May 17 2024 05:33:14
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 12

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
SPECIALKA - HUNTING FJORDS
mha
VGR_Lekk napsal:
Pomůže snížit na rain/snow?...nebo je to to samé bez blesků__?..jinak planeset je navržen ohledně rychlostního vyvážení..a pusobnosti nad vodou. History sem tahám velice okrajově..což je napsáno již v uvodu vlákna. Tahle specka je založená na hnusným poletu...snad se s tím nějak porvem.

Pls. nemáte někdo link na IL2compare..nějak jsem jej potratil.díkes.


Tak alespoň ten sníh!!! Cool Když je to to norsko.... Úsměv
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
ivanivanovic
Tiez by som sa rad zucastnil ,ale HW na burku nemam Úsměv tak az sa dohodnete na ako pocasi sa poleti potom sa uvidi.
 
1stCL_Fucida
VGR_mha napsal:
VGR_Lekk napsal:
Pomůže snížit na rain/snow?...nebo je to to samé bez blesků__?..jinak planeset je navržen ohledně rychlostního vyvážení..a pusobnosti nad vodou. History sem tahám velice okrajově..což je napsáno již v uvodu vlákna. Tahle specka je založená na hnusným poletu...snad se s tím nějak porvem.

Pls. nemáte někdo link na IL2compare..nějak jsem jej potratil.díkes.


Tak alespoň ten sníh!!! Cool Když je to to norsko.... Úsměv


Bouřka a sníh/déšť je myslím HW skoro to samé. Na OnlineWars začaly problémy s plynulostí už cca při 20ti lidech, těch 16 bylo ještě v pohodě. Obávám se ale, že 60 je trochu více, než 20.

Lekku, tady je IL-2 compare: http://war.by-air...-4.07.html
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Fajlow
1x G2 Danké
 
Carel
A mě pod Fajlowa. Díky Mrknutí
 
Mike
Bf 110 G-2 nice...thx
Upravil/a Mike dne 09-04-2007 20:33
 
Lekk
Bohužel sníh v norsku nemužu dodat..jak psáno dříve...norsko je letní mapa..tj..jenom déšť. Ohledně náročnosti...HW..asi sotva mužeme čekat plnou účast..a porád mužeme snížit sračky na něco mrakovýho..nicméně já bych to nějradši nějak zkusil. Když je buřina na AH..tak to i při plným serveru šlapalo. Jde tu hlavně o ty sračky. omezím jiný objekty na minimum.
 
CR_PETRAS
S tim počasim jsem si dělal prdel...poletim i VFR Úsměv
 
http://avionika.webpark.cz
1stCL_Jamamoto
Rezervujte mi prosím jedno Bf....účast ještě potvrdím na 100%...musím si přehodit v práci služubu.... Mrknutí
 
GC3_Messik
prosím pokud je volné, nevím zda je rooster aktuálně updatován, jedno plovákové zero a schroustnu to za Němce... díkz
 
gc3normandie.over.cz
CSL1_Vonty
zweimal G2 fur mich und katzenfuhrer CZS_Miky
 
http://www.czletka.zde.cz/
CSL1_Vonty
109ky samo , mimoch co znamena oznaceni FK ?
Upravil/a CSL1_Vonty dne 10-04-2007 09:17
 
http://www.czletka.zde.cz/
Jimik
Pokud je ještě možno, prosím o dvě 110 pro mě a Jirku.
Díky.
 
Kurtis
Zdar Lekku. Jak si to pročítám, vychází mi z toho He-111 pro Kurtise a další He-111 pro LWolfa. Ale oba s otazníkem!!!
U mě kvůli HW požadavkům (rozhodnu se až po nahození motorů na stojánce) a u LWolfa, protože nevím, jestli bude mít v neděli čas. Díky.

Můj názor: Myslím, že souvislá oblačnost by mohla stačit. Když se položí do dobré hladiny, může pokrývat výšky od 700 m skoro do 3km. To už je slušně vysoká neviditelnost.
 
mha
Bude skinpack? Nebo se na to nehraje...? Vyděšený Díky Úsměv
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
1stCL_Fucida
vonty napsal:
109ky samo , mimoch co znamena oznaceni FK ?


To znameaná, že jsou obsazené letkou FK
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Lekk
Prosím letku FK at si doplní jména..jinak to uvolnim pro další konkrétní zájemce. máme spoustu volných seafiru..což při krátkém pohledu do IL2compareŠklebící se i do HardballuVyděšený dává slušnou šanci do výšky 1500metru proti BF. (proto tam taky jsou..krom toho že je to strašně daleko od Británie a proto je tam musela dovýzt lodka:-) a navíc..seafire muže výzt i raketenVyděšený Neváhejte ..nebudou:-)
 
Lekk
Ohledně skinpacku..bych se vyslovil spíše proti..bude to náročný už samo o sobě díky počasí..a znáte to..stačí jeden bez jeho správné instalace či co..a je to v háji. Ale je to na vás..já neletím páč mám bohužel společenské povinnostiSmutný a propo kam mám posílat rozkazy..chybí nám velitelé stran.Šklebící se
 
Lekk
bigjirka napsal:
Můj názor: Myslím, že souvislá oblačnost by mohla stačit. Když se položí do dobré hladiny, může pokrývat výšky od 700 m skoro do 3km. To už je slušně vysoká neviditelnost.


vyzkoušim...a když bude nutno nasadíme..ale nerad ..strááášně nerad..sračky jsou sračky:-)
 
mha
VGR_Lekk napsal:
Ohledně skinpacku..bych se vyslovil spíše proti..bude to náročný už samo o sobě díky počasí..a znáte to..stačí jeden bez jeho správné instalace či co..a je to v háji. Ale je to na vás..já neletím páč mám bohužel společenské povinnostiSmutný a propo kam mám posílat rozkazy..chybí nám velitelé stran.Šklebící se


Vezmu si klíďo na starost naše mustangy... Mrknutí
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,543 návštěv