April 24 2024 05:07:26
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Korálové moře
LesniHU
No to to chcete po tom spravnym, ja jsem na tom stejne. Ale zkusim to.

EDIT: uz jsem se doklikal k volbe mise, asi to pujde :-)
Upravil/a LesniHU dne 02-10-2007 20:34
 
Loyzik
Tak jsem dnes odstartoval na trase č.13 (55st.). po 35 minutách letu v letové hladině jsem otočil na 90st. a po dalších šesti minutách jsem zahlédl naši obchodní loď, na kterou útočila ponorka. Následoval dajv ze 4500m, odhoz a... vedle, a protože jsem čuměl střelcem, zda jsem trefil, tak jsem neuhlídal výšku a rozplácl jsem se o hladinu.
Ale jinak dobrý, těším se na ostrou misi příští víkend.
 
Hiltos
Tak, posadka Hiltos a Sakal
Kdesi u otocneho bodu sme otocili, videli 2-3 obchodni lodicky a pak zpozorovali 10 kilometru severne dot. Ponorka. Pri stremhlavem utoku ze 4500m cil nezasazen o tri metry a pri vybirani odpaleno flakem kridlo (alespon to rikal pilot).

Bylo to pekne ale priste bysme mohli odstartovat opravdu 20:30 a ne 21:33.

P.S.: Kachno a kacatka, drzte priste zobaky. Kvakanim rusite cely nalet :-)
 
AH_Kraken
Naše skupina "kvočna a kuřátka" ve složení kvočna Cibule+Kraken, kuřátka Fučida; Edison, po nastoupání do FL 150 vyrazila kursem 80 na trať č. 8. Po cca 35 minutách jsme objevili na pravé i levé straně naší trati lodě která kuřátka identifikovala jako obchodní lodě. Po dalších cca 7 minutách kvočna identifikovala ponorku na ktrerou společně s kuřátky zaútočila, ale bez viditelných zásahů či poškození. Po útoku byl vydán rozkaz k návratu do kurníku, který jsme dosáhli v cca 13:30 kurníkového času. Společný výlet Cibule zakončil přistáním přesně podle dobových dokumentů. A to byla taková krásná tečka z tím naším výletem

Vedoucí dopravního oddělení Drůbežáren a.s. Xaverov

Děkuji pánove za hezký a poetiký výlet nad modré pláněÚsměv
 
doktorkop
Posádka
Pison-doktorkop
Po nastoupání do letové výšky odchod na trať kurzem 112.Cestou jsme míjeli různé lodě,ale jinak klid.Po zhruba půlhodině letu jsme otočili na kurz 90.
Za pět minut jsme zahlédli zelenou palbu na naší čtvrté hodině.
PONORKA !
ÚTOK !!
JDE KE DNU !!!
Nedala se zadarmo-prostřelila nám nádrž atáhlo k plynz,takže dál to už šlo jen na plný plyn.
Kurzem 320 jsme si to hasili domů a až na jedno vypnutí motoru(které mě poněkud vyděsilo)se nestalo nic neočekávaného,teda až na to,že jsme naše domácí letadlovky trefili skoro přesně-což jsem nečekalÚsměv

Díky všem a zvlášť pilotovi Pisonovi

P,S,-souhlas s Hiltosem.Musel jsem čekat celou minutu,než jsem mohl upozornit pilota na střílející dot na čtvrté hodině.Já vím,že je pak na TS nuda,ale někdy je to k zlostiVyděšený
Je snadné být přečíslen,když je někdo nula.
Že?
 
1stCL_Pison
doktorkop napsal:
Posádka
Pison-doktorkop
Po nastoupání do letové výšky odchod na trať kurzem 112.Cestou jsme míjeli různé lodě,ale jinak klid.Po zhruba půlhodině letu jsme otočili na kurz 90.
Za pět minut jsme zahlédli zelenou palbu na naší čtvrté hodině.
PONORKA !
ÚTOK !!
JDE KE DNU !!!
Nedala se zadarmo-prostřelila nám nádrž atáhlo k plynz,takže dál to už šlo jen na plný plyn.
Kurzem 320 jsme si to hasili domů a až na jedno vypnutí motoru(které mě poněkud vyděsilo)se nestalo nic neočekávaného,teda až na to,že jsme naše domácí letadlovky trefili skoro přesně-což jsem nečekalÚsměv

Díky všem a zvlášť pilotovi Pisonovi

P,S,-souhlas s Hiltosem.Musel jsem čekat celou minutu,než jsem mohl upozornit pilota na střílející dot na čtvrté hodině.Já vím,že je pak na TS nuda,ale někdy je to k zlostiVyděšený


Ještě bych dodal,že díky přesné navigaci Doktorakopa jsme cíl i naše letadlovky našli bez problémů,a ten výpadek motoru byl způsoben mým štelováním směsi ve snaze ušetřit palivo o které nás připravila ponorka při průstřelu nádrže.Pak už jen přistání bez motoru na letadlovce,který jsem,díky nemožnosti regulovat,musel chcípnout na finále.Přistání bylo tvrdé,a ukončili jsme ho kolama vzhůru,ale přežili jsme ve zdraví.

Díky všem,a hlavně Doktorkopovi za navigaci....super polet.Mrknutí
Upravil/a 1stCL_Pison dne 03-10-2007 00:48
 
57thMH_Edison
Jedno opravdu kvalitní přistání (Cibule+Kraken) zde
http://www.moused.../koral.avi
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
AH_Cutora
Ja se moc omlouvam, ale zase mi zacal kravit net. Ale je to na 99% procent zamerenim, je pootocena antena. Mam podezreni, ze nekdo byl na strese a zavrtel s ni. Dneska to zkusim dostelovat a vecer uz snad budu letuschopen.

kolik vas na tom treningu bylo?
 
1stCL_Fucida
jestli jsem to správně spočítal, tak nás bylo 16..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hiltos
Posadky:
Cibule-Kraken
Pison-doktorkop
Permon-falkon
Punkey-Safrik
pbarry-Kurtis
Hiltos-Sakal

Samostatne:
Edison
Fucida
Loyzik
 
AH_Cutora
letadel, nebo lidi? Jestli lidi, tak to tu akci nema smysl poradat, nemame kapacity pro jeji uskutecneni. Jako absolutni minimum na tuto akci pocitam 24 lidi Smutný
 
doktorkop
Nebo budeme muset pilotovat i navigovat současně-to to dopadneVyděšený
Je snadné být přečíslen,když je někdo nula.
Že?
 
1stCL_Fucida
je nás opravdu dost málo Smutný
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hiltos
Z lidi, kteri jsou v novem rosteru, chybeli:
Jofe, Upir, Noram, Mha
+ Pison jako novy (hadam)

Coz znamena, pokud dobre pocitam, 22 lidi nahlaseno celkem!!
Takze si rikam, ze to je na novy roster a novy termin ...
Upravil/a Hiltos dne 03-10-2007 12:00
 
mha
Hiltos napsal:
Z lidi, kteri jsou v novem rosteru, chybeli:
Jofe, Upir, Noram, Mha
+ Pison jako novy (hadam)

Coz znamena, pokud dobre pocitam, 22 lidi nahlaseno celkem!!
Takze si rikam, ze to je na novy roster a novy termin ...


Mno z nově vypsaných tréningů jsem včera chyběl poprvé a to z toho důvodu, že nemohl můj navigátor (Jofe). Jinak jsme již absolvovali zářiové tréningy A, B a to úspěšně... Dnes budeme... Úsměv
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
jofe
Dnes večer dorazím. Cez víkend som trocha trénoval Cool http://www.letka1...php?t=3967 Šklebící se
Upravil/a jofe dne 03-10-2007 13:58
 
j4ck41
jofe napsal:
Dnes večer dorazím. Cez víkend som trocha trénoval Cool http://www.letka1...php?t=3967 Šklebící se


Jofe fotky hezkyyy MrknutíMrknutí .. to jo ... ale ... koukal jsem koukal ... zadnej Pacifik, zadny lode ... chlape!! dyk si zakufroval jak sfin!! CoolCool
 
AH_Cutora
Hezky Jofe. Ja si o vikendu snad take oboucham kola o drahu Úsměv jo jo, Jofe a Mha jsou v pohode, ty si mohou dat pohodu a dzez. Ale bylo by dobre, kdyby prisli alespon na zacatek na breefing a info o samotne ostre akci...

Tak dneska ...

3.10.2007 20:30 - TS AH Special - Tréning B

9.10.2007 20:30 - TS AH Special - ostrá akce kolo 1
10.10.2007 20:30 - TS AH Special - ostrá akce kolo 2



Koralove more, trening B

Zdravim panstvo

Takze je zde druhy trening. Dnesnim ukolem je najit, identifikovat a potopit ponorku/torpedoborec na hladine. Nic jineho nez ponorku/nepratelsky torpedoborec nepotapejte. V podstate jde o to, ze nepratele rozptylili nas konvoj, lode pluji osamocene a stihaji je nepratelske ponorky a torpedoborce a v ustrety jim jedou nase minolovky a torpedoborce. Takze zaznamenejte co vidite a utocte jen na ponorky a nepratelske torpedoborce. Najdi a ochranuj. Po zbombardovani cile se vratte pro prezbrojeni. Pokud zadneho nepritele nenajdete, pak se NEJPOZDEJI ve 13:20 herniho casu otocite a letite domu!

Nase letadlovky pluji (Japonska i US jsou pratelske) spolecne vstric konvoji stalou rychlosti 50 km/h. Pozor, letadlovky zmeni kurz! Viz mapa kterou mate na webu...

CAS: 12:00
Pocasi: jasno, vitr slaby variable

D3A1 - val
1x250kg, 100paliva
Operacni vyska: 4500m
VAL: IAS 250km/h TAS 323 km/h


SBD-3
1x500lb, 100paliva
Operacni vyska 14 760ft
IAS 145kts TAS 189kts (350km/h)

Velikost ctverce: 100x100km.

Good luck boys...


Mapa vaseho vzletu + letadlovky (ta lomena cara). Po dosazeni koncoveho bodu co je na teto mape poletite primo na vychod dokud nenajdete nepritele, nebo do casu 13:20 herniho:
http://www.aholub...g_b_01.jpg
To same ale bez letadlovek:
http://www.aholub...g_b_02.jpg
 
1stCL_Fucida
Bude dnes Wildcat? Mám si pro něj propočítat navigaci?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
AH_Cutora
Pevne verim ze ano. Zamerim poradne antenu a postnu tam tu misi. Mel jsem to pripravene uz vcera, ale spojeni bylo tak mizerne a nestabilni, ze jsem tam tu misi proste neprocpal.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

34,750,966 návštěv