May 02 2024 14:49:06
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Korálové moře
pete
Jestli to dobře chápu,tak to bude full real.Bude znám typ lodi, její rychlost a kurz? Ikony předpokládám vypnuté,mapa také,speedbar?Jak to bude s TS?
 
AH_Cutora
Jo, fullreal. Znat budes jen svou lod (jeji parametry). A finta je prave najit nepritele a spravne identifikovat polohu, kurz rychlost a navest na ni vlastni utocici jednotky...

TeamSpeak samozrejme bude, pruzkumak bez radia by v podstate nemel smysl.
 
AH_Cutora
Vsichni zajemci o tuto akci by si meli precist nasledujici 4 clanky:

http://www.aholub...a_letu.php
http://www.aholub...pinach.php
http://www.aholub...stroju.php
http://www.aholub...vigace.php
 
1stCL_Jamamoto
Samozřejmě mne tato akce zaujala a to velmi. Moc rád bych se jí jako admirál zúčastnil. Hodně ale záleží na datu, neboť mé současné zaměstnání mi bohužel neumožňuje být každý večer k dispozici.
 
Kurtis
AH_Cutora napsal:
Vsichni zajemci o tuto akci by si meli precist nasledujici 4 clanky:
...

Teda Čutoro. Prolétl jsem si ty články a dobrý. Akorát jsem se představil nad tou nekonečnou vodou a říkám si, kde je kua ta loď Úsměv

Myslím, že tahle akce naprosto změní několika lidem pohled na válku. Kdo nezabloudí, vyhraje Mrknutí
 
Hoper
jak se určí rychlost lodi ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_Podrs
Hoper napsal:
jak se určí rychlost lodi ?


Musis na ni pristat,zastavit, odecist z rychlomeru rychlost a nez se nepritel vzpamatuje tak zase rychle odstartovat...Šklebící se

Jinak ve skutecnosti to urcovali myslim podle delky stopy zvirene vody kterou po sobe lod za sebou zanechavala...
 
http://www.310raf.com
WT_Horrido
To je ovsem prilis exaktni metoda Šklebící se Ve sturmu se to udela asi tak ze se necha vysilat radiovy signal, lode materskeho svazu ho zachyti, zameri a urci polohu a zkoriguje se to podle polohy vypoctene pruzkumnym letadlem, ktere ma na palube navigatora ktery obcas "streli" na slunce a vypocte si tak vlastni polohu kterou navic muze porovnat se zaznamy o kursech, rychlostech a casu. Pak se to zopakuje, za urcity casovy usek, a dokonce se tak nejak i odhadne rychlost nepratelskeho svazu. A tak porad dokola dokud panbuh, palivo, slunce a nepritel dovoli. To je ovsem nerealisticka hra, jak se to delalo ve skutecnosti nemam poneti. Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
310_Podrs
WT_Horrido napsal:
To je ovsem prilis exaktni metoda Šklebící se Ve sturmu se to udela asi tak ze se necha vysilat radiovy signal, lode materskeho svazu ho zachyti, zameri a urci polohu a zkoriguje se to podle polohy vypoctene pruzkumnym letadlem, ktere ma na palube navigatora ktery obcas "streli" na slunce a vypocte si tak vlastni polohu kterou navic muze porovnat se zaznamy o kursech, rychlostech a casu. Pak se to zopakuje, za urcity casovy usek, a dokonce se tak nejak i odhadne rychlost nepratelskeho svazu. A tak porad dokola dokud panbuh, palivo, slunce a nepritel dovoli. To je ovsem nerealisticka hra, jak se to delalo ve skutecnosti nemam poneti. Šklebící se


Ze tys myslel tou exaktni metodou to pristani na lodi Šklebící se Hele jinak diky za info...ja uz si zacinal delat meritko podle kteryho bych meril delku toho ohonu.. Vyděšený

EDIT: Jak teda ve Strumovi urcime tu rychlost? Zamračený nizkej prulet okolo veliciho mustku a odecist to z rychlomeru na lodi?
Upravil/a 310_Podrs dne 08-05-2007 00:31
 
http://www.310raf.com
WT_Flan
Podekuj vic, zachranil ti zivot. Šklebící se Prubuj sextant na monitor a Olegovo Slunce, pocitam, ze s Jakubovo holi by to mohlo vyjit mimo misu. Šklebící se
 
310_Podrs
Dekuji mnohokrate...ano pane, madam... Mrknutí
 
http://www.310raf.com
312_strycekFido
ve sturmovi to de taky v poho podle ocasu

do japonskeho vlakna potom postnu meritko
www.312raf.com
 
1stCL_Fucida
VGR_mha napsal:
1stCL_Fucida napsal:
koukám, že je to tu samej džaponec, což jsem nečekal Úsměv. Jestli by to šlo, tak bych rád přesedlal do mocného Wildcatu Úsměv


Fuči pokud by Ti to nevadilo, dal bych si to eventuelně jako tvůj rottenflieger, samozřejmě za předpokladu bude li tak souhlasit Herr admirál... Šklebící se


Jasně Úsměv. Nandáme to rejžožroutům spolu Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
311_Upir
Vypadá to náramně. Pěkně prosím jedno SBD, jedno jestli jako pilot nebo střelec.... klidně budu dělat i bombu Cool
 
GC3_Messik
rád bych změnil stranu na červené, změnil jsem názor po diskusi u nas na fóru letky.
 
gc3normandie.over.cz
Mungo
Aky je stav ucastnikov, je to tam napisane dost chaoticky?
Ev. by som sa pridal, ale nutnou podmienkou su treningy cez vikend, cez tyzden sa nemozem zucastnit
 
AH_Cutora
Ad treningy. S LesnimHU jsme probrali diar a treningy budou muset byt v tydnu. Jeste jsme nedohodli kdy, ale pravdepodobne prvni trening bude pristi, nejpozdeji pres pristi tyden.

V planu bude letani kolem letadlovek, hromadne starty a pristani, komunikace po TeamSpeaku ve velkem poctu lidi a saskovani kolem lodi. Protoze to ale bude na DF mape kde lode budou stat, udelame vzorovou single nebo coop misi kterou si pak odzkousite doma na nacviceni pristani na jedouci lod. Ale s tim uz asi nebude problem, lisi se to jen odhadem rozpoctu, protoze ta lod proste jede. Dva lety kazdy sam by meli stacit.

Dalsi trening bude na navigaci a probehne v tydnu 28.5. az 31.5. Bude to takova navigacni soutez v IL2. Kazdy dostane svou unikatni trasu kterou ma letet a bude do mapy zakreslovat kde co nasel. Poleti se i na cas. Pak udelame zhodnoceni kdo nejlepe dodrzel cas, nasel vse a tak. Soucasti bude i bombardovani sveho bodoveho cile a hodnotit se bude nalezeni, spravna identifikace a zniceni.

Mno a pak bude v tydnu 4.6. az 9.6. pripravna specka kde pujde o nalet na nepratelsky jen slabe chraneny konvoj. Uz pujde o delsi let s navigaci. Ale jeste to nebude tak dlouhe a slozite jako v ostre akci.

Ostrou akci rozjedeme asi v terminu 18.6. az 27.6. a mezi jednotlivymi koli (3 az 4) bude asi 2 dny pauza...


Ad roaster. Musime pripravit vypsani jednotlivych letadel a jejich rozhzeni do osadek. Zacnete se nejak domlouvat mezi sebou kdo bude v jake osadce s kym prosim. To budeme muset jeste pripravit...
 
AH_Cutora
TAk jsem si udelal rozpis a pro prvni kolo - pruzkumne - potrebujeme az 7 SBD a 7 VALu + 1 az 2 stihaci na kazde strane - vse plne obsazene lidmi. V dalsich kolech potrebujeme alespon 2 SBD a 2 VALy plne obsazene lidmi a pak po dalsich aspon 4 SBD a VALech po jednom cloveku + stihaci. Ale zde uz to pak dost zalezi na admiralovi jak rozvrhen sily. Rozhodne je ale nutne dat do kupy osadky pro pruzkumne kolo. Takze predbezne vyhlasuju nasledujici rozhozeni. Nicmene to je jen prvni nastrel ktery jsem udelal od stolu, pozprehazejte se jak chcete. Jen je potreba dodrzet max. 2 stihaci na kazde strane. Vy se mezi sebou dohodnete s kym a jak chcete letet prvni pruzkumne kolo a pak sem dejte vedet jako hotova osadka.


Admiral RED: ?1st/CL Jiricek?
SBD 01: AH_Cutora, LesniHU
SBD 02: 310_cibule, 310_Mamutak
SBD 03: 311_Permon, 311_BleskovejPodrs
SBD 04: AH_Watson, GC3_glum
SBD 05: VGR_j4ck41, Noram
SBD 06: VGR_mha, 311_OTU_Upir
SBD 07:
Wildcat 01: 1stCL_Fucida
(Wildcat 02: )

Admiral Blue: ?Jamamoto?
VAL 01: 3BAP_Cassius Chaerea, 3BAP_Bugs
VAL 02: Hiltos, XXX_Dazz
VAL 03: Georgeu, Safrik
VAL 04: 3BAP_Rohlos, doktorkop
VAL 05: 1stCL_pbarry, bigjirka
VAL 06: 312_strycekFido, falkon
VAL 07: ECL_Punkey
Zero 01: GC3_Messik
(Zero 02: )

Kraken - rezervace
Hoper - ?

Hopere, ozvy se, s Krakenem si promluvim osobne telefonem....

Dodatek: vychazel jsem z rozpisu LesnihoHU a koukam ze jsou od te doby zmeny. Nevim jestli jsem vsechny podchytil, kdyztak se lidi ozvete. Stejne se davaji do kupy osadky....
Upravil/a AH_Cutora dne 11-05-2007 00:13
 
XXX_Dazz
Poletí se se speedbarem ?
Asi se bude muset jelikož by pak střelec nemohl dělat navigátora.
 
AH_Cutora
XXX_Dazz napsal:
Poletí se se speedbarem ?
Asi se bude muset jelikož by pak střelec nemohl dělat navigátora.

Asi jo, speedbar asi bude zapnutej. Ve VALu tusim kompas je i vzadu, ale v SBD asi ne...
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,802,110 návštěv