May 17 2024 05:34:34
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Korálové moře
GC3_Messik
jsem pro pondeli, streda nee
 
gc3normandie.over.cz
312_strycekFido
tak by to mohlo byt v patek/sobotu....
www.312raf.com
 
Miroo
Ja by som skusil toho strelca u modrych moze byt aj u cervenych.Mrknutí Kupil som si novy kompas.Šklebící se
Upravil/a Miroo dne 17-05-2007 19:22
 
LesniHU
VGR_j4ck41 napsal:
Dotaz: jak se bude zaokrouhlovat nahlasenej stav paliva, kdyz budu mezi nastavitelnejma procentama?
Jde nastavit na jednotliva procenta, nepanikarte.
 
312_strycekFido
LesniHU napsal:
VGR_j4ck41 napsal:
Dotaz: jak se bude zaokrouhlovat nahlasenej stav paliva, kdyz budu mezi nastavitelnejma procentama?
Jde nastavit na jednotliva procenta, nepanikarte.


fakt? kdyz sem to naposled zkousel, tak to sice sezralo ale ty era nebyly fly-able....
www.312raf.com
 
doktorkop
Já bych mohl jen ve středuÚsměvSmutný

Je snadné být přečíslen,když je někdo nula.
Že?
 
LesniHU
312_strycekFido napsal:
LesniHU napsal:
VGR_j4ck41 napsal:
Dotaz: jak se bude zaokrouhlovat nahlasenej stav paliva, kdyz budu mezi nastavitelnejma procentama?
Jde nastavit na jednotliva procenta, nepanikarte.


fakt? kdyz sem to naposled zkousel, tak to sice sezralo ale ty era nebyly fly-able....
V coopu nejsou pilotovatelne stroje, co maji cas startu az po zacatku mise, jinak se mi neco podobneho nikdy nestalo.

Musi se zakazat moznost zmeny vyzbroje, jinak si kazdy palivo prestavi na nasobky 25 (a nemusi ani chodit do obrazovky volby vyzbroje, udela to samo).
 
XXX_Dazz
Celý příští týden jsem out Smutný
 
AH_Cutora
Par veci na raz:
Dvojice-osadky si davate do kupy primarne Vy aby jste vedeli s kym letite, dohodli si role a aby jste podle toho take trenovali aby to klaplo. My to potrebujeme vedet jen orientacne abychom znali zaplneni letadel. Jinak je to vase vec. Ale vecer sepisu jak jste se hlasili.


Druha vec, vcera jsem v noci pocital dolety, vydrze, rychlosti lodi a zkratka jsem lehce upravil pravidla pro generaly (rizeni lodi). Zmensil jsem oblast na 500x200 a zmenil omezeni na chovani se lodi. Take jsem rovnou nakreslil modelove schema pruzkumu a modelove trasy lodi. Trasy si samozrejme nastavi generalove sami posdle pravidel zde zverejnenych.

[img]http://www.aholubi.org/specialky/koralove_more/koralove_more.jpg[/img] is not a valid Image.

Takze cisty nejdelsi cas letu v nejvzdalenejsi kombinaci mi vychazi na 3:45. K tomu je ale treba pripocitat 10min na stoupani do hlidkove vysky a 35min na hledani sve lode a nasledne pristani. Takze celkovy cas letu mi vychazi 4:30. Letadla maji vydrz na cestovni hlidkovy rezim neco kolem 5h, zalezi a typu. Zkratka nejpozdeji po 5h prvni misi stopneme na tvrdo a kdo se nevratil, bude povazovan za ztraceneho.
Upravil/a AH_Cutora dne 18-05-2007 09:03
 
j4ck41
AH_Cutora napsal:
Zkratka nejpozdeji po 5h prvni misi stopneme na tvrdo a kdo se nevratil, bude povazovan za ztraceneho.


ze ja musim tak stourat Šklebící se

kdyz se nevrati japoncik tak je to jasny - piloti byli postradatelni, ale co u Amiku? Bude simulovana nejakym zpusobem zachranna operace? treba tim, ze pilot zahlasi svoji pozici, pusti koure, podle logu (pokud to pujde zjistit - nevim) se poloha overi a kdyz bude v nejakym limitu tak je posadka zachranena a neni odectena z celkovyho poctu lidi pro dalsi misi.
co kdyz letadlo nouzove sedne v blizkosti svazu?
 
312_HeRa
Taky bych byl radeji pro vikend, ale muzu kdykoliv Mrknutí
 
312raf.com
AH_Cutora
Ohledne zachrany, zachrana osadky bude mozna jen sednutim v blizkosti svazu na more do vzdalenosti 5km od letadlovky.

Nicmene varuju pred taktikou: "mam strach z pristavani, radsi to posadim do more vedle lodi". Uvedomte si, ze kazda letadlovka nese jen par letadel a po pruzkumnem kole a prvnim bojovem by pri teto taktice bylo po letadlech. Ona bude i tak nejaka "prirozena" ztratovost na lidi, co nedokazou najit zpatky svou lod v pruzkumnem kole. Uvedomte si ze se jedna o let na cca 1000km (3.5h) bez zachytnych bodu podle kterych by si clovek v prubehu letu opravil pozici. Do znacne miry bude hrat roli i proste stesti...
 
XXX_Dazz
Hlavně né vikendy Smutný
 
3BAP_Bugs
Píšem si do denníčka: Pondelok 21.5.2007 o 20:00 na TS AH.
Upravil/a 3BAP_Bugs dne 18-05-2007 13:15
 
http://3iap.org
AH_Cutora
Ad prvni trening:
Vyhlasuji trening na PONDELI 21.5. na 20:00, sraz na TS AHcek.
Rikam to takhle natvrdo, protoze vidim ze stejne se asi nesejdeme vsichni. Obsahem prvniho treningu bude

*) ustni podani o co tam pujde a receni organizacnich veci. Po te budeme letat kolem letadlovek a trenovat vzlety, pristani, komunikaci, osahani si SBDcek a VALu. Kdo se nezucastni, neni to takova tragedie. Pokusim se poridit audio zaznam te organizacni reci z TS, prevedu do MP3 a vystavim.

Ad zachranovani a tak: s LesnimHU jeste probirame detaily, takze to neberte jako absolutni dogma tech 5km, LesniHU rika ze by to dal tak na 20km, ..... Podobne s tim hlasenim stavu paliva ja mel za to, ze palivo se da stelovat jen po 25%, LesniHU rika ze to jde po 1%, takze ty odecty bude potreba delat presneji..... a podobne...
 
GC3_Messik
budou v prostoru i nějaká jiná plavidla? rybářské čluny, průzkumáci apod?? Ať je větší sranda, když se sejdou dvě hlášení o různých polohách svazu od zmatených průzkumáků CoolCoolMrknutí Nebo bude opravdu jen letadlovka a jeden svaz na každé straně?
 
gc3normandie.over.cz
3BAP_Rohlos
Klucí, tak jsem si udělal malou navigační předmisi. Mám latadlovky Akagi a Lexington vzdálený cca 120km a jedoucí. Na jedný 2x Val a na druhý 2x SBD. Jednoho Vala už mám obsazenýho. Poletíme to dneska v sobotu asi ve 20,00. Můžem to zaletět sami, ale bude to větší prča, když ty éra obsadíme všechny a budeme se pokoušet najít nepřítelský letadlovky.

Tak jestli má někdo zájem, tak se hlašte. Mám volný ještě 1xVal a 2xSBD. Jo a ne samostatně. každej pilot musí mít k sobě navigátora. V případě většího zájmu, o čemž pochybuju, můžu klidně počet průzkumáků zvětšit.Šklebící se
 
1stCL_Pagy
Zdravim,rad bych se prihlasil na americkou stranu,ale zalezi na datu kdyz bude cas rad poletim v nejaky americky masineŠklebící se
Upravil/a 1stCL_Pagy dne 20-05-2007 19:04
 
1stCL_pbarry
omlouvam se predem, kdyby nastala eventualita, ze bych zejtra nedorazil. Muze se to stat Smutný
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
310_Podrs
Jsem v čudu...mám noční... Smutný
 
http://www.310raf.com
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,548 návštěv