April 20 2024 10:23:44
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Jestli ještě někdo vůbec lítá off-line...
310_cibule
[img]http://web.iol.cz/cibule/FT.jpg[/img] is not a valid Image.

Tohle vypadá jako moc zajímavá kampaň. Má cca. 33 mega. Už sice off-line moc nelítám, ale tohle si možná dám.

http://www.simhq....w=1#UNREAD

Courtesy to 462cid at SimHQ
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
WT_Flan
Pro samy online obcas letam offline. Momentalne mam rozjety boj o off line zivot u JG1. Jedu to na jeden zivot. Vcera jsem si skocil jeden let a se zpocenou prdeli prezil a dokonce pristal. Obcas to ma nco do sebe proti tem DF masomlejnum.
Pred casem ( nez mi pad kompu na hubu znicil kampan ) jsem mel pres DCG rozjety masakr v Ki-84. Mel jsem na konte i 3 B-29 Šklebící se
Takze toto zni prijemne...

EDIT nesmysl
Upravil/a WT_Flan dne 29-03-2007 19:37
 
BP_Madvlk
Díky,sice Off-line nelítám,jen občas nějaký ten tréning,ale to hle si s chutí zahrajuMrknutí
 
1stCL_Fucida
Ač jsem v to už nedoufal, tak jsem před pár dny po téměř pěti letech znovu rozjel původní kampaň za JG52 Úsměv. Nostalgie..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
3BAP_Cassius Chaerea
Aáá nahrada za coop války co? Asi taky chvilku dám offŠklebící se.
 
310_Gringo
Zkoušeli jste si proti sobě v rychlý bitvě poslat Harttmana eso?Samozřejmě proti němu letět s odpovídající mašinou.Nakonec jsem ho dostal se spitem ale je to něco jiného než ty létající prkna v offline kampaních.Mrknutí
 
1stCL_Fucida
310_OTU_Gringo napsal:
Zkoušeli jste si proti sobě v rychlý bitvě poslat Harttmana eso?Samozřejmě proti němu letět s odpovídající mašinou.Nakonec jsem ho dostal se spitem ale je to něco jiného než ty létající prkna v offline kampaních.Mrknutí


Zde krátký track. Spitfire LF.Mk.IXe vs. 8x Hartmann 109 G-6 (ace). Dva spadli sami, ostatní jsem sundal..není to zase tak těžké, když víš, jak na šturmovskou AI Mrknutí.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_Gringo
Dobrá práceŠklebící se.Zde je vidět ten rozdíl.Potkat takhle 8 G6 na online....Kde je sakra nejbližší mrakŠklebící se
 
1stCL_Fucida
přesně
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
312_Karl
tady jsem vytahal par peknych offline kampani z Mission4today:

http://kv.clarion...1181387198

zkousel jsem Afriku, Spanelsko, Tempesty a Kurland. Vsechno to bylo perfektni litani (bez externalu a na 1 zivot)
Upravil/a 312_Karl dne 21-07-2007 15:31
 
www.312raf.com
Kurtis
312_Karl napsal:
... zkousel jsem Afriku, Spanelsko, Tempesty a Kurland. Vsechno to bylo perfektni litani ...


Zkusil jsem dneska Afriku a Španělsko a mělo to jediný efekt. Připomněl jsem si, že offline je pouze pro psychicky odolné jedince.
Prostě ten způsob boje, kterým se člověk musí prezentovat proti tolika AI, připomíná cokoliv, jenom ne perfektní lítání.
Docela nechápu, že Oleg ještě nezkrachoval, pokud jej tedy živí především off-linisti ...

Ale ty mise jsou naprosto perfektní, pokud jde o nápad a o pozemní efetky. Super, super!!! Především začátek Španělska. Ale bohužel engine Sturma ty kampaně, aspoň z mého pohledu, ničí.
 
1stCL_Fajlow
řekl věčně v něčem nespokojený Big Kurtis Jirka Cool
 
Kurtis
Jakmile bych byl v případě FB jenom chvíli spokojený, pak by to znamenalo, že jsem o ten zdravý rozum už přišel ... Mrknutí
 
WT_Horrido
Oleg tam nikdy zadne AI neprogramoval, to tam vzniklo samo. Úsměv

Ja letam offline kampan se 190F Kurland. Si tam v klidu hazu bomby a nemusim cumet na blbe oponenty a blbejsi soukmenovce. Hazeni bomb jim celkem jde.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Jirka
bigjirka napsal:
Jakmile bych byl v případě FB jenom chvíli spokojený, pak by to znamenalo, že jsem o ten zdravý rozum už přišel ... Mrknutí


Jiří, musím říct, že jsi jedinný člověk kterého znám, co je permanentně nespokojen. A pokud použiju tvoji myšlenku, tak to ovšem znamená, že je to tu více méně samej blbec. Šklebící seŠklebící seŠklebící se

A vůbec, já jsem naprosto spokojen. ÚsměvÚsměvÚsměv

P.S. ... nejvíc od té doby, co jsem se nechal inspirovat Cibulovým dědou a jeho bruslema. Úsměv
Upravil/a Jirka dne 23-07-2007 08:56
 
Jp-
bacha na brusle na ty je cibule háklivej a nemluvě o jeho otci Šklebící se
 
3BAP_Cassius Chaerea
Tak sem si dal taky off za japonské armádní stíhače na jeden život a full real. No po dvou misích sem byl spocenej jak sviňa, letat v zapalovači bez padáku a útočit na bombardéry dvěma plivátkama, to mu řikám výzvaŠklebící se.
 
Kurtis
Jirka napsal:
Jiří, musím říct, že jsi jedinný člověk kterého znám, co je permanentně nespokojen.

Permanentně nespokojen jsem pouze v případě Sturma. Je i pár věci, v nichž jsem permanentně spokojen Mrknutí

No ale fakt, třeba včera Španělsko. Doprovázím ve dvojici 12-ti člennou skupinu He-111 a CR.42. Potkám čtveřici I-16 kousek od cíle, tak se s ní chvíli zabývám. Moje AIčko po třetím zoomu dostává amok a snaží se uniknout pomalým stoupavým letem před dvojicí naspeedovaných I-16. Chci mu pomoct. Jednu dostanu, ale tý druhý vůbec nevadí, že ta jedna chcípe. Klidně si sundá moje AI. A jako by to nestačilo, visí za mnou Rata při rychlosti 600 a střílí na 700 m daleko. A když jí ujedu a chci se vrátit k bombrům, tak mi to napíše, že jsem nesplnil misi, protože CR.42 se nechaly postřílet flakem při opakovaných útocích na letiště.

Teda koho by tohle nevytočilo ...


Jirka napsal:
A pokud použiju tvoji myšlenku, tak to ovšem znamená, že je to tu více méně samej blbec. Šklebící seŠklebící seŠklebící se

Anebo taky ne Šklebící se
bigjirka napsal:
... offline je pouze pro psychicky odolné jedince.
 
Jirka
Jo, tohle znám. Jedna z prvních věcí, které je potřeba u offline kampaní vypnout je ta nutnost splnit "Primary target". Mrknutí

Nebo se z toho zblázníš. Šklebící se


Ale jinak se mě to fakt líbí. Asi jsem divnej. Úsměv
 
alfik
Abych řekl pravdu, lítám to vcelku často. Cca na 2-3 mise v online jednu v off. Je to jiné, to je důvod. Letěl jsem např. Midway na online, dva starty, pomalé SBD s tisícovkou... letím, letím... a pak mě sestřelili Šklebící se Pak jsem si šoupnul jednu v Il2, nálet na letiště, a padly dva fašístovské AAA, jedno stojící letadlo, a na zpáteční cestě pár autíček. Cena - díra v křídle skoro přes celý profil, čili zase - zajímavá situace, doletět, posadit to... Super!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,729,606 návštěv