2009 19:27
 
L382_Conan
Je zajímavé, že ti to dá hlášku "nenalezeno" a pak se ti hra spustí. Máš všechny soubory v jednom adresáři? A co soubor 6DOF_Tracker_2_0_sHr, má mít 5 složek, celk. velikost 24,2 kB.
Jinak by asi byla nejlepší nová instalace.
 
gage
Měl jsem podobný problém s 6DOF u HSFX 4.1.
Zjistil jsem, že v tomto případě záleží na pořadí aktivování jednotlivých modu v JGSME. Tzn. 6DOF aktivuj až naposledy (nebo určitě až po HSFX history modu). Potom už šlapou všechny osy
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,600,972 návštěv