March 28 2024 10:23:24
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
Tyler Durden

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - INFORMACE
 Vytisknout diskuzi
Sbírka pro AH server upgrade
AH_Cutora
POZOR: Částka na kontě překročila 25 000,- Kč a to znamená STOP STAV.

Sbírka ukončena.


EDIT: 21.2.2007 15:18
Současný stav na kontě: 28 773,41 Kč

Seznam lidí dle výpisu z banky:
Martin Prokš
NAMYSLOVA MARIE
Libor Fiala
Stejskal Libor
FLORA JIRI
HABLE MARTIN
ZAHÁLKA JAROSLAV
CABADAJ FILIP
KOVAR RADEK
Šafr Jan
Richard Böhm
CERVINKA MICHAL
VALCHAŘ JIŘÍ
Palomo PFG
Hoper
Snášel Jiří
Nesměrák Jiří
BUKUVKA PETR
Tymrák Hynek
VOLF PETR
SOLNICKA ROMAN
NOVÁK PAVEL
David Šemík
KLUSAL JAN
3IAP_Panek
fousX
MK_Paja
FOJTIK OTAKAR
HANULA EDUARD
Charvátová Jarmila
Josef Kyncl
Kopřiva Jan
STOKLASA ROMAN - "Tiborova" skupina
BANÝR MAREK
FORAL MAREK
Zahraniční platba - "Tajpanova" skupina

Dále jsou mi známi těch částkách i lidé (společné platby):
Martin Foral
Tibor_sk
Greenhorn
AH_Ronsoc
Talbot
majo.fly
3BAP BUGS


V tom výpisu jsou všichni které vidím na účtu. Žádost o neuveřejnění jména mi napsali co vím 3 lidi, ale jen jeden mi k tomu napsal i jméno ze kterého jdou peníze - nicméně to hoto přispěvovatele ještě na výpisu nevidím. Takže pokud jste ještě někdo posílal peníze a ve výpisu se nevidíte, tak mi dejte prosím vědět. Buďto to ještě bankama neprošlo, nebo jsem mohl někoho přehlédnout (snad ne, kontroloval jsem to několikrát), nebo to mohlo být poslané někam jinam....



Zdravím,

Jak bylo informováno před nedávnem, byl zastaven akrobatický server z důvodů, že AHčka jsou už dost slabá co do hardware. Situace se začíná stávat dosti kritickou a bude ji třeba v blízké době řešit upgradem serveru.

Server bude nutné postavit celý znovu, ze starého serveru nebude již k užitku asi nic. Nový server z vlastních zdrojů nedáme do kupy lidi zainteresovaní přímo kolem serveru (Čutora, Vilows, Enty, Kraken). Jednak jsme už do toho nasypali spoustu času a peněz z předchozích let a jednak prostě 25 000,- na nový server pro celou komunitu už prostě nejsme ochotni znova poskládat. Já osobně (AH_Čutora) jsem ochoten dát 2 000,- na nový server, ale více ne. Takže bychom tímto chtěli vyhlásit sbírku na obnovu AH serveru........

Více viz stránky Asfaltových Holubů http://www.aholub...




EDIT:
Začínají se rojit doplňující dotazy/návrhy jak veřejně tak po e-mailu a PMkách a tady je myslím docela dobrý prostor na jejich veřejné zodpovídání:

Otázka: Budou AH i pro BoBa?
Odpověď: Ano, server stavíme primárně pro Olegovu rodinu simů...

Otázka/informace: Checel by som upozorniť všetkých AH zo Slovenska, na poplatok za prevod do zahraničnej banky od cca 300 - 400 SK v oboch bankách.
Odpověď: Poplatek 400 pri platbe 400 je silene vydridustvi! To bud kluci ze Slovenska nic neposilejte, nebo pokud chcete prispet tak jak rika Tajpan shromazdit na uctu na Slovensku a poslat to pak v jedne operaci nekolik tisic aby ty 400 poplatku nehrali takovou roli.

Otázka: Bude se server kupovat za "normální" cenu, nebo přes nějaké známé v IT a tím bez DPH a marže a tím levněji?
Odpověď: Bude se to kupovat na firmu z IT a HW tím budeme mít levnější o DPH a marži. Co se tím ušetří se vrazí do lepšího HW. Děkuji všem za nabídky, ale nebojte, máme to ošetřené.

Otázka: Proč 400 - 500? Jsou lidi co by dali méně
Odpověď: dejte nebo nedejte kolik chcete. Považoval jsem za rozumnější ale určit nějakou výchozí částku než to nechat zcela volné. Jednak ta částka vychází z potřeb celkové sumy a mého odhadu pravděpodobného počtu přispěvovatelů, jednak to je podle mě rozumná částka. Ale pokud chcte dát někdo víc nebo míň, je to jen na vás, nikdo vás za to hanět ani oslavovat nebude.Děláme sami pro sebe a naše hraní a každý z nás má jiné finanční možnosti a priority.

Otázka: XP nedokáží přiřadit a využít na jednu aplikaci víc jak 2 GB a nedokáží rozumě spravovat C2D
Odpověď: Mame v te cene zahrnute Windows XP 64. Pristi tyden jesu k Vilowsovi do prace a odzkousime na jejich masine jestli nema dedikac s tema 64bit widlema nejaky problem. A WinXP 64bit 4GB RAM i Core2Duo zvladnou bez potizi. Ad limit 2GB na jednu aplikaci na x86_32 platforme, to v tomto pripade nevadi. Neocekavam, ze by si IL2DS nekdy vzal 2GB, ocekavam ze si vezme pod plnou zatezi s 50 lidma i v budoucnu do 1GB RAM. Ale velka RAM nam umozni mit spusteno i VICE takovychle programu/serveru a pak se muzeme dostat na potrebu pres 2GB RAM pro cely system. Navic ta masina bude stavena ted, ale ma slouzit dalsi alespon 2 roky a buh vi jake naroky v prubehu casu budou. Takze radsi masinu lehce predimenzovat 4mi GB RAM.
Upravil/a AH_Cutora dne 21-02-2007 15:28
 
XXX_Dazz
Nechci psát kolik ale něco přihodím. Přece jenom, když se jedná o AH Šklebící se
 
3BAP_Cassius Chaerea
Budou AH i pro BoBa, až za +-14 dnů vyjde?
 
XXX_Dazz
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Budou AH i pro BoBa, až za +-14 dnů vyjde?


No Casiusi, asi bych do to neměl adminům kecat, ale pokud neznají nároky tak ti asi nebudou moci odpovědět Vyděšený Přispěj a uvidíš Šklebící se 100, 200 jsou taky peníze a jako svobodného, pracujícího tě snad neubyde Mrknutí
Upravil/a XXX_Dazz dne 13-02-2007 22:37
 
Tajpan
Cutoro, nejaké denky prídu z východu od Moravy. Ale budeš mi musieť asi dať aj viac údajov ohladom banky atd. Skús to zistiť . do piatku to by bolo ideálne. Mrknutí
 
AH_Cutora
Ad BOB. Ano, pocitam s tim ze az vyjde BOB tak na nej server prejde. Ocekavam, ze Oleg vyda po zkusenostech s ILem dedikac i na BOB a velmi doufam, ze BOB Dedikac bude vyrazne povedenejsi kus SW nez je ilackej.

Ad informace o bance. Jedna se GE Capital Bank. Ale to je zakodovane uz v tom cisle uctu, respektive tom cisle za lomitkem, 0600. Cislo uctu tak jak bylo uvedeno by snad melo stacit. Pokud ne, prosim sdelte mi jaky udaj je jeste potreba.

PISTE SEM KOLIK POSILATE!

Udaje z banky maji obvykle skluz kolem 3 dni mezi provedenim operace a zobrazeni se u me ve vypisu. Pokud to nechcete sdelovat verejne pres forum, tak mi to aspon napiste na muj e-mail: proks (at) aerospace.fsik.cvut.cz a ja budu kazdy den vecer delat prubezne soucty na webu at se vi kolik jeste, nebo jestli uz stop stav. Nema smysl vic nez 25000,- Kc, to na moderni novy hracsky server pro IL2dedikace staci.
 
310_cibule
Nějaké drobné na cestě.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Jiricek
Jiříček, 500.
 
Georgeu
Georgeu 500,-
 
mha
Zdravím, dnes večer pošlu 500,-. Mrknutí
Upravil/a mha dne 14-02-2007 09:52
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
AH_Enty
Ode mě zatím 1200,-. Pokud rozpočet dovolí, dojde časem ještě něco.
 
1stCL Pepan
Pošlu 500kč ale až tak v pondělí či úterý příští týden - jsem na dovče a k účtu se dostanu až z kraje týdne.
 
Safrik
Šafřík, 500,-
 
1stCL_Wedge
I já přídu se svou troškou do mlýnaŠklebící se - 500,-
 
GC3_glum
glum 500,-
 
Maxxis
taky pošlu 500 ale az v patek, pokud to neva, jsem dneska a zejtra na dovolený
 
AH_Cutora
V tuto chvili je mi znama prislibena castka

6 200,- Kc

plus nekolik lidi napsalo ze posilaji, ale nenapsali kolik...
 
doktorkop
doktorkop 500,-
Někdy během příštího týdne
Je snadné být přečíslen,když je někdo nula.
Že?
 
Panek
500,-
Ale až v pátek, teď jsem mimo.
 
3BAP_Bugs
Ja by som sa tiež pridal, ale neviem ako to z Sk doručiť, aby to nešlo ako bankový prevod. Poplatky by boli vyššie ako príspevok.Šklebící se
 
http://3iap.org
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,595,674 návštěv