April 25 2024 13:25:10
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - INFORMACE
 Vytisknout diskuzi
Sbírka pro AH server upgrade
AH_Cutora
Znama prislibena castka: 17 000,- Kc
Na ucte: 9 600,- Kc
 
AH_Cutora
Nechce se mi to nejak preformulovavat, prekopirovavam svou konverzaci s Vilowsem:

(16:44:55) Cutora: Zdar
V tuhle chvili je prislibeno 17 000,- Kc
+ Slovaci resi spolecny ucet a hromadne poslani penez (nevi kolik bude, davaji se jeste dohromady) aby rozpustily poplatky z mezinarodniho styku (asi 800,- Kc)
+ Kraken ktery rekl ze da do 2 000,- tak aby dorovnal 25 000,-.

Na konte je fyz. 9 600,- Kc co uz proslo bankou...
(16:45:22) Cutora: Do konce vikendu to zkratka mame a muzeme to koupit.
(16:47:15) Cutora: mno a nez to koupime tak bych rad udelal na nejake WinXP 64bit masine test IL2DSka, HL, TS a FBDaemonu jestli bezi a jestli teda bez obav muzeme jit do WinXP64 a tak dale ....
(16:48:12) Vilows: takže chceš abych si někam nainstalil win 64?
(16:48:26) Vilows: ale já ten komp budu mít až někdy za týden ve středu
(16:48:35) Cutora: Ano. Streda staci.
(16:48:42) Cutora: Klidne az pristi vykend...
(16:49:07) Vilows: jj, víkend je možný
(16:49:23) Cutora: Jak se hodi. Na jednu stranu me svrbi ruce to postavit co nejrychleji, na druhou stranu nas nic ve skutecnosti k az takovemu chvatu netlaci.
(16:50:13) Cutora: Kdyz to o pristim vikendu na necem testnem, vybereme HW a do 4 nedel postavime tak je to podle me OK.
(16:50:29) Vilows: prostě jim dej na vědomí, že mě přijde 64bit železo příští týden, a že někdy příší víkend budeme vědět, zda tam můžeme mít 32 nebo 64 bit widle
(16:51:14) Vilows: jo, ten hw bude v následujícím týdnu
(16:51:28) Cutora: jo to je OK.
(16:52:12) Cutora: o vikendu 23-24 to testnem, objedname HW, v tydnu do 2.3.2007 to prijde a dalsi vikend to muzeme zprovoznit ....
(16:52:26) Vilows: jj
(16:52:54) Cutora: tak ja asi na diskusi prekopnu tenhle zaznam z ICQ, se mi to nechce nejak formulovat, je to myslim jasne a bezproblemove
(16:53:28) Vilows: jj
 
AH_Tibor
Falkon, vcelku by si nám pomohol. Mám účet v slovenskej ČSOB, takže by si nás zbavil poplatku. Pošli mi na mail bali@slovanet.sk číslo tvojho účtu. My ťa "zdvôveryhodníme" uverejnením poslanej čiasty na tomto fóreÚsměv.
 
pete
Vy všichni,co lítáte na AH a čekáte,jestli se to vybere a ještě jste nepřispěli,udělejte předčasný "jarní úklid", odvezte železný šrot do sběrny, vraťte prázdné lahve (od piva),vytřepte slamníky a přispějte podle možností na nový AH server,ještě nám dost chybí !!! Cool
 
311_Liboch
500,-
 
AH_Cutora
Klid pete, si uvedom ze to bylo zverejnene ani ne pred 48mi hodinama a ne kazdy kouka na web o ILovi kazdy den. Myslim ze to jeste vetsina lidi ani nestihla zaregistrovat a presto uz mame prislibeno vice nez polovinu castky. Nehrotil bych to, ono se to v pohode sejde i bez velkych reklamnich kampani Úsměv Abych rekl pravdu, cekal jsem ze to pujde pomaleji.

Definitivni rozhodnuti ktery konkretni HW stejne padne od ted za 10 dni (po te co pristi vykend s Vilowsem odzkousime na podobne masine funkcnost IL2DS a vsech potrebnych programu) a zprovozneni bude az dalsi vikend. Driv na to nebudu mit dostatek casu a klidu. Vedet ze to pujde takhle rychle tak jsem tu sbirku vyhlasil az pristi tyden ;-)
 
AH_Watson
500,- odesláno.
 
fousX
500,-odesláno
 
AH_Cutora
Znama prislibena castka: 18 900,- Kc + Slovaci neupresnili kolik posilaji
Na ucte: 16 599,- Kc
 
AH_Cutora
Lidi, delate mi nekteri tim pozadavkem na nezverejnovani ze jste darovali peknej curbes. Protoze tady vystupujete pod nickem a nemate v profilu vyplneno jmeno, ale do platby jste nick skoro nikdo nenapsali. Jak mam pak vedetet koho vykrizkovat? Fakt si jmena nepamatuju. Ty roky na online pouzivame prezdivky a jestli jsem vase realna jmena slysel jednou, dvakrat nekde na sletu tak fakt nemam sanci si pamatovat k nicku jmeno. Obliceje obcas jo, ale jmena fakt nevim...

Takze kdo chce byt nezverejnen ve vypisu darcu tak mi prosim napiste do PM jmeno a nick koho mam vynechavat. Jo a pokud za vas platbu delal nekdo jiny, pak prosim jmeno odesilatele, proste to co vidim pak na vypisu...

Dekuji za spolupraci.
 
57MH_Zvire
AH_Cutora napsal:
Lidi, delate mi nekteri tim pozadavkem na nezverejnovani ze jste darovali peknej curbes. Protoze tady vystupujete pod nickem a nemate v profilu vyplneno jmeno, ale do platby jste nick skoro nikdo nenapsali. Jak mam pak vedetet koho vykrizkovat? Fakt si jmena nepamatuju. Ty roky na online pouzivame prezdivky a jestli jsem vase realna jmena slysel jednou, dvakrat nekde na sletu tak fakt nemam sanci si pamatovat k nicku jmeno. Obliceje obcas jo, ale jmena fakt nevim...

Takze kdo chce byt nezverejnen ve vypisu darcu tak mi prosim napiste do PM jmeno a nick koho mam vynechavat. Jo a pokud za vas platbu delal nekdo jiny, pak prosim jmeno odesilatele, proste to co vidim pak na vypisu...

Dekuji za spolupraci.


Já bych dal ruku do ohně za to, že jsem do zprávy pro příjemnce nick napsal. Úsměv
 
airspace.cz
AH_Cutora
57MH_Zvire napsal:
...
Já bych dal ruku do ohně za to, že jsem do zprávy pro příjemnce nick napsal. Úsměv

Pokud Richard Böhm je tvůj nick a jméno je 57MH_Zvire napsal, pak ano Mrknutí Ty jses jeden z mála u koho znám jméno i nick.
 
57MH_Zvire
Sákryš to jsem už tak profláknutej? Šklebící se
 
airspace.cz
Rufu
500,-Kč odeslánoMrknutí
 
Permon
Dnes dan příkaz bance 500kč.
Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
CSL1_Zmije
Dnes pošlu pěťo.Mrknutí
 
AH_Cutora
Znama prislibena castka: 20 400,- Kc + Slovaci neupresnili kolik posilaji
Na ucte: 16 599,- Kc

Tibore, upresni prosim kolik jste vybrali/kolik ocekavas ze posles. Blizime se k hranici 25 000,- a nema smysl vybirat vice, tak at se vi aktualni stav a moc to nepresvihneme.

Nebojte, penize co zbydou nepropadnou, dame na slet nebo jinou akci. Domluvime se zde na co to dame, ale stejne nema smysl to prehanet...
 
AH_Cutora
POZOR: Od Tajpana jsem právě teď obdržel PMku, že ze Slovenska kluci hromadně posílají vybraných 5 000,- Kč.

Tím máme dosaženo přislíbených 25 400,- Kč a znamená to STOP STAV. V této částce jsou zahrnuti lidé kteří přislíbili přispět až po viper_68 včetně.

Stav na kontě má samozřejmě skluz, od pár hodin v rámci účtu u stejné banky až po cca 3 pracovní dni při mezibankovním styku z jiné banky... takže skutečný koncový stav na kontě očekávám že budu znát v ÚTERÝ VEČER. V úterý večer tedy budu vědět zda je 25 000,- Kč skutečně dosaženo, nebo zda je potřeba ještě něco dovybrat.

Do té doby ale vyhlašuji STOP STAV pro nové přispěvovatele.
 
AH_Tibor
Čutora, mám poslané už od dvoch ľudí plus ja 2050 Sk + Ronsoč poslal avšak neviem koľko. Dnes sa prihlásil ďalší, toho však už teda stopnem. Čo je odoslané už nebudem vracať a pošlem ti to v pondelok.
 
AH_Ronsoc
Tibor_sk napsal:
Čutora, mám poslané už od dvoch ľudí plus ja 2050 Sk + Ronsoč poslal avšak neviem koľko. Dnes sa prihlásil ďalší, toho však už teda stopnem. Čo je odoslané už nebudem vracať a pošlem ti to v pondelok.


Tibor poslal som ti 1000sk pisal som aj mailom ak si dostal ?
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,758,651 návštěv