May 04 2024 16:16:09
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 13

· Piloti on-line: 2
CSW_606_Demon, 311_Vont

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
Desert online
BP_Tyrl
Máme drobný problém s touto mapou. ( Desert online = nová afrika ) Genadich jí sice načte, ale již jí nepředá pilotům a lidi co se přihlásí během načítání zůstanou pak na serveru jako duch. Takže jsem se chtěl zeptat. Létal jste tuto mapu už někde někdo? Samozřejmě se mi jedná o servery s genadichem. Když si to doma pustím online, tak to běhá bez problémů. Nebo četl jste někdo někde o tomto problému? Na ofic fóru dělají mrtvé brouky a nikdo neodpovídá. Díky Tyrl
 
Jirka
Tohle nebude chyba Gennadiche.

Otázka je, co je to "Gennadich ji načte".

mission LOAD blabla.mis

tohle to ?

A co je "Gennadich ji předá"

mission BEGIN

?

Já osobně bych si troufnul chybu v SC vyloučit. Zkus to bez něj , nahoď to rukama. Dokonce mám pocuit, že tahle mapa jede na AH. není ten dedikáč blbě opatchovanej ?
 
BP_Tyrl
Server jí načítá, ale tím to končí. Dokonce jsme skusili, zda načte jenom prázdnou mapu s jedním letištěm. Na tom není co skazit. A nenačte. Máme poslední verzi Genadiche. Na AH může fungovat. Tam lítejí přes Deamona.
 
Jirka
Pojem / průjem Šklebící se . Gennadich přece nedělá nic jiného, než že do konzole dedikáče pošle příkaž "mission LOAD mapa.mis" a pak ji odstartuje tak, že tam pošle příkaz "mission BEGIN". Když tohle uděláš rukama, jede to ?

Pokud to jede, je chyba v SC, pokud ne pak je chyba v dedikáči.
Upravil/a Jirka dne 20-03-2007 12:52
 
Jirka
P.S. Můžeš mi tu mapu poslat ? Mám doma dedikáč v chodu. Můžu ji testnout u sebe.
 
BP_Tyrl
Já ti jí večer pošlu. Ale dělá to i úplněholá mapa bez objektů.
 
Jirka
Zajímavé. OK Úsměv Mrkneme na to. Večer budu na ICQ i TS.
(Teda pokud Bůh a Telecom dá Šklebící se)
 
Jimik
Hmm ... Jenom jestli tě pustím takhle pozdě z domu? Ono se přeci brzy stmívá. :-)
 
313_OTU_oblak
napada mne zkusili jste zmenit nazev????
 
BP_Tyrl
Jmenuje se to: Operace Strike. A druhý pokus se jmenoval: Pokus. Žádný háčky žádný čárky. Nevzalo to ani jedno.
 
HP_Clo-Clo
Tak Tyrle nevím, HP server jede také na Genadichu, před chvilkou jsem si tam nahodil naši mapu Tunis 1943, na té nové poušti, a mimo to, že jsem dvakrát rozbil mezka při startu to jede v pohodě.

Máš skutečně posledního Genadicha pro verzi 4.08m ?..... Zamračený

PS.: Jesli chceš, postni mi tu misi na mail, já ji zkusím na HP serveru zda pojede... jak chceš....
Upravil/a HP_Clo-Clo dne 20-03-2007 19:10
 
http://www.hanackaperot.ic.cz
Jirka
Potvrzuju, právě jsem tu afriku u sebe doma na genadišovovi rozjel taky.Úsměv

Podle symptomů odhaduju blbě opatchovaný dedikáč. Teda pokud je SC 2.02.
 
HP_Clo-Clo
Mapa Tyrle jede na HP bez problémů (ten flak u červených je maso..), můžeš si ji tam vyzkoušet, nechám ji tam do zítřka, zítra ji odeberu ..... Šklebící se
 
http://www.hanackaperot.ic.cz
BP_Tyrl
Díky. Vše jsem přeposlal server guru. Snad si už s tím poradí. S tím flakem jsem se mírnil.Šklebící se
 
Mungo
Neskusite na novej Afrike urobit klasicku mapu? Predsa len stroje ako Spit VIII, Fw 190 a pod. mi s tymto "ignorovanym" bojiskom moc nejdu dohromady.
Nieco na sposob "Operace Strike", ale vyhodit Spit VIII, Cobry, FW 190, Bf109G2, MC.205; dat tam Emilov, Fridrichov, MC200/202, klasicke Spity Vb a Vc(2), P40, nejake bombery a bola by z toho taka myslim pekna a klasicka Afrika.
 
BP_Tyrl
Jedná se o květen 43. Všechny tyto tipy se tam objevovaly, byť třeba v omezeném množství. Takže můžu třeba Spity VIII a Fw omezit. Ale už slyším těch keců kdyby někdo na mapě z poloviny roku 43 našel jen Ečka Fka a Spity V. Tvůj návrh de facto znamená udělat úplně novou mapu. Tak polovinu roku 42. Takže klasická mapa bude, výhledově a úplně nová. Teď se rochním v itálii. Zajímavé je, že Anzio je dle šturma pod Neapolí, podle atlasu nad. Řeky nemají jména, a teď tam nacpi Gustavovu linii.Cool
 
Mungo
Eeee, ja nechcem, aby ste tuto mapu prerobili. Ale proste navrhujem urobit na novej "Afrika online" nejaku mapu s tym spominanym planesetom. Tato sa zvrhava na G2 vs. VIII s istym ocmrdavanim FW-cok.

Proste urobit nejaku dalsiu mapu len s taznymi konmi africkeho bojiska bez tych nalestenych FW, G2, SpiVIII, D2/N1. Malo by to tu vyhodu, zeby daleko vacsie uplatnenie nasli aj taliani, na tejto mape su tie paradne masinky len pre hernych masochistov, co radi robia terce. A to je dost skoda.
 
Lavo
Mungo napsal:
.... nasli aj taliani, na tejto mape su tie paradne masinky len pre hernych masochistov, co radi robia terce. A to je dost skoda.



Este raz ma nazvez hernym masochistom a druhykrat v zivote si sadnem do Spita.....VyděšenýŠklebící se
 
Mungo
Lavo napsal:
Este raz ma nazvez hernym masochistom a druhykrat v zivote si sadnem do Spita.....VyděšenýŠklebící se

To chcem vidiet ty ... herny masochista
VyděšenýŠklebící seŠklebící seŠklebící se
 
312_Karl
BP_Tyrl napsal:
Teď se rochním v itálii. Zajímavé je, že Anzio je dle šturma pod Neapolí, podle atlasu nad. Řeky nemají jména, a teď tam nacpi Gustavovu linii.Cool


za mapu Italie by mel autor viset za koule v pruvanu. Ano sice bysme meli byt vsichni vdecni, kazdopadne vypustit do sveta takovou prasecinu.... hnus velebnosti.

achjo
 
www.312raf.com
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,814,676 návštěv