May 04 2024 17:36:28
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 2
Lanc, Algy

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
Pěkné poletání
Rufu
zmodral ,chce být eso s rytířským křížem
 
Jirka
[img]http://www.thehamsters.info/images/pilot.gif[/img] is not a valid Image.


Ecce cricetus !

...
 
Rufu
Křečci jsou džaponci a neber mi můj doutník.Seš v tom avataru nějakej mlaďoch navíc všichni 1st/CL maj v avataru uniformu.Šklebící se
 
BP_Imelman
Kdyby doutníky měli dělat jen kvůli tobě už by z tebe byl nekuřák.....pokud tedy nemáš rád BT s kníremŠklebící se
 
Panek
Já jsem jednou viděl jak Lagg3 stoupe tak rychle, až se mu utrhlo křídlo.Cool
Taky jsem zažil, že FW190-A5 s kouřísím motorem sundal dvě La5F a hned potom se mu motor definitivně zastavil.Šklebící se

A ještě jsem viděl jak Mig-3 proletěl formací Ju88, dvěma přitom urazil nárazem křídlo a v klidu odlétl. Vyděšený
Upravil/a Panek dne 01-03-2007 12:22
 
3BAP_Bugs
Tak som si včera len tak nezáväzne a priam by som povedal súkromne zabehol pozrieť k panterom na DFS, že čo tam nové a tak. Nemal som v pláne sa nejako zvlášť dlho venovať lietaniu, ale vývoj situácie na servri moje zámery úplne zmenil.
Najskôr to bol taký "priateľský" duel Bf110 vs IL2, myslím, že s Tyrlom, ktorý ale asi postupne prilákal stále viac a viac návštevníkov servra BP, až sa nás tam nakoniec zozbieralo zo 20. A tá "fínska" mapa, aj keď je pomerne jednoduchá a relatívne malá (oproti takému Leningradu či Kyjevu) s koristnými strojmi na fínskej strane dávala obom stranám veliké možnosti variácii boja. Zaujímavá bola situácia, keď bolo na mape niekoľko ilov, kobier, jedna P40 (čož bolo zo strany toho odvážlivca nedomyslené) a za šmolkov samé P40 a LaGG3. A čelňáky I-153 vs IL2 alebo Ju87G vs IL2, boli superMrknutí
Tak sa mi tam nakoniec zapáčilo, že aj po otočení mapy na Guineu sme tam všetci z 3.IAP/BAP zostali!

Výborné lietanieMrknutí

P.S. Už na výške platilo, že najlepšie akcie boli tie nepripravené!
Upravil/a 3BAP_Bugs dne 04-09-2007 08:09
 
http://3iap.org
BP_Tyrl
Jen bylo škoda, že když kolem desáté dorazila druhá várka pilotů, tak taky dorazila manželka a musel jsem jít na kutě. Jináč bych vydržel do dvanácti.Šklebící se
 
3BAP_Bugs
A najviac ma pobavili tí Poliaci, ktorí lietali v "ukoristených" strojoch a nestihli ani premalovať tie červené hviezdy na bielomodré kokardy.Mrknutí Dokonca si potom jeden zobral na zero polské znaky.
Upravil/a 3BAP_Bugs dne 04-09-2007 10:58
 
http://3iap.org
BP_Imelman
BP_Imelman napsal:
No po dlouhé době jsem si to naplno a po nemoci u nás na serveru užíval.Mrknutí

Látala se mapa No Balls a bylo to fak hustý. Včera super polet!

Jen ten Lavo zase u nás zlobil"zlobil"... Člověk si myslí že ve 4500m je nejvýše a on si poletuje s bandaskou v 5500m. No a nejlepší je že v jednu chvíli jsme se vyšplhali v boji až na 7100m. Zlatá DORA.....

Jen jsem občas v souboji se Spity ve 3000m měl pocit že jsem nad zemí, ale pak stačilo dát čumák k zemi ehhmm teda k vodě a rychlostí 790km/h pěkně zmizet.

Hrdinů jsou plný hřbitovy....Vyděšený

Jen musím moc pochválit před rozvinutou zástavou RychlouNozdru jelikož včera byl exelentní v DOŘE. Koho potkal toho sundal.

Hezkej večer a Alex měl včera Vánoce....krásně mi v 5000m zastavil motor super trefa, jen tak dál jen to prosím nedělej tak často já pak koušu do Joye a pláčuCool
 
BP_Imelman
Jo a abych nezapoměl tak vidět to Fučida vrátí školné a pláče dojetím....Šklebící se
 
jofe
Letecká bitva na Okinawe 1945.

http://www.letka1...bsaway.wmv

 
Tajpan
Salute, 100 krát Salute!!!!! Paráda!!!!MrknutíMrknutíMrknutíMrknutíMrknutíMrknutíCoolCoolCoolCoolMrknutíMrknutíMrknutíMrknutíÚsměv
 
XXX_Dazz
Take fajne videžou Šklebící se Šklebící se Šklebící se
 
BP_Tyrl
Dokonce jsem se tam viděl.Úsměv..........................v plamenechNaštvaný.
Ale co, hlavně, že jsem tam byl.Šklebící se
 
Hoper
hezký, že se sešly 4 B-24
ač nešly do moc velké výšky, byla to i tak masa plechu ve vzduchu :))

ale když jsem viděl ty trubky japonský, jak na ně útočily... šmarjá panno, to snad byli nastrčení agenti červených, ne ? ;)

a lodičku trefovali kluci dobře, to jo :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
WT_Horrido
Koukam ze samurajove neumi utocit na stehovaky, potrebovali by nejake nemecke poradce. Úsměv To bombeni je paradni, skoda ze lod nepluje, moc hezke ty gejziry kolem...
Upravil/a WT_Horrido dne 20-02-2008 08:13
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
310_Gringo
Super,klobouk dolůMrknutíTen den jsem se tam taky hodně bavilŠklebící se
 
310_cibule
Pekne, moc pekne.

Co takhle nějaká speciálka s liberátory? Nějaký pěkný nálet na seřaďovací nádraží nebo tak?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Fucida
310_cibule napsal:
Co takhle nějaká speciálka s liberátory? Nějaký pěkný nálet na seřaďovací nádraží nebo tak?


Vydrž Prťka, vydrž Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
WT_Horrido
Predbezne se registruju na boreni stehovaku. Dekuji Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,814,949 návštěv