May 01 2024 04:28:36
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
SPECIÁLKA - KURLAND 1944
1stCL_Novotny
. . .
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 18-04-2007 11:04
 
Jirka
Hoper napsal:
Jirka napsal:
Poslední dobou, cca 4 poslední speciálky po sobě co jsem se účastnil, mě přesvědčili o tom, že jejich kvalita se čím dál tím víc snižuje. Jednak upadá příprava a organizace, chování některých pilotů je nic moc , naplánovaný scénář se nedodržuje, nebo nenadále "operativně mění". Vůbec ta atmosféra co kdysi dávala těmhle akcím veliký rozměr je pryč. Začíná se z toho stávat průmyslová záležitost nevalných kvalit. Možná by to chtělo změnu v přístupu a věnovat tomu více času. Takže tentokrát žádné letadlo nechci. Pauzička.


tohle bys měl ale především zdůraznit pro účastníky
aby k té "specce" přistupovali tak jako kdysi jiní k Berlínu
(a myslím, že to už stejně /stejným způsbem/ nejde...)

ale mohl by sis vzít na starost velení červených a pokusit se o splnění útočných cílů
mmj by to obsahovalo i to, že bys je tlačil k té přípravě Mrknutí Pff


Hopere, kam jinam , jak jinak to napsat, aby si to přečetli i účastníci ? Šklebící se
Na první stranu do novinek ?

Podle mě se nic nezměnilo tak podstatně, aby se k tomu nedalo přistupovat jako k Berlínu. Slovy klasika : "to by jsme se ale museli vohnout". čili nebýt líní a být více zaujatí.

Jinak to neházej na mě, protože jednak dávám přednost modrým letadlům, jednak, díky jiným aktivitám nemám čas se už něčemu jinému věnovat.

A taky , moje konstatování mělo univerzální červenomodrou barvu. Mrknutí

P.S. Jinak taky souhlasím s Tajpanem.
Upravil/a Jirka dne 18-04-2007 10:49
 
Noram
jeden 190 F-8,ať si to zkusím i z druhé strany Šklebící se
 
http://noram.youaremighty.com/
Rufu
Tak,tak Tajpane.Tak,tak Vogone.
Opravdu obsadit místa letkama není zřejmě problém,ale momentálně to vypadá jako velkej letkovej coop.Modří jsou Lioni a červení to nějak vyplněj BAPem,311.
Je pravda že každej má možnost se přihlásit,ale dřív se na speciálkách poznali i lidi co se na DF servrech nepotkali.
 
3BAP_Bugs
By som poprosil preložiť ku kanónovým ilom a dva ily typ 3 uvolniť pre iných záujemcov.
 
http://3iap.org
Hiltos
111! I kdyz bych radsi 88!!

Jiriku, pokud zadne letadlo nechces, tak je zbytecne to psat sem. Pokud chces diskutovat o kvalite specialek, tak si na to zaloz vlakno. Zajiste se to rozvine ve velmi plodnou diskuzi.
 
1stCL_Fucida
Jirka napsal:
Poslední dobou, cca 4 poslední speciálky po sobě co jsem se účastnil, mě přesvědčili o tom, že jejich kvalita se čím dál tím víc snižuje. Jednak upadá příprava a organizace, chování některých pilotů je nic moc , naplánovaný scénář se nedodržuje, nebo nenadále "operativně mění". Vůbec ta atmosféra co kdysi dávala těmhle akcím veliký rozměr je pryč. Začíná se z toho stávat průmyslová záležitost nevalných kvalit. Možná by to chtělo změnu v přístupu a věnovat tomu více času. Takže tentokrát žádné letadlo nechci. Pauzička.


Nevím, jestli se snižuje kvalita, spíš se myslím zvyšují nároky. Všichni zúčastnění chtějí stále víc, nejen držet standard. Což je pochopitelné a my se to můžeme snažit splnit - ať už úspěšně, nebo neúspěšně. Za průmyslovou záležitost bych to ale neoznačil. Já sám organizuji průměrně 2 - 3 akce / rok. Což není zase tolik (Berlín, SM1, nepovedený Clo-Clo, Kurland 1945, Barbarossa, Kjúšú, Kurland 1944) a myslím, že z každé z nich by se dalo vybrat pár světlých okamžiků k zapamatování.

Vogone, měl jsi v posledních akcích smůlu, ale těžko jsem mohl v Kjúšú spojencům říct, ať letí k mostům dříve. Koneckonců snažím se, aby v každé akci každé letadlo mohlo nějakým způsobem aktivně bojovat a jeho pilot nasát něco atmosféry. To, že jsi odešel zhnusen v polovině akce, kdy to hlavní mělo teprve přijít ale není chyba dané speciálky. Na poslední Lekkově akci ses srazil s vlastním letadlem krátce po vzletu. Kdo za to nese vinu netuším, ale určitě ne speciálka.

Tajpan: mne skôr začína vadiť to , že nech sa o novej špeciálke dozviem tak je už poobsadzovaná, rezervovaná. A nejaký nový pilot , ktorý by si chcel zalietať , nemá skoro žiadnu šancu sa pripojiť.


Tohle mi vadí jen v případě, že nahlášení lidé pak nedorazí. Některé letky jsou v tomto směru bezproblémové a jiné se zase přihlašují jak zběsilé a pak nedorazí. Rezervovaná místa nechávám do zítřka odpoledne. Pokud do té doby nedostanu konkrétní jména, tak neobsazená místa letek budou uvolněna. Nicméně Tajpane i v tomto je síla letky. Sólový pilot nemá v mnoha směrech takové možnosti.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
Co kdybychom založili vlákno, kde by se lidé mohli vyjádřit obecně ke speciálkám. J8 si třeba myslím, že speciálky jsou čím dál promakanější. S Berlínem to nelze srovnávat, to byla první akce svého druhu a s první je to vždycky něco speciálního.

Tak udělejme spešl vlákono, co, Fuči?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tajpan
310_cibule napsal:
Co kdybychom založili vlákno, kde by se lidé mohli vyjádřit obecně ke speciálkám. J8 si třeba myslím, že speciálky jsou čím dál promakanější. S Berlínem to nelze srovnávat, to byla první akce svého druhu a s první je to vždycky něco speciálního.

Tak udělejme spešl vlákono, co, Fuči?

súhlasím. vyber všetky príspevky z tohto vlákna a vymaž ich. a daj do nového vlákna. A uvidíme.Mrknutí
PS: dúfam že sa to zase nezvrhne na nejakú inú tému.
 
1stCL_Fucida
Jo..můžeme založit speciální vlákénko Úsměv. Založíš ho, Cibule, nebo já, nebo počkáme na nejbližšího stěžovatele, ať si ho založí sám? Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Permon
Hele hele letím,dejte mi Pe2.
Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
3BAP_Plooskie
1stCL_Fucida napsal:

Pravidla & FAQ:
- 82 lidí je hodně, uvědomuji si to - ale server to zvládne. Mapa bude optimalizovaná, nedojde ke střetu všech letadel najednou, piloti budou rozprostřeni "všude". Pozemní cíle i flaky budou omezeny na nutné minimum.

...

- celá akce je především zaměřena na akce Šturmoviků, které jsou také nosným typem celé operace.

...
_


... tyhle dva body mi nějak nejdou dokupy? Budeme si teda mít do čeho vystřelit, nebo ne ? Vyděšený
 
Kurtis
3BAP_Plooskie napsal:
Budeme si teda mít do čeho vystřelit, nebo ne ? Vyděšený

Vy ne. Ale my budeme mít dost cílů pro naše 30-ti mm otvíráky Šklebící se
 
3BAP_Bugs
3BAP_Plooskie napsal:
1stCL_Fucida napsal:

Pravidla & FAQ:
- 82 lidí je hodně, uvědomuji si to - ale server to zvládne. Mapa bude optimalizovaná, nedojde ke střetu všech letadel najednou, piloti budou rozprostřeni "všude". Pozemní cíle i flaky budou omezeny na nutné minimum.

...

- celá akce je především zaměřena na akce Šturmoviků, které jsou také nosným typem celé operace.

...
_


... tyhle dva body mi nějak nejdou dokupy? Budeme si teda mít do čeho vystřelit, nebo ne ? Vyděšený

Do befiek a fokov predsa.Vyděšený
Upravil/a 3BAP_Bugs dne 18-04-2007 16:02
 
http://3iap.org
311_Liboch
Měl bych se zůčastnit, šturma prosímVyděšený
 
3IAP_Agijo
Tak upřesňuji:
IAP: Agijo, Nordom, David, Dragon náhradník Jacq
BAP: Bugs, Plooskie, Rohlos, Plavoo náhradník Slafko


Takže pro IAP 4xLa5FN, pro BAP 4xIl2M3
 
http://3iap.org
Mike
Zdravím, zamluvil bych si jednu F-8 u Blua.(G-1)
Pokud tedy nevadí že nejem schopen letět v pátek.
 
1stCL_Fucida
Mike napsal:
Zdravím, zamluvil bych si jednu F-8 u Blua.(G-1)
Pokud tedy nevadí že nejem schopen letět v pátek.


To bohužel vadí..budeš za sebe muset najít na pátek nějakou náhradu, nebo stroj přenechat někomu jinému. Mám ale za to, že novotňas tady původně psal něco o tom, že zase nemůže v sobotu, tak se ho zkus nějak zeptat..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Mike
Ok v poho hodně štěstí.
 
FK_Rychtyg
Žádal bych (pokud je to možné) pro Fliegen Koyotsz zabrat jednu He 111 ketrá je volná, pilot Rychtyg+ ostatní střelci.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,790,765 návštěv