May 19 2024 08:16:24
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
Mira

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Korálové moře
j4ck41
juchuuu ... tak se poleti


to zas bude ostuda Mrknutí
 
1stCL_Jiricek
Musím se, pánové, omluvit, ale počínaje zářím budu v Praze a tedy u internetu jen sporadicky a nemůžu přislíbit na akci účast. Je mi líto.

Hodně štěstí!

Dodal bych jen svůj názor, že s tak direktivními pravidly, jak jsou nastíněna výše, je generál stejně prakticky zbytečný. Nemá o čem rozhodovat ani jak taktizovat. (Dán poměr průzkumu ku stíhačům, dáno, že na palubách nemohou čekat ozbrojené bombardéry k pohotovostnímu startu na úkor počtu průzkumníků, dáno, jakým způsobem průzkumníci mají letět, dána omezení trajektorie lodí (max 20° zatáčka), velikost mapy prakticky vylučující zabloudění). Trasu lodí může navrhnout jakýkoli z pilotů a celou akci svede odvelet kterýkoli pilot či navigátor seznámený s pravidly.
 
AH_Cutora
1stCL_Jiricek napsal:
Musím se, pánové, omluvit, ale počínaje zářím budu v Praze a tedy u internetu jen sporadicky a nemůžu přislíbit na akci účast. Je mi líto.

Hodně štěstí!


Skoda Smutný


Dodal bych jen svůj názor, že s tak direktivními pravidly, jak jsou nastíněna výše, je generál stejně prakticky zbytečný. Nemá o čem rozhodovat ani jak taktizovat. (Dán poměr průzkumu ku stíhačům, dáno, že na palubách nemohou čekat ozbrojené bombardéry k pohotovostnímu startu na úkor počtu průzkumníků, dáno, jakým způsobem průzkumníci mají letět, dána omezení trajektorie lodí (max 20° zatáčka), velikost mapy prakticky vylučující zabloudění). Trasu lodí může navrhnout jakýkoli z pilotů a celou akci svede odvelet kterýkoli pilot či navigátor seznámený s pravidly.


Zde si dovolim nesouhlasit.

* Ohledne trajektorie lodi mas pravdu. Jediny duvod proc chceme naplanovat trajektorii od generala je skutecne ten, aby skutecne nikdo vcetne organizatoru netusil kudy kam pluje ta druha lod.

* ohledne zabloudeni, he he, je to jedno velke nekonecne more. To se pletes kdyz si myslis, ze neni kam zabloudit...

* ad takticka data a rozhodnuti, tak to prave je videt, ze jsi nepochytil vsechno a proto chci udelat schuzku. General prave MUZE rozhodnout co kam a KDY posle a operativne to prehazovat. Jen v prvnim kole (pruzkumnem) jsme direktivne poslali vse do vzduchu a zeneme to na pruzkum, protoze proste mame malo lidi. Ale i tohle kdyz si zduvodnis, vymyslis jiny system prohledani cilove oblasti, tak to dostanes...
 
1stCL_Jiricek
Mlčím tedy :)
 
Hoper
a ani nedutej, bambulo ;)

a koukej si to zařídit, abys tu v ten termín byl
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
3BAP_Cassius Chaerea
Hele tak co budete. Čutoro už na tobě zase vidím že to chceš nechat zapadnout, ale žádné takové hezky to dotáhněte do konce a dej již pevný termíny!Úsměv
 
Panek
30.2.2008 ve 25:30 hodin.
 
LesniHU
Presne terminy budou vyhlaseny zanedlouho.

Ve stredu bude trenink, budeme hledat lod a urcovat jeji pozici.

Jestli to mysli Jiricek vazne, ze nebude delat admirala (ani offline planovani na dalsi kolo??), bude se muset najit nahrada. Ja a Cutora budeme spravci mapy, takze to delat nemuzeme. Skoda, ze Cassius leti za druhou stranu, uz by to jako nejaktivnejsi mel. Takhle musim urcit Fucidu, aby bud ukecal Jiricka, sehnal nekoho jineho, nebo to bude delat on. Jo, ja umim delat lidem radost.
 
3BAP_Cassius Chaerea
Jop sorry já nemůžu, Bugs mi udělal na našeho Vala super skin, tak si to nemůžu nechat ujítŠklebící se.
 
Hiltos
LesniHU napsal:
Presne terminy budou vyhlaseny zanedlouho.

Ve stredu bude trenink, budeme hledat lod a urcovat jeji pozici.

Jestli to mysli Jiricek vazne, ze nebude delat admirala (ani offline planovani na dalsi kolo??), bude se muset najit nahrada. Ja a Cutora budeme spravci mapy, takze to delat nemuzeme. Skoda, ze Cassius leti za druhou stranu, uz by to jako nejaktivnejsi mel. Takhle musim urcit Fucidu, aby bud ukecal Jiricka, sehnal nekoho jineho, nebo to bude delat on. Jo, ja umim delat lidem radost.


Ve stredu je No Alternative, takze se bohuzel zucastnit nemuzu Smutný
 
1stCL_Punkey
Nápodobně.
 
1stCL_Fucida
LesniHU napsal:
Jestli to mysli Jiricek vazne, ze nebude delat admirala (ani offline planovani na dalsi kolo??), bude se muset najit nahrada. Ja a Cutora budeme spravci mapy, takze to delat nemuzeme. Skoda, ze Cassius leti za druhou stranu, uz by to jako nejaktivnejsi mel. Takhle musim urcit Fucidu, aby bud ukecal Jiricka, sehnal nekoho jineho, nebo to bude delat on. Jo, ja umim delat lidem radost.


Jiříček je momentálně pracovně ve Francii a bude tam přibližně do začátku listopadu jen s krátkými "odskoky" do ČR.
Já momentálně vychutnávám ještě pořád prázdniny (no.."vychutnávám"Mrknutí. Letuschopný budu nejdříve na přelomu září a října. V tuhle chvíli vůbec nemám k dispozici své PC. Nicméně nevím, koho k čemu ukecávat..já mám informace jen o tom, jak se (s trochou štěstí) dostat s Wildcatem z jedné letadlovky na druhou..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
mha
LesniHU napsal:
Presne terminy budou vyhlaseny zanedlouho.

Ve stredu bude trenink, budeme hledat lod a urcovat jeji pozici.



Ve středu je edisonova speciálka No Alternative, co to přehodit na jiný termín? Několik přihlášených ji myslím letí... Mrknutí
Upravil/a mha dne 16-09-2007 11:44
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
AH_Cutora
Zdar,

Vstavam z mrtvejch a jsem taky pro stredu trening.

Hledame druheho admirala, jestli je Jiricek opravdu mimo, tak mame problem. Jak rekl LesniHU, bylo by velmi nevhodne, abychom delali admirala ja nebo on kdyz jsme v tom pozadi te akce natolik namoceni.

Admiral si nezaleta. Admiral moc prace mit po vetsinu casu nebude. Problem ale je v tom, ze na klicove rozhodnuti ktere musi ve spravny moment udelat musi mit volne ruce. Kdyz poleti jako pilot, tak na to nebude mit cas, protoze bude mit plne ruce rizeni. Jako navigator zase bude mit plne prace navigace a na nejake strategicke rozhodovani proste nebude mit cas opet. A pri tom prave spravne/spatne admiralovo rozhodnuti z velke miry rozhodne o vysledku boje.

Takze prosim prihlaste se kdo si chcete spis zahrat strategii a odvelet lidem. Nebo znate nekoho z jine hry - typicky Pancer General nebo jeho nastupce? Rozhodovani bude mit spis charakter te tahove strategie.
 
j4ck41
taky ve stredu nemuzu = No Alternative
 
Kurtis
Ani já nemohu - NO ALTERNATIVE. Zamračený
 
XXX_Dazz
Taky No alternativ Vyděšený

Myslím, že by se měl oprášit seznam účastníků z první strany, přece jen byl stvořen před velmi dávnou dobou.
 
1stCL_Fucida
Čutora, zkusim se zeptat na jednom válečnickým fóru..je tam pár panzergenerálníků.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Punkey
Opravdu by bylo lepší trénink přesunout......
 
doktorkop
Ehm
Já bych se také připojil ke změně termínu.Později mi snad už bude pačítač počítat a ne jen chrčetVyděšený
Je snadné být přečíslen,když je někdo nula.
Že?
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,907,268 návštěv