May 02 2024 01:19:45
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Operace Cerberus
WinteR
Z Brestu vyplouvají dvě bitevní lodě Prinz Eugen a Gneisenau.Má to být naročná operace němcu kteří se snaží přemístit tyto lodě do Norského Fjordu z nebezpečného brestu kde jsou pod stalým dohledem RAF.

Kdy: den upřesněn zřejmě 5.května
server: Lion ???
RAF:
G4m1-11-Welington
G4m1-11-Welington
G4m1-11-Welington

Spitfire Vb
Spitfire Vb
Spitfire Vb
Spitfire Vb

RN:
G-36 Marlet mk.I
G-36 Marlet mk.I
G-36 Marlet mk.I

Lufftwafe:
Bf-109F-2
Bf-109F-2
Bf-109F-2
Bf-109F-2

Ju-88A4
Ju-88A4
Ju-88A4

Bf-110
Bf-110

Plane set diskutabilní
Upravil/a WinteR dne 23-03-2007 17:26
 
Rufu
Pro tam maj modry ty Junkersy?To je stihaci verze?
 
1stCL_Fucida
Pokud máš na mysli operaci, při které pronikly tři německé lodě Kanálem, tak tam máš pár nepřesností. Prinz Eugen je těžký křižník, ne bitevní loď. Trochu jsi opoměl na loď Scharnhorst, která tam také proplouvala.
Samotnej název operace - pokud bys ho chtěl německy, tak zní takto: Zerberus

Server Lion sis zajistil? Že jsem o tom ještě neslyšel. Planeset skutečnosti neodpovídá ani vzdáleně. Nejsem si jist, zda do operace vůbec zasáhly nějaké Bf 109, mám za to, že to bylo kryto kompletně 190kami.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Lavo
Preboha , WinteR nastuduj si nieco skor ako to napises...prosim...napriklad TU



EDIT-ziadne nemecke bitevne lode sa operacie Cerberus nezucastnili...
Upravil/a Lavo dne 22-03-2007 14:21
 
Robur
Byly to výhradně Fw190 (A2/A3?), při útocích na Swordfishe prý vysunuly podvozky, jinak byl prý rozdíl rychlosti moc velký a účinek střelby nedostatečný..všechny síťovky byly nakonec sestřeleny..
 
1stCL_Punkey
Teď jste mu to pěkně zkritizovali a za trest nic nebudeVyděšený

Operace Cerberus se účastnili jak Fw-190 A, tak Bf-109 F. Přesné typy nevim, musel bych někde dohledat.
 
313_OTU_oblak
souhlas s Fučim...

jenom pro doplnění:

RAF to nevychytala. útočily swordfishe pod krytím spitfirů.

Jejich protivníci (dle vzpomínek letců) byly 109F, zcela překvapivě i dosluhující 109E (zde bych řekl že byla možná záměna za FW190A - i když u stíhacích bombardérů možná ještě emily byly?) a také samozřejmě FW190A. Zcela pokryté to FW nebylo. (hrdý albion, díl třetí)

svaz byl doprovázen i čluny, na které útočily hurikány IIc.... ale to už tahám z paty, nejsem doma...
 
Jp-
Většina FW-190 A-2 A-3 od JG-26 + F-4ky od JG-2 hezky je to popsaný v historii JG-26 od Caldwella Vyděšený
 
1stCL_Punkey
Samozřejmě, že plně kryté to Fw nebylo. Jak pak taky když ztratili jen jeden stroj. Ztráty na strojích Bf-109 F byly 8. U spojenců 26 bombardérů a 16 stíhacích letounů.
 
Jp-
http://www.lesbut...2feb42.htm

Tady to máte Šklebící se

Vono jako volná inspirace konec konců proč nee, ale prdnul bych tam F-4ky F-2 ky sou pro olegovo tunning vcelku na pikaču proti bomberům Šklebící se
Upravil/a Jp- dne 22-03-2007 16:42
 
Drevokocur
a ty velouše budou jako co ? Bettyny ? ten planeset je hodně silná káva
 
http://traumazero.euweb.cz/fotogalerie/
ivanivanovic
Drevokocur napsal:
a ty velouše budou jako co ? Bettyny ? ten planeset je hodně silná káva


kavu nepijem Šklebící se az z toho spravi niekto cajicek Úsměv tak mozno Zamračený
 
1stCL_Fajlow
no tak jak se k tomu staví mr. autor ?
 
WinteR
Takže server lionu za předpokladu ,že bude volný a nikdo proti tomu nebude nic namítat,jinak diskuzi kolem plane setu beru na vědomí.Jinak Fuči více by PM.
 
1stCL_Fucida
server asi volný bude, jestli budu volný já, to nevím
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Fajlow
Je ještě místo ?? Cool
 
FK_Rychtyg
Pokud se ,,lehce´´Úsměv´upraví planeset tak by byl zájem i z naší strany, ale bude to pět nebo šest lidi, našla by se místa v německých stíhačkách?Zamračený
 
Lekk
Hmm upravit planeset do reality by asi byla v Ilovi strašná ale STRAŠNÁ masakrovačka RED. Pro stávající pojetí bych navrhoval spíše to necpat do hysteryŠklebící se ale do volné coververze a nasadit tam kapku vyvážené planesety (situovat to do roku 43 a lodě nazvat jinak)..to by nemuselo vzít hrdost ani jedné straně ne:-)..popravdě pokud by byl Lion..serv. s větším počtem letadel, mapa třeba nové norské fjordy a akce kapku vyvážená pro obě strany..nemusela by to být vubec špatná akce. Navigace nad vodou je strašně depresivníVyděšený Námět se mi líbí...sám jsem chtěl udělat Donnerkiel..v novém vyváženém kabátě Šklebící se

PS: taková hezká malá sněhová bouře by nebyla vůbec ale vůbec špatná:-)
Upravil/a Lekk dne 24-03-2007 19:57
 
1stCL_Fajlow
Fiix Leku, tohle nezní dobře. Tohle zní přímo skvěle .. Norsko, Sníh, Fokáče, padající březolety ...
Upravil/a 1stCL_Fajlow dne 25-03-2007 00:58
 
1stCL_Fucida
Jaký březolety Fajlow? Úsměv. Britové mají víceméně celokovová letadla Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,798,475 návštěv